3646
www.facebook.com
  • Dexantreal2
    #3481
    Hova lett az évszám az idővonalamon jobb oldalt? Volt egy oszlop, ahol csak évszámok voltak és visszanézhettem mindent tavaly még. 2014 és így csökkent lefelé, de idén ez eltűnt. Kellene, fontos.
  • Gonosz Ördög
    #3480
    Ha egy facebook videó alatt összesen 62.642 a komment, akkor hogyan tudok a legelejére visszalépni?
  • Sippie
    #3479
    Azt nem tudja valaki hogy a facebook app-nál miért nem működik az értesítés? Régebben nem volt gond, aztán a legutóbbi ki-be jelentkezés óta nem villog a led, és nem rezeg a telefon, ha például üzenet érkezik. Viszont az app ikonjánál megjelenik a kis piros 1-eske, és az app-on belül is ott van a jelzés. Nincs messenger, csak sima FB app.
  • Jim Morrison
    #3478
    bővítménnyel simán, de csak azért leszedni egyet ... :/
  • bajgunar
    #3477
    https://www.facebook.com/sound/fBWebMessageSD2.ogg?tab=notifications&section=on_facebook
    Az a baj, h net-ről szedi. Még csak ki se lehet cserélni. :/
  • bajgunar
    #3476
    xD
  • acsati
    #3475
    nagyon szar szerintem, ezt nem akarom megszokni, kikapcsoltam :S csak így meg hiányzik, de mindegy, azt akkor se fogom hallgatni. sok hülye újítás...
  • Jim Morrison
    #3474
    Hát ez az új chat üzenet érkezett hang... meh.
  • Klon
    #3473
    Üdv mindenkinek!

    Ha az albumomba töltök fel egy képet, de nem akarom, hogy mindenki lássa, csak kb. 10-15 ember, megoldható valahogy?
    ugyan ezt ha nem albumba töltöm, csak simán megosztom, akkor is csak az a 10-15 ember lássa. ezt lehet valahogy?

    köszi
  • Zsoxx
    #3472
    PC-n a beállításoknál (fent a jobb oldali lenyíló menü), azon belül a Videók.
  • nearo
    #3471
    hát nem tudom... igazából távsegítséget próbálok nyújtani, de kinézem az illetőből, hogy nem kever össze egy gifet egy videoval
    egyébként az opció nálam sincs meg, bár nekem nem is indulnak el egyelőre se a videok, se a gifek
  • TomBond
    #3470
    Az nem lehetséges, hogy az nem videó, hanem gif?
  • nearo
    #3469
    jaj sry, igazából nem válasznak kellett volna mennie, mert nem mobil appról van szó, csak a probléma hasonló... szóval simán gépen ez a helyzet
  • Jim Morrison
    #3468
    frissítsd a facebook appot(ha nem lenne a legfrissebb persze)
  • nearo
    #3467
    ha elindulnak automatikusan a videok, de a beállítások-videok résznél nincs opció ennek kikapcsolására, akkor mi a teendő?
  • TomBond
    #3466
    köszi
  • Jim Morrison
    #3465
    settings, videos play automatically ->off
  • TomBond
    #3464
    A mobil alkalmazásban hol lehet kikapcsolni a videók automatikus lejátszását?
  • StrikeFor
    #3463
    hahó a "további bejegyzések" miért nem pörög automatikusan ahogy görgetem le a FB-ot? megjelenik 3-om hír a hírfolyamban utána meg manuálisan kell nyomkodni a tovább-t....mit állítottam el?
  • chhaya #3462
    De az érdekelne, amit megoszt, csak az nem, amit lájkol. :/
  • Zsoxx
    #3461
    Az ismerőseid oldalán ki tudod kapcsolni a követést, akkor nem fogod látni amit lájkolt vagy megosztott.
  • chhaya #3460
    Tele van az idővonalam idegenek képeivel és totál érdektelen oldalak megosztásaival, mert csupa olyat hoz fel, hogy "XY liked this". Mit érdekel engem, hogy ő mit lájkolt? Lehet valahogy ezen állítani?
  • akyyy
    #3459
    nem úgy volt hogy ilyeneketnem lehet? dikk he mekkora prűd vagyok geci
  • Trubi15
    #3458
    Sziasztok olyan problémával küszködök, hogy a drága nővérkémet vagy feltörték vagy nem tudom, de nem lehet megnyitni a honlapját és számitógépen is megpróbáltam bele lépni hogy mi a franc van már. Hát úgy jártam hogy konkrétan facebookba belépek és se kép se hang. semmi nem jelenik meg és még kijelentkezni se tudok a felhasználójából. Tehát most konkrétan nem tudok gépen Facebookozni. Nem tudom hogy volt e már valakinek ilyen problémája, ha tudtok rá megoldást, hogy újból áttudjak lépni másik felhasználóba hálás lennék.
  • kutyakiki81
    #3457
    Én kérek elnézést...
  • Casillas
    #3456
    csak nálad
  • ffxi
    #3455
    hellótok! FB-ban a privát beszélgetés üzenet törlése csak nálam törlődik ki vagy a másik félnél is?
  • Zsoxx
    #3454
    Sziasztok

    Normál esetben ki láthatja az ismerőseim közül azokat a kommenteket, amiket az üzenőfalamon megjelent posztok alá írok? Csak az, akinél be van állítva a követés, vagy mindegyik?
  • Gonosz Ördög
    #3453
    Nekem is ugyan ez van,már egy hete,feszt pörög a kurzor mellett a karika,mintha nem akarná rendesen betölteni az oldalt,vagy adott részre kattintott oldalra. Nekem plusz még az ismerőseim listájánál is hiba van,mert némelyiket engedi megnyitni ha kattintok rá,de vannak olyanok is amit nem,csak akkor engedi megnyitni ha rendesen beírom a facebook kereső mezőbe. Amikor nem engedi akkor visszaugrik az oldal az én saját kezdőoldalamra.
  • tigeroo
    #3452
    most lassú mai nap folyamán nekem is, elég sok újdonságot prógáltatnak valószínűleg
    (pl. usa-ban messengeren át mostmár pénzt is lehet küldeni), vagy cserélik a logójukat 10 év óta először.
  • TomBond
    #3451
    Mostanában azt figyeltem meg, hogy ha bármit csinálok a facebookon, az első kattintás után a kurzor melletti karika folyamatosan forog, mintha töltene még valamit. Másnál is van ez? Csak a facebooknál csinálja sehol máshol, és ott is csak az ablakon belül, ha kijövök a böngésző címsorába, vagy a tálcára akkor megszűnik, de amint visszamegyek az ablakba újra kezdi.
    Van erre valami megoldás?
  • Sippie
    #3450
    Üdv!
    A tevékenység naplóban, hova tűnt a "jelenjen meg a csak általam látott tevékenységek is" opciók?
  • Gonosz Ördög
    #3449
    Üdv !

    Egy kérdésem lenne felétek,persze aki tapasztalta már. Hogy mikor belépek az ismerőseimhez,és rászeretnék kattintani egyikre vagy másik profiljára,nem nyitja meg hanem vissza dob vagy a kezdőoldalra,vagy az saját profilomra. De van azért egy kettő is aminél enged rálépni,az ismerős profiljára. Sőt ugyan ez hibát észrevételeztem már,más ismerősömnél is saját gépén. Tudd valaki valamit erről hogyan lehet megoldani a hibát? Vagy ez egy új funkció szerzemény megint a facebook részéről ?
  • Doog
    #3448
    Sziasztok!
    Telefonon ha rámegyek a csetre és egy bizonyos emberkére akkor kiírja hogy utoljára elérhető pl. 15 perce. Akkor az azt jelenti hogy utoljára a cseten járt 15 perce vagy magán a facebook-on?
  • csokicsiga #3447
    Facebookon eltűnt a percről perce sávom, helyette a notifications jelent meg, hogyan állíthatom vissza? Mert az ismerőseim tevékenysége helyett oldalt, csak a értesítések jelennek meg.
  • tigeroo
    #3446
    hirdet valaki facebookon? mostanában eszméletlenül leesett a hatékonysága a kiemelt, fizetett hirdetéseknek.

    más is tapasztalta? (például több, mint 1 forintért tudunk elérni 1 fizetett megtekintést... pár hónapja még 100forintból 1000 embert simán el lehetett)
  • Jim Morrison
    #3445
    Szerintem keresd fel őket még egyszer, zaklasd őket.
  • Mondeo19
    #3444
    Hi,

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A fiókod átmenetileg fel van függesztve, mert úgy látjuk, hogy az idővonalad nem a valódi nevedet tünteti fel. A Facebook egy olyan közösség, ahol az emberek a valódi személyazonosságukat használják. Mindenkinek kötelező a valódi adatait megadnia, így mindig lehet tudni, kit ér el az ember.

    Ahhoz, hogy a fiókot újra tudjuk nyitni, ellenőriznünk kell a személyazonosságodat. Ha még ezt nem tetted volna meg, arra kérünk, töltsd fel személyazonosító okmányodat. A neved megerősítésének a leggyorsabb módja, ha hivatalos, kormányzat által kiállított személyazonosító okmányt küldesz el nekünk. Ha nem rendelkezel ilyennel, elfogadunk alternatívaként kettőt a következő azonosítók közül:

    https://www.facebook.com/help/www/159096464162185

    A két okmánynak együttesen tartalmaznia kell a teljes nevedet, a képedet és a születési dátumodat.

    Miután elküldted a szükséges azonosító okmányt, örömmel újranyitjuk a fiókodat.

    Új értesítések megtekintése a támogatási irányítópulton: https://fb.me/1GHUNe8eII4vt03

    Lefényképeztem a parkoló kártyám, de semmi értesítés és semmi. Ilyenkor mi van?
  • Anonymuser
    #3443
    Az lesz, mert találtam angol fórumon mást is, aki erre panaszkodik. A facebbok app helyett meg a böngészőset ajánlják, az nem rontja le a képeket.
  • Jim Morrison
    #3442
    hogy a telefonos app rontja el ennyire nem hiszem, én olvashatóan szoktam kapni a képeket (nem postolok így azt a részt nem tudom). Talán ha a mobilos imgur appal először feltöltitek a képet imgurra, majd a linket külditek csak el az jó megoldás lehet (vagy bármilyen másik fotómegosztó amivel lehet ilyet csinálni).