Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

s9ns
#15773
unranked-ek lesznek a szerverek. így nem fogy a vásárolt cucc.
a 10 az életed végéig elég ha unranked szerveren játszol.

Pra
#15772
De CAC unranked szerón megy a WAR, és unranked szerón nem fogy el semmi...
...szóval végig a gatya használatát élvezi az akin van.

#15771
Azt azért nem. A FP hasznos, de hamar fogy. Az a 10 töltet, ami benne van egy kör alatt simán lemegy. Mondjuk a bajnokságra, ha valaki beáldoz pár ezer VP-t akkor van értelme.

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

Pra
#15770
de most mekkora baromság már tényleg...
...ezzel nagyon kibasznak a soldierekkel.
lényegében elvesznek egy képességet

#15769
ez a tilos szuper/über dolog tetszik. Viszont az engedélyezett fireproof az nem. xD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#15768
nem

Elektrofrombc2
#15767
értem... Egyébként minállunk különbözõk lesznek a csapatok? Úgyértem ugyanaz a személy játszik majd royaloknál is nationaloknál?

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Pra
#15766
vagyis... lehet ,h csak a második meccs a miénk

Pra
#15765
nem az csak az esemény hivatalos indulása.
az elõ meccs jövõhéten lesz... rögtön a magyarok az oroszok ellen 😊

Elektrofrombc2
#15764
Szép, szép 😊 De ezt nem értem Kezdet: 04.10.2010 at 16:22 Ezek szerint már megvolt az elsõ harc?

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

fubenalvox
#15763
Bakker... kezdem nagyon unni. 2 órája próbálok egy kört lejátszani... egyetlen egy kört végig. Ezt a rakás... t. Lehet ez ellen tenni valamit?

Guild Wars 2 Magyarország - www.guildwars2.hu

Pra
#15762
Elektrofrombc2
#15761
FFFFUUUU Hát mi van itt?😊 Lassan már 12 órája hogy nem érkezett új hozzászólás <#csodalk>

Jó reggelt mindenkinek, én most megyek digitális elektronikát tanulni <#szomoru1>

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Elektrofrombc2
#15760
Jelentkezz be és vissza

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

#15759
csekkold le a BF indikátorod megint, már hozzá kell adva lennie az acchoz.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

kabel15
#15758
Azt írta hogy nyomott rá.

BattleTag: kabel15#2672

david insane
#15757
reedem me, gombra kell nyomnod : )

kabel15
#15756
Elvileg semmi. ott kéne lennie a 700BF nek a játékban.

BattleTag: kabel15#2672

fubenalvox
#15755
http://gunclub.ea.com/hu_HU itt a bf heroes-nál már mind két helyen pipa van és rá is nyomtam a gombra ami megjelent a pipák alatt. Innentõl van még valami teendõ?

Guild Wars 2 Magyarország - www.guildwars2.hu

fubenalvox
#15754
jajaja az lennék. 😊

Am kérdés, érdemes beruházni KP-ért vásárolható fegyverekre? Illetve HUF-ban kb mennyibe vannak az örök használatú fegyverek? Tudom elég általános kérdés, de nem vagyok tisztába az átváltási arányokkal.

Guild Wars 2 Magyarország - www.guildwars2.hu

davis98
#15753
Nekem tetszik 😄

nickname: doki09

davis98
#15752

Vélemények ? (elsõ ilyen mûvem 😄)

nickname: doki09

Zero07
#15751
gyilkos matek :s brr egy órán át artott az utolsó feladat és a végeredményben a tizedesvesszõ után 27 számjegy :o 8 a hetediken szer 0,125 a hetediken <#gonosz1><#rinya>

#15750
elliotnessz volt 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

david insane
#15749
Végül is igaz, kollekcióm tökéletesítéséhez pont 30-40 bf kellet volna.
De gondolj bele free emberkének ez hülyeség, ha csak nem vár vele 1 évig és kap talán EA-tól free BF'et : )

Lupous
#15748
Nos....szerintem pont elég...néha akármire...pl mondjuk h marad 10-15 bfed...nah ekkor jól jön egy 50+ , vagy ha mondjuk 700 bf et veszel...és pont nem jön ki az a 3 cucc amit szeretnél...akkor is jóljön 😄
persze ha te abból az 50 bf bõl akarsz megélni...nos igen akkor seggtörlésre is kevés 😛

Pra
#15747

bakker összeomlott a szero már megint <#falbav>
Tomonor betette a lábát és lalala lalal lalglaglag and bigbang
XD

david insane
#15746
Mi az a 50BF? semmire se elég :/

#15745
bocs fiúk xD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#15744
jah, azt nem tudtam.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#15743
amibol egyet lehet felhasznalni egy acc-ra

kabel15
#15742
Adok két DR.PEPPER kódot 2db 50BF es kódért. Valaki csere?
Vagy adok egy pár 10es solidert über fegyverekkel 😄

BattleTag: kabel15#2672

#15741
de van. Veszel egy szervert, és kapsz 10x50 BF kódokat.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#15740
Te az Amnesia Aionos fubenalvo vagy? 😄

kabel15
#15739
Nincs valami módja annak hogy szerezzek 100BF et.
Valami code amit lehet nyerni. Vagy ilyesmi. (GUNCLUB már megvolt)

BattleTag: kabel15#2672

Vaxi
#15738
😄DDD

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

Elektrofrombc2
#15737
Most érted...😄 Kössél már belém 😄

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Vaxi
#15736
nem csak azt kellett volna javítanod 😊

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

Pra
#15735
egyebkent arra gondoltam, soha tobbe nem nyitok supplyt, de rajottem ,h lassan mar nem adhat fegyvert, annyi van XD ...szal talan majd meg karacsonykor beprobalkozom.

Lupous
#15734
Fú én marhára utálnék így sulibajárni (Mámint délután 😛)...nekem most gyaksza lesz szal háromnegyed 10-ig még van idõm 😛

Elektrofrombc2
#15733
1hónap dél elõtt és egy hónap dél után mármint a váltás... de egyébként múlt héten beteg voltam és nem mentem. Furcsa most visszaszokni <#szomoru1>

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Lupous
#15732
Ejj mizu van?! ...nincs suli? 😛

Elektrofrombc2
#15731
hopp. házivizilovakban*

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Elektrofrombc2
#15730
Hazudott 😛 Ne hidj a háziviziloakban!<#nevetes1>

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

#15729
az über shottin és az lr smg-n kívûl nem is kell más 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#15728
Nem 150%-os hanem 200%

Pra
#15727
Tegnap mondta egy srác ,h 200%-os XPBOOSTot kapott
Asszem a Donovan ,de nem biztos.

Pra
#15726
Fegyóim:

#15725
200%-os xp boost alatt mit értesz? Mert még életembe nem hallottam olyanról.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Elektrofrombc2
#15724
Mennyi supplyt vettél? Egyébként ilyenrõl most hallok elõsször hogy 200%os XP boost. Biztos létezik olyan? <#szomoru1>
Am 40 napos fõleg nincs 😄
Lista itt:
http://www.battlefieldheroes.com/en/forum/showthread.php?tid=128096&highlight=list+supply
és itt
http://www.battlefieldheroes.com/en/forum/showthread.php?tid=131224&highlight=list+supply

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|