Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Zero07
#16123
Jó reggelt!Am mondtam én hogy ezek még a Szovjetunióban élnek :/

Pra
#16122
És kurvára nem a szvjetunió ellen akartunk játszani ,hanem a szabályok értelmében az oroszok ellen.
Mi se kérük meg a holland, és más haverokat ,h jöjjenek a csapatunkba!
Jah és nem is lehet!

Elektrofrombc2
#16121
Így van...az update jól kib.szott mindenkivel!

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Pra
#16120
Azért azt tudni kell ,h:

A fél csapat nem tudott játszani mert a UPDATE nem akart lejönni.
Az oroszok elkezdtek balhézni ,h adnak fél órát, ha az után nem kezdjük el a wart, akkor technikai vereséget hírdetnek felettünk!

Na akkor már nem volt mese menni kellett:
Ezért csereberéket csináltunk azokkal, akik már túl vannak az UPDATE-en

Foxinated-soldier <---helyett Wanda ment be
Sky_HUN-soldier<---csak VV-n játszott
rowley_hun-gunner
R0b!n-gunner <---nem tudott bemenni, csak már BB-re
probakocka-gunner<---helyett Ajronman ment be
s0nar-soldier
És Gábor ment be az én royal gunneremmel VV-re Robin helyett, aztán szintén Gábor az én mandómmal BB-re Sky helyett!

Szóval vicc volt az egész.
Hálás köszönet minden tagnak és azoknak akik war elött 2percel tudták meg ,h menniük kell, és gyakorlás nélkül elvállalták.

Szóval egy nagy káosz lett az egész.

Viszont ami durva ,Auto adminnal megnéztük országokra bontva ,h ki van a szerveren!Az orosz csapatból 3orosz volt a töbiek Észt és még valami mások(most nem jut eszembe ,de nem oroszok az a lényeg)! És ezt jeleztük is a szervezõknek,(persze nem szarrágó módon), küldtünk nekik egy printscreent!


#16119
hehe xD Szegény royalok

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Elektrofrombc2
#16118
e mail címeden nézd meg! Lehet hogy a suspend elõtt elküldte a csávó.

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

byzhouse
#16117
1listia accom van és: suspended ez mi a f*sz már? !

pedig most nyertem 50kreditért 6 dr.pepper kódot -.- még megkaphatom a kódokat? :S

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ &#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;

#16116
http://nationscup.bfzeroes.com/?site=brackets&action=tree&cupID=5

:S

Lupous
#16115
Nah mizu?...mi lett a magyar-orosz meccs vége?...vagy még tart?...infókat plz

davis98
#16114
Egész nap updatelt :S nem tudtam játszani :'(

nickname: doki09

Pra
#16113
natinak csak a kardjat használom majd.

davis98
#16112
Aha a tengerészes ötlet nem is olyan rossz <#fejvakaras><#awink>

nickname: doki09

Zero07
#16111
de a csizma..az már nagyon a desertre hajaz. meg a naci a sapka de az igaz hogy jobban variálható, meg jobb is csak inkább ez kellett volna desert helyett és 4.iknek meg vmi õszi téma vagy tengerészes

Lupous
#16110
Szerintem nem ugyanaz...sokkal jobb...jól variálható elemeket tartalmaz...a desertfoxos..nos nemtoom...kicsit irritállt hogy minden olyan világos homok színû...itt legalább fekete-fehér...ami mindenhez illik!

Zero07
#16109
na jó azért nekem tetszik a 4. szett csak vmi nagyobb durranást vártam. meg hát valljuk be kb ugyanaz mint a desert feketén fehéren :/ de nem baj attól még ingyen van 😄

#16108
közben visszaolvastam... bocs😄

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#16107
arra az "éjjellátos" settre gondolok😄

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#16106
Am amit linkeltél tomonor, aza dark ops nevû sett is dr pepper lessz? nemtudod?

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#16105
szal account suspensed? de a kodokat még megkaptad remélem XD

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#16104
Utolsó off:
Ok, bocsi, többet nem offolok😊

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

Zero07
#16103
nem.ezt csak a barátaimnak mondom. de az 50bf vadászat 10 pepper kódért még mindig áll ;D

Zero07
#16102
kérdeztünk szamurájkám? 😄

#16101
Azt a ***-ot kifejtenéd bõvebben?😛

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

davis98
#16100
Nekem is suspended-et ír ki 😄

nickname: doki09

#16099
a Listiás témát már be lehet fejezni, mert teljesen off.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Zero07
#16098
ja de én csak felmegyek a ***ra és nesze 😄

#16097
Nebasszálfel... Account suspended. Rohadjanak meg!<#mf1>

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

#16096
A Listia is ingyenes😄

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

#16095
Újabb azta😄😛 202 creditért nyertem 5 dr pepper kódot😛

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

Zero07
#16094
én ezt egy nap alatt ingyér szerzem meg 😛

Zero07
#16093
Tomonor a fene azt a szamuráj szád xD

Zero07
#16092
kellet venni kardot? xD

#16091
Azta...
5 Dr. Pepper Every cap wins
Time Left (approx)
Current Bid
3m 3s
101credits
Ezekre ilik lecsapni utolsó pillanatban😛

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

davis98
#16090
Már mint a szett 😄

nickname: doki09

davis98
#16089
Sztem a halloween egy nagy szarhatár ........nekem abszolút nem jön be .....

nickname: doki09

Zero07
#16088
ahhoz képest hogy alpinerben meg 8 volt/van

Pra
#16087
5item tartozik mind2 szetthez ha megnézed.

#16086
ez van, ez kell szeretni.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Naberiuss
#16085
Hali.
A nat dr.pepper cucc nem üres kicsit?:S

#16084
dehogy írtam ki szarul. Csak mikor még posztoltam 2 dolog volt biztos: a halloweenes cuccok, és a nat szett.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

SkyHun
#16083
Hajrá csapat, hajrá Magyarok. (Ha minden jól megy felveszem a meccset és hamarosan Youtube-on lesz, mindenki szórakoztatására.)

Zero07
#16082
de aztán ne túl nagy pwnt nehogy még a végén itt is Csernobil legyen

Pra
#16081
HAAAAAAJJJJJRRRÁÁÁÁÁÁ MAAAGGYYYAAAARRROOOOOKKKKKKK!!!!!!

#16080
Pedig a 2. szett faszányos volt... Na de sebaj, az elsõbõl jó lesz a kard😛

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

Lupous
#16079
Félreértettük...mivel szarul írtad ki a cuccot 😛, noh segáz..marad 2 kódom 😛

Zero07
#16078
50bf kódért adok 5 pepper kódot! tehát 1x50bf/5pepper
ha sokan tiltakoznak 10 pepper egy 50bfért!
jó vadászatot

#16077
valamit félreértettetek. Csak 2 db dr pepper ruha van, a royal fehér kardos (Donald szett), a nat pedig a Fritz szett:


A másik két ruha az EA új játékának promóciója lesz, a harmadik pedig a halloweenes, szintén fizetõs.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#16076
Kéne nekem is ingyen pepörrr. 😛

Lupous
#16075
igen én is erre gondoltam (Esetleg tök occsóért...mert tényleg kurvaszar)

Pra
#16074
Lupi
Biztos ,h nem ingyen adják
Max 1napra ...halloweenkor