Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lupous
#14973
Ahogy nekem is van 😛
Bár asszem az egyik AK megy a spájzba 😛....kell a hely atier1 AK-nak...úgy lehet igazán jól nyomulni 😛

#14972
Hát igen arany AK..
De S0narnak elég nehéz lesz mivel ha jól tudom royals solidere van :d
Elektrofrombc2
#14971
a mostani leárazott setekhez alapból is csak stamina boost jár nem XP 😊

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Elektrofrombc2
#14970
szerintem is elveszik...nem lehetséges 2 ugyanolyan fegyver, viszont arany AKval megoldható szerintem 😛

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

kabel15
#14969
Mikor megveszel egy fegyvert akkor az eltûnik a SHOPbol.
Szóval szerintem nem lehetséges 2 egyforma fegyver.

BattleTag: kabel15#2672

Pra
#14968
Amúgy átverés a fél ár, mert a leértékelt cuccokhoz nem adják az xp-boostot 😊

Pra
#14967
De van 20 órád ,h megtudakold 😊

Pra
#14966
nah ez ám jó kérdés 😄
Olyan van ,h sima AK meg arany AK..

davis98
#14965
Am 2 AK-val nem is lenne rossz 😛

nickname: doki09

davis98
#14964
Ez fogós kérdés ........ nem tudom :S

nickname: doki09

s9ns
#14963
a "szerintem" az elég konkrét, de azért köszi! 😊
<#taps>

kabel15
#14962
Szerintem az elveszik.

BattleTag: kabel15#2672

s9ns
#14961
nem tudja valaki ha van már AK-m és megveszem a hot deal-be a Kirilenko set-et akkor 2 AK-val tolhatom? vagy az elveszik? help me pls!

Elektrofrombc2
#14960
Nah fasza... Dr Pepper újra ügyetlenkedik valamit...

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

crackyS
#14959
csak az a kérdés, hogy jó is lesz-e...egyébként fizetni kell majd érte, ha vége a tesztnek :s

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Grr1234
#14958
Jónak tûnik.

kabel15
#14957
GUNCLUB on van valami limit hogy pl csak az kap 700bf et aki mondjuk szeptember elött regisztrálta magát?
Mert csináltam egy acc ot 4 napja és nem tudom regelni gunclub ra :S

BattleTag: kabel15#2672

Pra
#14956
Azért majd megnézem..

david insane
#14955
Rohadt unalmas játék.

SzLehel
#14954
ja bocs 😄 szeretem az ilyeneket,majd kipróbálom ha meglesz a videókártyám😄

a mamám tanította!

Pra
#14953
SzLehel
#14952
ez multiplayer játék?

a mamám tanította!

Pra
#14951
Pra
#14950
Marley bácsi...
szeretm sok zenéjét

davis98
#14949
ájóóój ez nagyon "faszányos" 😄

nickname: doki09

Grr1234
#14948


😄

#14947
Nesztek fos zene:

Amúgy én erre vagyok rákattanva:

<#pias>
Grr1234
#14946
Nem tetszik.

#14945
http://www.youtube.com/watch?v=VrZ4sMRYimw&ob=av2e

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Grr1234
#14944
Eléggé eltérõ a zenei ízlésünk. Egy nagy kedvencem:

kabel15
#14943
Ezt valahogy nem értékelem <#beka3>

BattleTag: kabel15#2672

#14942
Én minden zenestílusból kedvelek számokat

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#14941
Jó😄 nekem tetszik

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Pra
#14940
untatni senkit nem akarok csak ha már zenénél tartunk akkor mutatok nektek magamból valamit mármint ,h mik azok a zenék amik már hosszú-hosszú évek óta kísérnek utamon.
Nem ismeritek mert még kicsik voltatok hozzá (na jó nem mindenki)

majd mutatok keményebb vonalról is... ...ezt most szépsége miatt kell élvezni
A zene 96'os

davis98
#14939
De én is azt mondom kinek mi tetszik 😊

nickname: doki09

davis98
#14938
balavrááááblavrráááááááá...nah ezt én nem bírom 😛

nickname: doki09

kabel15
#14937
Unoka tesóm telefonja tele van ezzel a szarral<#confused>
Maradjunk a

BattleTag: kabel15#2672

#14936
Nemtom ti hogy vagytok vele, de engem ettöl a gyerektõl a hideg is kiráz<#idiota><#banplz>. Kinek mi tetszik

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Lupous
#14935
Ohh dzsíz!

davis98
#14934
ÓÓÓMÁJGÁD ez tényleg ratyi..... :S

nickname: doki09

#14933
te ennél még SP is jobb (dehogy jobb...)

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#14932
LOL hát engem se akar beengedni semerre :S

crackyS
#14931
akkor halgasd ezt, ez elég fos 😄

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Pra
#14930
😄

Én mér kezdem elfelejteni Pendulumot (annyit játszottak itthon ,h az már túlzás) , de örülök ,h ti meg kezditek elkapni 😊

Én Dubstep-et karmolom mostanság ,de már azt is kicsit unom...

Lupous
#14929
Hát bocsi...de szerintem nagyon ratyi 😛 (Bár lehet hogy a kontraszt miatt mivel épp pendulum szót...és hát az azé jól van összerakva😛)

Pra
#14928
kb jah,.. meg ugye a lényeg ,h ez a jó rész amúgy pár másodperc...
és most fel lehet használni így is...

Elektrofrombc2
#14927
ja én se... egyébként nem tom mit variált ezen?😄 arra az 1-2 efektre gondolsz?

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Pra
#14926
nem az a baj szerintem, mert én se jutok be sehová

crackyS
#14925
na lol...nem rak be sehova sárga nevû karaktereimmel

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Pra
#14924
Bf.hu-n linkelte be valaki a heroes intro zenét ,amit régebben én is leszedtem de ,csak most, figyeltem fel az utolsó pár másodpercre 😊

Megkértem egy haveromat ,h kicsit szabja hosszabbra ezt a pár másodpercet, mert majd lehet csinálok vidit és jo lenne alá.

Haverom ki is vágta, kicsit variált is rajta, és szerintem faszányos lett 😊... ébresztõnek berakom telómra 😄
(nem kell semmi extrára számítani... kb 10percet szánt rá)

hallanotok kell:
tõcsed lefele 😊