3646
www.facebook.com
  • Anonymuser
    #3441
    Sziasztok! A telefonos app (Android) képeket mindig lerontja a FB? Tegnap posztoltam egy 16 MP-es képet, de egy elmosott, életlen, 800*600-as lett belőle az idővonalon. Meg Messengerben is tapasztaltam, hogy, ha valaki küld pl. egy jegyzetet (tudom, hogy jó telefonnal fényképezte), mire én megkapom olvashatatlan az egész. Van erre valami megoldás?
  • jan5650
    #3440
    Sziasztok!

    Hol tudom azt beállítani, hogy ha megosztják a képemet, akkor idegenek is tudják Like-olni. Jelenleg úgy néz ki, hogy nyilvánossá tettem a képet, így bárki meg tudja osztani, de likeolni nem tudja sajnos... Van erre valami megoldás?

    Köszi előre is!
  • gotchaaa
    #3439
    hi,
    ha engedélyezek egy képet az idővonalamon, amin pár napja tageltek be, akkor mások úgy fogják látni, mintha most került volna ki a kép, tehát feldobja nekik a feed megint?
  • Jim Morrison
    #3438
    igen
  • SandroRicco
    #3437
    Sziasztok.Van közületek valakinek csoportja a Facebookon?
  • akyyy
    #3436
    https://messenger.com/
  • Acusio
    #3435
    Nálatok sem tölti be rendesen a képeket?
  • Gonosz Ördög
    #3434
    Egy kis információ kellene,arról hogy hol tudom beállítani azt,már ha van ilyen lehetőség,a közösségi oldalon.
    Hogy mikor megszeretnék osztani egy képet más nyitott közösségi oldalon, vagy éppen egy csoportban úgy,hogy ha feltöltöm a képet az idővonalára ,akkor csak a közösség,vagy éppen ha csoportba töltöm fel,akkor csak azok láthassák a képet,és a saját ismerőseim ne láthassák a kép megosztást.
    Gondolok én itt olyan beállításra például,ha lenne ilyen funkció,hogy mikor feltöltöm a képet az adott oldal idővonalára,akkor lenne egy olyan kiválasztás,hogy ki láthatja? és ott lenne azon belül egy olyan lehetőség kiválasztás,hogy csak a azon fórumon lévők, vagy hasonló.
    Ebben kérnék információt hogy meg lehet e ezt oldalni vagy sem,és ha igen akkor melyik részen ?.
    Válaszokat előre is köszönöm.
    Utoljára szerkesztette: Gonosz Ördög, 2015.02.10. 09:48:20
  • Mondeo19
    #3433
    Értem. , köszi
  • Jim Morrison
    #3432
    beállította, hogy senki se lássa az ismerőseit.
  • Mondeo19
    #3431
    Sziasztok! Hogy van az hogy valaki az ismerősöd és mégsem látod az ismerőseit?
  • Anonymusx
    #3430
    Azt meg lehet valahogy oldani hogy egyszerre több csoportba posztoljak? A neen keresgéltem és találtam egy ilyet: https://hootsuite.com De elég bonyolultnak látszik.

    Vagy felesleges keresgélnem, merta fb spammelés miatt bannolna?
  • Mondeo19
    #3429
    Hogyan lehet valakit letiltani Viber-ről?(angolul is kellenek a szavak..)
  • dregnarr1 #3428
    aki nem érdekel, annak a profil oldalán kinyomod "Follow/Követés" gombot, és onnantól nem látod őket a hírfolyamban.
  • ForzaInter
    #3427
    köszi, megpróbálom.
  • akyyy
    #3426
    én eztz úgy oldottam meg, hogy lehet vezetni listákat , létrehozol egyet amibe beleteszel olyat ami érdekel, és akkor látod külön hirfolyamba hogy mifan
  • ForzaInter
    #3425
    Hogy tudom azt beállítani a hírfolyamnál, hogy csak azoknak az ismerősöknek és oldalaknak frissítései jelenjenek meg akik engem érdekelnek? Egy csomó ismerős meg oldal van ami nem érdekel. Eddig mindig visszaolvastam az a hìrfolyamot, de most vagy 3 napja nem néztem rá, ennyit visszaolvasni meg lehetetlen, és nem is érdekel mind, ezér akarnám kiválogatni az érdekesebb ismerosoket meg oldalakat.
  • Mondeo19
    #3424
    Sziasztok! Feltettem a TimeLine-t hogy ne legyen idővonalam... Ha rámegyek bárkinek az adatlapjára nincs ott hogy ismerős e vagy sem, sem az hogy ismerősnek szeretném jelölni. Ti találkoztatok ezzel a problémával?
  • grebber
    #3423
    Haver ezer éve teloján van a probléma idő minden jó.
    Szerintem ősrégi az android rajta és ezért nincs pl profil like se.
    Már mondtam neki vegyen újat telefont azt lesz like
  • bajgunar
    #3422
    Frissítsd a böngésződet.
    És nézd meg az időt a gépeden, hogy rendesen be van e állítva. Nekem nem ír ilyen problémákat.
  • grebber
    #3421
    A böngészőbe megnyitott m.facebookos oldal álladóan feldob ilyen "nem biztonságos bla bla tanusitványos szöveget és 80 ezerszer rá kell menni hogy legyen valami.

    Ezt ki lehet valahogy szedni/kerülni?

    Facebookos mobil alkalmazásba pedig nem enged profil képeket like-olni, erre van valami megoldás ?
  • asszongyahogy
    #3420
    ööööö.....nem!
  • mester1987
    #3419
    A közösségi média komoly lelki sérülést okoz - Kiderült, kik a legveszélyeztetettebbek
  • akyyy
    #3418
    rávitted az egeret, nem? :D
  • asszongyahogy
    #3417
    Mér van az h a cset ablakban néha egyesek bekeretezve jelennek meg? Ez mit jelent?
  • Peetboy
    #3416
    Igen eltaláltad az volt. Valódi kép ráadásul. Nem teszem ide. A képfeltöltésen fenn van a böngészdében. Bezzeg onnan nem törlik.
  • Jim Morrison
    #3415
    attól félek való pedó cucc mi másért tiltanák le?
  • akyyy
    #3414
    tedd be ide spoilerbe :D
  • Peetboy
    #3413
    Küldtem egy képet privátban egy cimbinek.
  • Jim Morrison
    #3412
    regisztrálsz másikat... szabad kérdeznem hogy sikerült ezt elérni?:)
  • Peetboy
    #3411
    Sziasztok!

    Letiltották a Facebookomat. Mit tehetek ezután?
  • Dynamic
    #3410
    Ez esetleg?

  • Peter1
    #3409
    https://www.facebook.com/help/
  • Orionk
    #3408
    Ezt az Asztali sugót és Népszerű funkciók feiritatot nem látom. Esetleg te tusz segtíteni, hogy hol van pontosan ?

    köszi
  • Orionk
    #3407
    Ez nem azt jelenti.

    Itt arról van szó, hogy hogyan tudsz egy riportot, megoszátást jelenteni.
  • Orionk
    #3406
    Szia !

    Egyiket sem találom ez a kettő közül.
    A menüsorban nekem nincs olyan, hogy Vélemények.
    A beállítások - alkalmazásoknál pedig csak Video és Események fül van.

  • Peter1
    #3405
    Vagy itt esetleg:

    Asztali súgó -> Népszerű funkciók -> Ratings & Reviews
  • Peter1
    #3404
    Ez lehet, hogy az?

    How do I report a review to be removed from a Page?

    You can report reviews that don't follow the Facebook Community Standards or focus on the product or service offered by the Page. We'll review your report and may remove reviews that don't follow our guidelines.

    To report a review:

    Hover over the review and click x in the top right
    Click Report
    Choose an option and follow the on-screen instructions
  • Peter1
    #3403
    Szia!
    Megpróbálom, de nem tudom segít-e :D
    Vagy a menü sávban (Idővonal, névjegy....) van egy olyan fül, hogy Vélemények.
    Vagy a Beállítások -> Alkalmazásoknál kell bogarászni.
  • Orionk
    #3402
    Szia !

    Köszi, de ezt látom én is. A kérdésem is arra vonatkozna, hogy hogyan lehet ezt elérni, hogy legyen ilyen csillagos vélemény kifejtős lehetőség a saját Facebook oldaladon ?
    Mármint egy sport klubnak létrehoztam a Facebook oldalát és szeretnék hozzáadni ilyen vélemény kifejtős részt, de nem találom, hogyan kell ilyet létrehozni.

    köszi, ha tudtok segíteni.