Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lupous
#16323
nemtoom mi ez de egy kalap szar lehet 😄
A heroest semmi sem überelheti 😄

Naberiuss
#16322
4:29 es meg nincs 30as gunnerom !😞
[email protected]
meg mumblen is fenn vagyok d.e 11ota

Zero07
#16321


Lupous
#16320
# Rank 1 - Private
# Rank 2 - Specialist
# Rank 3 - Corporal
# Rank 4 - Sergeant
# Rank 5 - Lieutenant
# Rank 6 - Captain
# Rank 7 - Major
# Rank 8 - LT.Colonel
# Rank 9 - Colonel
# Rank 10 - Brigadier General
# Rank 11 - Major General
# Rank 12 - LT.General
# Rank 13 - General
Bõvebben...

Lupous
#16319
Hát...ma nem :S...de holnap vagy szombaton ígérem megcsinálom 😄

kabel15
#16318
A rangok milyen sorrendben vannak?
Privat I II
Captain ezekre gondolok.

BattleTag: kabel15#2672

Pra
#16317
Boxolós emo megvan nekem.

Lupous
#16316
Hát a gatyója picit gáz...+egy valami fasza emo kéne neki 😄 meg egy bakancsi is ha maximalista vagy 😄

Naberiuss
#16315
Pra:nekem bejon 😊

davis98
#16314
Nekem így tetszik 😊

nickname: doki09

Pra
#16313
Így fog novembertõl kinézni a kis kedves natim 😄

Pra
#16312
jaja 😊

#16311
VBDP ? 😄

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

Elektrofrombc2
#16310
Lupous a signet mikor javítod ki?😛

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Grr1234
#16309
😄😄

Pra
#16308
Én multkor gyaláztam vele egy vörösbort XD

#16307
OFF: elég wtf íze van DrPeppernek :/

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

Lupous
#16306
picsaba...kellett nekem lelepni :S...most nem enged vissza 😮

Naberiuss
#16305
Gyakorlas van pattogjatok!!!mar 7ora lassan es sehol semmi

Lupous
#16304
nekem8...<#sniffles>

Zero07
#16303
kellett a royal dp szet is ;D meg egy mandó

Lupous
#16302
oké...biztos...csak csalódtam 😛

Zero07
#16301
kapcsos zárójel általában "klánoknál" van. és ez egy rövidítés

Lupous
#16300
de ezt hogy érted?... mármint a "klánod" ? (Ennél szarabb klánnevet nemigen találhattál volna 😛)
de am akkor is...kb senkinek nem esik le hogy mié NAT...+azt hittem te only national player vagy 😛

Zero07
#16299
az

Lupous
#16298
Pfúúú...Zero(Vagy anti...ahogy tetszik 😛) valamit nagyon elbaszhattál...nem hiszem el hogy royal commandot akartál csinálni névvel :S

Pra
#16297
#16296
Hello.A BFHU szervert hogy találom meg?

X6 1090T,Thermaltake Spin Q,Asrock 770 Extreme3,8 GB 1600,GTX 1060,FSP Hexa 500 (HS)Hülye suttyók. WOT:GyuszopapaHun

Lupous
#16295
Hát én is hó elején fook vásárolni 😄 (Meg majd talán karácsony körül is 😄)

Pra
#16294
Én még agyalok ezen
nov 8ig lehet vásárolni halovines cuccokat... nem igazán tudok dönteni.
Lehet inkább megvárom a karácsonyt, és majd akkor jól feltöltöm magam BFel, megaztán arra az éjjellátós cuccra nagyon vágyom, és ha az arc item akkor kár most koponyára vagy vámpír arcra költenem.

Lupous
#16293
Hát ez cumi 😄...már haza is értem 😄
am asszem hamarosan ismét bevásárlást tartok 😄:
-Commandonak: vámpír arc+body bõr 😄 +esetleg egy fasza maffiózó kalap+ egy emote
-soldieremnek meg a koponyás témából valami vagy a tier 1 es szett szürke sapija 😄
(Kurvajó lesz 😄)

Pra
#16292
Elõételnek egy padlizsánkrémet pirítóssal kérnék...
utána egy carbonara spagettit legyen szíves,
jah és egy kólát citrommal, jég nélkül, de ne a cornelius gépes víz ízût hozza, hanem egy palackost.
Köszönöm
A desszerten még gondolkodnék egy picit
<#mf1>

#16291
fapapucs

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#16290
Hát akkor basszátok MEG 😄

Lupous
#16289
Naaaah valami akció legyen már szétunom a agyam 😛

Lupous
#16288
Jahh ...mondani akartam 😄
(Am most jól pincér gyakorlaton vagyok a suliba'...és a pultban csücsülök..és felügyelet nélkül garázdálkodok jól 😄)

Vaxi
#16287
ja csak tomonor túljátssza a szerepét <#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

Pra
#16286
Nagyon jól sikerült ez a vid... csillagos5ös!

davis98
#16285
Hát ezt eddig észre sem vettem 😄

nickname: doki09

#16284
na igen xD Kár hogy a fél órás anyagból csak ennyi került bele amin rajta vagyok D:

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

kabel15
#16283
Rajtad kívül senki se olvassa a neveket <#nyes>

BattleTag: kabel15#2672

Lupous
#16282
3:07-nél...de cunci!<#wave> Világhír meg minden 😄

#16281
abban az esetben, a sapka és fész elemek le vannak tiltva.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#16280
És ha arra a fej nélküli elemre ráteszel egy szemüveget, vagy sapkát, ott fog lebegni a fejed helyén?😄

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

#16279
mint mondtam, fingom nincs.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Elektrofrombc2
#16278
viszont ha sapó elem és ráhúzol egy szemüveget? Elég bugos lenne. Szerintem arcra kell majd tenni

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Pra
#16277
Most a fej-nélkülivel is szemezek XD
Pnont van rá keret 😊
És milyen jó lehet az ,h amikor guggolsz fedezék mögött ,nem látszik a buksid teteje 😊

#16276
ám a koponyával szerintem sehogysem lesz kompatibilis.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#16275
nekem sapó elemnek tûnik, mert arra nemigen passzolna egy sisak sem. Ám ezt nem állítom biztosra.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#16274
Tomonor vagy valaki...
Mit gondolsz? az új szett ami majd jönni fog... tudod az az éjjel-látós cucc... magát az éjjel-látó szemüveget (vagy mit)arcra kell rakni vagy fejre? Mert ha arcra akkor nem veszem meg a koponyát.