Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Grr1234
#14823
Na itt van az egyik rajzom.

#14822
34 én is vagyok, mi az accod "beton"?

Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta.

#14821
ugyanaz

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Elektrofrombc2
#14820
Várj, neked mi az accod neve?

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

s9ns
#14819
tartom! 😊

#14818
én 18, 17 óta játszom ezzel a specifikus játékkal. És nincs bankkártyám.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Elektrofrombc2
#14817
basszus ilyenkor már senki sem játszik? =/

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Elektrofrombc2
#14816
Ha arra vagy kiváncsi, hogy 34 felett játszanak-e, hát sztem elég kevesen.

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

concrete
#14815
Azért komolyan érdekelne milyen korosztály játszik ezzel a játékkal. Ennyire befolyásolná a korbeli eloszlást az ingyenesség?

Szóval 'korverseny'; és 34 vagyok, valaki tud többet mondani?

ICS 4.0.4 --------------> JB 4.1.0

Grr1234
#14814
Úhh, megpróbáltam lerajzolni a híromat és csináltam 2 nagyon fasza rajzot. Majd ha ahhoz a géphez kerülök akkor bescannelem aztán berakom ide meg lehet ki is színezem.

Grr1234
#14813
Hülyülés órán? Az meg mire jó? 😄

#14812
Mandónál más...
Mert késnél nincs 2ik "szintû (pl a solidereknél a Rudolfs Rescue)
Itt csak sima és über van <#pias>
Most örülök mint macska a farkának.
#14811
oooo hétfõ miaz, MUNKA már megint baxa meg<#levele><#falbav>

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Lupous
#14810
Ohh ugyan hétfõ...miaz 😄 Suli, bandázás...hülyülés órán jóaz 😄

crackyS
#14809
kösz-kösz

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

crackyS
#14808
lehet...de most még megyek kicsit tv, (aszem ma van armageddon...fax tudja, ugy sem szeretem a világvége filmeket de megnézem) aztán le hibernálom magam, mert holnap egy újabb hét kezdõdik <#duma>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

davis98
#14807
Am az a tetoválás.......!!! odavág.

nickname: doki09

Lupous
#14806
Ha szimplán berajzoltad volna a mellkas alsó vonalát máris tökély lenne és ez a paca se kéne rá 😄

crackyS
#14805
egyébként tényleg ott volt az a fehér pixel paca...ezt csak azért tettem oda, mert enélkül túl üres lett volna

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

crackyS
#14804
kösz mindenkinek aki pozitív gondolatot írt ;D egyébként tényleg nagy volt...igy most ez lesz sigben:

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Zero07
#14803
de ez Paint!

Lupous
#14802
Hát nemtoom szerintem az nincs ott! De fásztudja csak éppen hogy a fény miatt...de az akkorse ilyen éles,és csak a jobb oldalon....a bal fele sötétebb!

Grr1234
#14801
Az szerintem az akart lenni ami így ottvan... 😄 Nézd meg karaktered ruha nélkül és lesz benne ilyen szar... 😄

#14800
rohadt jó. Image opciók, és image size-ban tudod átméretezni.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

davis98
#14799
Egész jó. 😄 Még én sem tudok ilyet csinálni :->

nickname: doki09

Lupous
#14798
Pfû bazz nem mondom 😄 egészen fasza painthez képest (+gondolom egérrel szántottad 😄)
Signnek magas...max 250 magas lehet asszem.
+Az a két nagy világos téma mi a mellkasán? melltartó? vagy mi a fasz?

crackyS
#14797
ezaz pont tökéletes SIGnek is^^

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

crackyS
#14796
nah lerajzoltam a hõsöm<#pias><#pias>
egész jó lett..ahozz képest hogy végig én csináltam
ha befér akk sig lesz belõle c(:

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Grr1234
#14795
Ledobott mert feljött egy VIP. :-(

Mindegy, úgyis kezdtem nem komálni a helyzetet, alig hagytatok nekem valami ölnivalót... 😄

Grr1234
#14794
Maradok a jó öreg gunneremnél.<#eljen> Oda hétvégenként veszek egy rakétavetõt.

Grr1234
#14793
Hát nem tudom... nekem annyit nem ér meg 1-2 uber fegyó (örökös), hogy kockáztassak... mondjuk talán kés commandó az más.

SzLehel
#14792
supply drop

a mamám tanította!

#14791
Nem kell ruci.Ott van a Dr pípõr.
Vaxi
#14790
és ezt hogy csináltad?
Konrad's Uber Knife (Unlimited) csak ez 560 BF

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

#14789
Ez az eredeti accountod, vagy az a masik 3-4-ik?XD

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Zero07
#14788
egy kesztyû örökre. a barna

#14787
Konrad's Uber Knife (7Days)
Konrad's Uber Knife (Unlimited)
Rudolf's Uber Rescue (Unlimited)
Stafan's Sharpsooter (Unlimited)
Gerhart's Greatest (unlimited)

Ennyi jött ki 700Bf bõl 😄
És még maradt 95..
#14786
hhúúú, a pendulum az nagyon ott van 😮

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Zero07
#14785
meghallottam beleszerettem


favorit

és még egy jó 😄

Elektrofrombc2
#14784
Hehe 😄 Na eleget offoltunk 😛

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

davis98
#14783
<#buck><#pias>

nickname: doki09

davis98
#14782
Nekem sok "sör" után ez XDXD

nickname: doki09

Elektrofrombc2
#14781
Pendulum egyébként nem mondható teljes egésszében Drum and Bass-nek 😛
Egyébként nem rossz szám, de az új album engem akkor is leterít 😊

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Vaxi
#14780
félig, de tagadom 😄

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

Lupous
#14779
Hú tezsvér nagyon de nagyon sok sör kell ahoz hogy ezt én élvezzem 😛
Am drum n'basebõl nekem a faworit még mindig ez 😄

Most asszem valami jóságot összekeverek winampban aztán hadszóljon a death angeltõl a crystal methoodig minden 😛 Közben meg hulljon a royal disznaja 😛

Elektrofrombc2
#14778
Pontossan! Epp ezt hallgatom 😄😄 De komolyan 😄 Meg közben pótlom a lemaradásomat a suliból 😛
Van itt valaki aki szólnoki?

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

crackyS
#14777
Ebben van a vitamin.

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Elektrofrombc2
#14776
Szerintem a V1 még mindig a legjobb 😊

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Elektrofrombc2
#14775
ez ez eggyik legidegesítõbb számomra...mikor valaki lemondja azt a zenét amit a másik hallgat... Miért nem lehet simán azt mondani, hogy nekem nem jön be és kész...

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Grr1234
#14774


Sig V3

Vélemények?