Battlefield Heroes
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A felirat "Thy silence destiny" elég szar de nem volt ötletem szal ne azt nézze senki 😄
(Én a magam részérõl eféle feliratok amúgyse tennék fel a cuccra...de van aki igényli az ilyesmit 😄)

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|
Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.
nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|
________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Most 5 dollar, fog ez meg fentebb menni tuti es a masik gond az egesszel hogy Magyarorszagra nem postazzak ki a kupakokat (Shipping to: United States, Canada, United Kingdom, Australia).
Es gondolom az eladonak nem lesz kedve kulon egyessevel bepotyogni mind a 71 kodot a vevonek.
"Az internet lemaradt technologiailag..." :D
________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"
nickname: doki09
Kéne nekem 2 dr pepper kód (Vagyis nem nekem hanem havernak...tud esetleg valaki segíteni?...honorálnám mongyuk egy fasza signnel...vagy mittooménmivel :S😛) Bár akkor is csinálok signet ha nem kapok kódot 😛 ...csak kellene 😄
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Xfire log:
=9G=Robwar: Hey, can I organize the hungary match with you?
Tomonor: o.O
Tomonor: i m not the leader xD
Tomonor: i m just a translator for our leader
=9G=Robwar: Yeah, but can't contact fluidpwn or w/e hes called.
=9G=Robwar: Only have wandris and you
=9G=Robwar: Ok well pass this on to your leader
=9G=Robwar: Saturday 19:00 CET Ubers Allowed.
Tomonor: okay, i will pass it
Tomonor: altho, they wont be happy about the übers
=9G=Robwar: kk, np then
=9G=Robwar: No ubers.
=9G=Robwar: Satuday 19:00 CET 😉
Tomonor: okay.
Tomonor: fireproofies/bandaids allowed I guess
=9G=Robwar: lol'
=9G=Robwar: d
Tomonor: just to clear it up :p
=9G=Robwar: Fireproof and Stamina can't be checked.
=9G=Robwar: So to make it clear... No Ubers, No tonics.
=9G=Robwar: Rest allowed except for those weird widgets.
=9G=Robwar: Sucker punch etc.
=9G=Robwar: Saturday 19:00 CET.
Tomonor: okay, i m pm-ing pra!
Tomonor: no, not that quickly
Tomonor: "pra!" is his name
Tomonor: xD
=9G=Robwar: 😊
=9G=Robwar: Whats up with fluidpwn?
=9G=Robwar: I could never add him on x-fire... is he inactive?
Tomonor: 😮
Tomonor: i think
Tomonor: he was first like
Tomonor: hey, let me arrange this NC for hungarians!
Tomonor: *3 days later*
Tomonor: hey guys, wheres fluidpwn, he totally became inactive o_o
=9G=Robwar: Yeah I see: Last time played 25.9.2010.
Tomonor: we never saw him since then
=9G=Robwar: 😊
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
nickname: doki09
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Davis:
passzolom 😞
de a telóval ,h próbáltál vásárolni???
nickname: doki09
nickname: doki09
Davisnek némiképp igaza van...<#puszi>#puszi>
Nah más...ma jól elvoltam a photoshoppal...alkottam pár jóságot 😄:
Elektronak:


Nekem:

Mindenkinek aki NC-s:

(NC-s részlõl senki nem kért meg hogy csináljak ilyesmit...csak unatkoztam...aki akarja használja 😄---más nemzeteknél is volt, nekünk miért ne kéne 😄
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
2. valószínûleg tonik widgetet használt, amely hozzáad +50 életpontot az élethez.
3. megint csak lag, válts szervert
4. vagy szerencsésen crit-elt egy párat, vagy über/szuper fegyót használt, stb. A lényeg hogy nem lesznek az ilyen esetek ritkák.
A játékról meg annyit, hogy nem szar, mi szeretjük. Ha neked nem tetszik, akkor ne ide írd a kritikát, hanem nyiss egy anti-bfh topikot.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
nickname: doki09
Már egy ideje játszom ezzel a szarral. Néhány dolgot tapasztaltam, ami most már kellõen fölbosszantott, hogy legalább beírjak valahova.
1, Az egyik az, hogy elõfordul, viszonylag gyakran, hogy használni akarom valamelyik powerem, de az egyszerûen nem mûködik, viszont a használatot számolja és megint várni kell, hogy újra használhassam?
2, Miért van az, hogy lövöm a másikat pirosba, aztán az hirtelen fehérbe megy (gyógyítás nem látszik), majd megint pirosba lövöm, megint fehér lesz. Ennek van egy olyan variációja, hogy pirosba lövöm, aztán még sebzek rá vagy 200-at és nem hal meg, amikor meg megöl, akkor lehet látni, hogy nem nagyon van hp-ja (gondolom 1 vagy hasonló)?
3, Miért van az, hogy lövöm a másikat, jól látható a találat, viszont nem kapok pontot és az ellenfél nem sérül?
4, És végül hogy lehet az, hogy 4-5 lövéssel megöli (nem kommandó) a gunneremet, akinél használom az összes powert (kb 230 hp-t szednek le)?
Ezeknek van valami értelmes magyarázata vagy mind azt jelenti, hogy vagy az ellenség vagy a játék csal?
Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700
nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|
X6 1090T,Thermaltake Spin Q,Asrock 770 Extreme3,8 GB 1600,GTX 1060,FSP Hexa 500 (HS)Hülye suttyók. WOT:GyuszopapaHun
nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|
X6 1090T,Thermaltake Spin Q,Asrock 770 Extreme3,8 GB 1600,GTX 1060,FSP Hexa 500 (HS)Hülye suttyók. WOT:GyuszopapaHun
X6 1090T,Thermaltake Spin Q,Asrock 770 Extreme3,8 GB 1600,GTX 1060,FSP Hexa 500 (HS)Hülye suttyók. WOT:GyuszopapaHun
BattleTag: kabel15#2672
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
X6 1090T,Thermaltake Spin Q,Asrock 770 Extreme3,8 GB 1600,GTX 1060,FSP Hexa 500 (HS)Hülye suttyók. WOT:GyuszopapaHun