Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

crackyS
#14873
<#nemtudom> annyit tudok, hogy hot dealnál látni meddig tart

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

kabel15
#14872
Hello! Mi ez a napi 50% akció? ROYAL KNIFE?
Mostmár minden nap lesz egy fegyver akcióban? 😄

BattleTag: kabel15#2672

Pra
#14871
jó, én ezen már túlvagyok!
számoltam... megvártam a frissítést 2szer is!
És hozzá adja!

Lupous
#14870
Hát asszem holnap elbaszok rá egy dúrva félórát és jól megnézem 😄 Csinok egy jó kis új accot pár kõr erejéig és meglesem mi lesz 😄...tetszene ha tényleg nem számolná 😄

#14869
nem, hozzáadódik, még annó U-238 mondta.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#14868
Kérdés! asszem elektrofrombc mondta (Lehet nem de hub~Gunner volt asszem...és az õ 😄)...szal hogy MM-en nem adódik a statisztikában hozzá a death...missionoknal számolja de amugy...nem....mert hogy õk kipróbálták egy új orinigal natur hõssel ...és számolták a halálokat meg fásztudja...szal hogy most ez faszán így van vagy mi?

SzLehel
#14867
14 😄

a mamám tanította!

Elektrofrombc2
#14866
17

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

davis98
#14865
Én 12 😊

nickname: doki09

SkyHun
#14864
Én 33...

SzLehel
#14863
de mondhatjuk azt is hogy a karaktert át gangsteresítettem,és le van engedve a kabátja,a nadrágja meg le van tolva ahogy kell 😛😄

a mamám tanította!

SzLehel
#14862
arányt tényleg elnéztem 😄

a mamám tanította!

Lupous
#14861
Faszányos 😄...mind2 rajz 😄 de lehel a tied valahogy aránytalan...vagy kicsit ázsiai embered van...azoknak hosszabb a törzsük mint a lábuk 😄

crackyS
#14860
egész jó, csak a kezén kéne még dolgozni

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

SzLehel
#14859
na rajzolgattam egy kicsit,szerintem egész jó lett.lefényképeztem mert scannerem nincs.
nem lehet belõle semmit se látni,de azért felrakom <#mf1>

a mamám tanította!

crackyS
#14858
huh...játszottam egy menettet mandóval...super fegyókkal sokkal másabb...és élvezetesebb is mint soldeirrel, mert nem olyan durr bele blasting aztán lövök...de lehet csak azért mert ujdonság

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

SzLehel
#14857
az én rajzocskán is készül <#puszis>

a mamám tanította!

crackyS
#14856
Hehe 😄

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

davis98
#14855
Aha minden meccsemrõl beszámolót tartok neki 😄 Õ meg szívesen hallgatja 😊

nickname: doki09

crackyS
#14854
faszányos.<#merges2> egyébként apád ismeri a bfh-t?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Grr1234
#14853
csak*

Grr1234
#14852
Fasza, csaj a kezét nem igazán lehet elkülöníteni a testétõl. Talán használj másik ceruzát vagy valami ilyesmi, nem értek hozzá... 😄

Pra
#14851
én is csinálok ilyet 😄

davis98
#14850
Apám azt mondta, hogy a munkahelyén kirakja a falra 😄

nickname: doki09

davis98
#14849
Valahogy így gondoltad ? 😄

nickname: doki09

Grr1234
#14848
Kattoltam

Grr1234
#14846
Húh... fasza. <#pias>

Grr1234
#14845
Mit?

SzLehel
#14844
szép :d

a mamám tanította!

Pra
#14843
Ha kimaszatolod az egész alakot ,úgy ahogy a fejét-maszk-kalapját ,akkor egy egész faszányos dark hangulatot kölcsönzöl a rajznak!!

davis98
#14842
Én is csak azt mondom "Jobb klikk -> kép megjelenítése -> így jobban látszódik" 😄

nickname: doki09

Lupous
#14841
Gondolom közelítessz a 30 fele...szal nyugi nekem 3 szor volt ilyen 😄...szerintem ha kijelentkezel, visszajelentkezel...akkor frissíti a rendes állást de ez a bug benntmarad kb addig amíg eléred a maxot 😄..hajrá 😄

davis98
#14840

Itt az én rajzom 😊

nickname: doki09

Zero07
#14839
HOGY LEHET ELTÜNTETNI?!!

Zero07
#14838
de nem látom mennyi van! :@

Pra
#14837
nóóó para!
bug!
nekem is volt már ilyen!
magkapod az xp-ket nyugesz!
<#buck>

Grr1234
#14836
Ezt hogy érted? És milyen eszközzel?

davis98
#14835
Szivacs.... :S

nickname: doki09

Zero07
#14834
mi a fene 262knál tovább nem fejlõdök

SzLehel
#14833

megpróbáltam én is csinálni a signel,ez az elsõ nem tudom tetszik-e 😄

a mamám tanította!

crackyS
#14832
nah...van ez a 50% kés, gondoltam rá rakom bf-t régi kommandomra...megvan a kés, fehér poló, nyaklánc, egy supplyra maradt és....pispiak supper popper orokre 😄

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Elektrofrombc2
#14831
tiszta geciség XD

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

SzLehel
#14830
jókor hozzák ki ezt az 50% off super fegyveres akciót 😛 ha tudom hogy lesz ilyen akkor nem költöm el a bf-et hanem veszek inkább ubert ><

a mamám tanította!

SzLehel
#14829
ez is egy megoldás,ha este nem lesz semmi dolgom lehet hogy megcsinálom 😄

a mamám tanította!

Grr1234
#14828
Fotózd le telefonnal, aztán rakd fel gépre. Még ha nem is lesz tökéletes így a minõsége, a lényeget látni lehet majd. 😛

crackyS
#14827
szinezd majd ki..egyébként ez miaz az a SY?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

SzLehel
#14826
majd ha egyszer lesz egy scannerem akkor majd megmutatom hogy én milyen tudok csinálni 😄

a mamám tanította!

#14825
nem rossz. Fotóboltal próbáld majd meg kiegyenlíteni a körvonalakat egy új rétegen, és kira lesz.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#14824
(Jobb klikk -> kép megjelenítése -> így jobban látszódik).