Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

GibboRamone
#15423
Köszi, már ezzel is sokat segítettél!

Dota 2

SkyHun
#15422
Pra, én is benne lennék egy fun videóban szívesen...

Elektrofrombc2
#15421
Hát ja van pár napos 😄 Azért köszi 😛

CRACKY látom már 😄

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Elektrofrombc2
#15420
én nem vágom itt mi a gond 😄

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

concrete
#15419
most nézem mikori üzenetre válaszoltam most ...

ICS 4.0.4 --------------> JB 4.1.0

david insane
#15418
Ha marad hely akkor énis szivesen részt veszek a dolgokban : ))

concrete
#15417
A magyarok magyarországon ilyet nem kapnak, helyette szociális segély van, de nem az iskolában. Talán a Bursa Hungarica ami ilyen oktatással összekötött támogatás ...

ICS 4.0.4 --------------> JB 4.1.0

crackyS
#15416
noh...ennyit arról, hogy Play Now hozzám hasonlókhoz tesz be

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Pra
#15415
Kinek mi 😊
minél lassabb egy snip fegyó annál nagyobbat sebez ,de jobban ki is leng lövés után.
A gyors fegyók kisebbet sebeznek,nincs akkora kilengésük...
...csak annak ajánlatos a gyors snip rifle ,aki tényleg negyon pontosan-gyorsan tud reagálni.

A lassú fegyvereket ajánlom.
Ha van rá pénzed akkor azokból a SUPER/UBER vagy SVD/M95 változatokat

GibboRamone
#15414
Sziasztok! Melyik a legjobb sniper rifle?

Dota 2

Elektrofrombc2
#15413
rám is számíthatsz 😊

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Pra
#15412
Jövõhéten (kb Kedden) Mumble-n Tartunk egy kis megbeszélést
Témák:
-Nemzetek Kupája
-Magyar mini kupa
-És FUN videó készítése....
... a battlefield.hu-ra, illetve ,h elérjük azt ,h a bfh.com-ra is feltegyék a VIDEO OF THE WEEK listára a fõoldalon.

Akire számítok: Andris, Fegyveres, Lupi, HunBukk, Wanda, Lehel, Kicsimaci, sOnar, Tomonor stbstbstb...

Elektrofrombc2
#15411
az hogy néz ki?😛 nem igazán vagyok tisztában ezekkel a rare itemekkel

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Pra
#15410
köszi minden oks

#15409
neked megvan a kabátom? <#wow1><#wow1>

<#wilting>

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#15408
köszi. Nemigen lesz itt gond 😛 (mondjuk az elõzés az bedarázós lesz)

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#15407
én meg most keltem fel.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Elektrofrombc2
#15406
Ja én is.

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Lupous
#15405
Énis jól 😛

davis98
#15404
Nah jó éjt ! Elmegyek aluszikálni....<#fogmosas><#unalmas>

nickname: doki09

Elektrofrombc2
#15403
Basszus macskák pont ilyenek, bár én már rég a falhoz b*sztam volna xD

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Lupous
#15402
Nah pra jelezz ha átment :S...nem bizti h csatolta rendesen :S

#15401
HI! Íme egy aranyos animáció sorozat, amin jókat lehet nevetni😊 http://www.youtube.com/watch?v=s13dLaTIHSg

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

davis98
#15400
Köszi PRA !!!! Rendes vagy 😊

nickname: doki09

Pra
#15399
nem rossz

Grr1234
#15398
Nem az én stílusom... :S

david insane
#15397
Vagyok ojj õstehetség hogy megoldom : )

Lupous
#15396
Jó a belga...de...nemtoom...inkább ezt hallgassátok (Itt nem csak szöveg van...bezony a zene is komponálva van 😄)

Pra
#15395
Adok VIP-et ,de pici karival nálunk... hááát XD ...lesznek problémaid 😄

david insane
#15394
Értem.

Jöhetne már a PTE ♥ XD

Elektrofrombc2
#15393
Hát igazából úgy osztják a VIPet. Csak mivel ez szinte nem is csak egy szerver hanem közösség így más "követelmények" vannak...

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

david insane
#15392
Amúgy én régen mindig azthittem, h akkor lesz valaki vip-és, ha sokat jár fel egy szerverre, és mindig ott van, (vagyismikor játszik)..
És olyan kitartó voltam anno mindig 1 szerveren voltam, 2-3 hónapig, jajj én kis buta, azt nem történt semmi, aztán jöttem rá a dolgokra : D

Ráadásul angol szerver volt o_o"""

Grr1234
#15391
Ez a számuk nálam már át megy azon a bizonyos határon... az Egy-Két-Hát még eltûröm, de csak mert... mindegy.

Az ilyet jobban szeretem. Na de OFF VÉGE. 😄

Elektrofrombc2
#15390
Na az igen 😄😄

Itt szerbiában EMI-n (Egyesült Magyar Ifjúság) Volt Beatrice és hát ugye Ferónak is elég nagy a szája és mivel szinte tömeg oszlatásokat csináltak a rendõrök, elkezdte szidni-szopatni a szerb rendõröket akik bent járõröztek, igazoltattak és hasonlók. Kicsit el lett rontva az ideji mert valami fasiszta tábornak lett beállítva az újságban <#levele><#szomoru2>

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

david insane
#15389
*3 napja kezdtem ezt az accot
pontosabban : D

david insane
#15388
3 napja kezdtem,szal ne nézd hanyas, de úgy döntöttem ezzel fogok nyomulni : D

SouXe

Pra
#15387
mi az acc neved?

david insane
#15386
Ha már regisztrál a bfh oldalán,(még pedig úgytünik már megtette)
akkor beszívta : D

david insane
#15385
Csoki whóóó az nekem is kéne : D
Valami iceteaval, pedig ma 2 tábla csokit bezabáltam : $$

Pra
#15384
Elég sok Belga koncerten voltam már 😄

Nagyon régóta ismerem õket ,de idén nyáron volt a legjobb beszólásuk

Így konferálták a következõ számot:
"küldjük ezt a számot mindenkinek, akinek kurva az anyja"
<#taps>

Kedvenc számom:

Grr1234
#15383
(Akarom írni a BF bónuszt el ne felejtsétek!)

david insane
#15382
Volt olyan is hogy csatlakozásra rányomtam, kimentem ebédelni, gondolva hogy addigra betudott tenni : D
De még mindig csak csatlakozott, volt ez 20 perc, és meguntam várni :/
Pedig elõször mindig oda próbálkozok.

Na de akkor kedves Pra, ha szépen kérem : D
kaphatok vip jogot? : D

Grr1234
#15381
Jah oké... 😛

(A 700 BF-t bónuszt el ne felejtsétek! 😄)

Lupous
#15380
Nos nem véletlenül 14 kell 😛 Öcsém 3 nat karaktert fog csinálni...eddig 3 ruci van kint...szal neki 12 kell 😛+még így is kell neki majd 3 😛...de azt majd máskor 😛
Am még ígyis némi hátrányban van velem szemben 😛...mivel neki nincs meg a tomonor kabát 😛

Pra
#15379
Nos mivel soxor fullon van vipekkel ,de ha bejutottál többé nem tud kickelni a csatlakozó vip.

Grr1234
#15378
Naa... :-( Akkor legalább egy tábla csokit küldjetek. <#taps>

david insane
#15377
Ez a vip hova szól?
Gondolom a battlefield.hu-s szerverre, nemde? 😊
Mert oda eddig 2x bírtam bejutni : ((

Pra
#15376
Aki nem kapta mega VIPet mert olyan az agyam mint a szita az írjon...
...player nevet (vagy herot , de a player a jobb mert akkor nem zavarodok össze 😛)

Pra
#15375
Megkaptátok

david insane
#15374
Az nem hatalmaz arra hogy vissza is kapd : D

Most azon gondolkozok hogy csináljak, új accot, csak a M249 miatt, de már annyira meguntam h mindig karicsere meg stb, inkább megyek egy über 150 vp for day-os gunneral : DDD (Y)