Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Grr1234
#14623
Vajon meddig fog tartani ez az offer?

Elektrofrombc2
#14622
Ugyértem ezzel a kártyás ügyben kellene egy kis segítség...😛

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Lupous
#14621
Hm bazzmeg 😄...nekem is dobott egy 45 naposat pár hete...de a probléma az hogy kb semmire nem jó mivel maxos karakterem van csak :s...szal olyan mint halottak a puszi 😛

davis98
#14620
jah 😉

nickname: doki09

Elektrofrombc2
#14619
segitsetek please =/

Hmmm 11lvl-es soldierrel 45napos XP boost supplybol jonak szamit? (😛) 😄

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Elektrofrombc2
#14618
Nationality: Bazdmeg nincs szerbia :S XD

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Elektrofrombc2
#14617
The credit card number you have entered cannot be verified. Only credit cards from approved countries may be used on PayPal.
Ez mit jelent pontossan?

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Grr1234
#14616
Miért írja ki amikor beakarok lépni GunClubra, hogy check out your GunClub status??

davis98
#14615
Hát ez nagyon jó ! 😄 most igen boldog vok 😄

nickname: doki09

Lupous
#14614
<#puszi>
Kiresz:...tökmindegy melyiket veszed a lényeg hogy long range legyen. (Az a legjobb)

Elektrofrombc2
#14613
700 BF *pipa* Köszi mindenkinek 😊

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Elektrofrombc2
#14612
Bazdki olyan gazdagnak érzem most magam.😊 Itt van elõttem egy reedem gomb ami még arra vár hogy megnyomjam de had éhezzek még rá egy kicsit 😄😄 Ez olyan mint a sexben az elõjáték 😄😄 Ezen kívül itt csücsül anyám Visa Elektron kártyája mivel veszen 1400 BF-t, hogy átcseréljem az orange nickes nevem. Kicsit elvesztegetett pénznek tûnik, de bánja f*szom 😄 Így bár birok veletek játszani. Csak értetek 😄😄 <3

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Grr1234
#14611
gerthárts grítöszt

#14610
a viláám nem csap kétszer ugyan oda hát igen😞 vettem 2 supply dropot, eggyikbe ugye örökös super sharpshooter másikba 1 nap exboost X maradék 180 bol meg veszek pisztolyt kommandómnak😊 milyen pisztolyt ajánlotok,? gerhart greatest, vagy florenz furry? AM megvettem soldieremnek az elit mellényt😄 medállal igenjól mutat😄

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Grr1234
#14609
Miért lenne okunk félni?

Grr1234
#14608
Írj supportra. Megfogod kapni... mármint a 700 BF-et.

#14607
Supplyból über kés 7napra+ vettem egy sima sárpsútert...
Maradt 450bf...
Nem költöm el😄
Lupous
#14606
Olvassatok SFC groupwallt aztán jelezzetek vissza hogy mizu!<#pias>

#14605
700BF YEYYYYYYYYYYY 😄DDDDDDDDDDDDDD
Zero07
#14604
ha a 700bfhez akkor bizony van okunk félni. de pl engem már rég bannolhattak volna mivel volt hogy kérte a nevem is szal megtehette volna. de így 700bf ide. ja és örülhetsz sonar van royal fegyóm xD

#14603
Ó, b+ hogy ezekkel az akciókkal én mindig csak szívok.<#falbav>
Mindenki megkapta csak én nem, de majd mindjárt megyek reklamálni.😄

#14602
egy amerikai gyereket éppen ma bannoltak egyenlõre ismeretlen okból. Kíváncsi vagyok hogy a 700 BF-hez van-e köze, vagy a ref linkekhez xD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#14601
nyugi, én is beszívtam egy 7 napos über sr smg-vel. Bánja a fene, végülis nem is nagyon tudtam mi másra költeni az a pár bf-t xD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#14600
Három supplydropból: Uber kés 7 nap, Uber sharpshooter 7 nap, stylish kés örökös. :S

Grr1234
#14599
ah

#14598
Goingloco, aki a karakteremet is rajzolta.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

david insane
#14597
akkor most super, vagy "sima" über smg?

Grr1234
#14596
Ki az a Hans?

#14595
apropó, Hans lecsekkolta az új kardomat 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

david insane
#14594
Nem sietem el a dolgokat, még a xp booston is gondolkoztam ..
Rohadt drága..

Fegyverre visszatérve az alap smg szines változata se rossz, meg a natis piros, ha kinézetet nézném ..

de gondolom a super/type lv10 tõl sokkal jobb lenne ..
leragadtam : )

#14593
egyetértek, ha smg-rõl vagy MG-rõl van szó.

Viszont az über short range shotti qrvára megérte.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#14592
Szerintem nem éri meg supert venni. :S

Pra
#14591
super/short-smg és a maradék 140bõl vegyél egy soldier supplyt...
lehet kapsz egy uber shotit vagy valami fasza dolgot.
Persze az is lehet ,h tonicot.

Ha biztosan veszel supplyt akkor azzal kezdj, azt ved meg minden elott.
ha nem nem 😊

Grr1234
#14590
Vettem nat soldierembe tetkót meg laughot. ;D

Grr1234
#14589
Greg's Greasy Gun. Superre nem éri költeni (legalábbis soldiernek nem) a többihez képest az tökre jobb sztem.

Smithwarden
#14588
A kozeli uber smg egyertelmuen.

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

david insane
#14587
Royal soldierem van, és szerintetek melyik fegyvert éri megvenni, és melyik a legjobb? ami még 700 bf ben szolgál .. (unlimitedre gondoltam)

Mivel Weaponra költöm : )

Grr1234
#14586


Royal soldierem. 😄

Grr1234
#14585
Nekem is megjött már a BF... 😛

Pra
#14584
Azért ezt a fesõt megvettem 😄


david insane
#14583
Hát Relogoltam mindenhova 1x 2x,és aztán a dolgok rendbe jöttek : )

david insane
#14582
És nagy köszönetet érdemel szerintem grrl,
mivel forditott nekünk, és ha õ nem szólt volna,
személy szerint, én lehet nem iratkozztam volna fel a gb re meg stb.

Köszi grrl 😊

#14581
Nem hiszem el!!!! vettem commando supply dropot! és uber sharpshootervolt benne!!!!

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Grr1234
#14580
Hogy?😄

david insane
#14579
Sikerült, nagyon szépen köszönöm a segítséget.
😊

david insane
#14578
Azt énis észre vettem,mikor magyarra vettem hogy értsem amit közölni akar, eltünt : )

Amúgy awarded van de még nincs 700 bf, várni kell még? : d

david insane
#14577
Relogoltam magam a clubgunon és kipipálodott : )

Smithwarden
#14576
Akinek nem megy es nem latja a 700BFes akciot, GunClubon kattintsa felul at AMERIKAI zaszlora a jobb felso ikont (magyar vagy masik helyett).

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

david insane
#14575


Awarded állítólag, majd "megjön".

Grr1234
#14574
Ha felvagy akkor kikéne, hogy legyen pipálva...