Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Pra
#16973
Volt 1db kódom...
...be akartam váltani natinak, de félre kattintottam és onnan már nem lehetett visszacsinálni 😊
Szal a royal kapta :/
Be kell szereznem egy kódot.

Pra
#16972
mindig van bug 😊
Most is lesz 😊

#16971
nem lesz

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

SzLehel
#16970

a mamám tanította!

Elektrofrombc2
#16969
Szerinted lesz bug? Vagy elkezdjem õket beválltogatni?😛

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

SzLehel
#16968
faca 😄

a mamám tanította!

#16967
oké, lehet beváltogathatni. 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#16966
elérhetõek az új dr pepper szettek.

Hogy mért elvileg? Mert még csak ketten posztolták, és õk is a kanadai szerverrõl szerválták õket. Tehát az amerikai szerverre még elvileg várni kell. Ha biztos infót szerzek, szólok.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#16965
Nem értem ha signre gondolsz...hát nagyon nem (Szerintem fos 😛) csak a rajzot csináltam...de igen ezt neki egy contesten 😊

davis98
#16964
Neeem fis... 😄 Sztem egész "faszányos" ;D

nickname: doki09

Elektrofrombc2
#16963
Hát de ezt neki is csináltad nem?

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

davis98
#16962
Köszi 😊

nickname: doki09

Lupous
#16961
Á nem lopják 😄, neki csináltam asszem még ezt a "rajzot" egy contesten 😄 (Amit megnyertem...bár nemtoom hogy mert igen fis szerintem ez de segáz 😄)

Lupous
#16960
Fisza 😄

Pra
#16959
Lupi! Lopják a rajzaidat?

Az ember neve akinél találtam fórum aláírásnak használva: blackjim

itt övé az elsõ HSZ

Pra
#16958
zsíros!

davis98
#16957
Nah jó lett a nickem ? : )

nickname: doki09

Lupous
#16956
Ohh mitoomén...valamelyik splatter pakkból van.
Lassan kezdek ráunni erre a dologra...szal valami újat kõ kitalálni...bár mindíg valamit teszek hozzá 😄

byzhouse
#16955
brush nevét nem mered elmondani 😄

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

davis98
#16954
Igen jó lett 😊 Olyan faxa lett, mint az enyém 😄😄

nickname: doki09

Lupous
#16953
Akkor kirakom a galériába jól 😄

Grr1234
#16952
Tökéletes. <#taps>

Lupous
#16951
Megcsiáltam ~Grr siggjét 😄 (szerintem egész egyedire sikerült 😄...remélem jó lesz neki 😄)

Aztán...csináltam tomonoréknak egy szerverbanner félét, lehet hogy nem fogják használni, ezért csak ide postolom egyenlõre 😄 (Kicsit világosabbra csiáltam, és levettem pár apróságot, így nem olyan zsúfolt.)

Lupous
#16950
Még én is lehet meglesem 😄 F1 után kicsit funolok BFH ban elalvás elõtt meg wácsingolok egy jót 😄

Pra
#16949
Nah... rég néztem közvetítést... ez ma pont jókor van.

Drang
#16948

Drang over and out! Battlefield.hu BFBC2 Szerver: Battlefield.hu [HUN][RANKED]

Elektrofrombc2
#16947
Basszus...TCC2n szinte mindig full VIP az egész nat csapat... be sem birok jutni <#sir>

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

davis98
#16946
lvl 29 😊😊

nickname: doki09

Grr1234
#16945
Ahogy olvastátok, tervezik a teleszkópos fegyverek bevezetését BFH-ba. <#nevetes1>


davis98
#16944
Az a fütty olyan Magyar Népmesés 😄 Amúgy nekem végül is elmegy. De azért minden képpen egyet értek Elektroval 😉

nickname: doki09

Elektrofrombc2
#16943
Hát nem igazán fülbemászó...ellenben a mostani zenéjével.

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

#16942
apropó, kis érdekesség: a BF:Heroes zenéje ez volt az alfa idõkbe, amikor még a kód nevét használták a játéknak:

BFH West

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

davis98
#16941
Igen , kösz hogy mondtad 😊

nickname: doki09

davis98
#16940
Nincs elég egyenlegem a VIP hez 😄😄 Nah sebaj majd feltöltöm 😄😄

nickname: doki09

Lupous
#16939
Oké, de legközelebb ha ilyesmi van az PM ben PLZ

Grr1234
#16938
Nekem csinálhatsz is valami szépet, mugshotot raktam a a galériádba. Csak az legyen rajta, hogy "~Grr" tehát szint stb. nem kell, és valami hasonló legyen mint Davisé. 😛

Kösz.

Rage47
#16937
erre sem mondanám, hogy sz*r 😊
Lupous
#16936
Doki ha lehet tedd középre a signedet 😛 (Így elég batán néz ki 😄)

Elektrofrombc2
#16935
na egész szép😊 Megtettem az elsõ hozzászólásomat 😄

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Lupous
#16934
BFH galériám---még nincs kész!!!
😛

crackyS
#16933
Nekem tökéletesen megteszi a BFH csilingelõ dallama 😄 ez egy korszak alkotó muzsik az fix ^_^

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

davis98
#16932
Über fasza 😄😄 Wake Island, még ez is tetszik, de maradok a jól kedvelt 1942-es muzsikánál 😄😄😄 Nekem ez a befutó 😊

nickname: doki09

SzLehel
#16931
ez a személyes kedvencem 😄

a mamám tanította!

Lupous
#16930
Hát bazzz Dúrva vagy 😄
Amúgy az uccsó amire azt írtad h biztos tetszik majd nekem...igazából...oké nem rosz...de jujj hát ennél még én is jobban játszom ezt a pár akordot :S (Fõleg az alapdallammra gondolok) kurvajó lenne amúgy...így kicsit gáz.

Grr1234
#16929
<#vigyor2>

#16928
akkor te nem is vagy igazi bf fan

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#16927
Nekem valahogy egyik sem jön be... 😞

#16926
kicsit okítsalak:

1942


*nos most ide a BF2 zenéjét kéne beraknom ugye, ám nincs feltöltve youtubera, tehát bc2 topik, és play gomb:
http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1233851863

2142 (ez tetszik a legjobban... noha ez a kedvenc BF játékom, és ez is marad)


Bad Company 1/2 (ez se rossz)


és most kis kitérõt teszek 2142 zenéire... ugyanis itt rohadtul odafigyeltek a zenékre... A legjobbak között vannak, és nagyot löknek a hangulaton míg betölt egy pálya.

Verdun


Minsk


Berlin


Wake Island (ez tetszeni fog neked, lupous)

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#16925
valahol tán olvastam hogy CB kezdetéig tilos egy játékról topikot nyitni. Na nem mintha ezt akárki is betartaná (beleértve engem sem)

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

SzLehel
#16924
mindegyik battlefieldnek ugyanaz a zenéje,csak minden játéknál át van kicsit alakítva,meg más a stílusa

a mamám tanította!