Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lupous
#16523
De arra gondolok...de mindíg az m16 ugrik be pedig az a soldieré :S

davis98
#16522
SVD.

nickname: doki09

Grr1234
#16521
Amúgy meg M95.

Grr1234
#16520
Nem az M95-re gondolsz?

Lupous
#16519
m16 vagy SVD?
(Csak kíváncsi vagyok kinek melyik jön be jobban...de persze csak optikailag van különbség 😛)

Grr1234
#16518
Aha...

Lupous
#16517
Hát mint mondtam az egyik magyar szerver tulajdonosa 😄
Itt a PlayerProfilja
A múltkor ígértem neki 1 kódot de eddig még nem sikerült találnom egyet :S

Grr1234
#16516
Amúgy ki az a Wolfinho?

Lupous
#16515
Hát ha csak aszondod neki hogy az "egyik" nem jó csak akkor biztos beveszi 😄...feltéve hogy valóban jók azok a kódok 😄 (Van olyan faszkalap aki fake cuccokkal boltol :S)

Grr1234
#16514
Hát igen, csak a kérdés, hogy beveszi-e a gyerek... 😛

Lupous
#16513
Lefoglalnám ha lehet...az igazság hogy nem nekem kell ...hanem Wolfinho nak a Closed Chicken szerver tulajának kéne egy 😄

Grr1234
#16512
OFF

Ha megkapom a kódokat, akkor vissza írok a gyereknek, hogy egy nem mûködik és ha ad egy másikat azt megkaphatja innen valaki.

Grr1234
#16511
😞

Lupous
#16510
Vehh nah persze 😄...majd ha meglesz minden😄 csinálok mellé egy fasza sigit is...aztán majd akkor jól megnézhetitek 😊
(Addig titok jól 😄 - de akkor változik át a karakterem ha halott royal vért iszik 😛 heccsát)

Grr1234
#16509
Képet az újról.

Grr1234
#16508
<#rinya> És?

Lupous
#16507
Hmm kezd körvonalazódni az új outfitem 😄...így két énje lesz a mandómnak 😄

kabel15
#16506
Kanadában nem lehet kapni EA dr.peppert <#rinya>

BattleTag: kabel15#2672

Grr1234
#16505
Úgy tûnik szerezni fogok néhány DrPepper kódot 😛

OFF Vége

Lupous
#16504
Valóban fis 😛
Am már mindegy hazaértem 😄

Grr1234
#16503
Még jó hogy... 😄

Pra
#16502
nem tecc <#szomoru2>

Grr1234
#16501
Egyedi... 😄

Pra
#16500
az unalomûzésben 😊

Grr1234
#16499
Miben?

Lupous
#16498
Számtek óra ismét...segítsetek 😄

Lupous
#16497
Hmm végülis igaz 😛...nembaj XD...azé jól szórakoztam miközbe' csiáltam 😄

#16496
a képregény forma maga jó, de az a nagy helyzet, hogy így kevésbé vehetõ ki hogy miért csillagozódott ki Tomonor szövege. xD

Amúgy jó, tetszik a megoldás. Viszont van egy okom, hogy miért nem így csinálom: Fórum template. Mivel egy fórumolvasó normál esetben fentrõl lefele halad, úgy egyszerûbb olvasni is, meg elkészíteni is. 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#16495
Ohh valahogy a VIP miatt töröltem a hszemet 😛...szal az történt lrntebb hogy megihletett Tomonor...így kicsit képregényesebb formába öntöttem képregényét 😄 (remélem nem baj 😛)

Grr1234
#16494
Ajánlom figyelmedbe az angol szótárakat.<#pias>

Lupous
#16493
Már megoldottam 😛...igazából nemtoom megfelelõ e így de kb lényegtelen 😄
A lényeg a cuccon van 😄...ahhoz képest hogy elõször csinálok ilyet egészen jó lett szerintem 😛

Grr1234
#16492
Haha... D:

#16491
új képregény vacsihoz:

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#16490
Új national gyatya meg sapek bejön... tetkós soldierembe biztos faszán nézne ki. :-)

Grr1234
#16489
Remélem hamar jönnek a déer pepperek.

Lupous
#16488
Updatelt a kliensem...szal most mizu van ebben? (Még nem láttam információkat erre vonatkozóan...)

#16487
szerintem meg arról van szó, hogy nem kell kiskapukat használniuk, hogy BF-t tudjanak vásárolni. Oroszországban ilyen hülye korlátozás rendszer mükszik, pölö egyik volt klántársam nem tud felmenni filefront-re, hogy letöltsön valamit. Egyszerûen le van tiltva nekik.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#16486
sztem is 😄

Pra
#16485
szerintem csak arról van szó ,h tudnak a saját pénznemükkel vásárolni és nem EURO-val

Lupous
#16484
Ha gondolja valaki (LOL) esetleg bejohetne BF.hu ra...kicsit nehez a royal csapat ellen menni...hisz megis csapat...

david insane
#16483
Gondolhatod, mivel a fizetésük 80%'át bfh ra basszák, gondolom ..

davis98
#16482
Mi ez a Russian store ??? És ha Bf-es dolog miért csak nekik jár +% ????

nickname: doki09

Naberiuss
#16481
am sztem new rave.😄

kabel15
#16480
Ez piszok jó <#taps>

BattleTag: kabel15#2672

Grr1234
#16479
Zene nem jön be, de azért volt néhány kemény... ameliyk pörgött aztán lábbal kosarat dobot... hát kapja már be. :p

Lupous
#16478
A videó fasza 😄...bár az a vizes téma...kicsit besírtam rajta, mekkora "izé" má 😛
A zene egy kalap fis szerintem 😛

david insane
#16477
nagyon klaffa videó, csak néztem mondom úristen ezeknagyon komolyak 😄D

zene?!: robotrock'tól a electro pop, de az alap mindenféleképpen a robotrock : )

Pra
#16476
(nem igazán lehet behatárolni)mert ez valami rmx lesz... a basszusok SUBositva vannak keményen.
De french electro -ból merített a szerzõ az biztos!

Naberiuss
#16475
oke megvan...meghalgattam a tobbi szamokat is...bejovos 😄

Naberiuss
#16474
a video is tetszett meg a zene is ...ez milyen stilusu zene?