Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lupous
#16423
Noh...hát mivel senkitõl nem kaptam eddig konkrét felkérést hogy csináljak neki valamit...és hát az idõt el kõ baszni a forma1 után valamivel 😄...így csináltam még egy aláírást...amit nem magamnak szántam...de annyira balfasz voltam hogy összeolvasztottam a rétegeket...és ezt csak a menthetetlen periódusban vettem észre :S...szal pont ilyet már nem took összehozni :S, de segáz.
A felirat "Thy silence destiny" elég szar de nem volt ötletem szal ne azt nézze senki 😄
(Én a magam részérõl eféle feliratok amúgyse tennék fel a cuccra...de van aki igényli az ilyesmit 😄)

Lupous
#16422
Igen...de ehhez kell az ismerõsöm jelszava+ az e-mailje...és gondolom ez némi problémát vet fel 😄

Elektrofrombc2
#16421
de ha van kódod és ismered is az illetõt hát akkor aktiválj neki egyet a dr pepper accodról 😛

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Lupous
#16420
Nekem is ez a "problémám" 😛

crackyS
#16419
lolz..egyre több a hacker 😊 5-ös stealthem van, és RR-ren royal oldal erkélyen voltam, õ pedig square-nél a tetõn, és csak úgy lazán kinyír, pedig nem markolt be, és biztos hogy nem véletlen volt, mert nem egyszer fordult elõ, aztán ha mondom hogy hacker akkor elkezdi hogy "te hülye fél méterrel álltál melletem" hát..kurva jó

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Elektrofrombc2
#16418
én adnék csak az a gond hogy mind a dr pepper accomon van már =/

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

byzhouse
#16417
lefényképezi õket ötösével ugy,hogy olvasható legyen a kód

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Smithwarden
#16416
Nem annyira szerencse, inkabb penz kerdese (ez is).
Most 5 dollar, fog ez meg fentebb menni tuti es a masik gond az egesszel hogy Magyarorszagra nem postazzak ki a kupakokat (Shipping to: United States, Canada, United Kingdom, Australia).
Es gondolom az eladonak nem lesz kedve kulon egyessevel bepotyogni mind a 71 kodot a vevonek.

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

byzhouse
#16415

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

#16414
Hát ja, Dr. Perrer kód nekem is kéne. A listia accom meg suspensed...😞

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

davis98
#16413
Listi meg mar úgy szer ahogy van......suspend-et ír egyfolytában :S

nickname: doki09

davis98
#16412
Köszi 😄 Hát nem tudom,hogy honnan lehetne.....igazából nekem is kellene szerezni 1 kódot, mert nekem sincs 😄

nickname: doki09

Lupous
#16411
Ügyi vagy! 😄
Kéne nekem 2 dr pepper kód (Vagyis nem nekem hanem havernak...tud esetleg valaki segíteni?...honorálnám mongyuk egy fasza signnel...vagy mittooménmivel :S😛) Bár akkor is csinálok signet ha nem kapok kódot 😛 ...csak kellene 😄

davis98
#16410
Lvl 28 ! <#nezze>

nickname: doki09

#16409
oké pra, bocsi, én közöltem hamis infót. Robwar a jövõ heti Svájc vs Magyar meccsrõl beszélt :3

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#16408
Nincsmit 😄

Elektrofrombc2
#16407
áállat 😄 Köszi!

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

#16406
hmmm érdekes. Ha online lesz megkérdem tõle hogy mégis mi a téma.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#16405
De nem is megyünk hollandok ellen :/

#16404
vagy nem is, inkább hagyjuk a privátot, mert utánna néztem dolgoknak. Tehát, ez a Robwar megkeresett engem, hogy egyeztessük a meccset, õ maga Holland (tehát gondolom a holland meccsre gondolt)
Xfire log:

=9G=Robwar: Hey, can I organize the hungary match with you?
Tomonor: o.O
Tomonor: i m not the leader xD
Tomonor: i m just a translator for our leader
=9G=Robwar: Yeah, but can't contact fluidpwn or w/e hes called.
=9G=Robwar: Only have wandris and you
=9G=Robwar: Ok well pass this on to your leader
=9G=Robwar: Saturday 19:00 CET Ubers Allowed.
Tomonor: okay, i will pass it
Tomonor: altho, they wont be happy about the übers
=9G=Robwar: kk, np then
=9G=Robwar: No ubers.
=9G=Robwar: Satuday 19:00 CET 😉
Tomonor: okay.
Tomonor: fireproofies/bandaids allowed I guess
=9G=Robwar: lol'
=9G=Robwar: d
Tomonor: just to clear it up :p
=9G=Robwar: Fireproof and Stamina can't be checked.
=9G=Robwar: So to make it clear... No Ubers, No tonics.
=9G=Robwar: Rest allowed except for those weird widgets.
=9G=Robwar: Sucker punch etc.
=9G=Robwar: Saturday 19:00 CET.
Tomonor: okay, i m pm-ing pra!
Tomonor: no, not that quickly
Tomonor: "pra!" is his name
Tomonor: xD
=9G=Robwar: 😊
=9G=Robwar: Whats up with fluidpwn?
=9G=Robwar: I could never add him on x-fire... is he inactive?
Tomonor: 😮
Tomonor: i think
Tomonor: he was first like
Tomonor: hey, let me arrange this NC for hungarians!
Tomonor: *3 days later*
Tomonor: hey guys, wheres fluidpwn, he totally became inactive o_o
=9G=Robwar: Yeah I see: Last time played 25.9.2010.
Tomonor: we never saw him since then
=9G=Robwar: 😊

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

davis98
#16403
Nem az a baj...eddig mindig jó volt :S

nickname: doki09

#16402
pra: szeretnék veled beszélni privátba mumblén. Ha lehetséges, szóljál.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

davis98
#16401
Nem úgy értettem 😄 hanem a telefonomra jött egy üzi a banktól, hogy vásároltam valamit és X-Y mennyiségû pénzt vettek le 😄

nickname: doki09

#16400
jók-jók. Az utolsót reklámozni kéne 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#16399
telóval hogy a rákba akartál vásárolni? xD Magyarországon nincs SMS-BF támogatás. Valami akkor az accoddal rossz, nem látsz euró árak helyett dollárt véletlenül?

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#16398
WOW rohadt jók az aláfirkák Lupi!<#taps>

Davis:
passzolom 😞
de a telóval ,h próbáltál vásárolni???

davis98
#16397
Az elõbb venni szerettem volna Bf-et, és azt írta ki, hogy próbáljam újra késõbb...a telómon is sikertelen volt a vásárlás :S Jah és még a pénzt is levette a kis piszok <#szomoru1>

nickname: doki09

davis98
#16396
Igen jók ! És ez a fröccsentõs téma..... kva jó !!!! 😄 <#nyes><#taps>

nickname: doki09

Lupous
#16395
Ohh bocsi...Tomonor mindent tud <#taps>

Lupous
#16394
Most komolyan...honnan a bré'bõ' tudnánk a válaszokat?
Davisnek némiképp igaza van...<#puszi>
Nah más...ma jól elvoltam a photoshoppal...alkottam pár jóságot 😄:
Elektronak:


Nekem:

Mindenkinek aki NC-s:

(NC-s részlõl senki nem kért meg hogy csináljak ilyesmit...csak unatkoztam...aki akarja használja 😄---más nemzeteknél is volt, nekünk miért ne kéne 😄

#16393
battlefield 2 motor hibája. És nem, nincs rá javítás, csak annyit tehetsz hogy veszel egy jobb gépet.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#16392
1. lag, rossz szerveren játszol, vagy rossz a neted
2. valószínûleg tonik widgetet használt, amely hozzáad +50 életpontot az élethez.
3. megint csak lag, válts szervert
4. vagy szerencsésen crit-elt egy párat, vagy über/szuper fegyót használt, stb. A lényeg hogy nem lesznek az ilyen esetek ritkák.

A játékról meg annyit, hogy nem szar, mi szeretjük. Ha neked nem tetszik, akkor ne ide írd a kritikát, hanem nyiss egy anti-bfh topikot.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#16391
Én meg az kérdezném hogy a Cod 4 multija röccenés nélkül megy a BFH pedig lowon 64x480 laggol.Miért van ez?
davis98
#16390
Neked [email protected]ÜNK NEM !!!!!!

nickname: doki09

#16389
Üdv mindenkinek!

Már egy ideje játszom ezzel a szarral. Néhány dolgot tapasztaltam, ami most már kellõen fölbosszantott, hogy legalább beírjak valahova.

1, Az egyik az, hogy elõfordul, viszonylag gyakran, hogy használni akarom valamelyik powerem, de az egyszerûen nem mûködik, viszont a használatot számolja és megint várni kell, hogy újra használhassam?
2, Miért van az, hogy lövöm a másikat pirosba, aztán az hirtelen fehérbe megy (gyógyítás nem látszik), majd megint pirosba lövöm, megint fehér lesz. Ennek van egy olyan variációja, hogy pirosba lövöm, aztán még sebzek rá vagy 200-at és nem hal meg, amikor meg megöl, akkor lehet látni, hogy nem nagyon van hp-ja (gondolom 1 vagy hasonló)?
3, Miért van az, hogy lövöm a másikat, jól látható a találat, viszont nem kapok pontot és az ellenfél nem sérül?
4, És végül hogy lehet az, hogy 4-5 lövéssel megöli (nem kommandó) a gunneremet, akinél használom az összes powert (kb 230 hp-t szednek le)?

Ezeknek van valami értelmes magyarázata vagy mind azt jelenti, hogy vagy az ellenség vagy a játék csal?
davis98
#16388
Jó reggelt !

nickname: doki09

SzLehel
#16387
egy buzi magyar énekes,aki rappernek mondja magát

a mamám tanította!

#16386
Ki az az espé?

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

Elektrofrombc2
#16385
Nem tudom megnézni a tegnapi közvetítést...vagy a hang szaggat vagy a kép, de az brutálissan :S Naberiuss sem bírja most pedig egy haverunknál vagyunk kinél kicsit jobb a net de itt sem jó :S

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

#16384
Köszönöm.

X6 1090T,Thermaltake Spin Q,Asrock 770 Extreme3,8 GB 1600,GTX 1060,FSP Hexa 500 (HS)Hülye suttyók. WOT:GyuszopapaHun

kabel15
#16383
<#nyes>

BattleTag: kabel15#2672

Elektrofrombc2
#16382
igen

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

#16381
Mármint be tudom innen váltani magyarországról.

X6 1090T,Thermaltake Spin Q,Asrock 770 Extreme3,8 GB 1600,GTX 1060,FSP Hexa 500 (HS)Hülye suttyók. WOT:GyuszopapaHun

#16380
Komolyan kérdeztem.

X6 1090T,Thermaltake Spin Q,Asrock 770 Extreme3,8 GB 1600,GTX 1060,FSP Hexa 500 (HS)Hülye suttyók. WOT:GyuszopapaHun

kabel15
#16379
Az a baj hogy a negatív reklám is reklám. Mindenki utálja meg ír róla de ez neki reklám. Szarjátok le úgy ahogy van és kész.

BattleTag: kabel15#2672

davis98
#16378
Szint úgy...... SP @*! !!!!

nickname: doki09

#16377
ugyan nem vagyok rap rajongó, de ezt élveztem.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Zero07
#16376
megeszed -,-

#16375
Ha hozzájutok Pepper kódhoz tudok valamit kezdeni vele?

X6 1090T,Thermaltake Spin Q,Asrock 770 Extreme3,8 GB 1600,GTX 1060,FSP Hexa 500 (HS)Hülye suttyók. WOT:GyuszopapaHun

Zero07
#16374
igaz: