3646
www.facebook.com
  • Dynamic
    #3401
    Én rákattintottam a csillagokra és egyből tudtam (volna) véleményt írni. Feljönnek a vélemények, és jobb felül ott van az "Értékelés, vélemény írása" gomb.
  • Orionk
    #3400
    Senki nem tud segíteni ?
  • banok
    #3399
    Na ez engem is érdekelne
  • Orionk
    #3398
    Sziasztok !

    ITT VAN EZ A FACEBOOK OLDAL

    Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan lehet elérni, hogy úgy mint a fenti oldalnál legyen lehetőség vélemény hozzáírására és a csillagokkal értékelni ?

    köszi
  • trident
    #3397
    Vodafone nekem, neki 30, másoktól megkapom az üzeneteket.
    Viszont csak tőle nem... és, hát pont tőle kellene (oké, persze ott a viber, de szeretném, hogy a fb is menjen rendesen)
    Utoljára szerkesztette: trident, 2014.09.13. 20:11:48
  • banok
    #3396
    Az én facebook oldalam posztjainak "nézettsége" eléggé lecsökkent azóta :(
  • akyyy
    #3395
    melyik szolgáltató?
  • trident
    #3394
    Csak most váltottam okostelefonra. Az fb-n csak egy ismerősöm van, aki nem tud írni, nekem nem jelenik meg ha üzenetet ír.
    Annyi volt, hogy adatkapcsolatot kapcsoltam be az irodámban, ahol TOR-on keresztül voltam belépve az FB-be, dobott is egy ablakot, de most az egyszer nem figyeltem....

    Mit javasoltok, mit hol nézzek meg? Milyen beállítást basztam el?
    Utoljára szerkesztette: trident, 2014.09.12. 20:40:10
  • akyyy
    #3393
    végre müködik üzenetküldéskor a ctrl+v megoldás.

    szerk.: jah, csak printscreennél :D
    Utoljára szerkesztette: akyyy, 2014.09.12. 13:49:07
  • RatBaG #3392
    hát túl sok logika nincs benne, az tuti.
    pl az ezer éve likeolt morning shownak mostanában tűntek el a postjai, de a pár hete likeolt autósportos oldalnak is csak egy töredékét mutatja.
  • dregnarr1 #3391
    Ennek nem az 'egyedi poszt' beállítás a lényege, hanem a tavassza lbevezetett új reklámozási rendszeré.

    Ugyanis figyeli,hogy az általad követettek közül kik azok akik közel állnak hozzád (persze csak találgat), és azoktól mutat több posztot a hírfolyamban, de tőlük sem mindet,
  • bajgunar
    #3390
    Ezt én is észrevettem több ilyen oldalnál, és engem is idegesített, h mi a fene van!?
    Erre ma vettem észre: Ha megnézed a sok ~fél óránkénti poszt-ot, mindegyik mellett ott a kis karika, hogy 'Egyéni' beállításon van.
    És Te (meg én is) épp pont nem vagyunk rajta azon a listán, amitől láthatnánk.
    :/
  • RatBaG #3389
    egy ideje feltűnt, hogy a likeolt oldalaknak mintha egyre kevesebb postját látnám.
    például tudom, hogy az egyik minden nap fixen 4-5öt postol, ehhez képest mostanában volt, hogy csak kettőt láttam a hírfolyamon, vagy egyet se.
    most először ránéztem az oldal-hírfolyamra, aztán dugig van postokkal, amikről lemaradtam.
    van valami beállítás, amivel fixen megint mindent láthatnék? én hiába kerestem...
  • El Gigante
    #3388
    zsírlézer
  • chhaya #3387
    Az illető legutóbb megosztott tartalmánál a jobb felső sarkában van egy nyilacska, ott kattints arra, hogy XY követésének befejezése.
  • El Gigante
    #3386
    Hello! Régebben letiltottam néhány embert, hogy ne lássam a tevékenységüket a főoldalon! Mostanra megint beérett pár ember, a gond az hogy nem tudom hogy csináltam. Törölni nem akarom, csak annyit szeretnék hogy ne jelenjenek meg a főoldalamon!
  • Mondeo19
    #3385
    Sziasztok! Volt egy program... Timelimeremove.... idővonal törlése fészbukkról... ez a program nekem megvolt itt mozillán és most nincs, ráaadásul akárhányszor letöltöm nem működik. mi lehet az oka?
  • Muttley
    #3384
    nope :)
    3-4 arcot, akik éppen Minimax műsorszünetben köpködnek a neten, akarom hogy ne lássák a nyilvános commentjeim
    de én lássam őket
    how to do the settings? :)
  • The Protector
    #3383
    Te is be akarsz lépni az inszeminátorok klubjába?Engem sem vettek fel,téged sem fognak.
  • Muttley
    #3382
    gyors kérdés:

    adott egy szakmai zárt fórum a facebook-on
    milyen beállítással tudom elérni azt, hogy bizonyos emberek (3-4) ne lássa a commentjeimet
    de én lássam az ő nyilvános posztjaikat?
  • akyyy
    #3381
    munkahelyről, nem facebookról :D :(

    de már rájöttem dolgokra azóta .. de ez már magunügy :D
  • Jim Morrison
    #3380
    hogy dobattad ki magad facebookról?: DDD
  • akyyy
    #3379
    fasz ki van egész nap nem tudok facebookozni mer tegnaő kib@sztak a picsába az uj at kell tanitani erre hazajönnék panszkodni és ez fogad, FFFFUUUUUUU
  • Jim Morrison
    #3378
    Sorry, something went wrong.We're working on getting this fixed as soon as we can.Go BackFacebook © 2014 · Help

    Vége az internetnek :O
  • Jim Morrison
    #3377
    Sorry, something went wrong.We're working on getting this fixed as soon as we can.Go BackFacebook © 2014 · Help

    Vége az internetnek :O
  • Fresh Duke
    #3376
    1x próbáltam hasonlót. Anno kb semmi eredménye nem volt ennek, mert össze-vissza hányta az üzeneteket, és jó részét le se mentette. (Azóta lehet javították, nem tudom.)
  • akyyy
    #3375
    csinálj ilyen adatlap mentést vagy mi fenét, az letölti az üzeneteket, és akkor tudsz keresni bőngészős keresővel vagy akármivel.
  • szabii98
    #3374
    Szerintem a túl sok szöveggel is gázos a dolog, 122 ezer beszélgetésünk van, és abban keresek egy szóra, már két órája fut a kereső
  • Fresh Duke
    #3373
    Lehet az a gond, hogy csak a pontos találatokat dobja ki. Szóval, ha azt írod be, hogy "ház", akkor nem adja ki azt a találatot, hogy "házban", hiába tartalmazza a keresett szót.
  • szabii98
    #3372
    Nektek működik a facebook kereső normálisan? Nekem szinte semmit nem ad ki, de lehet azért mert túl sok a beszélgetésem azzal a személlyel, akit keresek:/ Chrome-ot használok, és adblockot is ha számít. Kevesebb(10k) beszélgetésnél sem talál könnyen szöveget...
  • Sippie
    #3371
    ami épp kint van, azon nem tudok állítani, hogy olyan legyen mint a profilkép, hogy csak lássák, de ne tudjanak rányomni
  • Fresh Duke
    #3370
    Anno nem lehet, most már lehet. (Legalábbis, a borítóképek albumában a képeknél be lehet állítani külön-külön, hogy kik lássák.)
  • Sippie
    #3369
    Borítóképet lehet valahogy nem nyilvánossá tenni?
  • Fresh Duke
    #3368
    Menőzhetnek az agyatlan tinik, hogy nekik van nagyobb klubjuk, vagy mittudomén.
    A gyerek meg a szaros blogját akarta reklámozni, bár annak se látom semmi értelmét.
  • Casillas
    #3367
    ha nem bánod, én azért beírom a többieknek a két csoportot, csak hogy ne kelljen a pénzkeresős reklámos oldaladra kattintaniuk véletlen se ;)

    World Jelölj Lákolj Klub
    Tagok (110 001)

    jelöljetek mindenkit *-* lépjetek be ha mertek :D
    Tagok (110 463)

    mondjuk ezeket a fos jelölősöket én igazából sose értettem, mi értelme...
  • tigeroo
    #3366
    india meg a legnépesebb ország mégis egy rakász szar, senkit nem érdekel mekkora mint a csoportod
  • Fresh Duke
    #3365
    Nem.
  • iceman94
    #3363
    Sziasztok! A feltett kérdésemre nem tudja esetleg valaki a megoldást? Vagy volt már valakinek hasonló problémája?
  • videobaby
    #3362
    szívesen :)
  • Mondeo19
    #3361
    Köszönjük Szépen, sikerült.