Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Grr1234
#14773
Hát ti nagyon béna zenéket hallgatok... 😄

davis98
#14772
Nem rossz ez se 😄

nickname: doki09

davis98
#14771

De nekem ez a favourite 😉

nickname: doki09

Elektrofrombc2
#14770
nem igazán szeretem az ilyet...😛 De néhány sör után jöhet 😄

Egyébként ha már így belementünk hogy kinek mi tetszik akkor ez nállam nagy hit mostanába 😊

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

davis98
#14769
Hát Electro minimal keverék.....de állati nem ???

nickname: doki09

Elektrofrombc2
#14768
Az a Tell me... az minimal ugye?😄

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Elektrofrombc2
#14767
Mondjuk ez még nekem belefér 😄 Bár vannak benne beteg részek fõleg a vége 😄

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

davis98
#14766

Én ezektõl indulok be 😄

nickname: doki09

#14765
ja és egyben a The World of Unsung Heroes fõbetétdalához van szerencsétek.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#14764
ám mostanában erre kattantam rá:



Naphosszat elhallgatnám.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#14763
LOL hát ez maximum the hormone 😛...kicsit sem dúrva zene 😄

davis98
#14762
ÁÁÁ ez nem az én styleom 😊

nickname: doki09

#14761
LOL

jó mondjuk a deathnote zenéjét naphosszat el tudnám hallgatni, de azért az még nem ennyire durva xD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#14760
Azabüdöskurvaélet 😄

Grr1234
#14759
Üdv... szerintem én nem ismerlek.

Elektrofrombc2
#14758
halálmetál 😄😄😄 Ne hallgasd meg akkor már a grindcoret 😄 Vagy már csak érdekességbõl is:


Ez már ott van grindcore közelében 😄 Akor képzeld el még azt xD

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

#14757
na jó, mondjuk a halálmetált azt már nem bírom, túlzásnak tartom.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#14756
én többnyire csak metál zenét hallgatok (az nyugtat meg), de eddig sose öltöztem rockernek, se rappernek. Amolyan köztes állapot vagyok valójában.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

SkyHun
#14755
Gondoltam most már regelek ide is. Helló minden ismerõs és ismeretlen.

Elektrofrombc2
#14754
Lopous: Hát én is sok stíluson átmentem már kb 4 évig volt hosszú hajam és hallgatam metált és hasonlót (Ha valaki 4 évig hallgat egy fajta zenét az nem hiába van tehát még mindig meghallgatom) Kb fél éve nyíratkoztam le. És ami azt illeti hát az én legjobb bulim sem egy metál koncert volt. Jó az meg minden de teljessen más egy amolyan "tuc-tuc"-os buli ---!!!Nem vagyok fenszer!!!--- 😄. Koncerteken túl sok ember punnyad és nem bulizik kellõ képpen 😄. Szóval teljes mértékben megértelek. Mostanában nagyon sokat hallgatok Drum&Bass-t és hát az x-outing (DnB Step) is egész jól megy. Nemsokára kész is lesz egy kis videó amit egy kirándulás során sikerült lekamerázni. Majd ha érdekel linkelem vagy valami 😊 De minden fajta zene mellet elfér a Kárpátia!!! Ezt biztossan tudom 😊

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Lupous
#14753
Adatlap...Am meg Várpalota 😄

#14752
Hol laksz lopous?
Mert én rákospalotán 😄
Lupous
#14751
Jóvanna 😄...végülis aki csak fleshelni akar vele annak oké 😄
De pl mi akik már jóideje játszunk vele...nos szerintem valamivel több ez már mint egy egyszerû flash game 😄...komoly közösség épült ki rengeteg ismerõssel pár "barátfélével"...ilyesmit azért ilyen több accos megoldással nemtoom szerintem nehézkes csinálni 😄

Lupous
#14750
Off:
Hejj tegnap ugye dolgoztam délután jól :S és hát olyan pro voltam (oké meglöktek) hogy jól leöntöttem jéghideg Ásványvízzel egy fászít 😄
De aztán jött a fordulópont 😄....végeztem 8 kor! Hmm mennyek bulizni?...még jó! 😄...pezsi+energiaital + némi sörike...+egy új hely megnyitóbulija itt palotán...hát komolyan kõrokker létemre felöltöttem egy semlegesnek mondható öltözéket+sportcipõt (Bakancs és rockerfelszerelés helyett)...és kb hajnali fél négyig roptuk haverokkal a drum'n Base muzsikára meg a hipphoppra 😄...+suncihajtás is volt 😄 Jah és egy számomra rohadtul ellenszenves csaj osztálytársammal is jól puszi pusziztunk (Pedig kb 2 éve nem beszéltem vele 😛)
Szal ez volt eddigi életem egyik legjobb bulija \m/ (Mötál nélkül?! hát igen kb befosok ezen a tényen 😄)
Élménybeszámoló vége 😄
Písz

Smithwarden
#14749
Persze, en is igy gondolom.
De lattad sztem te is, sokan irtak hogy nincs egy fillerjuk sem a jatekra es BF vasarlasra, viszont szeretnenek jobb fegyokat vagy kinezetet.
Azoknak irtam a tippet.

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

Grr1234
#14748
Én magamtól csináltam. Az tény, hogy letöltöttem meglesni miket hogyan állítgatott, milyen a betûtípus stb. de attól még ÉN csináltam! És nem pedig az õ *.psd-jét alakítottam át!! 😄

#14747
ahogy salty is megírta.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#14746
Szerintem szimplán gáz eza külön karakterek meg hogy több acc...mi az istenért? aki kicsit is komolyabban játszik az nem szarozik ilyesmivel.
Am...Grr:ezt az aláírás témát a BFH oldalon az egyik signature shop ból nyúltad 😄 (Crisco-tól asszem)...neki vannak PSD fileok tutorialként 😄 Szal nem lehetett nagy kunszt megcsiálni ezt 😄 de amúgy fasza+a mugshot árnyékolása elég faszányos lett azt asszem magadtól toltad 😄

kabel15
#14745
ja ok kösz.

BattleTag: kabel15#2672

Smithwarden
#14744
Azert irtam hogy lv10-es szintre el kell vinni a kiskarikat, mert csak lvl10-tol lehet kerni supply dropot a karaktereknek.

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

kabel15
#14743
supply lvl1 es karakternek is kidobhatja bármelyik fegyvert?

BattleTag: kabel15#2672

crackyS
#14742
lépj be gunclubra

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Fabio Capello
#14741
Namostan, ha van egy jó régi accom, még a gunclub elõttrõl, hogy lehet rávarázsolni a hétszáz pízt?

Smithwarden
#14740
Amugy akinek nincs semmi penze a jatekra es nincs nagy szintu (20+) karija, annak lehet megeri most csinalni uj kiskarikat.
Elviszi oket 10es szintre, ott a GunClubos 700BF-bol supply-kat vesz es hatha kiesik valami jo unlimitedes fegyo - es azt a karit meghagyja vegso karinak.
Ennel meg "praktikusabb" es "koltsegkimelobb" ha kulon accokra csinalja az ember a gunnert/soldiert/commandost mert az ugye mindegyiknek +700BF es kesobbi hasonlo kedvezmenyeket is megkapja kulon-kulon majd.
Bar kicsit maceras, de akinek tobb ideje van mint penze...
<#hawaii>

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

#14739
EZAAAAAAAZZZZZZZZZZ
Über kés supplyeból UNLIMITEDRE YEEEEEEEEEYYYYYYYYYY
Maradt 345 bf em 😛
Abból veszek valami kis rucit és egy pityut.
Vaxi
#14738
értem 😄 ok, htx

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

#14737
elsõ mondatommal azt akartam tükrözni, hogy ha nem üt valami guta az EA-ba, akkor lehet hogy a következõ ingyen BF kiadásra éveket kellesz várni, és annak is feltétele lesz xD Meg a BC2-s promóció se ma volt már.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#14736
lol, nem érdemes várni, mert az EA most elég jószívû volt ezzel az ingyen 700 BF-el, gyakorlatilag mindenkinek adott 700 BF-t.

És igen, magyarok közül is sok fizetõs van, ott van lupous, wanda, doki, rowley, stb stb. A lényeg hogy ha fizetsz elõször akkor azt ne ruháért tedd, hanem ruházz be idõtartam nélküli fegyókra.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

crackyS
#14735
Lupous rendelt már aszem

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Vaxi
#14734
na akkor lehet, hogy várok vele 😊
egyébként volt már aki konkrétan rendelt bf-et?

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

#14733
illetve closed betásoknak is adtak ki ingyen 200-at a closed beta végénél.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#14732
volt, bc2-höz járt ingyen 700 BF.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#14731
hájrá.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vaxi
#14730
Sziasztok!
Volt már ilyen ingyen bf akció?
Mert szeretnék megvenni pár dolgot, ahhoz viszont 1000-1200 bf kellene. max várok még, ha esélyes egy ilyen 😊

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

Smithwarden
#14729
Erdekessegkeppen copyzom hogy miket kaptam egy "proba" lvl10es karival supply dropbol:

Stewart's Dapper Shotty (Unlimited)
Super Tank Buster (Lasts 7 days)
Super Tank Buster (Lasts 7 days)
Bernie's Super Bone Chewer (Lasts 7 days)
XP Boost (Lasts 1 day)
XP Boost (Lasts 1 day)

Szoval itt pl nem erte meg a 700BFes supply-s zsakbamacska.
Ezek az 1-7 napos dolgok total faxsagok.

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

crackyS
#14728
nyugavér csigalom

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#14727
faszt fogok ezzel a szarral szarakodni inkább megyek síma battlefieldezni

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#14726
baszodjon me gez a kurva játék, hogy minden hévégén szarakszik baz lövöm azt a kurva ellen commandoval, és annyának sem akar sebzödni

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

crackyS
#14725
telepítsd újra

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#14724
Doki fasza lett a siged😄

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!