Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

david insane
#14573
Emberek hey, valaki annyira elvagytok : PP

Csak annyit válaszoljatok már meg mért nem pipálodik ki az a szarság:
Newsletter Signup
Note: a redeem button will appear below after you have signed up

Mikor mindenhol felvagyok iratkozva minden ea hírlevélre : D
háhó <#dumcsi><#fejvakaras>

Lupous
#14572
Hát mivel nem volt mire költened így kb mindegy mik voltak a supplykban 😛 Bár gondolom örültél volna valami ritka cuccnak 😄...én is már jóideje próbálok legalább egyet szerezni 😄
Nah eltettem magam <#integet2>

Grr1234
#14571
Nem tudom ki mondta, hogy nagy zsidóság lesz úgyis... mégse azt lett! 😛

david insane
#14570
Lekéstem róla? XD

david insane
#14569
Newsletter Signup
Note: a redeem button will appear below after you have signed up

Hát ez semmikép nem akar rendbe jönni, (sehol a pipa, mikor felvagyok iratkozva a hírlevélre lassan 1 éve jön, folyamatosan .. hm ... )

Pra
#14568
beszoptam a supplikkal rendesen XD
van most 180tonicom XD
Meg egy sztájlis rudolf, amivel nem sok mindent tudok kezdeni ,hiszen van uberem 😊

Grr1234
#14567
Hát mert, tudod, régen sok narancsszínû nevû karaktert csináltam... ezért újabb accot csináltam. Meg ilyenekbõl összejött öt-hat acc.

ui.: csikön emote nagyon faszaa 😄

Lupous
#14566
Nekem8, csak nem értelek ennyi 😛<#pias>

Grr1234
#14565
De sztem a royal commandóval meg soldierrel fogok játszani... 😄

Grr1234
#14564
Nemtudom... 😄

Lupous
#14563
Sztem bõven elég...+minek sok hero ha mindegyik low?

Grr1234
#14562
Húh ez a csikön fasza... 😄

Grr1234
#14561
Kevés a hely... 😄 Mármint, hogy egy accra csak 4 hero lehet.

#14560
hát még én... azon gondolkodom, mind3 karimmnak tudo venni, egy drága emotet laughot, td- bár a td emote az mit csinál?

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Lupous
#14559
De minek ennyi acc? ...nemértem miért jó ez,nah mind1

Lupous
#14558
Fegyver?...Ruha?...emote?...esetleg supply? (de szigorúan a natra 😄)

Grr1234
#14557
En eddig vettem tetkot, meg robot dancet. Royal soldierembe lesz szürke póló + chicken, royal commandómban lesz super kés és fos-fehér póló. És még van 2 accom 😛

Pra
#14556
tanacstalan vagyok koltes ugyileg 😊

crackyS
#14555
belaggolt egész bfh...

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

crackyS
#14554
utald át nekem 😄 (bárcsak lehetne 😞 )

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#14553
meg vettem a brush it off emotot amit mindig is szerettem volna. De innentõl tényleg nem tudom mire költsem a maradékot.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#14552

Grr1234
#14551
Szép összeg... EA megtáltosult. 😄

#14550
baszki, mai naptól hivatalosan 2100 BF-t gyûjtöttem be fizetés nélkül eddig.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#14549
igaz

Pra
#14548
tuti ,h megkapod gabor!
Most nem írom le mert hosszú, de biztos ,h megkapod.

Grr1234
#14547
Dede... sajnos az új póló miatt, nagyon fasza 😄 Meg azért is, mert natoknál nincs 140 BF-ert örökös póló. :S

Lupous
#14546
Am...én megvettem az új nat kesztyût (Szerintem marhajó)...és a steiners gatyát(2.rakétaemberszett) a mandómnak...szerintem nagyon pengén fest.

Lupous
#14545
Royal...na ne vickülj 😛

Grr1234
#14544
4 accom van 700 BF-el... hmm 😄 van egy royal mando, egy royal soldier, egy nat soldier, a negyediket meg még eldöntöm 😛

crackyS
#14543
<#mf1> én elõzõ 700-ast feladtam...pedig szept 3 elõtt léptem be elvileg

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Pra
#14542
asszem megveszem az új nat fesõt 😄

#14541
Azvagyok😄<#falbav>

Grr1234
#14540
Nyugi. Nekem se sikerül beváltani egyik accomnál. Majd írok live chatre, csak elõbb élvezkedek.

Jah, és te is livechatre akkro!

Pra
#14539
bazz elég szerencsétlen vagy 😞

Lupous
#14538
Tenkjú nekem mûködött (bûntudat nélkül toltam rá...és kb azonnal 😄)...mit is vegyek 😛...már 2100bfet kaptam az EAtõl eddig 😛

#14537
Ezt már 5x megcsináltam, de semmi, bár már volt régen, h én szívtam, csak akkor xp boostot nemsikerült beváltani...😞

SzLehel
#14536
a fõoldalon kint van már egy hete...de azért kösz 😄

a mamám tanította!

crackyS
#14535
kössssssssssssssszz

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#14534
görcsölök bazz! Mit vegyek?XD

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

SzLehel
#14533
log out és log in ahogy Pra mondta

a mamám tanította!

Grr1234
#14532
5 accomból 4 feltöltve 700 BF-el!

Azért sajnálom, hogy nem köszönitek meg. :-( Elvégre én hangoztatom már egy hete.

#14531
De nemkaptam meg, arról is kell kép?😄

Pra
#14530
gabor 😄
mar megkaptad menj a heroes fooldalra jelentkezz ki aztan be...
és tárárárárááá ott a 700bf

#14529
OHOHOOO gyerekek,,,,, ott csúcsúcsúl a sarokban a 740 bf em😄 Az EAnek bûntudata van úgylátszik😊

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Grr1234
#14528
HAHA! 4 accból 3 beváltvaaa! 😄

#14527
Tomonor!Ne viccelj már!! Ingyen 700 bf az ingyen 700 bf😄 még jó hogy aktiváltad, hülye lettél volna, ha nme aktiválod be😊

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#14526
Ittvan, de eddig sehol semmi😞

SzLehel
#14525
én natnak veszek egy rudi rescue-t meg egy laugh emotiont meg még valami kiegyészítõt ha kitelik 😛

a mamám tanította!

crackyS
#14524
én csak 1ikkel regeltem...többre nem is kell

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.