Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#16873
nem, az az akció csak nov. 1.-ig tartott, mi meg 3.-án rendeltünk. Mindegy. xD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#16872
szerintem így jártatok jól!
Volt a szerótokon egy enyhe alattomos lag... Multin nem lesz.
Én is oda költöztetem a bf.hu-t .
Am kaptatok 16*50bfet?

#16871
kis hiba csúszott számításainkba. Történt ugyanis hogy az i3D valamiért visszautasította a szerver bérlésünket o.O hálistennek a pénzt is sikerült visszautaltatni, úgyhogy felhagytunk az i3D-vel, és átköltöztünk Multiplayre.

Az új szerverünk bookmarkja

Természetesen minden maradt ugyanaz, a VIP-k viszont sajna törlõdtek. Ennek ellenére aki vip volt, az vissza fogja kapni kiváltságát holnap. Addig is, bookmark és harcra fel egy stabilabb, Német szerveren! 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#16870
Doki hõsén milyen effectek vannak?

Grr1234
#16869
Valami... kardos téma.

SzLehel
#16868
bedroll nélkül

a mamám tanította!

kabel15
#16867
Mi a 4. szett?

BattleTag: kabel15#2672

Grr1234
#16866
DrPepper az most valami eszméletlen béna... national sapka elmegy, a nadrág meg végül is nem rossz, de a kabát... meg az egész royal megint egy... fúj. 😄

kabel15
#16865
Lehet láttátok már de meg lehet venni BF ért ezt az éjjel látós cuccot.
Kár hogy nem dr.pepper es a cucc 😞

BattleTag: kabel15#2672

Grr1234
#16864
Szerintetek bedrollal vagy nélküle a jobb?

Grr1234
#16863

Pra
#16862
<#taps>

Lupous
#16861
Nah mára nekem ennyi bb all 😛

Grr1234
#16860
Battlefield: PayMore 😄

byzhouse
#16859
Battlefield: Facebook 😄DD

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ &#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;

Grr1234
#16858
Tényleg? 😄

SzLehel
#16857
azokat nem lehet kijátszani

a mamám tanította!

Grr1234
#16856
Bár ha most jelentik be... mire kész lesz már 3x kijátszom a bátülfíld hírózt meg vóvot. :S

Grr1234
#16855
Vagy egy s & d mód is jól jönne... 😄

Pra
#16854
Szerintem valami vegyész kéne még, aki tud mérgezni mint a mandó bb-vel lõni mint a soldier vagy akár lángszóró lenne a fegyvere. robbanó méreg kapszulákat lövöldözne , esetleg olyan füstöt csinálna ami csak az ellenséget zavarja (tehát õk nem nagyon látnak át rajta) stbstb.

Kicsit a TF vonalat kéne megcélozni

#16853
Commando(sniper) van, GUnner(támogató) van, Soldier-medic van, Kell még1 engineer X

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Grr1234
#16852
Mondjuk egy 4. kasztnak örülnék BFH-ban. 😄 Bár ez képtelenség.

Grr1234
#16851
😄😛

Pra
#16850
Pra
#16849
Biztos ,h a közeljövõben elkezdek játszani majd valami más játékot, de az biztos ,h a Heroes-t nem hagyom abba... lehet ,h csak hetente 1napot fogok majd játszani vele ,de azt nagyon fogom élvezni.
Új karit már nem kezdek el... lassan megvan a 3kaszt lvl30.
Persze ha bedobnának egy új kasztot (amin meglepõdnék) akkor azt is felhúznám, de már sokkal lassabban.
Összegezve úgy érzem ,h max 4hónapot látok még a Heroesban, amit aktívan töltök vele... aztán már csak látogató játékos leszek(az viszont sokáig).

Grr1234
#16848
Ezt honnan tudod?

#16847
Így igaz. Kicsit anno és is besokaltam a minden idõk legjobb rts-étõl, így el is adtam a példányaim. Na most vehetem meg õket újra. 😊

Egyébként ha fun-ból tolod, akkor nem fogod szerintem megunni.

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

#16846
Sajna én már meguntam Bfh-t ha bejön új dr pepper szett akkor visszajövök. Kár... de elõbb utóbb mindent meglehet unni.

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#16845
Éa a router kikötést próbáltad, amit tanácsoltam?

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

#16844
Hát a cookie törlés nem segített IE-vel is próbáltam,új accot még nem csináltam mert mindig hot dealsre dob amikor akarok nevet adni magamnak...
Inkább megyek Bad Company 2-zni😄
Lupous
#16843
<#pias><#puszi><#vigyor2>

davis98
#16842
Kösz lup !!!! Nagyon Zsííííííííííííír lett 😄😄

nickname: doki09

Lupous
#16841
ahamm 😛

#16840
én se nagyon vágom, Xsear azt mondta talán, hogy a vip ranghoz van köze (warhero = perma vip)

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#16839
NC elnyomta a Magyar kupát.
De PHRESH majd olyan oldalon indul amilyenbõl hiány van.

Lupous
#16838
Am...Tomonor...ez a visitor...meg warhiro....a szerveren ezek ilyen rang félék? 😛 és ha igen akkor mik vannak? és mi alapján? 😛
+ Pra...mi van a adminságommal? 😛 (+a bf.hu szerver off :S)

Lupous
#16837
Nem úgy volt hogy megy a TCC a Presh (royallal sszem) és megy a tBoH...és a hss nattal? (De lehet h a phresh volt nat és a hss royal...😛)...még az is le volt beszélve h õsziszünetben lett volna a dolog :S
nah mind1, a lényeg akkor hogy szünetben nem lesz :S
(Az ilyesmit rühellem a legjobban a világon ...asszem :S)

Pra
#16836
A TCC már várja royal oldalon azt a nat klánt aki kiáll ellene!
De kell majd még 1nat és 1royal klán.
De meghírdetem battlefield.hu-n ,h hivatalos legyen a dolog.

Lupous
#16835
Am...mizu van a magyar kupával?...õszi szünet van vagy mi 😛...

Lupous
#16834
Köszi 😄
Most néztem hogy a Nationals nest feiratba lehet kéne egy aposztrov 😛 az s elé 😛
Am nekem 8...bárkinek csinálok aki kicsit is friend...és Nat....
Am ehez kéne némi segítség...hoyg ha csinálok ilyen galleryt...akkor oda mit kell írni...hogyan...stb stb...bár lehet lemásolom valakiét aztán jó 😛

Pra
#16833
Szépek nagyon
Majd én is kérek 😄
...ha megvettem az új ruhákat 😛

Lupous
#16832
Aztapicsa rá kellett jönnöm hogy picit BFH függõ vagyok :S
Tegnap gondolom a szolgáltatónak hála (UPC) nem volt net egész nap :S....így viszont volt idõm photoshopozni 😄


És csináltam egy...hát nemtoom nyitnék valami galéria félét BFH fórumon...ebben némi segítségre lesz szükségem Tomonor részérõl (nyelvtani szempontból 😛) szal csiáltam egy ilyen bigyót hozzá a topik tetejére, kíváncsi vagyok hogy jó e rajta a felirat (Ha valami nem helyes akkor javítom 😛)

Nah Doki neked 3 verzióban csináltam meg a signaturet....más LvL van rajta (28-29-30) hogy késõbb is használhasd 😄...szal elküldöm neked õket pm ben 😄

gyahh és pl na szedjétek szét egymást...nem volt valami fasza végigolvasni majd 2 oldalnyi értelmetlen hszt :S
+++Gratulálok a szerverhez Tomonor 😄....így már 4 VIP szerver van a bokmarkok között 😄😄😄 (És mind magyar irányítás alatt van 😛)

byzhouse
#16831
új BF:H féle játékot fog bejelenteni az EA pénteken ^^

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ &#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;

#16830
neeem, ezesetben nem a cookiekkal van probléma, hanem alapba az accountal, illetve annak adatfeldolgozási algoritmusával.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#16829
Jaja, olvastam ilyenrõl is. Javasoltam is neki. Nem tudom, hogy megcsinálta e.
Mondjuk ódzkodott tõle, mert akkor elvesznének a stuffjai.

Grrr1234:
Ebben is lehet valami. Egy elmélet szerint a kliens rosszul küldi el az account bejelentkezési információit. Ezért javasolták, amit Tomonor is írt, és szerintem hasonló okból segíthet a cookie-k törlése.

Ha olvassa, biztos kipróbálja ezt is.

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

Grr1234
#16828
És a hiba kábé 2009 szeptember eleje óta "él"... 😊

Grr1234
#16827
Meg érdemes megnézni másik böngészõvel is, szóval ha eddig Mozzilával szoktad indítani akkor most nézd meg IE-vel is, vagy fordítva.

#16826
próbáljon norbi egy új accot csinálni. Teljesen újat.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#16825
Esetleg még a böngészõ újratelepítése is segíthet.

Grr1234
#16824
Úgy hallottam, hogy ha törlöd a cookikat az néha segít.

Ha Mozzilád van:
(Felül) eszközök -> elõzmények törlése... (vagy ctrl+shift+delete)-> részletek, itt legyen a Sütik (cookies) kipipálva, de a legjobb ha mindegyiknél fityeg a pipa -> A törlendõ tartományt pedig állítsd "Mindenre" -> Katt a törlés mostra. Aztán teszt.

Ha Internet Explorered van (ami a legjobb böngészõ letölteni egy másikat... 😛) :

(Felül) eszközök - Böngészési elõzmények törlése... (vagy ctrl+shift+delte)-> "Cookie"-k jelölõnégyzet legyen kipipálva, de mint mondtam, itt is inkább fityegjen mindenhol a pipa. -> Katt a törlésre. Aztán teszt.