Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Pra
#14923
Most már akkor várd meg ,h 20as legyen a kis natim 😊...
atán küldöm én is <#integet2>

Lupous
#14922
Ha elküldöd e-mailben átcserélem...addig nem 😛...ez mindenkire vonatkozik 😛

kabel15
#14921
ja megvan 1225 ért lehet megvenni 😊

BattleTag: kabel15#2672

kabel15
#14920
Á megvan royal set jött meg.
Valaki tudja az árát?

BattleTag: kabel15#2672

Grr1234
#14919
Csak nálam szarakodik a játék?

kabel15
#14918
Mikor van napi akció váltás?

BattleTag: kabel15#2672

#14917
még mindig nem cserélted le a mugshotomat a kardosra 😞

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#14916
Jah amúgy készül a rajz, totál realisztikus alapokon mert ,h ötleteim lennének csak megvalósítani nem tudom azokat :/
A körvonalak már megvannak ,csak most olyan ceruzám nincsen ami vastag, tompa és maszatolható 😞
Miután elkészül majd kézzel, kicsit állítok majd rajta szoftveresen ,de nem nyúlok bele drasztikusan.

Pra
#14915
nah én be is jelöltelek 😄
miután végignézted az összes képet amin bejelöltek, és az albumokat ..,se ítélkezz XD

Lupous
#14914
Facebookomon (Itt a legcélszerûbb.) nyitottam egy rajzikákkal/PS munkákal teli albumot (Nah jó nincs tele de kb...majd jól tele lesz 😄 remélem)
Link 😄
(Gyahh aki akar jelöljön be<#puszi>)

Lupous
#14913
Nah a reinstall óta most jutottem el addig hogy a mumble is visszakerüljön a gépemre. Tegnap Pra! invitált volnah...de sajna nem volt meg a megfelelõ körülmény...bár egy jobb füles se ártana mivel jelenleg 2 fülessel egyszerre tudok csak rendesen csevegni :s...(az egyiken van csak mic...viszont azon a hangszóró rész nos...mûködik de ritka fos 😄)
Pra! kíváncsian várom hogy egy felnõtt embör miféle mívet tud csinálni 😄

Pra
#14912
elkezdtem rajzolni a hõsömet 😊
Már a következõ szettbõl a sálat is felrajzolom...megnéztem kb ,h néz ki 😊

Elektrofrombc2
#14911
ma kaptam smash downt úgy hogy ugratott egy jeepe én meg repülõvel kiszedtem mí levegõben volt

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Grr1234
#14910
Jupi, kaptam egy big-bangot keggel. 😛

davis98
#14909
Jó lett XD a "disznaj" royal XD

nickname: doki09

Grr1234
#14908
http://i110.photobucket.com/albums/n97/99099_2006/slimartcontest1.png

Eh..

Grr1234
#14907

Grr1234
#14906


Huhh.. fasza kép. 😄

Grr1234
#14905
Király.

kabel15
#14904
Engem a szerver üzenet irritál iszonyatosan. Fõleg TCC-n a fél képernyõmet beteríti az a marhaság :S

BattleTag: kabel15#2672

#14903
nem, de már készül rá a script.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#14902
Chatet ki lehet valahogy kapcsolni?

kabel15
#14901
Igen voltak érdekes emberek 😊
Gyerek rohant a tankom után és lõtte shotival 😄

BattleTag: kabel15#2672

#14900
8-as szintû szerveren ez normális.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

kabel15
#14899
Ja ja. Nem hagytak többet 😞

BattleTag: kabel15#2672

Grr1234
#14898
Erõs átlag alatti. 😄

kabel15
#14897
Készül a solider em 😄

BattleTag: kabel15#2672

Grr1234
#14896
Rajzaim. Sajnos eléggé kevés idõm volt, szóval kapkodtam, meg a scanner is ront a minõségén. <#duhos2>

http://img826.imageshack.us/i/gesd129.jpg/
http://img268.imageshack.us/i/gesd2130.jpg/

crackyS
#14895
nem nagyon értek ehhez...de töröld ki a teljes egész bfh mappát dokumentumoknál, meg program filesnél is

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

davis98
#14894
An error occurred: Failed to write registry value: Installation Dir

Ezt írja :S:S:S:S

nickname: doki09

davis98
#14893
Most meg nem akarja felrakni....ilyet...<#falbav>

nickname: doki09

davis98
#14892
OMG minden szerverrõl 5 perc után kickel :S em tom miért talán egy uninstall segít <#fejvakaras>

nickname: doki09

crackyS
#14891
csak unlimitedre volt

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

crackyS
#14890
találkoztam egy csalóval, elég messzirõl 1 hitelt, pedig 5-ös stealthban voltam

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Elektrofrombc2
#14889
Ja de sztem csinálhatnának egy olyan egy napos sell your unlimited items for 80% 😄 Mert pl gunneremnek megvan unlimitedbe a Short MG és most megveszem majd az übert amazzal meg mit csináljak?😄 Viszont a supplyból kapott cuccokal mi lenne azt nem tudom 😄

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

kabel15
#14888
Na ez egy jó meglátás. Ezt kénbe már a játék eleje óta

BattleTag: kabel15#2672

Pra
#14887
Szerintem is csak az S/Ü fegyvereket értékelik le így.

Pont az a cél ,h mindenkinek legyen S/Ü fegyója, ezért majd az igazán fizetõs játékosok többsége, többre vágyik, és jöhetnek a supesuper/überüber fegyók XD

Elektrofrombc2
#14886
hmmm látom ruhák is lesznek leárazva 😊

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Elektrofrombc2
#14885
azok sztem nem lesznek mert nem uberek

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

kabel15
#14884
Ez nagyon jó lesz 😄 Már várom az M16 ot 😄 Meg az M95 öt 😄

BattleTag: kabel15#2672

Pra
#14883
Ez az 50%os ár MOST csak az örök super késre vonatkozik...
tehát nem 560bf hanem 280bf!
( már nem törlöm az elejét)
MOST az UBER késre vonatkozik (24órán keresztül)

kabel15
#14882
Csak annyit hogy akkor 50% al meg tudod venni a fegyvereket?
És hogy ez csak 7 napos vételre van mondjuk vagy unlimited re is.

BattleTag: kabel15#2672

#14881
pregame-be nem tölti fel az adatokat a master szerverre. Ám ezt a kill countról is észrevehettétek volna.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Elektrofrombc2
#14880
Hmmm lehet hallod 😄 Este én is játszottam MMen 1lvl-es commandóval 😛 Majd meglátjuk frissités után 😊

s0nár nem pre game volt...

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

s9ns
#14879
Nem lehet, hogy az volt az eltérés, hogy Elektrofrombc2-ék csak 2-en játszottak, mert akkor tényleg nem számol. Mondjuk akkor semmit.

Lupous
#14878
Nohát meló elõtt mondom akkor jól megnézem,egy nat kommandoval szaladgáltam egy sortt MM-en a kõr vége után meglestem a karakter statisztikáját! 😄
Eredmények :
5-ször haltam szerintem...és a statisztika szerint is :S
1 assist killem volt...asstat ezt nem számolja (szal szopás 😄)
kõkemény 600 pontot gyûjtöttem 😛....ez meg is van a stat szerint is...úgyhogy kb ennyit errõl :S
Elektro nálad meg nemtudom mi történhetett 😛....lehet kicsit sok sört ittatok 😛

Elektrofrombc2
#14877
Úgy volt hogy haverok eljöttek hozzám sörözni és én épp játszottam. Hát regisztrált itt nállam haverom. Eljutott 6. lvlig és mi addig számoltuk a halálokat Naberiussal. Másnap öszehasonlítottuk és kb 30 halál hejett csak 18 volt ha jól emlékszem. Ez így volt 😄 Dögöljek meg ha nem 😄😄😄

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

crackyS
#14876
én vettem olyat...mit akarsz tudni róla?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

kabel15
#14875
az a baj hogy nincs 10 es royal commandom és nem tudom megnézni hogy mi ez pontosan.
De ha ez így van akkor megszívtam hogy elköltöttem 700BF et fegyverekre mert 1-2 hét múlva meg tudnám venni bármelyik fegyvert 😊
Szerencsére van még 1 acc om 700BF el 😊 Holnap elkezdek felhúzni 3 karaktert lvl10 re 😄

BattleTag: kabel15#2672

Pra
#14874
Talán minden nap, talán pár naponta .