Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Vaxi
#15723
végülis, nekem jöhet egy, ha van natos 😄

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

kabel15
#15722
kell még valakinek 10es solider? Akad bõven XD

BattleTag: kabel15#2672

kabel15
#15721
Elküldtem az adatokat.

BattleTag: kabel15#2672

Pra
#15720
adot orokre egy raklap fegyvert ubert is de nekem nem kellenek...
+ 1, 1 nap xpboost meg tonic.
de masnak meg 1000tonicot ad meg 200%os 40napos xpboostot...
nekem egyedi cuccok kellenenek!!!!!!!!!!!!!!

Elektrofrombc2
#15719
90 tonic 90 tonic 90 tonic 😄


Kabel mondj már õszinte választ 😄 Van felesleges accod? Vagy ha van is de nem adod akkor is szólj hogy ne reménykedjek 😄

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

kabel15
#15718
Na?

BattleTag: kabel15#2672

Pra
#15717

köcsög supplyk köcsög supplyk köcsög supplyk

kabel15
#15716
Egyébként ez a szerver bérlõs cucc hogy mûködik? Mert megcsillant a szemem az 50BF em 😄

BattleTag: kabel15#2672

kabel15
#15715
Ingyen cucc?

BattleTag: kabel15#2672

#15714
semennyire, csak most aktiválták az új szettek második felét és picit bebuggzott a store.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

kabel15
#15713
ja megtaláltam 990BF akkor ezt hanyagolom.

BattleTag: kabel15#2672

kabel15
#15712
Hõst át lehet valahogy nevezni?

BattleTag: kabel15#2672

Smithwarden
#15711
Lehet a Medal of Honor beta miatt akadtak szet az EA kozponti szarverei (mint szinte minden uj multi betanal vagy vegleges jateknal).

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

fubenalvox
#15710
most kezdetem újra játszani a játékkal, de úgy fél éve semmi ilyen jellegû gond nem volt. :S Mennyire általános ez?

Guild Wars 2 Magyarország - www.guildwars2.hu

#15709
nyugi, nem csak téged.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

fubenalvox
#15708
laggmentesen játszok mindehol, mégis ledob minden szerverrõl 4-5 perc játék után connection lost-al... wtf!? :S

Guild Wars 2 Magyarország - www.guildwars2.hu

SzLehel
#15707
<#eljen>

a mamám tanította!

Elektrofrombc2
#15706
Na ja ez az... én nem nagyon fogok ugrálni hogy résztvegyek benne. Ha valaki úgy érzi hogy jó gunner vagyok és szamíthat rám az majd hív... nem fogok bepofátlankodni 😊 Meg amúgy is van jobb magyar gunner tõllem 😛😛

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

kabel15
#15705
Azért a Japán Kínai Koreai játékosokat se hagyd ki. Az összes játékban szinte õk viszik a pálmát.
Bár a törökök és a fent említett országok nincsenek a listában.

BattleTag: kabel15#2672

#15704
A török kockák ellen nehéz, azok arról híresek, hogy minden ingyenes mmoban, illetve fpsbe csak úgy ölik a pénzt😄

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

kabel15
#15703
Én is ráérnék de akkor vigyetek olyat akik jók. Bár szerintem orosz kockák ellen úgy is mind1 <#email>

BattleTag: kabel15#2672

Lupous
#15702
Én mennék ha kellek 😛...és igen csak a legjobbaknak kéne menni 😄
(Bár attól hogy valaki egyénileg jó még nem biztos hogy csapatban is megállja a helyét 😛)

Pra
#15701
Sokan indulnának 😊
én pl nem megyek.
Ide csak a legeslegeslegjobbaknak kéne mennie.
És egy csapat 6 fõs :/

Az oroszok az elsõ ellen 😊...
...az kemény lesz

#15700
HI én mér beléptem vmi gorupba, national cup magyar csapatba, de ere is joinoltam😄 részt szeretnék venni benne, és pont olyan idöre esik, amikor ráérek😄 nem dolgozom😄

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Lupous
#15699
Szerintem nem a szinttõl függ azthiszem...bár nagy elõnyt élvez általában az aki maxolt 😛 (A több tapasztalat miatt illetve a több HP miatt 😄)

kabel15
#15698
Én is szívesen mennék. Mekkora szint a minimum?

BattleTag: kabel15#2672

david insane
#15697
jointoltam, és részt is szeretnék venni a dolgokban : )

Pra
#15696
Lupous
#15695
Nos picit el vagy tévedve...de asszem leszarom 😛

Zero07
#15694
az manapság Irán 😛

Lupous
#15693
Szovjet? 😛..bár kb tökmindegy hogy hívod 😛...De megsúgom, jelenleg Oroszország néven mûködik ez a jó kis terrorállam 😄

Zero07
#15692
elsõ héten szovjetek ellen leszünk bb vv

Zero07
#15691
szal a csoport:
Svájc
Németország
Ausztria
mi
Szovjetunió

Zero07
#15690
Group 1
G W P
Switzerland Switzerland 0 0 0
Germany Germany 0 0 0
Austria Austria 0 0 0
Hungary Hungary 0 0 0
Russian Federation Russia 0 0 0

SzLehel
#15689
styles of beyond-nine thou

a mamám tanította!

kabel15
#15688
Most meg nem mondom a címét de tuti hogy NFS ben volt.

BattleTag: kabel15#2672

Zero07
#15687
http://www.youtube.com/watch?v=UOk7GUbkDVI&p=BE86450006E9D305&index=69&playnext=1
na itt. remélem e már jó -,-'

#15686
jah, ebbe nem sok zene szorult xD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

GibboRamone
#15685
Ebben nincs is zene!😛

Dota 2

Zero07
#15684
http://www.youtube.com/watch?v=_soe9u28lbU&p=BE86450006E9D305&index=1&playnext=3
vki segíten már ki mi lehet az elsõ szám neve

kabel15
#15683
Tudtok valamit a mai 50% lesz egyáltalán?

BattleTag: kabel15#2672

Vaxi
#15682
ez van :| több, mint a semmi

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

GibboRamone
#15681
1 nap...

Dota 2

Vaxi
#15680
You pushed hard with fierce determination to try and help us reach our goal of 75,000 likes on Facebook, but ultimately we fell short of that goal.
However, your determination will not go unrewarded. As a consolation prize for helping us get as far as we did we offer you this code for a 1 Day XP and 1 Day VP Boosts.

...2FK2-CCFL-KBFN-5QXW
Code expires 8th of October at 8:00 am GMT.

Heroes! We salute you.

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

Elektrofrombc2
#15679
na végre gey jóhír nekem 😄 Akik vesznek BFH szervert azok kapnak néhány 50BF-t érõ kódot 😄 Cserebere Dr Pepperrel 😛

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Elektrofrombc2
#15678
szép kis összefoglaló<#smile>

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Pra
#15677
Pra
#15676
Elektrofrombc2
#15675
basszus 😄 De ráérõssek 😄

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

david insane
#15674
Nemjó a link : /