Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Grr1234
#16573
Jó-jó... majd megnézem mit tehetek értetek... 😄

Wanndris
#16572
Ha lehet, nekem is jól jönne pár... valamint pár barátomnak is el tudnám osztogatni... 😄

Battlefield.hu[HUN][RANKED] Admin

Grr1234
#16571
Nem mondom el senkinek, ha akarod... 😄

Grr1234
#16570
<#nevetes1>

#16569
😄 igen, ezért is próbáltam óvatosan kihírdetni a dolgot. Mindegy.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vaxi
#16568
Csak egy icipicit <#vigyor> De látom a smile-ból, hogy nem sértõdtél meg, aminek örülök <#eljen> <#nevetes1>

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

Grr1234
#16567
Ezt sértegetésnek szántad? 😄

Grr1234
#16566
Ja amúgy Google keresõ 3. találat... 😄

#16565
okés, csak kérdeztem xD Nem minden alkalommal lehet az embernek saját szervere ingyen, mindenesetre.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#16564
Áh, kösz nem, engem nem hat meg ez a "saját-szerver-ahol-én-vagyok-a-sérthetetlen-isten-király" dolog.

#16563
kell a szerver host információja?

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vaxi
#16562
nekem egy kis jó modor, ha már olyan sok van belõle, thx!

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

davis98
#16561
Oké rendes vagy !!! Köszi !!!!!

nickname: doki09

Grr1234
#16560
Persze... végül is miért ne?! Még 100-at is! Egyéb kívánság? Semmi? Biztos?
És még valaki? Ingyen? Sok Pepper? Senkinek? De kár! 😞

Amúgy ja, tudok szerezni, de elõbb Tomonornak és Kabelnek zsákmányolok néhányat, aztán majd neked. 😛
Még valakinek kell?

davis98
#16559
Nekem is tudsz szerválni 2 -t ? 😄

nickname: doki09

Grr1234
#16558
Mondjuk holnapra vagy holnaputánra lehet szerzek 3-t (talán többet). Azt majd nektek adom mert nekem elég az a 15 unused kód ami rajta van a Peppörös accomon... ;D

Grr1234
#16557
#16543 Oké... 😞
#16546 Ez beteeeeg. 😄
#16549 Nincs mit.
#16551 Ha lesz fölös akkor adok neked is meg Kabelnak is.

Lupous
#16556
Off:
Valaki esetleg innen játszik/játszott a battleforge címû játékkal?
(HA már nem játszik...akkor esetleg megdobhatna a lapjaival ha nem kell neki 😄)
Off vége.

#16555
november 10

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

kabel15
#16554
Mennyi ideig megy?

BattleTag: kabel15#2672

Naberiuss
#16553
En meg aki ad 4dr pepper kodot annak levagom asz osszes kormet es meg le is reszelem szepre 😄

#16552
nem fake, de természetesen idõkorlátos a téma.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#16551
nos, mivel a dr pepper ellátóm enyhén mondva meghalt, üzletet ajánlok:

Aki küld nekem 4 mûködõ dr pepper kódot pm-be, annak elmondom hogyan bérelhetsz saját BFH szervert ingyen.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

kabel15
#16550
Ha van egy felesleges kód nekem is küldhettek 😄

BattleTag: kabel15#2672

Lupous
#16549
Húha...nagyon szépen köszönöm...Wolfinho pedig még nálam is szebben köszöni 😄
THX<#worship>

Lupous
#16548
<#worship><#taps><#pias><#puszi>

davis98
#16547
<#taps><#nyes>

nickname: doki09

Naberiuss
#16546

Naberiuss
#16545
Aaa de mert ezt rakra be...raadasul nem is szeretem ezt a zenet ;S

Naberiuss
#16544

HA VALAKI NEM LATTA 😄

#16543
mióta bebuggzott, állítólag azóta is javítják. Ám ha rám hallgatsz már nem vársz rá többet.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#16542
Majd megnézem mit tehetek érted... 😄

Wanndris
#16541
Én úgy tudom, h már megvolt ez a le és vissza, de lehet.
Am Minden6o vok, sziasztok!
és esetleg vki, akinek van felesleges, ki tudna segíteni egy dp kóddal? <#whatever>

Battlefield.hu[HUN][RANKED] Admin

Grr1234
#16540
Aha. De vissza fogják rakni nem? Fórumon azt olvastam, hogy szarakodott az egész "ajánlat", ezért kivették egy kis ideig, de majd... valamikor újra visszarakják.

davis98
#16539
Már nem <#szomoru2>

nickname: doki09

Grr1234
#16538
GunClub

Grr1234
#16537
Most már nem lehet beváltani a 700 BF-et?

Naberiuss
#16536
Szerintem a legjobb a 4-5 ora lenne mivel akkor a rolyalosok is bemelegitve birnanak jatszani 7kor(gondolom en)

Elektrofrombc2
#16535
Na igen...NCre jó lenne már egy kicsit szervezetebb gyakorlás! így lenne alkalmunk a taktikát is kipróbálni! Én kb egész d.u ráérek csak szóljatok.

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Grr1234
#16534
Lupous, elküldtem a kódot, bevette a gyerek... 😄

Naberiuss
#16533
Sziasztok!Azt szeretnem kerdezni,hogy ki mikor er ra,hogy gyakorolhassunk a delutan folyaman.Szoval?

Grr1234
#16532
Abba mi a jó? Adsz egy szivart én is csinálok... 😊
Amúgy megjöttek a kódok, faszán mûködött mind, most visszaírtam, hogy az egyiket elírtad haver. Majd talán még ma küld egy másikat. 😊

Lupous
#16531
Az szép...<#idiota>
Am beruháztam (Öcsém 😊) egy m95-re, kurvajó ha lövök vele 3 füstkarikát tol ki 😄

#16530
véget mer rám jött a fosás

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vaxi
#16529
ilyen hamar véget ért az este?
amikor nekem volt szalagavatóm reggel értem haza 😄

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

#16528
tiszteletkép

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#16527
megvolt a szalagavató.

koppon vagyok, igen.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

davis98
#16526
Em tudom...nekem az SVD a nyerõ...de azt nem mondtam, hogy az M95 rossz !

nickname: doki09

Elektrofrombc2
#16525
M95...Szerintem is.

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Grr1234
#16524
SVD az olyan béna már... 😛