Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Pra
#15473
Igazabol nem volt hulye a srac csak poenbol licitált...
...és itt meg a tortenetnek nincs vege...

mailben megkerdezte ,h amugy miert csináltam ezt a licitet.
-mondtam neki ,h kell a bonusz kredit a pepper tema miatt blablabla.

Erre vissza irt, mondta ,h o amerikai, és kuldott 1kodot ajandekba.

david insane
#15472
Akkor listián is van pár iq 0.

: $

davis98
#15471
Nem rossz csel 😄 A kis ravasz xD

nickname: doki09

SzLehel
#15470
xd

a mamám tanította!

Pra
#15469
En olyan licitet csinaltam ,h annak aki megnyeri küldök egy smile-t emailben 😄
És volt aki licitált XD
küldtem neki egy levelet:

"😊"

SzLehel
#15468
én felraktam egy képet magamról,hogy kapjak 50 kreditet xd

a mamám tanította!

#15467
Felrakod hogy használt papírzsebkendõ és licitálsz rá😄

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

david insane
#15466
Bannoltak engem XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Egy nap 5-6 accot csintem, szerintem akkor rájöttek, majd tesóm gépérõl csinek accot, am az a gáz h nemtudunk mit eladni, és így nem jön a pont, és azért kellet tbb accot csinálni : D szereztem 6-7 pepper kódot : D

#15465
Ha valaki lenne olyan kedves, és regisztrálna egy accot listiára és licitálna erre: http://www.listia.com/auction/895085 , azt megköszönném😊 Kell a pont dr. pepperre😊

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

Zero07
#15464
ja télleg kiszámoltam és 6 nap alatt lettem 29-rõl 30 <#mf1>

SkyHun
#15463
Ja és még annyit, hogy csak a BFH kedvéért aktiváltam újra a facebook fiókomat. Like-oltam én is +1 <#mf1>

SkyHun
#15462
Hoppá tényleg, Én meg rákattanok az új Stargate Universe epizodra. Jó, hogy mondod <#wink>

Lupous
#15461
Jahh nálam is valami gebasz van...nembaj addig megnézem az új Fairy Tail, és Bleach részt 😛

SkyHun
#15460
Csak nekem nem megy a game, vagy mi van? Az oldal sem töltõdik be...

Grr1234
#15459
Na lépek is... mára elég volt másfél kör ezekkel az izékkel... többször vett BF-et, mint amennyi IQ-ja van. 😊

Grr1234
#15458
Most 25-össel játszok... 12-es vagyok. :/

#15457
nem 2 millió játékos, hanem 2 millió hõs. Vagyis oszd el 3 - 4-el, és kijön, hogy kb hány játékos regisztrált. Továbbá azok közül se játszik már a fele sem, és kb annak a felének nincs facebookja.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

byzhouse
#15456
2millionak keves %-a jatszik

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ &#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;

Lupous
#15455
Pra!: részemrõl renden, benne vagyok minden jóban 😛
Tomonor: Köszi 😄...örül is neki jól 😛
Elektro.: Hát izé...bigyó...õszintén szóva nem mentem még be a boltba :S...de tutter hogy van olyan bordó színû (De gondolom nem postázza ki neked senki :S😛)...remélem megtoom bulizni hogy amit terveztem bõrkabátot venni...nah abba beszáll a family pár tagja 😛...és akkor marad píz a pólóra (Mert bizony azt megcsiáltatom X))...csak némi idõ és kitartás kell részemrõl a dologhoz (Messze van a bolt a sulitól 😛)

#15454
Szerintem a gyorstüzelõ rifle a jobb választás. Hogy miért? Mert minél több lövést adsz le, annál nagyobb a kritikus esélye. Valamint az alapképességnek számító PS-bõl is többet profitálsz. Minél magasabb szinten van a PS, annál több sebzést fogsz kapni tõle egy gyors, pontos puskával.

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

#15453
890 akkoriban ez sokat számytott... a régi szép idõk mi?😄

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#15452
Vicces ez az egész, több mint 2 millió játékosa van bfh nak, és nem jön össze a 75k like jó megértem... van aki olyan butuska még, hogy nemtudja hogykell regelni facebookra, de a 2 millió játékosból csak van 500000 akinek van facebookja.... nemigaz egy klikk ilyen nehéz? KI olyan hülye hogy nem kell neki, a 7 nap xpboost XD

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Elektrofrombc2
#15451
Lupous mi a helyzet a pólóval? 😊

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

#15450
Pra! Köszönöm a VIP-et megkaptam😊

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

s9ns
#15449
én azért nem a meglévõ alatt csináltam mert ugye a 700 bf.
A másik oka, hogy sokan az alacsony karakteremhez ismerõsként az ellen csapatba csatlakoztak 25+-os karakterrel és az nem funny amikor így vadásznak. Csak rád, mert haver vagy és nem veszed zokon.

#15448
Jaja. Én is javasoltam a csóringernek a melegebb éghajlatot. Persze úgy csinált, mintha nem olvasná. Aztán amikor zsinórban vesztettek párat, a szünetekben pedig kitartóan toltam a high level loser-t, egyszer csak eltûnt. 😊

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

SkyHun
#15447
Ugyan ezért nem csinálok én sem. Most feltolom a soldier-emet és a commandomat 30-ig aztán nekiállok a gunnernek. Jelen állás szerint ez el fog tartani egy darabig <#smile>

kabel15
#15446
ÁÁÁ! Igazad volt.

BattleTag: kabel15#2672

Pra
#15445
Most amúgy mindenki elkezd új acc-okat csinálni ,h karinkent költhessen 700bf-et?

Én nem csinálok új acc-ot az biztos, túl sok idõt, energiát és némi pénzt tettem bele a játékba ahhoz ,h "megcsaljam" hõseimet XD.

david insane
#15444
És majd pont kifogom h ne legyen fent egyetlen egy darab assas se?
azt megnézem

kabel15
#15443
egy 30as gunner simán kitesz 4 embert lvl1 esek között.

BattleTag: kabel15#2672

s9ns
#15442
én is felrántottam egy srácot 10-esre.
A legviccesebb amikor bejött egy 26-os. Éreztem, hogy nem frankó a srác. Kérdeztem mekkora, erre õ hogy 13.
AltGr+enter, Alt+Tab Search for Heroes or Players 25.
Kértem hogy húzzon el a 4-5 szintûektõl mert, hogy kicsit erõs a plusz 10 abiával. Játszotta a hülyét, hogy õ csak 13-as, meg hogy honnét veszem hogy 26-os. Leírtam neki, aztán megjelölt ismerõsként és lelépett.

kabel15
#15441
Hát remélem rosszul tudod.
Legyen AK vagy SVD

BattleTag: kabel15#2672

Elektrofrombc2
#15440
Mai ajánlat 20 eu-ért vegyél BFt és kapsz 1400at plusszba 😊 Így hallotam

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Elektrofrombc2
#15439
Máskor nézz be a Hot Dealsbe! Ott írja meddig tart a leárazás 😄

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

kabel15
#15438
Jöhetne már a mai ajánlat.
Remélem valami frankó fegyver lesz.

BattleTag: kabel15#2672

#15437
Most nézem, hogy 3:58 alatt megvolt a 10 szint...akkor jól megsétáltattam ezt a dögöt. 😊

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

#15436
Ez az napbiznice dolog beindította a fantáziámat tegnap. Így este 7-kor nekiálltam felhúzni egy gunnert lvl10-re. Egy kutyasétáltatást beiktatva hajnal 1-re sikerült is. Kicsit paráztam, hogy mire végzek, nem lesz már az akció, de még mindig tart, így felesleges volt aggódnom.
Így most van egy egész jó stat-ú karakterem. Végre Tomonor is szóba fog állni velem. 😊
Egyébként nagyon fun a kicsik között játszani, még akkor is, ha ugyanolyan erõsek, mint te. Persze felbukkantak a General V körüli arcok is noobkillerkedni, akik eléggé meglepõdtek, amikor az alap fegyverzetû, semmitmondó kinézetû gunner kétvállra fektette õket. 😊

Btw nem tudjátok milyen akciók lesznek a napi ajánlatokban mostanság? Mintha valaki beírta volna nemrég, de nem találom.

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

#15435
helyett 890 VP-ért, és az akkoriban elég soknak számított.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

kabel15
#15434
Szerintem MM map viccesebb lenne 😄

BattleTag: kabel15#2672

s9ns
#15433
Csak egy ideig volt megszerezhetõ vp-ért,
nevetséges 140vp-ért vetted örökre! lol

Annyira megnézném, hogy ss-on 8-8 mando mit kezdene egymással!
Az elsõtõl az utolsó percig uncsi lenne. 😄

Elektrofrombc2
#15432
Csini 😄

Ekkora szerencsét 😄 megnyertem 6 Dr pepepr kódot listian vagyis 7-et mert a csajszi talált még egyet 😄

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

#15431
mint mondtam, ez a cucc csak addig jó amíg nem te vagy a mandó.

Más 1: Dejó, pont olyanok most nyíregy felett a felhõk, mint a BFH background 😄

Más 2: minilupousnak sok sikert kívánok az egy napos xp boosthoz.

Más 3: A kabátom, a Bruno's Brown Trenchcoat. Csak egy ideig volt megszerezhetõ vp-ért, még tavaly novemberbe.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Elektrofrombc2
#15430
úgy hogy bebelõsz 😄 am megvan az oka annak hogy limitálva van a szerveren a commandók száma

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Pra
#15429
A 2-2 mandó limit azért bevett szokás, mert ha már több van egy szerón, olyan szinten változik meg a játékmenet ,h inkább mindenki kilép...aztán maradhatnak a mandók egyedül a kihalt szerveren.
Ez a limit a legtöbb szerveren be van állítva... nem véletlenül.

crackyS
#15428
egyébként egy TT-rõl honnan tudom hogy csapattársé vagy ellenségé?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

crackyS
#15427
na ja...az hülyeség sztem..akkor gunnereket is kickelje ki, erõsebb mint egy tank egy magában

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

david insane
#15426
Beszarok, mekkora szar ez a battlefieldes szerver,
komolyan azért kickel mert commando vagyok, és limited commando?
na basszameg ;DDDDD <#levele>

Pra
#15425
okés

Elektrofrombc2
#15424
Egyébként statisztikák alapján M95 és SVD számítható legjobbnak

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|