3646
www.facebook.com
  • Fresh Duke
    #3240
    Nem nagyon értek hozzá, de szerintem, ha nem Facebookos programot használ, hanem böngészőn keresztül Facebookozik, akkor webnek fogja jelezni, hibába telefonon nézi.
  • Mondeo19
    #3239
    Sziasztok! Szép napot! Miért van az hogy a chaten azt írja ki valakinek hogy webről van közbe meg mellettem ül, és nyomkodja a telefonját? Ez telefon függő? Vagy ez hogy megy?
  • Sippie
    #3238
    üdv!
    A videóhívás funkció elérhető mobilon is, illetve mobil és pc között? vagy csak pc-pc, mobil-mobil kapcsolatnál működik?
  • akyyy
    #3237
    na én probálkoztam, de 16-17 nél többet nem engedett. kiváncsi vagoykmi van akkor ha több mindenkienk lett meg ugyananni komment :D
  • Jim Morrison
    #3236
    scipttel kell 7-8 és szerintem azzal már lehet is nyerni :D
  • akyyy
    #3235
    na ebből fail lesz
    egyeseket már letiltott a facebook xD
  • Klon
    #3234
    én spec nem ismerek egyet se, mondjuk nem is kerestem soha :D
  • akyyy
    #3233
    fail. millió alkalmazás van ami sokkal jobbat csinál, de ezt ossza meg mindenki most, mert csak erről tudnak :'D
  • acsati
    #3232
    Sziasztok!
    El lehet valahogy érni, hogy amit üzenetet küldök ismeretlennek az ne az Egyéb mappába kerüljön?
    Láttam jó cikket erre, hogy pár forintért lehetne úgy küldeni az üzenetet, hogy értesítést kapjon róla az illető. Viszont én nem látok ilyen opciót, mikor írnék üzenetet. Nekem nem hozza fel. Mit lehetne tenni? Vagy már nincs ilyen lehetőség?
  • Klon
    #3231
    nekem nem csinál semmit :((
  • Peter1
    #3230
    Tizedik születésnapja alkalmából mindenki facebookos tevékenységéről, a legemlékezetesebb pillanatairól készített egy rövid videót a Facebook.
  • Barnabyka
    #3229
    Állítsd át angol nyelvűre és várd meg a változást :)
  • Carlo da Italia
    #3228
    Köszi a választ.Azt kerestem de nem volt ott valami folytán eltünt.
    Tegnap este írtam még a face-nek,annyit javított rajta hogy megjelent a kis nyíl.
    De viszont még mindig nem látható,az ismerőseim osztásai,se a percről percre részben,se az idővonalamon.
  • Barnabyka
    #3227
    Van ott egy lefele mutató nyíl.. kattints rá.
  • Carlo da Italia
    #3226
    Egy kis segítséget szeretnék kérni.Hogy a idővonalamnál,a jobb felső sarokban a percről percre dobozkát,véletlenül elrejtettem.És nem tudom hogyan tudnám visszaállítani az eredeti helyzetbe.
    Tudna valaki segíteni,egy leírással,hogyan tudom elérni,megoldani,hogy újra megjelenítődjön,és működőképes legyen?.
  • Klon
    #3225
  • Barnabyka
    #3224
    Mindentől függetlenül megsúgom neked, hogy ezt nagyon jól teszed, mert ezek a lájkok sokkal többet jelentenek egy "pénisznövelő lájknál" :)
  • Klon
    #3223
    nem tudok rá megoldást, de én az ilyen erőszakos oldalakat erősen kerülöm :D
  • Barnabyka
    #3222
    "Van ötletetek arra, hogy lehet-e ellenőrizni egy user-t arra, hogy lájkolt-e egy Facebook oldalt? Azt akarom elérni, hogy a blogomon a jobbfelső sarokban lévő like gomb, amennyiben azt látja, hogy a user már lájkolta, dobjon fel neki egy másikat, amit még nem lájkolt."
  • Klon
    #3221
    :(
    és üzenőfalra?
  • Jim Morrison
    #3220
    Tudtommal galériába csak rendes kép formátumokat lehet feltölteni. (jpg, jpeg, png, stb)
  • Klon
    #3219
    sziasztok!

    azt kérdezném, hogy flash filet (swf) be lehet ágyazni valahogy facebookon?
    a lényeg az, hogy saját munkámat akarom így feltölteni az albumomba, de úgy, hogy akiknek van flash telepítve, azok a tartalmat lássák...
    Remélem érthető, h mit akarok :)

    Köszi
  • Jim Morrison
    #3218
    Nem egy másik kiegészítő rakja oda?
  • Barnabyka
    #3217
    Ezt a szart, hogy kell eltüntetni a jobb felső sarokból? (nem a majomra gondolok, hanem az alkalmazások fülre, ami szinte teljesen kitakarja így a chat ablakot?)
  • akyyy
    #3216
    kedvenc oldalamon volt fen t:D
  • Jim Morrison
    #3215
    "After a long time spend on Internet to search this issue. Finally I got the answer about it.Login to Facebook account > Go to Privacy Setting > Click on Security tag on left side of Page > then Disable Secure browsingNow Reset your simulator and and then Run application and again login it will work for sure"
    Facebook Api bejelentkezéssel kapcsolatos. Ha jól olvasom
  • kamionosjoe
    #3214
    azt én is szeretném tudni :D
  • fifi
    #3213
    ez mi?
  • akyyy
    #3212
    ezmiez :O
  • adam46
    #3211
    Igen, látszik, hogy Kínai fejlesztésű, tiszta Chrome copy.
  • acsati
    #3210
    az mennyire gépigényes böngésző? egy gyengébb gépen is viszonylag gyors lenne? telefonon azt használom, ott dicsérik nagyon, meg jó is
  • bajgunar
    #3209
    Maxthons Cloud Browser meg mindent ver. Operát,Chroem-ot,Mozillát...
  • adam46
    #3208
    Akkor irány Mozilla, vagy Chrome, mind a kettő sokkal jobb, mint az Opera, Operára nem nagyon megy az optimalizálás, annyira minimális százalék használja.

    Fresh Duke:
    Dolgozz már egy kicsit, hogy megnézhesd azt a képet.
  • kamionosjoe
    #3207
    Opera 18

    A Mozillát is kipróbáltam, ott minden rendesen működik.
  • Fresh Duke
    #3206
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kép beszúrásról nem hallottál?
  • adam46
    #3205
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://static4.wikia.nocookie.net/__cb20130511201403/godzilla/images/8/81/Genius-meme.png


    ˆ kamionosjoe
    Böngésző típus, verzió?
  • Fresh Duke
    #3204
    Nekem teljesen jó. Vélhetőleg gyenge hozzá a géped.
  • kamionosjoe
    #3203
    Van egy olyan gondom, hogy a facebookon ha a főoldalra megyek, ahol a hírfolyam van, az egyből lefagy. Viszont ha csak a saját profilomra vagy más profiljára akkor ott minden rendben. Mi lehet a baja?
  • Fresh Duke
    #3202
    Öhm, semmi közöm hozzá, de feltételezem oka volt annak, hogy letiltott.
  • Mondeo19
    #3201
    Írnék én neki smst, csak új száma van. Szerinted nem gondolta, rá? :) Nemtudom, a számát.