3646
www.facebook.com
  • Barnabyka
    #3280
    Ez ha minden igaz a használt felbontáson múlik.
  • Klon
    #3279
    nah, nekem kb 1 órája van változás, de nem pont olyan mint a #3277-ben lévő linken. A fejléc olyan, de az oldalsó fekete sáv nincs ott. Helyette olyan mint régen, csak az ikonok másak/modernebbek...
  • videobaby
    #3278
    pont ilyen nekem is pár hónapja. megszoktam, megszerettem. eleinte volt hidegrázós, amíg meg nem ismertem.
  • Ingman12
    #3277
    https://developers.facebook.com/blog/post/2013/03/07/get-to-know-the-new-design-for-news-feed/

    Nem igazán használom, szóval nem nagyon érdekel.
  • chhaya #3276
    Szerintem nekem már régóta az újabb kinézet van, ami miatt most mindenki tiltakozik, de tetszik is.
  • videobaby
    #3275
    örüljetek, majd lesz nektek is. türelem, akkor meglátjátok mik változtak és eldöntitek, hogy tetszik-e, vagy sem.
  • chhaya #3274
    Nálam sincs, de senki nem tudja pontosan elmondani, hogy mi változott. :D
  • Klon
    #3273
    nálam nincs semmi változás. sőt, ha angolra állítom, akkor sincs :D
  • tigeroo
    #3272
    már itt is van. pont mikor megszokjuk akkor mindig jön egy új UI
  • SzirmosSzisza
    #3271
    Mármint a graph search ami lassan fél éve elérhető?:D
  • acsati
    #3270
    én igen, de ahogy láttam, már hasonló lesz nemsokára a magyar design is
  • vg
    #3269
    Azt tudtátok, ha us angolra átállítjátok a nyelvet, akkor új desing lesz és jobb kereső?
  • videobaby
    #3268
    amikor egy ismim átmenetileg jegelte magát, attól nekem megmaradtak a kommentjei,meg amiket megosztott nekem. csak a személyes dolgai, képei tűntek el. bár az is lehet, hogy csak kavar volt és ez valami hiba miatt történt és dukenak van igaza.
  • dregnarr1 #3267
    A privát üzenetek nem törlődnek, viszont news feedeknél meg cinkes lenne, ha szintén nem törlődnének, mert a post alá történő kommentelés érdekes lenne.

    Melyikőtök biztos a dologban?:)
  • Fresh Duke
    #3266
    Ha deaktiválod magad, akkor minden posztod, kommented és likeod eltűnik, amíg nem aktiválod újra a profilod.
  • videobaby
    #3265
    megmarad, mert aktív voltál, mikor kiraktad.
  • dregnarr1 #3264
    Ha deaktiválom a profilomat, akkor a posztolt cuccaim eltűnnek más emberek newsfeed-jéből?
    Másként: ha posztolok valamit aztán deaktiválok, akkor másoknál megmarad a poszt, vagy törlődik?
  • CroftManor
    #3263
    Jó ezt nyilván nem tudom, de azért megváltoztattam a jelszavam, hátha.
  • videobaby
    #3262
    a hírfolyamban magára a hírek fülre kattolsz, legördülőben ott lesz, hogy legutóbbi események (egy óra jellel jelzik). máshogy nem lehet állítani.
  • megas
    #3261
    És átmenetileg hogyan tudom állítani?
  • Jim Morrison
    #3260
    honnan tudod, hogy más nem próbál meg belépni a fiókodba?
  • CroftManor
    #3259
    Megpróbálom, de itt nem arról van szó, hogy valaki más próbálna belépni a fiókomba, csak arról, hogy melóhelyen a mobilomról facebookozok, otthon meg a gépemről.
  • SzirmosSzisza
    #3258
    Változtass jelszót szerintem, nekem legutóbb mikor ilyen volt, akkor kínai IP-vel próbáltak belépni a profilomba, akkor eléggé hasznos volt ez a fícsör :)
  • CroftManor
    #3257
    Nekem is ugyanez, ki van a képen? kvízjáték... de már nagyon unom, hogy havonta ezt játsza el velem.
  • precision
    #3256
    én kaptam ilyet már

    képeken kellett felismernem ismerősöket és utána békén hagyott...
    szintén gépről és mobilról használtam felváltva
  • CroftManor
    #3255
    Kapott már valaki ilyen emailt a facebooktól?

    A Facebook fiókodba mostanában olyan számítógépről, mobileszközről vagy egyéb helyszínről jelentkeztek be, amit előtte még soha nem használtál. A Te védelmed érdekében ideiglenesen zároltuk a fiókodat mindaddig, amíg meg nem vizsgálod ezt a tevékenységet és meg nem bizonyosodsz róla, hogy senki sem használta a fiókodat a beleegyezésed nélkül.

    Ebben csak az a röhej, hogy naponta lépek be a face-re a mobilomról, esténként meg a gépről. Lehet, hogy ez kavar be neki?
  • akyyy
    #3254
    nem, az upside down az hogy fejjel lefele van minden szöveg a facebookon.
  • videobaby
    #3253
    semmi értelme, csomó idő volt, hogy egyáltalán megtaláltam amenükben amit akartam. mindent átpakoltak innen oda, onnan ide. teljesen elvesztem benne. ennyi volt az értelme. nekem magyar nyelvű, azt tudtam egyedül állítani.
  • akyyy
    #3252
    English (Upside Down)
    na ennek kb mi értelme van?

    nekem uk ba olyanmint magyarba, us-be újabb, az az ugy nevezett grapich searchos dizájn van, de ez az újabb, táblagépes dizájn sehol nincs.

    valakinek meg már azmagyar. valakinke a grafisszörcs magyar. nekem meg semmi :(
  • videobaby
    #3251
    attól, amit kapsz. nem fogod tudni másra állítani. én 1 hétig próbáltam, nem lehet. ez van, adnak valamit és te meg örülsz. megszoktam, megszerettem. máshogy nem megy.
    #3247 csak átmenetileg lehet állítani, mert önálló életet él az is és önkényesen visszaállítja a beállításodat. ezt is próbáltam, nem megy.
  • chhaya #3250
    Angolul használom, de az enyém nem ilyen. Igaz, most ahogy nézem, kicsit más az US és az UK angol is. Kipróbáltam magyarra állítva is, de az se ilyen nálam. Fogalmam sincs, mitől függ ez. :D
  • precision
    #3249
    semmi baj nincs a timeline -al
    a minden szart megosztó ismerősökkel van gond :) ellenük pedig lehet védekezni
  • Mondeo19
    #3248
    Sziasztok! Szép estét! :) Mondok jobbat és egyszerűbbet a gondotokra :)

    Régi Facebook adott böngészőre

    Ezt töltsétek le,és még idővonalatok se lesz. Én ezt használom elég régóta.

    Ha valaki hirtelen nem merne a linkre rákattintani akkor írja be a keresőbe hogy TimeLine Remove.com

    Remélem tudtam segíteni :)
  • megas
    #3247
    És arra van valamilyen gyógyszer, hogy ne fontosság szerint, össze-vissza listázza a dolgokat, hanem a frissességük szerint? A réginél be lehetett ezt ugye állítani, de itt még nem jöttem rá, hogy hogyan kell.
  • videobaby
    #3246
    nekem már rég ilyen. nem lehet visszaállítani, mert ezt adják és úgy vannak vele, örülj neki. nagyon nehezen szoktam meg, de már használhatóvá vált.
  • acsati
    #3245
    hm eljut hozzánk is...? nekem még nem ilyen, de szerintem nem lehet majd visszaállítani. az angol fb régóta ilyen már
  • megas
    #3244
    Erről beszélek
  • megas
    #3243
    Az új megjelenést valahogy vissza lehet állítani a régire?
  • Jim Morrison
    #3242
    csak nekem nem jön be a facebook vagy fél órája?
  • Jim Morrison
    #3241
    jesszusom, felmentem facebookra, és semmilyen oldal státusz nem volt, csak rendes állapotfrissítések szöveggel, semmi ilyen megosztotta xy képét, likeolta ezt a képet. Nagyon fura :D