Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kabel15
#14673
Én is MG szeretnék. De amit alapból alapból az lenne másodlagos amit vennék az pedig az elsõdleges. Csak az a bajom hogy short/very fast bol 1db van csak amit úgy tudnék megvenni hogy maradjon pénzem bazookára.

BattleTag: kabel15#2672

Pra
#14672
alap fegyókat vegyél:
Egy short range MG-t
EGY LONG range MG-t
És a bazookat
=3*145bf = 435
Marad még 265bf-ed supplira.. de ha supplyt akarsz venni akkor kezdj azzal, mert lehet, h fegyvert ad!

crackyS
#14671
hm..ki tudja, én soldier vok bõven megteszi alap fegyó,esetleg lr...

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Pra
#14670
Gunner akkor az igazi, ha két MG van nála és a bazooka!

Grr1234
#14669
Szerintem nem éri meg venni super/ubert (kivéve kés 'mando).

crackyS
#14668
sr, vagy uber sr, szvsz

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

kabel15
#14667
és 700BF bõl milyen fegyver csomagot ajánlotok gunner nek?
Csak rakétavetõ és elsõdleges fegyver kéne. shoti nem kell.

BattleTag: kabel15#2672

kabel15
#14666
OMG van 700BF em 😄 THX!

BattleTag: kabel15#2672

crackyS
#14665
ea accoddal lépj be, azzal amin vagy bfh-n is

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

kabel15
#14664
Hello! Hogy kell csinálni ingyen 700BF et a GUNCLUB on?
regeltem aztán?

BattleTag: kabel15#2672

Zero07
#14663
<#puszi>

davis98
#14662
Ezt bóknak veszem 😄

nickname: doki09

Zero07
#14661
az s0nar

Pra
#14660
Am szerintem itt(sg.heroes) nem én vagyok a leg"öregebb" 😄
Mert már regelt sOnar is XD

Grr1234
#14659


Commando-power. 😄

david insane
#14658
Relogolj gunclubon, bfh weboldalán is, és ha még ezek útán is fenn áll a probléma, akkor amivel "böngészel" tegyük fel firefox, akkor aztis "relogold" magyarul újra indítod.

Elektrofrombc2
#14657
Egyik haveromnak próbálom megcsinálni ezt a 700BFt. De mikor rákattintok a Reedem gombra nem történik semmi. Másnak is volt ilyen jellegû problémája?

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Grr1234
#14656
Én is téged. 😛

crackyS
#14655
elsõnek azt hittem 98 a szerencse számod, sokkal érettebbnek tûnsz 12 évnél

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Elektrofrombc2
#14654
CRACKY felvettelek

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

#14653
a korosztály nem minden esetben befolyásolja a érettséget és az IQ szintet. Ennyi.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Elektrofrombc2
#14652
Egyébként tudtok tik ilyent? 5EU-ért vettem 1400 BFt xD Úgyértem anyám csak felét kérte KPben 😄

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Zero07
#14651
avyg hol indulnak 5 fõs csapatok?

Zero07
#14650
na most pillanat.lesz maygar bfh kupa?

crackyS
#14649
vegyél fel, Sgt.Singularity a hõsöm neve

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

davis98
#14648
Én 12 vagyok, de azért...... engem ismertek hogy milyen vagyok 😊

nickname: doki09

Elektrofrombc2
#14647
Sikerult 😄😄😄 Imádlak PRA! 😄 Köszi a tippet... 1400BFvel lettem gazdagabb. Mingyárt megváltoztatom az orange nevemet.
Tehát |cool|Fireee -rõl HUN~Gunner -re. Csak hogy tudjatok rólla...😊

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

#14646
sajna a játékot többnyire ilyenek játszánk. Mondjuk ingyenes. Nem csodálom.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

crackyS
#14645
napi polyén<#pias>
csatlakozok egy haverhoz friendlistbõl, még csak ma vettem fel, rögtön elkezdi: honnan vetted bf-t? mondom szerinted? erre õ: hack? add meg a hacket....utána elmeséltem neki ezt a bf-t meg a pepper dolgot és azt mondta: add meg a peper kodod nekem is kel ruha 😄 aztán kiderült...10 éves

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#14644
várjál... magyar nyelven használod a get BF oldalt? Milyen anyanyelvre van regisztrálva a bfh profilod?

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Elektrofrombc2
#14643
Pra! Segíts 😄 haladás van 😛 Mostmár elismeri a kártyaszámot. Viszont: Probléma lépett fel vásárlási kérelmeddel kapcsolatban. Kérjük, válaszd ki újra a kívánt ajánlatot (a valuta közben változhatott)

Lehet hogy az a gond hogy a kártyán dinár van? (Szerbiai pénz)

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

david insane
#14642
Nemtudom én mindig vp nek hívtam : DXDDD
Azért írtam, hogy nem a fizetõs vp re gondoltam : D

Elektrofrombc2
#14641
Hmmm lehet hogy az a gond hogy egybeírtam a számokat. A biztonsági kóddal szerintem nincs gond. Kösz

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

#14640
xp boostok addig jók amíg nem vagy 30-as. Azután nincs értelme, de mégis megkapod.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#14639
Igen? Mióta? 😄

david insane
#14638
vp = kispisztoly : D

Elektrofrombc2
#14637
Az unlimited überek. vagy ez a 45 napos XP boost sem rosz. De eddigi supplyjaim:

XP boostot (1-nap)
XP boostot (1-nap)
XP boostot (45-nap)
VP boost (2-nap)
Fredrich's Styish Fly Swatter (Unlimited)
Faust's Stylish Panzerfist (Unlimited)
Faust's Uber Panzerfist (7-nap)
Rudolf's Uber Rescue (7-nap)
...nem vagyok túl szerencsés...

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Grr1234
#14636
😄

david insane
#14635
Én a supplyból ilyen fura vp't kaptam, elég gyors és nemisrossz, 1 hetes : D

Pra
#14634
Figyu Elektro,

Én sem tudtam fizetni régen ,mert CIB-es visa kártyám volt, és mint kiderült a cib nem támogatja a netes fizetést, viszont csináltattam náluk egy NET-es MasterCardot ami egyszeri 600ft-ba fájt...
...tehát lényegében ingyen van egy ilyen kártyám.

A lényeg ,h valszeg anyád bankja sem támogatja a netes vásárlást.
Bankot fel kell hívni, és meg kell kérdezni ,h ez e a probléma.

Vagy csak nem töltötted ki a biztonsági kódot, ami nem a kártya pin kódja, hanem a kártyán található 3db szám.

Esetleg a kártyaszámot egybe írtátok, pedig úgy kell ahogy a kártyán van.

Lupous
#14633
Sejtem...😛

Grr1234
#14632
Egyébként aki van itt royalos vegyen fel barátnak, "Harapos" a karakterem neve. Majd szétrúgunk a nationalosok között. 😛

crackyS
#14631
egyébként supplynál mi számít jónak?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Elektrofrombc2
#14630
na elég jól beszoptam ami a supplykat illeti =/ Soldierre kaptam 45napos XP boostot, 1 napos XB boostot és 7 napra short übert...<#shakehead><#shakehead>

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

crackyS
#14629
ctrl+c ctrl+v? <#mf1><#nyes>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Grr1234
#14628
Hehe lol, én soldierem pont ugyanígy néz ki... 😄

crackyS
#14627

jómi?<#pias>

+csináltam funnak egy jóóó nagy disznaj royalt....arrol nem rakok mugot, képzeljétek el: kigyúrt felsõtest beat chest-tel 😄

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Grr1234
#14626
Hát szerintem kérdezz rá supporton.

Lupous
#14625
Értem hogyérted...de sajna nemtudok segíteni :S (Nekem efféle problémám nem volt :S)

Grr1234
#14624
Egyébként tök fasza, regisztráltam még egy accot, és arra is meglett gyors a 700 BF... D: