Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Elektrofrombc2
#15323
Juuuu ez eddig a No.1 hülye beszólásod 😄

PRA! Nem szeretnék unalmas lenni de a VIPet...ha kérhetem <#lookaround>

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Lupous
#15322
Ez miféle noob beszólás már megint 😛 (Honnan is tudhatnád ezt :S) Ez kb olyan mintha aszondanád hogy van buta nõ meg van okos nõ (De a kettõ között aki kicsit buta pl nincs 😛??!!)

kabel15
#15321
Commando val vagy nagyon pro valaki vagy nagyon láma.

BattleTag: kabel15#2672

Lupous
#15320
"vissza"??? nemértelek 😛...soha a büdös életben nem kaptam Vipet 😛
A lámahentelés...nos jah van benne valami 😛...de ez van 😄 néha azért van amikor jó az 😛(bár mostanában inkább a kihívások érdekelnek 😛)

Pra
#15319
Nos hát izé XD...
...az án szobámban kegyetlen dzsungel van néha 😄
Apám régen így fogalmazott a szobámról:
"kisfiam, ha ide bejön valaki, annak seggel tolatva kell kimennie" <#nevetes1>

Pra
#15318
Ma akárhányszor megtelt a royal oldal, olyan szinten daráltuk le õket ,h inkább leléptek...

TCC 😄 <-- hát miért kellett neked lámahenterkedni ? XD
Úgy is visszakapod a vip-ed ne sírj 😛

Lupous
#15317
Fászom :S...kõ egy VIP státusz TCC-re nekem :S...nem took felmenni egyszerûen...vagy fél órát kell várnia bejutásra, és utána rögtön ledob (Mert commando vagyok/vagy vip miatt :S)vagy rögtön bejutok (Hurrá 😄)...és utána dob le rögtön.
A Phresh szerver meg nemtoom de lehet rossz hírünk van ...de egy kibaszott royal nem akar játszani 😛

Grr1234
#15316
Ágy alatt, kávéfõzõben, mosógépben megnézted? D:

Pra
#15315
nem találok egy sim-et sem... pedig biztosan van 😞

Pra
#15314
De nekem biztosan van itthon olyan domino kártyám vagy 2darab amit soha nem használtam... tehát rajta van a pénz(csak találjam meg).
Ha megtalálom akkor simán befizetem...
A számlásomról biztos ,h nem, bár az is ingyen van, de nem akarom a feltünést a cégnél a 0690-es sms miatt 😄

#15313
én nem tartom értelmes dolognak fizetni egy fejlécért.

Nem is csoda hogy freeloader vagyok BFH-ban is xD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#15312
Szép ez a zöld fejléc capello!
Bassza+, én is kifizetem ezt a gecinagy baromságot, amilyen hülye egom van 😄

Fabio Capello
#15311
Kártyafüggõ, a MasterCard és a Maestro alapból jó netes vásárlásra, a Visa és az Electron pedig nem, legalábbis a CIB-nél. Persze, vannak olyan bankok, ahol a VISA-t is elfogadják simán netes vásárlásnál... 😊

#15310
nem stolen.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

SzLehel
#15309
plusz a pkm az nem m249

a mamám tanította!

#15308
Hogy tudnád megvenni? ottvan royal, national😊

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#15307
Én nem kértem netes vásárlásra alkalmas kártyát, és mégis tudok bf et venni XD érdekes...😊

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

kabel15
#15306
Ezt a PKM fegyvert akcióban royal és nat is meg tudja venni?
Mert ha igen akkor majd ha AK meg M16 lesz lehet össze hozok egy combot 😄

BattleTag: kabel15#2672

Elektrofrombc2
#15305
Ez a 2 közül mind a 2 biztossan jó... Majd valahogy meglesz.

Pra! Csak emlékeztetni szeretnélek 😛 Nem is mondom 😄 Ha még nem tetted meg 😛

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Pra
#15304
két hiba lehet még:
a lejárat dátuma
vagy a biztonsági kód

vagy hívjátok fel a bankot, és kérdezzétek meg ,h a visája támogatja e az internetes vásárlást..

Lupous
#15303
Nemtudom pontosan:S....nekem egyszerüen nem ment a sima módon...így regeltem paypalra...aztán azon keresztül ment a dolog 😛

Elektrofrombc2
#15302
Ja Visa Electronal próbáljuk itt... Otthon nekem azzal még csak a számost sem akarta elismerni, de utólag sikerült egy másik Visa kártyával... itt most nem tudom mi a helyet =/

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Fabio Capello
#15301
elképzelhetõ, hogy nem vásárolhattok neten azzal a kártyával. Ha CIB bank, és VISA kártya, akkor mindenféleképpen kell egy ún. internetkártya mellé.

Elektrofrombc2
#15300
Helló... Itt vagyok naberiussnál, próbálunk BFre befizetni de nem megy valamiért. Eltér a problémája az enyémtõl... Nekem a hitelkártyaszámomat nem ismerte el neki pedig ezt írja ki: A hitelkártya engedélyezése sikertelen.

Lehetséges hogy az a gond mint Lupousnál hogy a bank vagy a kártya nem támogatja az eféle vásárlást? Lupous neked mit írt? :S

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

#15299
valamiért nagyon megtáltosodott az EA ingyen BF téren. Ez eddig nem volt rá jellemzõ.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#15298
te jó ég, 75 új üzenet o_o

Nos, a kresz vizsga elmélet volt, még a vezetés hátravan, de az nem jelent majd problémát nekem.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#15297
Igenjó megfogalmazás...és kb én is ezen a véleményen vagyok 😛...kiegészíteném azért még azzal hogy rengeteg új acc jön most létre ezekben a napokban csak az ingyen bf miatt. (És szerintem ez a free vp xp boost se véletlen 😊

SzLehel
#15296
egyébként mi legyen ezzel a national cuppal,mert ez a gyerek nem csinál semmit

a mamám tanította!

Elektrofrombc2
#15295
minden esetre én megkaptam 280-ért 😄😄


Hát meg azért sok játékost elindítottak ezzel a 700 ingyen BFvel hogy fizessenek, Köztük engem is és meg pár barátomat... Majd meglátjuk.

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Pra
#15294
Átgondoltam üzletti fejjel ezt a gunclub 700at és a mostani leértékeléseket...
Arra jutottam ,h egészen biztos ,h a jelenlegi super/uber és társai(tehát minden ami nem alap) leszenek az alapfegyók, és lesznek még erõsebb cuccok...
Ez egy jól átgonolt hosszútávú stratégia ,h a bevétel stagnáljon negyedéves bontásra vetítve.
Lényegében az a cél ,h mindenkinek aki ingyen játszik, legyen legalább 1 jobb fegyvere az alapoknál, azért ,h a fizetõs játékosok még jobbat akarjank.

Majd megjegyzem ezt a hozzászólásomat és ha eljön az ideje, jól visszaidézem ,és csak annyit írok mellé ,h én megmondtam 😄

SzLehel
#15293
ha lesz leárazva m16 akkor beváltom azt a "redeemeletlen" 700 bf-emet és megveszem...

a mamám tanította!

crackyS
#15292
lényegen nem változtat.

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

SzLehel
#15291
kijavították a bugot

a mamám tanította!

Zero07
#15290
haverra mentem föl

crackyS
#15289
30-son generalok ellen...hát egy kicsit cink

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Elektrofrombc2
#15288
"hulye fazsok" haha 😄 Grat egyébként...

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Zero07
#15287
és ráadásul azt a bugot kaptam amit akartam 😄

kabel15
#15286
KOMMENT POWA 😄

BattleTag: kabel15#2672

SzLehel
#15285
congrat 😄

a mamám tanította!

Zero07
#15284
30!!!!!!!!!!




SzLehel
#15283
*560-at akartam írni

a mamám tanította!

SzLehel
#15282
várjatok már,a pkm miúta kerül 280-ba?<#wow1>

a mamám tanította!

Elektrofrombc2
#15281
Na jó meggyõztek a fiúk 😛😛
http://www.battlefieldheroes.com/en/forum/showthread.php?tid=172161&page=2
Megveszem...

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

SzLehel
#15280
a pkm eredeti ára 1120 bf,aminek a fele 560 bf 😛

a mamám tanította!

Elektrofrombc2
#15279
Meg félek hogy õk sem 280-ért tervezték és most megveszem 280-ért aztán meg írnak egy olyant hogy bocs ez igazábóé 560 akart lenni akor kiakadok mert annyit nem adnék érte...

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

#15278
Mit kéne lájkolni?😊

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

Elektrofrombc2
#15277
De mivel jobb a Wolfgangstól?

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Grr1234
#15276
Ilyen olcsón kár lenne ott hagyni azt a PKM-et... 😄

Elektrofrombc2
#15275
Vélemények PKM-rõl? Nagyon gondolkodok, hogy megvegyem-e... Mondjuk Wolfgangs-al ami ugye Long range MG azzal nem vagyok túl jó mert sok golyóm nem talál célba... PKM más? Kérlek írjon aki tudja!

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Grr1234
#15274


Keze még nincs szal kicsit nyominak tûnhet. ;D