Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#16273
okés

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#16272
HUN vs GER

Tomonor posztolod ide, vagy posztolam én?

Jah és neked még egy infó morzsa... csütörtökön gyere mumblera war közben ,de am te következõ héten leszel kezdõ a csapatban. Most akkor kellenél ha valaki nem bírja az iramot és inkább kijön, vagy más okból nem tud játszani.

#16271
hitbox nem változik.

Loco nem csinál rajzokat már, csak a közeli barátainak.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Zero07
#16270
100% addig is dr pepper ea topikot tessék general chatben olvasgatni. (XJakab néven még én is fórumozok 😄 )

Lupous
#16269
pfejj kezdek morci lenni :S...már vagy negyed órája csatlakozok bf.hu szerverre :S....jó lenne már valami....

Lupous
#16268
Szerintem...simán maradtak a találati helyek ott ahol voltak...szal ha a fej helyére lõsz akkor is találsz😄 8Nemhinném hogy átvariálnák a dolgot 😄

Zero07
#16267
dede.ugyanúgy. csak a szar teste fölé céloz kicsivel

SzLehel
#16266
ha azt nézzük hogy commando nem tud headshotot adni,akkor már mindjárt értékesebb

a mamám tanította!

Zero07
#16265
am Loco kinek avyg mennyiért csinál signet?

Zero07
#16264
skeleton hiányzik (-közben anti mester Jedi elmetrükköt hajt végre-)

Zero07
#16263
a fejnélküli fos 750ért na az

Lupous
#16262
Nemtoom mi olyan röhej neked ezen 😛...2 telljes szett ruci van a pakkban+ez a fejnélküli téma...szerintem pont fasza 😄
És ahogy nézem külön is meg lehet venni..szal nincs semmi probléma ezzel 😄
(Bár nekem valahogy egyik se hiányzik 😄)

Zero07
#16261
igen most néztem. röhej.

kabel15
#16260
Mi ingyenes? Ugyan olyan BF ért megy. És piszok drágák. 3450BF a szett.

BattleTag: kabel15#2672

Zero07
#16259
hol a link?ingyenes???

kabel15
#16258
Már bent is vannak <#nyes>

BattleTag: kabel15#2672

Zero07
#16257
olyan link?

SzLehel
#16256
már van fejnélküli szett

a mamám tanította!

#16255
aki tervezi, még ne vegyen meg semmit, mert az EA most mondta hogy mega bundle-ök is lesznek nemsokára, amiben benne lesz a fej nélküli nyavaja.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

kabel15
#16254

Ha már halloween.

BattleTag: kabel15#2672

#16253
és igen, mostmár a zombié is világít.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#16252
világít mindenütt INGAME.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

davis98
#16251
Lehet csak esti pályákon világít ... ki tudja :S

nickname: doki09

Lupous
#16250
Mié?! ...világít a koponyás fej? :S...nem is tudtam 😛...a képen oké..de ha felöltöztettem a hõsöm a menüben...nos akkor nem világít :S

#16249
önmagában is.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

kabel15
#16248
A cipõ rossz.

BattleTag: kabel15#2672

davis98
#16247

Nem rossz 😄

nickname: doki09

davis98
#16246
Sztem koponya faszául néz ki 😉

nickname: doki09

Pra
#16245
Nem tudom ,h a kaszát vagy a koponyafejet vegyem e meg :/
A koponya önmagában is világít? vagy csak a teljes szettben?

kabel15
#16244
Népszerû a cucc. egy szerveren 3 embernek volt 😊

BattleTag: kabel15#2672

kabel15
#16243
Mekkora lenne már egy halloween szettes késes commando <#nyes> Lenne BF em tuti megvenném <#bee1>

BattleTag: kabel15#2672

kabel15
#16242
Halloween set 😄

BattleTag: kabel15#2672

s9ns
#16241
nyittass tûzfalat a játék portjára. 😊

#16240
így nemegészen tudunk segíteni. Elõször is mond el, hogy mi nem megy.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#16239
Hali!

Az a gondom hogy koliból nemtudok a játékkal játszani. Nemtudjátok hogy lehetne megoldani hogy koliból is tudjam nyomni?

Elektrofrombc2
#16238


Azért így ne jöjjön nekem egyik commandó sem :S

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Naberiuss
#16237
Itt az enyém is ha kell valakinek.
hasznos dolog hogy eléjük 1mást 😊

Msn: [email protected]

Pra
#16236
fél óra és otthon vagyok

Elektrofrombc2
#16235
pra minnél elõbb gyere fel mumblera vagy MSNre! Nem tudlak elérni.

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Elektrofrombc2
#16234
sonar te visszaigazoltál MSNen? ha nem: [email protected]

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

#16233
ohh köszi a TCC-s VIP tagságot 😛

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#16232
öööh... úgy fogtok benne szerepelni, mint az SFC, és az elsõ, ötödik, és utolsó évadba juttok majd szerephez.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#16231
én megcsináltam, élt és virult kb 6 órán át, aztán Cyblos bezárta mert tilos fizetséget kérni a munkáért. Így gondoltam inkább hagyjuk.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#16230
Fííí...hát nem te vagy az egyetlen aki megkért már ilyesmire 😄
Már arra is gondoltam h csinálok én is jól egy ilyen signature shopot vagy mit...csak nem vagyok perfect angolból :S...szal nehezen érteném meg h mit is akarnak 😄
Am lehet róla szó...csak idõ kell hozzá 😄
Elektro...elküldtem itt pmben a photoshop filet hogy alakíthasd tetszés szerint...

Zero07
#16229
na aez érdekes lesz ez az unsung. am hogy haladsz 1. évadal? benne leszünk mi is? ;D és lesznek bfhs videók, mint afféle átjátszás vagy mi fene? ;D

#16228
épp ez a lényeg. Álcázva van illegálisan.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

david insane
#16227
Szívesen mennék hozzátok "gyakorolni", de hova is?

davis98
#16226
Am nekem is megprószálnál összedobni valamit ??? ( tudom hogy jó lesz 😄) már ha van rá idõd.....

nickname: doki09

davis98
#16225
Hááát Lupi 😄 besz@rás mit tudsz mûvelni....nah igen, itt kezdõdik a tehetség 😊

nickname: doki09

Zero07
#16224
tnt? én mondjuk azt nem egy összehajtott sátorban hordanám 😄