Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#16173
Akkor, kérlek, szólj a bf.hu-s pajtásoknak, hogy virijjjják izibe az 5500 buznyákot a 0.8-as szorzóval, vagy vérfürdõt rendezek...mi több..vérGÕZfürdõõõt!! 😊

Az ottani privátra meg ottani privátban válaszolok jól 😊

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

#16172
Pra!, légyolyszíves, mostantól engedd meg, hogy én legyek eme topikban a magyarok szócsatornája, mert ez így picit szegényes. 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#16171
apropó... új sziggi.



Vagyis inkább feljavított. Az új szabályoknak megfelel.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#16170
HAHAHHAA =D

Zsír!

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Elektrofrombc2
#16169
köszi a VIPet TCCre 😊

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Zero07
#16168
eddig dr pepper kódok de majd lesz még vmi

kabel15
#16167
Mármint aki megnyeri a kupát.

BattleTag: kabel15#2672

kabel15
#16166
És mi a díjazás? Mondjuk a magyar játékosok kapnak 1 napos VP boots ot? Vagy mi?

BattleTag: kabel15#2672

Elektrofrombc2
#16165
A többiektõl mi is ellopjuk <#hawaii>

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

kabel15
#16164
Azért jó lenne ha még játszanának mert lopnék el a pontokat másoktól. 😊
Szóval tõlünk már nem tudnak.

BattleTag: kabel15#2672

Elektrofrombc2
#16163
LoL!!! 😄😄 Ez tényleg jó hír 😄

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

kabel15
#16162
Hogy hogy? 😄

BattleTag: kabel15#2672

Pra
#16161
oroszokat kizárták
4pont a magyaroké!!!!!
<#mf1>

Zero07
#16160


Zero07
#16159
;D

Zero07
#16158
hála Tomonornak volt egy óra funom ;D

Elektrofrombc2
#16157
én bent vagyok a PHRESH szobába...magam =/ +még TCCre sem tudok bejutni. Nem lesz gyakorlás?

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

davis98
#16156
Mumble ??? valaki ?

nickname: doki09

Zero07
#16155
kik vannak a nat csapatban?

Pra
#16154
Igazábol már sikeresen összeszedtük a legjobb magyarokat (1-2embetr nem),
Most is volt tartalék ,meg csrebere , a baj az volt ,h mi biztosak voltunk abban ,h az a team megy amit kitaláltunk...
...csak sz update szétkúrt mindent 😞

davis98
#16153
Nah végre megvan az új fejhallgatóm 😊

nickname: doki09

#16152
Pra:

Figy, ha megint ilyen gebasz van, akkor szóljál ám nyugodtan. Gyakorlásra ugyan nincs idõm, de bármikor kész vagyok szétrúgni pár segget. Royal, gunner, lvl26, soldier lvl24, commando lvl20, de ezzel mostanában nem szeretek játszani.

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

davis98
#16151
Köszi 😊

nickname: doki09

Zero07
#16150
drakulálok<#gonosz1>

Zero07
#16149
ja és akor ha vége az ncnek kb ilyen tájban megszervezem az én raid groupom gyakorlását is. 😊 addig is ria-ria-hungária. am küldted már veethnek a képet?

davis98
#16148
Hivatalosan is 27 szintû lettem <#nezze><#gun><#wink>

nickname: doki09

byzhouse
#16147
furcsa ha sokszor nyitom meg a linket akkor megtudom nézni a leveleimet 😄 szóval már csak várok a kódokra

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ &#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;

#16146
hehe... mi történt? xD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#16145
A bant fel fogom oldani..

byzhouse
#16144
ahogy megnyertem a 6 peppert azonnal kaptam1 levelet mi szerint suspend...

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ &#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;

Zero07
#16143
szánom bánom bûnöm Pra, de mégisnem lehetnék benne a csapatban, mint tartalék? :S meg ez télleg retek hogy nem tok bf.hun játszani a legtöbb frienddel. elhiheted hogy ez nekem elég..tanulságos 😄 <#vigyor3><#gonosz1><#worship>

Pra
#16142
nem sebez
viszont nem kell hozzá fal..
..az is levesz, persze csak keveset, ha pattog a talajon az ellen.

kabel15
#16141
BS elapból sebez? Szóval ha valakit elütök magamtól akkor azt sebzi? Vgay csak akkor ha falnak csapom.

BattleTag: kabel15#2672

Lupous
#16140
Ohh...értem 😄

#16139
egészpontosan nem is biztos hogy kell, tegnap beszéltem az amcsi beszállítómmal, aki azt mondta hogy ma megy a wallmartba... de nem bízok semmit a véletlenre. Így gondoltam csinálok egy szigshopot, és Xsear 5 hõsére is meg tudom szerezni a rucikat.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#16138
Minek neked 9 kód? (Ha jóltudom minden emberednek megvan minden cucc 😛...és a 4. szetthez is csak 3 kód kó neked...max 4 nem? 😛)

Elektrofrombc2
#16137
Hát a ruszkik azok ruszkik ennyi 😄

De ez bejön xD Elég beteg ember csinálhatta 😄

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

#16136
Szerintem simán óvjátok meg! Ezt Vis major-nak hívjál, és még csak fair play véna sem kell az ellenfélnek, hogy belátó legyen. Persze a köcsög ruszkiktól nem vártam mást. Primitív, barbár népség.

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

#16135
tudom hogy nem vagyok nagy ász, de csak addig csinálom amíg össze nem jön kilenc kód, aztán meg jóccakát. És cáfolok is, többször kerestek már meg hogy csináljak sziggiket (asszem 3-szor).

És még valami: ha ez a gyerek csinált sig shopot, akkor én mért ne tehetném? 😄

A BF kódokról tudom hogy csak egyszer használhatom fel, de adhatok ám a barátaimnak is kódot így 😄

A nat logót kikérem magamnak, szerintem jól sikerült.


És apropó, megváltozott a fórumon az aláírásokkal kapcsolatos guideline, most már maximum 250 pixelt használhatsz fel (eddig 250 pixel + 2 extra szövegsor volt a megengedett)

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#16134
Persze ennek az esélye megvan 😄

Elektrofrombc2
#16133
hát ja...de viszont akinek bejön az ilyen témájú az lehet adna érte valamit xD

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Lupous
#16132
Sig...shop?..neked?..minek?...vagyis úgyértem hogy hát...nemtoom szerintem nem vagy olyan photoshop zseni (persze cáfolj rám 😄)...nem tudsz semmi olyan pluszt ami jobbá tenné a sigeket 😄
pl a lenti képed a sigshopos...az anime figura szépen kõrbe van vágva...a fény is egész jó, de pl a háttérben a nat logó gagyi (ez van bocs :S)...és a feliratban sem látok semmi extrát 😄

Lupous
#16131
Hát ez elég...szopás :S...remélem jól megbüntizik a Komcsikat.
+kissé elég gáz ez így...az update miatt nem tudtatok belépni...ez egy tök normális ok...nemtoom mit kellett nekik ezen pampogni :S
(Am...ha kellek rám is lehet számítani minden fronton nat oldalon...ha nincs elég ember 😄)

Pra
#16130
Szép ez is

Am az 50Bf kódokat majd csarélheted tovább, mert te csak 1darabot tudsz felhasználni.

Elektrofrombc2
#16129
Nem veszett az kárba ha nem választottál ki semmit... A Code Histyoryban a More infonál még visza bírsz kerülni és fel birod még használni!

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

#16128
apropó...



Nyitok hamarosan egy sig shopot, és dr pepperért meg 50 BF kódért fogok dolgozni 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#16127
azért gondolom jól teljesítettetek. :/ Na majd legközelebb a németek ellen (meglássuk 😄 )

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#16126
Ez jó, hogy elküldtétek. Így van rá esély, hogy az adminok elvegyék a meccset tõlük. Ami persze nem szép gyõzelem nektek, de késõbb fontos lehet. Amúgy javasolnám, hogy a gyak warokon a "tartalék" játékosok is legyenek ott, és a meccsekre úgy készüljenek, mintha õk is játszanának. Mert 2 perc alatt nem veszi fel a ritmust az ember. És a kezdõnek nem árt még a meccs elõtt letolni pár kört. (legalábbis szerintem)
Körök végérõl vannak shotok?

#16125
tegna pegy kodomat baktivaltam dr pepperen, és még nincs bent a cucc 1 kódom oda XD

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#16124
Gabor egyébként jó gunner.

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!