Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

davis98
#17023
Hajrá tesóóóóó ! 😄

nickname: doki09

Pra
#17022
Végre soldier lvl28 😊
Már csak bele kéne picit húúúzni, és meglesz a 3kaszt lvl30 😊

Elektrofrombc2
#17021
😄😄

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

crackyS
#17020
Na mit hozott a Mikuláááás?<#banplz>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#17019

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Lupous
#17018

davis98
#17017
😄

nickname: doki09

#17016
a drog rossz. Értem?

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#17015


Az utolsó. A lustáknak... 😛

Pra
#17014
jól nézek ki nagyon 😊
Elég beteg...
én is láttam már ilyet, ez is valami bug amit csak te látsz 😊

Az utcsó kép a legjobb... csak azt be kell másolni a böngészõbe.

Naberiuss
#17013



http://img525.imageshack.us/img525/5638/we12.png

A DROG AZ ROSSZ!

Pra
#17012
xD köszi

#17011
Boldog születésnapot utólag is Pra mester!😊

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Naberiuss
#17010
hát ez így tényleg nem jó :S

Elektrofrombc2
#17009
Hát az fix hogy én 10.én és 13.án nem jelenek meg...

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

#17008
amúgy nincs rá idõ. 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#17007
Miért ne? <#idiota>
Am gebasz van asszem az NC-vel...minden6o "pánikol"(Végülis érthetõ is lehet) és...inkább olvassa akit érdekel!<#rinya>
NC Hun Group Groupwall

Grr1234
#17006
Nem értem miért kell órán rajzolni. 😊

Lupous
#17005
Jajjj de kis cunci 😛
majd hasonló proságot akkor én is mutatok (Én is szoktam firkálni órán 😄 (Bár amíg nem lesz telefonom addig nem lesz kép se róla...max ha scennelem)

#17004
Az a fegyver a kezében... hát minden elismerésem!😊 am én ennyitse tok rajzolni szal grat😄

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#17003
a fehér foltok a kéznél a vaku + a grafitt összjátéka. :S

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#17002
Lupous: a rajzom. Nos igen, elõszöris extra szar a minõség a mobilom kamerája + a fényviszonyok miatt, másik meg igen elég ócska kis rajz, de órán unalomból rajzoltam, ráadásul teljesen fejbõl, nem másoltam sehonnan (szal ilyen se volt még, azért vagyok rá picit büszke xD )

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#17001
Hmm... így ingame annyira nem is tûnik gagyinak a royal outfit. 😊

Pra
#17000
Pra
#16999
4napig ittam múlthéten 😄
Ezért most pihit tartok ,h a Pénteki õrület erõs legyen 😊

Lupous
#16998
Hát ha nekem szülinapom lenne (Hányadik is? 😛) akkor biztos nem otthon csücsülnék 😄

Pra
#16997
kicsit unom már magam...
...aztán most szórakozni akarok 😛

De most egy kis pihi... aztán jövök
(am én sem akarok egész este unrankedon játszani csak ha épp olyan kedvem van)

Lupous
#16996
Mi okból?<#fejvakaras>

Pra
#16995
köcce

Pra
#16994
Srácok
A mai napra unrankedre raktam a battlefield.hu szerót!!!
SS2 és BB megy
Sõt lekódoltam.
A kód: funtime
nemsokára én is megyek majd.

Lupous
#16993
Nemtoom...talán valaki tudja...Lesz még ilyen DR pepper akció? Ezekkel a kódokkal?...mert még van 3 beváltatlan témám...szal ha már nem lesz ilyen akor odaadnam pár emberek az accot (Nem innen valakinek...bocsi...csak ígértem páraknak kódot 😛...és így megoldható lenne 😄)

Lupous
#16992
Bocsika <#bee1>

Grr1234
#16991
Lupous, elõbb-utóbb kifogsz ezekkel a szavakkal készíteni. <#eplus2>

bali24
#16990
Hali! Ha valakinek van fölös Dr.pepper kódja küldjön egyet légyszí <#vigyor2>

Lupous
#16989
Boldog szülcsinapcsit!!!<#puszi>
\m/

(Váltom is be jól akkor a cuccot 😄...Mindíg történik valami fasza ha valami jóbarátnak szülinapja van 😄)

Pra
#16988
Én ma rohangáltam picit az új royal gatyóban + kard ...mellé a kigyúrt test és katonai testfestés ás katonai mintás sapek.
Jól nézett ki nagyon... ,de pár nap és mindenkinek ilyen lesz 😞
A nati cuccot meg majd ma tesztelem ,h mivel lehet jól párosítani( vagy h Lupi mondatszerkezetével éljek ... mivel lehet párosítani "jól" 😄 )

Pra
#16987
Köszi 😊
Majd szólok ha valamelyik haverom nem jut be.

#16986
boldog szülinapot. Esetleg adhatok még egy vip helyet Desu Paireetsun, ha gondolod.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#16985
Fasza az új Pepper. A kard meg a gyató... 😊

Pra
#16984
háhá 😊 köszike!
Majd mumblén ledumáljuk 😊

Elektrofrombc2
#16983
Na majd küldöm a Pepperes accot 😊

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Pra
#16982
Köszi😊



<#taps>

davis98
#16981
Jah és ugyan ezen a napon van apám szülinapja is 😄

nickname: doki09

Naberiuss
#16980

Naberiuss
#16979
ha haaa én már írtam 1óra körül ...tehát az elsõk között ^^ 😄

davis98
#16978

Bocsi !

nickname: doki09

davis98
#16977

nickname: doki09

davis98
#16976
Nagyon faxa az új outfit nekem tetszik 😄 Van sok rucim amivel jól párosítható 😄

nickname: doki09

davis98
#16975
Én csak egy BOLDOG SZÜLINAPPAL leplek meg : )

nickname: doki09

Pra
#16974
Am ma van a szülinapom ,ha valaki meg akarna lepni <#nevetes1>