Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Pra
#15673
CDS búcsú buli volt ma

Aztán persze rombolás 😄

Elektrofrombc2
#15672
Beléptem! Na végre lesz ebbõl is valami 😊

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Lupous
#15671
Jah hát az idegenrõl tudom hogy elérhetetlen...de a jó...meg ke' picsázni jól

Pra
#15670
ez az össze infó
Holnapig le kell adni a fõszervezõknek egy groupot amiben vannak emberek is...
...ha indulni akarunk
(mert az az idegen gyerek aki elkezdte "szervezni" elérhetetlen és átadták Andrisnak az ügyet)

Lupous
#15669
:de nemértem :p...mi van most?...valami infómorzsákat csepegtethetnél 😛
+ha a másikból kilépek az gáz? (Kicsit zavaró a sok group :S)

Vaxi
#15668
beléptem

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

Pra
#15667
részlet kérdés Lupi
Most az a gáz ,h Andrisnak így is csak máig adtak határídõt a szervezésre...csak szegény nem volt itthon.
Szal most 1 nap csúszást kérvényezett, de holnap estig remélhetõleg páran belépnek.

Lupous
#15666
Jelentkeztem...jól...de befosok :S...miért a tBoH logója van kinnt? :S
Ha kell csinálok egy nagyon hasonlót (csak nem zászlókból hanem simán a logókból 😄)
de persze csak holnap...

Pra
#15665
Nagyon fontos!
Lépjetek be
Ez az új Group a nemzetek ligájához...
...holnapig össze kell szedni az embereket!!!!
Az is lépjen be aki amúgy nem akar ligázni
Köszi a segítséget.


GROUPGROUPGROUP

SzLehel
#15664
és kik csinálják?:o

a mamám tanította!

Pra
#15663
Úgy néz ki van új magyar szeró
...igen még egy
már kifizették a srácok, csak nem tudják használni, azaz konfigurálni, belépni sem az adminprogiba.
De még ma megoldódik sztem.

Lupous
#15662
Te nem kicsit vagy beteg 😄

kabel15
#15661
6. soliderem lvl10re. Kész befejeztem. Nem csinálok többet egy darabig.

BattleTag: kabel15#2672

davis98
#15660
Azt az égõ lábat nem nagyon sikerült eltalálnom...meg árnyékolni sem tudok :S majd azt is meg kell tanulnom

nickname: doki09

davis98
#15659

Ezt sikerült kihoznom belõle 😊

nickname: doki09

Pra
#15658
Újabb VIP jogot kaptam, most a Black Knights-ra... és azért örülök mert nem is kértem 😊

gyûlikgyûlik a sok vip szeró 😊

davis98
#15657
Aham

nickname: doki09

#15656
Mivel szerkeszted? Photosop?

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

davis98
#15655
köszi hogy elmondtad 😊 megprószálom.

nickname: doki09

#15654
pff nem kell ahhoz leírás. Nem nehéz az egész, csak kell egy mugshot ugye, hue állítás, layer blend állítása, shadowwork, illetve egy narancs színû brush layer a mugshot mögé layere mögé.

Szal így az egész nem nagy cucc. Ám épp ez a jó benne.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

davis98
#15653
Am hol lehet találni leírást ? Ami elmondja hogyan árnyékoljak.

nickname: doki09

davis98
#15652

Kicsit odabaszós nem ? Csak nem toom hogy hogyan kezdjek bele 😄

nickname: doki09

Zero07
#15651
lol. Sword (arabic version)

davis98
#15650
Sztem így 3D nek tûnik a mando 😄

nickname: doki09

davis98
#15649
Nagyon állat 😄 Ügyes vagy 😊 Én MÉG ilyet nem tudok 😄

nickname: doki09

Lupous
#15648
Ejj ...mondassz valamit :S... bár az igazság az hogy a pixelességhez egyáltalán nem nyúltam :p...csak az árnyékolást turbóztam kicsit...😛

#15647
pixeles nadrág 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#15646

Pra
#15645
Az a baj ,h nem ecsettel árnyékoltál, hanem a görbékkel vagy valamivel ami az egészre árnyékolt.
Erért pl a cipõd részletei elvesztek, ott nem kellett volna ennyire.

davis98
#15644
Nem nagyon észrevehetõ 😄

nickname: doki09

davis98
#15643

Nah egy picit javítottam rajta 😊

nickname: doki09

#15642
Nekem egybõl RudolfsUber Rescuet adott a supply drop 😄
byzhouse
#15641
ajjj de jó lenne játszani bf:h-val 😞 rohadt gépemen akad :|||

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

davis98
#15640
oks

nickname: doki09

Grr1234
#15639
Szerintem rakjál rá árnyékokat is.

davis98
#15638
Az imént felrakott képrõl tudna nekem valaki ihletet adni, hogy hogyan csináljak belõle signet ? Nincs ötletem....

nickname: doki09

Elektrofrombc2
#15637
áááh supplykkal megint beszoptam =/ Stylish Pisztoly (unlimited ugye...)
meg 7napra uber pisztoly... Ez még úgy jó is lett volna Commandonak de soldierre kaptam... Végén kicsit kiakadtam és gondoltam nem kockáztatom többet és megvettem Steel Hand Grenade-t unlimitedbe (Mert még nem volt meg...) Sehogy sem akar kiesni unlimitedbe a Short uber SMG bár amennyi supplyt vettem már soldieremnek simán 2-t is megvehettem volna xD

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

davis98
#15636

Így sikerült 😊

nickname: doki09

#15635
apropó, keményen megszop@ttam az olasz kölyköt. Aki tud angolul az akár okulhat is az esetbõl.

http://www.battlefieldheroes.com/en/forum/showthread.php?tid=173769

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#15634
Vagy jól felnagyítod és egy pici ecsettel elmosod a széleit.

Pra
#15633
Mit kéne látni azon a képen ? mi abban a jó?

#15632
élsimítással, mugshotot körbejelölöd, jobb gomb, élsimítás, és megbuherálod. Ez a könnyebb módja. A nehezebbik, ha úgy csinálod mint én:

Manuálisan.


Ám ez a módi nem mugshothoz való.

Továbbá azon a képen extra effektek is vannak, nemcsak lesimított élek. Illetve látok némi árnyékot is.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

davis98
#15631
De addig is jó éjszakát !

nickname: doki09

davis98
#15630
Úgy látom neked ez "jó kérdés" volt 😄 utána olvasgatok én is holnap 😊

nickname: doki09

Lupous
#15629
hmm...õszintén?...nemtudom...de azthiszem megvan holnapra a feladatom 😄
(Van némi segítség a BFH fórumon is 😄)

davis98
#15628

Hogyan lehet így megcsinálni fotosoppal a hõsömet ? pl. nem recés a körvonal, teljesen sima.....stb.

nickname: doki09

#15627
Beload szintén (fent vagyok 😛)
Csak most sz@r az arányom :S
kabel15
#15626
MM only map on gyorsan lehet fejlõdni? Vagy sima minden pályás?

BattleTag: kabel15#2672

Vaxi
#15625
ha lehetõség lesz rá, én is kérvényeznék egy vipet a szeróra, mert vagy fullon van mindig, vagy üres =(

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

Lupous
#15624
Enyhén kihaltak vagyunk ma 😄

(Csak hogy kicsit pörögjön a dolog 😛)