Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14723
HI! pls help!

Megõrölt a bf heroesom hibákat ir ki, lefagy játékközben, ok nélkul kidobál szerverekröl?😄

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

davis98
#14722

Unatkoztam...

nickname: doki09

SzLehel
#14721
én nagyot mosolyogtam a kérdésen 😄

a mamám tanította!

davis98
#14720
Nem rossz...az elsõ jobban tetszik.

nickname: doki09

crackyS
#14719
Nah, változtattam a betûkön, így jobban tetszik.
Egyébként milyen lett?😄

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

SzLehel
#14718
xD

a mamám tanította!

crackyS
#14717
sigem C(:

Ez tellet PS tudásomból...

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#14716
elõzõ jobb

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#14715


Sig V2
Vélemények?

Grr1234
#14714
Szerintem meg túl nagydarab.

#14713
az abiket meg fölöslegesen írod ki, nincs értelme. Rajtad kívûl mindenki le fogja szarni, és ráadásul csúfít is az összhatáson, hiába van rajta shadowwork. A kevesebb több.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

davis98
#14712
😄 kösz

nickname: doki09

#14711
nagyon... kocka. Valamennyi részt ki kéne a háttérbõl vágni hogy legyen valami alakja 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#14710
nekem egyedül a fórum nem tetszik, dizánjba meg engineben kítûnõ oldal.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

davis98
#14709

Na ? Vélemények ?

nickname: doki09

Grr1234
#14708
Na rávettem magam, hogy regisztráljak erre a bf.hu-ra... szerintem nem fogom szeretni, átláthatatlan. :-(

#14707
pókmajom 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#14706
Hát de akkor mit csinálnak ezek az EA-s faszok? Azokat bannolgatják heccbõl akiknek narancs a neve?

crackyS
#14705
olyan sok idõm nincs, meg annyira amúgy sem érdekel a téma 😄

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#14704
4 lábu ember legyek, ha EA nem hallott ezekröl a hackerekröl

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#14703
nem.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#14702
Jah és én már hallotam rólul. Azóta nem lettek még kibanolva? :S

Grr1234
#14701
És akkor õk kábé mikor lesznek banolva?

#14700
apropó, mai érdekességem a jó népnek: Hacker klán.

Nem tudom hallottatok-e már róluk, de van egy brazil klán, u.n. -ek, akik nyitottam hackelnek a saját szerverükön, nyugodtan vásárolják a BF-t, és semmi bajuk nincs létezésük óta tulajdonkéépen. Ami elgondolkodtat.

ELéggé híresek, youtube is tele van velük.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#14699
Hehe... 😄

#14698
abbó.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#14697
Cracky, Mestermû!!!! Grrr a kép nagyon nagy😄

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Grr1234
#14696
Kõbõ D:

#14695
mondjuk elõbb néhány tutorialt végig kéne olvasni <#idiota>

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#14694
ez de kaki 😄

davis98
#14693
Szegény híró <#sir><#rinya>

nickname: doki09

crackyS
#14692
noh...megpróbáltam énis az árnyékolást...de aztán eszembe jutott, hogy hülye vagyok PS-bõl, felidegeltem magam és ezlett belõle :

jó pixeles :/

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Grr1234
#14691
Azzal

#14690
Juhúúú, megvan a bf.😄
Csak reklamálni kellett meg várni egy kicsit.😄

Grr1234
#14689
Ha valaki esetleg ráér... :-)


http://www.battlefieldheroes.com/en/forum/showthread.php?tid=169062&pid=2199200#pid2199200

Elektrofrombc2
#14688
Nincs különbség a 2 között. És annyival nem job hogy megérje megvenni.

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

kabel15
#14687
Van külömbség a sima rakétavetõ és a vöröses színû között?
És az UBER rakétavetõ sokkal nagyobbat sebez mint a sima?

BattleTag: kabel15#2672

davis98
#14686
Mivel csináltad ? Photoshop cs4 ?

nickname: doki09

crackyS
#14685
22-es lett a soldierem!!! c(:

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Grr1234
#14684
Igen. Mind kettõ mugshoton vacakoltam vagy fél órát / db... 😄

crackyS
#14683
ez tök jó..kérdés: árnyékoltad a karaktert?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

crackyS
#14682
valaki világosítson fel..ugye a nyuszi fül, meg az arcfesték is suppylban van?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Pra
#14681
az is lehet ,h tonicot ad..
nekem tegnap adott 2szer 90et

crackyS
#14680
lehet xp,vp boost, fegyverek (7nap, unlimited...) és aszem ruhák..

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Grr1234
#14679
Nem biztos, hogy unlimited lesz.

kabel15
#14678
És ezekben a dobozokban csak fegyver lehet? és ha azt dob akkor az unlimited lesz?

BattleTag: kabel15#2672

#14677
nem rossz

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#14676
Miert? hiszen alap fegyot veszel 145bf-ert és alap bazookat 145bfert?
vagy valamit félre értek?

Pra
#14675
soldiernek a long-R-bõl alapot kell venni
Short-R-bõl viszont megéri a super, amiatt az 5töltény miatt!

Grr1234
#14674
Sigem. Egyszerû de nagyszerû! 😄