Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#16073
Jaa, akkor jó. Már megijedtem hogy el kell rá pocsékolni egy pepper kódot😄 (Mer ha már ingyen vana pepper kód, mért ne váltsam be?😊)

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

Lupous
#16072
Szerintem a halloweenes az nemtoom szerintem vagy fizetõs lesz...vagy mivel annyira szar ingyé esetleg 😛

Pra
#16071
halloween fizetõs

#16070
Én 6-nak számoltam😄 Vagy a haloween nem dr pepper? Am nekem a royalból a 2. tetszik, majdnem jobban mint a natos 2.

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

Lupous
#16069
Most akkor ez hogy is lesz?...egyszerre fog kijönni a 2 dr pepper szett? (Vagyis 4 ha royal+national)...ma szereztem én is egy kódot csak úgy(tök véletlenül)...erre tessék most kajtathatok még egy után 😄

#16068
És ez a gyerek hol és milyen nnéven található?😄

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

Zero07
#16067
na lúzerek nekem nincs ilyen pepper gondom. múltkor lõttem el 4 kódot most van 5 hamarosan több 😄 és hogy? van egy gyerek aki gec sok peppert iszik és dobálja a kódokat <#puszi><#vigyor2><#gonosz1><#nezze>

davis98
#16066
Csak az a baj hogy nem jó :S

nickname: doki09

davis98
#16065
aham oké😊

nickname: doki09

davis98
#16064
Csak úgy kaptam valakitõl listian egy dr.pepper kódot 😄 érdekes 😄

nickname: doki09

#16063
eszközök, beállytások stb

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#16062
vannak ingyenes progik, ccleaner példaul, böngészöböl mindent, kitöröl de a beállytásoknal, a sütiknél, kitörölheted azokat😊

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#16061
Mlyen böngészõd van?

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

#16060
Na elrohanok központba, mire vsszaérek, már remélem befejezi, az updatet, és beaktivalok 1-3 dr peppert?D márha már vannak...

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

davis98
#16059
Hogyan töröljem a sütiket ???? de én csak azokat az accokat szeretném törölni mást nem

nickname: doki09

#16058
Töröld a sütiket, vagy próbáld más böngészõvel.

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

davis98
#16057
[email protected] tudok regelni listian, mert már nem lehet több accom.....5 van asszem :S ilyet....pfff

nickname: doki09

#16056
Lstián találtam egy 5 dr. pepper kódos aukciót. Ha lehet ne vigyétek el elõlem😛

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

Grr1234
#16055
Pedig faszák az új pepperek. Nem is tudom melyiket vegyem meg, mert csak 1 kódom van. :-(

s9ns
#16054
én a pepper oldalán sem látom õket. vagy oda késõbb kerül fel?

Grr1234
#16053
És ez most 2 DrPepper ruha mindkét "frakciónak"?
Felvilágosítást -követelek- kérek.

Grr1234
#16052
Nekem semmi idõ alatt töltött be az update... elindítottam, elmentem hugyálni és már kész volt.

Grr1234
#16051
DrPepperek már bent vannak? Nem találom õket...

Lupous
#16050
De ezzel nem sokra mész...nem?! (Asszem nem játszhatsz a melóhelyeden :p)

Pra
#16049
nekem itt a melóban ,megcsinálta 20perc alatt az updatet

kabel15
#16048
Nekem is már fél órája 😞

BattleTag: kabel15#2672

Lupous
#16047
Hidd el senkit nem izgat de kurvára 😛 Mivel...nos te csináltad a karaktereket, te játszottál vele, te basztad el a 700 bfet(Baromságra), te vagy az acc tulajdonosa(Bár ezen lehet változtatni csak macerás)...szal szerintem épp eszû ember aki birtokában van egy dr peper kódnak (Magyar részrõl ez az ember kizárt hogy véletlenül jutott hozzá) ilyen ajánlatért csak jól képenröhög.(Vagy még azt se)
+A faszom kivan lassan :S...még mindig updatel :S, de legalább már a háromnegyedénél jár a dolog :S<#nemtudom>

kabel15
#16046
Téged nem de valaki mást lehet hogy fog 😄 Vannak speckó fegyverek is hozzá.

BattleTag: kabel15#2672

#16045
nem.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

kabel15
#16044
DR.pepper codért tudok adni lvl10 es solider eket. Érdekel valakit? 😄

BattleTag: kabel15#2672

Pra
#16043
jó nagyon.
mindenki ebben fog rohangálni... szokásos.
A nadrágot hordanám... de most vettem nem olyan rég egyet.

#16042
nem tudom, nekem a royal dr pepper a karddal nagyon bejön. A nat dr pepper számomra meh, viszont az a night vision szemcsi a natoknak odab@sz.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#16041
Fú bazz 😄...a natos cucc igen fasza!
A royal egy kalap szar ismét 😄
A Halloveen az meg hát szar mindkét oldalon.
am most updatel a cucc...kíváncsi vagyok hogy megint fél napba tellik-e?! :S

kabel15
#16040
Akkro mehetek szerezni még 1 dr.pepper kódot 😞

BattleTag: kabel15#2672

#16039
élõben

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Elektrofrombc2
#16038
jah épp olvasom

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

#16037
nem fake, hidd el. Ennek ellenére nem biztos hogy bekerül a játékba pont ez a zombi szett, mert a hitbox ugyanaz marad, nehéz lesz fejre lõni mandóknak. Mondjuk érdekesnek találom, hogy nem pte-be került elõször.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Elektrofrombc2
#16036
áhh fórumon úgy olvasom, hogy fake 😛 Ha mégsem akkor +1 pont EAseknek mert bejönnek a szettek. Nem értem, hogy lett 4 új szett amikor csak kettõt ígértek 😄

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

#16035
jótól kérded.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Elektrofrombc2
#16034
😮😮😮 Mikor lesza release?😄😄

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

#16033
apropó.. új outfitek:





(nat dr pepper)




halloween


Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#16032
Nos sejtettem hogy az oroszoknak nem fog tetszeni a dolog :S (Valóban korlátoltak 😄)

Pra
#16031
Közvetítés az oroszok korlátolt felfogása miatt elmarad!
Majd a Németekkel talán könnyebb lesz.
De azthiszem, talán meg is ígérhetem ,h valamelyik mccset látni fogjátok.

Dán - Lengyel
Tegnapi war

Elektrofrombc2
#16030
Megvolt 😄 Kár, hogy csak a végén tudtam részt venni...<#szomoru1> Holnapp epp ráérnék dehát mégiscsak nagy nap a holnapi nap <#smile> Hohooo! 00:05 😄 Úgylátszik már ma lessz 😊

Köszi az ELO-s válaszokat...így már tiszta <#smile>

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Naberiuss
#16029
Amúgy ma gyakorolunk/tok ?

Naberiuss
#16028
Hûûû akkor majd 1ütt izgulhatunk...sok szerencsét,összetartást...stb-t a verseny folyamán 😄

Pra
#16027
És Már a hivatalos bfh fórumra is kitette a szervezõ a linket

Második hsz:
Sokan nézik majd 😄... nem izgulni 😄

s9ns
#16026
http://www.battlefield.hu/content/2010/10/12/Battlefield.hu_TV_-_BFHeroes_HUN_vs_RUS

lesz admin és élõ közvetítés is (belementek az oroszok. hátha olvassák: ezúton is köszi! 😄 )
a játékosok is tudnak felvenni videót,
50 ticket-es a meccs, ha ledob visszamehetsz, mert az eredmény nem változik. (gondolom)

#16025
Közben már megtaláltam, át is olvastam, csak nem volt idõm írni a sok munka miatt. Még ilyet. Egy részt nem értek pontosan: "- Have your war arranger on the cup's IRC channel before the game #nationscup.bfh @Quakenet, preferred that they would be there as often as possible to make it easy to contact them when needed" Ez most akkor azt jelenti hogy meccs, elõtt fent kell lennie valakinek? Ha igen, akkor érdemes erre odafigyelni, screen shotot készíteni, nehogy a végén ilyen apróság miatt óvják meg a meccset^^.
Mi történik ha valamelyik játékost, esetleg egyszerre több játékost ledob a szerver (pl. net probléma)? Ezek szerint minden megy tovább.
Lehet kukacoskodásnak tûnik, de más fps kupák/ligák szabályai már vetekszenek a Ptk.-val, mivel az emberi leleményesség határtalan. Arról nem is beszélve hogy milyen flame várható egy-egy meccsen. Azt is kíváncsian várom, hogy MM-en az elsõ pisztolyos kill után hányan fogják azt írni ,hogy "GLITCHER" 😊
Arról van hír hogy admin lesz-e a pályán? Gondolom nem, mivel nem lehet spectator módban lenni (vagy béna vagyok). Videót/demot felvenni nem tudnak a játékosok.
Így necces az NC. De csak azért is hajrá team-Hungary 😉

#16024
nem kell túl cikázni. Megver egy alacsonyabb szintû, nagyott csökken az elo, megöl egy nagyobb szintü picit csökken, ha meg megölsz valakit akkor szintjétõl függõen nõ.

Továbbá ha vesztesz/nyersz akkor is nõ/csökken.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.