457
mi volt az első nomálisabb játékod?amin játszottál?
  • hen-tes
    #297
    Uhh, ez mekkora volt.. emlékszem faterommal toltuk mindig.
    Bár a csónakos pálya jobban bejött. A kocsiknál volt egy kanyar amit le lehetett vágni..:D
    A teljes sosem volt meg.
    [még egy dolog amit be kell pótolnia]
  • soulhunter
    #296
    sokoban, elite ( ez vmi ürhajoszimulátornak csufolt izé), vmi nullgrafikás motor és autoverseny - a versenypályák ua-ok vtak, csak a járgány volt más - (ja, és hála az EGAemunak, mivel monochrom monitorom volt, ami alatt 33 MHz-s proci ketyegett) :) , magicland dizzy, és amikor lett VGA monitorom, akkor jazzjackrabbit, kommander keen 1-6, wolfeinstein 3D (nem shareware, hanem teljes),aztán amikor 66 MHz-s procis lett a gépem,akkor doom 1-2, meg az,amiben fogkefe is volt fegyverként, meg az ellenség csirkék vtak :D , UFO: Terror From The Deep (alias X-com) , Duke Nukem 3D, aztán quake 1-2, és igy szép sorjában majdnem az összes FPS, aztán lett 200 Mhz-s intel procim, akkor NFS2 SE, NFS High Stakes - a havas pályákkal szenvedtem rendesen :), aztán NFS HP, HP2 - (sajnos a PU kimaradt) - majd FPSmánia tört rám (kiemelném a HL1-et a hosszusága miatt, és az AVP1-et, ami nagyon überkirály lenne, ha nem fagyna le az "alien életerő csiknál, ami ugye a loading-ot szolgálná, mivel aliennel már az 1. pályán se jutottam tul, az összes többivel még a bonus 5 pályát is megcsináltam), aztán TR 1-2, és rájöttem, h szar, azota ha TPS, akkor DMC3-nál kezdődik a mérce, nem holmi PoP: SoT-WW-T2T -nál :D

    szal ilyenekkel kezdtem :)

    h az alcimhez is szoljak:
    kinek mi a normális játék :)

    Sajnos az X-Com interceptort esélytelen beszerezni, ugyanigy az FPS X-com játékot is (X-Com: alliance v mi a cime), pedig kivi lennék rá, mé is huzta le a az akkori PC-GURU,Chip magazin, meg az, ami most Gamestar néven van az ujságárusoknál (nemtom mi volt régen a neve, még a '90-es évek elején)
  • havercsotány
    #295
    búgó csiga , meg az a tv-s pingpong I . I
  • grizzly21
    #294
    prehistorik 2, majd mario
  • desigo
    #293
    ez is nagy királyság
  • degenerator
    #292
    nintendo-n a mario és a tank in the city volt a nyerő.
    aztán jött egy p2es, duke nukem, doom 2, commandos. dune 2000
  • PrasCo
    #291
    Az nem az idclip volt?
  • PrasCo
    #290
    ...Ugyanez! :D C64 powwaaa...
    Mekkora szó volt már akkoriban? :D Na meg a Commodore Világ újság... azok még arcok voltak.
  • Emmegki
    #289
    Ami az iskolai 386-okon volt:

    Stunts (nem csináltak még jobb autós játékot nála!)
    F29 Retaliator (avagy Retal)
    LHX (helikopter szimuláció)
    Mario (Valami 4 pályás klón)
    Ski (szép CGA grafika! :D)

    és persze: Doom 2
  • w77d
    #288
    jaja, az lessz az!
  • wesker24
    #287
    Arra én is emlékszem valami Ski volt a játék neve !! Mert csak egy SKI.exe-ből állt maga a játék !!
  • w77d
    #286
    volt régen egy játék, ahol különböző téli játékokat kellett játszani (hógolyózás, síelés, seggencsúszás)! Az jó volt, de már nem tudom a nevét
  • bardocz
    #285
    tök durva,hogy ma már telefonra vannak olyan szintü játékok,mint 10 éve gépen:)
    wolf eistein 3d pl telefonra oroszul laborytory 3d néven van,és sznte ugyan az:) csak abba már van oldlazás:D
  • AntiHero
    #284
    Első PCmen első játék:

    A Driver volt:




    2. pedig az Alien vs. Predator:


  • KG21
    #283
    1990-ben apámék hoztak Németországból egy Gameboy-t, ez az egy játék volt először csak rá. Apám többet nyomta rajta, mint mi tesómmal :D


  • bardocz
    #282
    volt még egy olyan játék is,hogy mi voltunk a télapóval,és az ajándékokat kellett kivinni a megfelelő házakhoz,úgyhogy egy nyuszi kergetett,akit csak hógolyóvsl lehetett elkergetni,annka nem tudja valaki mi volt a neve?
  • wesker24
    #281
    És ezzel is egész jól eljátszottam annak idején !!

  • wesker24
    #280
    Na meg ezzel játszottam sokat régebben 1-2 rész !!

  • wesker24
    #279
    Giana Sisters

  • bardocz
    #278
    azt egyszer próbáltam de nem jött be,meg 2 pályán ott akadtam el,amikor tovább mertem menni,hogy nem tudtam ugrani XD
  • w77d
    #277
    asszem falonátjárás
  • xrm
    #276


    Superfrog (amigán toltam)

    Ja és abban az időben az ilyen bevezető még unikum volt :)
  • Rip
    #275
    Nekem is
  • bardocz
    #274
    az mire volt jó?:O ezt sajnos nem ismertem,akkor lehet tovább merek menni
  • w77d
    #273
    azt én hardon is többször végigtoltam XD
  • w77d
    #272
    az idbeholdi-t ne felejtsd ki :)
  • bardocz
    #271
    jah,és természetesen iddqdidkfa-val:DDD
  • bardocz
    #270
    doom2-vel menyit játszottam régen úristen:) csak fostam a játéktól,és mindig csak az első pályát vittem végig,meg a második elejét :DDD
  • bardocz
    #269
    jazz jackrabbit 2 de jó játék volt,menyit játszottam vele,és aszem csak a demo volt meg,de azt végigvittem vagy ezerszer:D
  • N o N a m e
    #268
    uhh mennyi retro játék.. felevelenedik a szép gyerekkorom.. még mindig játszanék egy pár játékon :D
  • JackMeadow
    #267
    nynenynenynenysneee
  • tarti19
    #266

    bocsi a bénázásért:)
  • tarti19
    #265
    jó öreg Duke Nukem:)
    http://www.hardwareoc.hu/upload/news/14005_duke2.jpg
    UI.: sajátoméval természetesen, mielőtt félreértés lenne...
  • tarti19
    #264
    én is szoktam vele jáccani:)
    de azért nemártana komlyabbra venni a figurát:)
  • desigo
    #263
    csak kár,hogy leragadtál annál...
  • wedge31
    #262
    LOL
  • JackMeadow
    #261
    én pöcsömmel jacotam elősször :P
  • savior
    #260
    erdekes hogy annak idejen milyen jol eljatszogattam ezekkel az egyszeru kis 2d-s jatekokkal, es milyen jo visszaemlekezni rajuk. a 3d-s jatekoknal valahogy nem erzem ugyanezt.
  • pinnacle
    #259
    a nevét nem tudom, de C64-en volt egy játék amiben egy kis fehér helikopterrel kellet vmi erdőféleségből kimenteni a kis fehér embereket:)
    az volt első játék amivel játszottam:)
  • Chester1
    #258
    Indy 500 volt assze, a neve



    Jazz Jackrabbit




    Ezek az első játékaim közt voltak