Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Zero07
#16373
sztetek melyik axe?

#16372
kb 2 percem volt befejezni alvásig, szal ahhoz képest egész jól sikerült xD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#16371
Ma vagy holnap megcsinálom a sigidet 😄
Utána pedig csinálok párat magamnak is...új technikákkal 😄....aztán ha minden már faszán megy jöhetnek a barátok 😄

Naberiuss
#16370
ahahaah Tomonor!Fel vele puruttya/kocka zona blogra 😄

Pra
#16369
Jah igen CAC én voltam a sörös SIN a szülinapos.

Pra
#16368
Jó lett nagyon XD
Bár a "végterméket" kicsit szebben is ábrázolhattad volna 😊

davis98
#16367
Nagyon jó 😄

nickname: doki09

#16366
tessék, kis képregény estére 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#16365
Jaaa. Azt hittem, hogy fix csapatok vannak. Ugyanaz a pár ember tolja végig az összes meccset.
Ki lesz a köv ellenfél, és mikor?
Tetszett ez a közvetítõsdi.

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

#16364
Hát igen ez a gond mert a fiatalos hév mellé nem árt egy kis tapasztalat is.

X6 1090T,Thermaltake Spin Q,Asrock 770 Extreme3,8 GB 1600,GTX 1060,FSP Hexa 500 (HS)Hülye suttyók. WOT:GyuszopapaHun

Elektrofrombc2
#16363
nem igazán...és akik még akkor elkzedtek játszani...hát fele már abbahagyta szinte

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

#16362
Nem alakult már az elején magyar csapat?

X6 1090T,Thermaltake Spin Q,Asrock 770 Extreme3,8 GB 1600,GTX 1060,FSP Hexa 500 (HS)Hülye suttyók. WOT:GyuszopapaHun

#16361
Ja bocsesz nem igen járok ide azt hittem már régóta együtt vannak.Én is visszajöttem kikapcsolódásképpen heroes-ozni mert mostanába csak a bad company ment.

X6 1090T,Thermaltake Spin Q,Asrock 770 Extreme3,8 GB 1600,GTX 1060,FSP Hexa 500 (HS)Hülye suttyók. WOT:GyuszopapaHun

Lupous
#16360
😛 Haggydmá'...kb pár napos csapatról van szó nálunk...a németek meg hát...kb mióta a játék van azóta vannak egyben 😄

#16359
Nektek nem volt minden helyzetre?

X6 1090T,Thermaltake Spin Q,Asrock 770 Extreme3,8 GB 1600,GTX 1060,FSP Hexa 500 (HS)Hülye suttyók. WOT:GyuszopapaHun

Elektrofrombc2
#16358
hát ja voltak zászlóproblémáink... viszont ha el is foglaltuk egy zászlajukat rögtön behozták valahogy. Szerintem minden helyzetre kivolt nekik dolgozva egy taktika. Nagyon jók voltak.

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Lupous
#16357
Én is szívesen mennék mandózni :S...amint láttam a zászlókkal továbbra is problémák vannak :S (Persze lehet kifogás hogy ezek a németek voltak...nemtoom é így láttam 😄)

#16356
vagy öööö... nem értem a kérdést

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#16355
a következõ nat meccsbe léeszek benne ha minden igaz

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#16354
Miért nem játszol magyar színekben? Azt hittem jó játékos vagy.

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

Lupous
#16353
Cunci vagy 😄

Lupous
#16352
2. kõr MM en kb ugyanaz mint az elsõn...sajnos ez is bukta.
De hát legyünk õszinték...nem sok jóra számíthattunk :S...a következõ ütközetek ennél csak jobbak lesznek!
Magyarország - Németország 0-4
Jövõ héten 2 meccs is lesz Hajrá hajrá 😄

david insane
#16351
igazad van : D
de azért.. a tapasztalat teszi az embert ;D

#16350
csak szólok hogy én is eleje óta nézem, csak nem itt kommentálgatok, hanem xsear-nek fordítok xD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#16349
Melyik Pra? Aki kibontotta a sört, vagy akinek szülinapja van? Szerintem a sörös, mert Pra egy alkesz állat. 😊

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

Lupous
#16348
Pra!...és sin...õ nem bfh-s de am oda van írva 😄

Lupous
#16347
Kb leszarom 😄...kitörölheted azzal hogy mióta "ismered" a BFH-t 😄 ugyanis nem attól vagy jó játékos.

#16346
Alát kaptunk MM-en. 0 - 3:55. Mák, hogy most nem fogadtam. 😊

Ki a 2 kommentátor?

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

Lupous
#16345
Foxi commandora váltott 😄...övé az elsõ kill (Pici probléma hogy ez nemigazán számít sajnos :S)
sajna a németek ezt is hozták :S

david insane
#16344
meg szerintem régebb óta ismerem a bfht mint te : D
még emlékszek elsõk között voltam, és ki is írták bfh'sok a offic honlapra mennyire örülnek h megvan a nmistudom hány registrált játékosuk 😄

Lupous
#16343
De láttalak bogyesz...örültem is 😄

david insane
#16342
nemláttál még játszani úgytünik : )))
addig örülj ; D

SzLehel
#16341
xd

a mamám tanította!

Lupous
#16340
Szerintem ne viccelj 😛

david insane
#16339
micro voltsba closed béta lett, azt hnnan a faszból szerezzek béta kulcsot, na leszarom ... majdmegoldodik.

sajnálom h így alakult srácok ..
szivesen bemegyek segíteni ha kell : )

SzLehel
#16338
jobban levitték a németek pontjait a magyarok mint a svájciak 😊

a mamám tanította!

Lupous
#16337
Szüncsi van kb 10 perc...némi idõ a sokkból való felépüléshez <#rinya>

Lupous
#16336

2.kör:
Kísértetiesen hasonlít az elsõre...0 zászló...(Bár a srácok mostmár ráébredtek a furcsa német taktikára :S) Sajnos a németek egy mandót is hotak...erre pedig nemigazán számított a csapat :S...ez pedig igencsak betesz a dolgoknak
1 zászló ismét a mienk...aztán ismét nem szóval...megszakadt a közvetítés mivel kirakták pra!t a szerverrõl...de olyan ...hú van kép 😄
szal
0-40 valamennyi... másodjára is bukta lett CC-n :S
Segáz 😄 lesz még 2 kõr MM 😄

Lupous
#16335
Pfí...aki nem nézné..annak a kõrök eredményeit postolom ide jól 😄
1. kõr CC...németek furcsa taktikkal 2 jeeppel alapra zúztak elsõre...ezzel meglepték a megyarokat :S 3-1 es zászlóarányal igencsak elhúztak a németek...zászlók terén felzárkóztunk ugyan...de sajna a csata már ekkor eldõlt :S
10 ticketnél a magyar csapat jól védekezve csökentette a hátrányt ugyan, de a végeredmény...0-valamennyi (Nem derült ka közvetítésbõl :S LOL...de kb 26)
német gyõzelem...jön a második kõr)

Lupous
#16334
nah?...mizu van?
Van már a meccs? ...nemigazán van adás :S

SzLehel
#16333
kipróbálom 😄

a mamám tanította!

davis98
#16332
I. Ferenc József .... 😄

nickname: doki09

#16331
MicroVolts / H.A.V.E. Online

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

SzLehel
#16330
ez melyik játék?

a mamám tanította!

Lupous
#16329
Bazzz 😛

Zero07
#16328
itt nem a játék a lényeg eszek, hanem a szobron a szöveg. csak azért raktam be a képet hogy látsszon egy kis felfedezés

#16327
már csináltam annak a játéknak topikot, ide tök értelmetlenül posztoltad azt a képet.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Naberiuss
#16326
Oke,Gabor adja a Gunnert

Pra
#16325
Ráírok Gáborra
am én is mumblen vagyok, de nem válaszolsz 😊

Pra
#16324
Én szoktam vele játszani... nagy ritkán... jópofa ez is... heroes jobb!