Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#15023
én bebiztosítottam magam, van 4 kódom,😄 és eggyet adtam valakinek itt a fóórumon is😄 hála listiának😄

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#15022
a szokásosra. Klafa, eredeti, de mindenki azt fogja majd hordani.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Elektrofrombc2
#15021
Annyi mindent hallotam arról hogy milyen lesz az új pepper set de állítólag még "senki" sem tudja 😛 Szerintetek mire számíthatunk?

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Grr1234
#15020
Nekem is van még egy szabad. Az új szettre várok guncimmal. 😛

Pra
#15019
Jéé felnéztem a pepper oldalára kicsit, és azt vettem észre ,h van egy még fel nem használt ajándékom 😄

Mostmár inkább bevárom vele a kövi cuccokat 😛

Pra
#15018
Nah aki 90napos xp Boost-ot vesz az meg is érdemli XD

kabel15
#15017
90napos XP BOOST. Azt hittem valami értelmesebb dolog lesz a napi ajánlat.

BattleTag: kabel15#2672

Pra
#15016
A klán falakra feltettem egy példát ,h hogyan képzelem el a Magyar kupát.
Ez csak egy ötlet,-egy vázlat.
További ötleteket,le OKézást, kifogásolást, megerõsítést várok... ...ugyanott

Grr1234
#15015
Ha kódba kapják akik lájkolták, akkor lehet elcserélem majd valamire. :p

s9ns
#15014
"mindenki ugyan azt a kódot." és az nyer aki elõször felhasználja! 😄

SzLehel
#15013
ja hát igen,úgy értettem 😄

a mamám tanította!

Pra
#15012
jaja mindenki kap kódot,..
..mindenki ugyan azt a kódot.

SzLehel
#15011
kódot mindenki kap attól függetlenül hogy lájkolt-e 😄

a mamám tanította!

#15010
Ha nem azzal az emaillal vagyok regelve mint a bfhban akkor mivan? :S
Elektrofrombc2
#15009
listia miatt van néhány FBs accom szal hozzájárultam egy néhánnyal 😄

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Pra
#15008
én igen 😛

SzLehel
#15007
ti most dolgoztok?😄

a mamám tanította!

s9ns
#15006
ébredezik a tengeren túl is! 😊
48.594

Pra
#15005
Már 48.477 😊

s9ns
#15004
azt hiszem a 3 nap XP Boost és a 3 nap VP Boostot borítékolhatjuk, most tartunk 48.056-nál 😊

Pra
#15003
jah és ugye a 75ezreshez még jár:
75 Terrific Health Tonics
75 Bandages
75 Wrenches

Pra
#15002
Ha jövõhétig péntekig összejön 50.000like akkor 3nap XP + 3nap VP Boost ajándék mindenkinek!
De ha összejön 75.000like akkor 7nap XP + 7nap VP Boost mindenkinek!

De jól jönne 😄

Lupous
#15001
Likeoltam jól...de most akkor mi lesz ? 😛

Pra
#15000
Most vettem észre facebookon 😊

Hello Heroes. As you may have noticed we are almost on 50,000 Likes!
When we reach that epic milestone we will give all our players 3 days of XP Boost and 3 days of VP Boost!
There's also a Bonus objective:
If we reach 75.000 Likes by the end of next week Friday(midnight US West Coast), we will give everyone 7 days of XP Boost, 7 days of... VP Boost, 75 Health Tonics, 75 Bandages and 75 Wrenches!

Szóval like-oljátok!!!

Pra
#14999
A "király" inkább beteg <#hawaii>

#14998
na ezért olyan király TPangolin xD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#14997
nos õõõ, itt is segítgetek, de ez ugyan nem számít bele, sokkal inkább a bfh fórumain szoktam aktívabb lenni, segítenni, infót magyarázni, többnyire general chat-be és a media-ba. Továbbá jelenleg én készítem az egyik legnagyobb sztori projectet ugyebár, amely eddig több mint 70 ismert bfh játékos hõseit fogja használni a sztoriplotban, amelyet nem kis teljesítmény kigondolni, megírni, ezt elhiheted.

Na ennyit az egóról. xd

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#14996
Na csak kicsalogattam belõled egy szmájlit. 😊

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

#14995
még kérdezed? xD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#14994
És mit tettél, hogy a BFH egy jobb "hely" legyen?

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

#14993
A HH az a közösség által megszavazott említésre méltó tagok listája, akik valamit valóban tettek azért hogy BFH egy jobb "hely" legyen.

A desu az egy japán kötõ szócska, amelyet a Rozen Maiden animében Suiseiseki játékbaba túlszpemmelt, és 4chan-nak köszönhetõen egy ismert meme lett.

Számomra a desu /diszu/ egy jogvédett elem a BFH fórumain.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

kabel15
#14992
Kösz.

BattleTag: kabel15#2672

Elektrofrombc2
#14991
Elmagyarázná nekem valaki pontossan milyen rang vagy mi ez a Honourable heroes? És mi az a desu?😄

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Elektrofrombc2
#14990
hogy a fenébe? 😮 XD

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Grr1234
#14989
Kipróbáltam: se a KEG-et, se a TNT-t ben tudtam megenni.

Grr1234
#14988
Ajh... én tudatlan. <#falbav> Bocs... :S

kabel15
#14987
Mert valamiért nem enged be.
Gondoltam addig is megkérdezem. De megpróbálok újra csatlakozni.

BattleTag: kabel15#2672

#14986
az a szar desu én vagyok.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#14985
Valószínûleg nem 😄

SzLehel
#14984
miért nem próbálod ki?😄

a mamám tanította!

kabel15
#14983
IEG el a saját TNT met is meg tudom enni? 😄
Szóval tudom magam vele gyógyítani?

BattleTag: kabel15#2672

davis98
#14982
Szar desu ???...... sztem egész jó. Nekem bejön ez a rajz stílus 😊

nickname: doki09

Grr1234
#14981
Fogsz kapni valamit? És mi ez a szar desu?

#14980
köcce

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#14979
gratula

#14978

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vaxi
#14977
szintén szarakszik

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

kabel15
#14976
Ti tudtok játszani? Engem valahogy nem enged be sehova :S

BattleTag: kabel15#2672

kabel15
#14975
Nekem is 3 van 😄

BattleTag: kabel15#2672

SzLehel
#14974
s0narnak nem csak egy soldiere van 😛

a mamám tanította!