457
mi volt az első nomálisabb játékod?amin játszottál?
  • Tinman #337
    Az tuti... főleg, hogy akkoriban a 10 FPS egy csúcsgépen egyenlő volt azzal, hogy az a játék -> kuka.
  • akyyy
    #336
    én valami test drive vagy hasolnó nevü játékkal, belső nézet, néha alagútba kellet menni...párszor jött rendőr, ami ha elkap megbüntett, a végén meg benznkuthoz értél ahol jó csajok vártak:D
  • mama2
    #335
    Én a House of the deaddal kezdtem:D. Mekkora volt.:D Amúgy így elgondolkodom, hogy mi lenne ha visszatudnák menni az időben, az ilyen időkre amikor ilyen grafikájú játékok voltrak, vinném gépem, meg a Crysist, azt a többiek néznének hogy: "wát dö fákk?":D
  • John Cena
    #334
    A SÍELŐS AZ ATOM JÓ VOLT!!!!!!!!!! volt benne vagy 6db játékmód imádtam!
  • Borg
    #333
    Hát isten is volt akkoriban. A maga idejében a legfejlettebb autos game volt. Törtek az autók, lehetett skinnelni, meg a fizika sem volt már túl gagyi...
  • skyblade
    #332
    ÚÚÚ AZ 1el meg a kettővel mennyit nyomtam ezt is :D

    azt hittem csak 4-5 játékkal játszottam régen, de msot eszembejutnak :)
  • skyblade
    #331
    AHHHHH CARMAGEDDON! MILYEN FASZA JÁTÉKOKAT ESZEMBEJUTTATTOK!!!! a gta 1ről nem is beszéltek?:) alap játék volt :p
  • skyblade
    #330
    NAGYON ÁLLAT!!! ISZONYAT SOAKT HÜLYÜLTEM BENNE :D meg fasza skineket csináltam :)
  • DJ BP
    #329
    ezek is megvoltak :)



  • DJ BP
    #328
    de fura, akoriban ez nekem milyen isten grafikának tűnt, nagybátyámnál kunyiztam érte :DD
  • DJ BP
    #327
    de élénken bennem él még ez a kanyar (NFS) :D
  • kenderzen
    #326
    itt az volt a lényeg hogy vissza kellett jutni a felszinre ,nem?
    én is nagyon sokat nyomtam vele :)
  • Timbo
    #325
    ááá a legnagyobb :D
  • kenderzen
    #324
    ezt enterprison nyomtam mi is volt a neve? Nodes of Yodes , ? asszem
  • Tinman #323
    Nekem megvan.
  • Pluskast
    #322
    Én is ezzel kezdtem!:)
  • Grenzjager
    #321
    Jó a topik, kell ez a kis nosztalgia
  • Fabio Capello
    #320
    Egy másik régi nagy kedvenc, amit mindenki ismer... Emlékszem micsoda családi partyk voltak, hogy kinek lesz 10 pályából a legmagasabb pontszáma :D
  • Árnyvadász
    #319
    C64 és vmi bányászós, kincskeresős és közben járatokat vízzel elárasztós + robbantós oldalnézetes nemtudom már a nevét (pedig 1 éve DOSBox-on újra játszottam nosztalgia véget vele egy 20 percet) játékkal kezdtem a pályafutásom. Ez volt az első számítógépes játékom. 1982-83 körül volt. /Ha már kezdetekről beszélünk, akkor megemlíteném, hogy e szép hosszú és eseménydús játékoséveket lezártam PC-n. Hellgate volt a zárópecsét. Mostantól a konzolokon a sor. Remélem szép és tartalmas évek elébe nézek ezzel a platformmal is. Eddig minden simán megy :)/
  • Carlos
    #318
    Keen elvtársat mindenki szerette szerintem.
    Jó kis ID termék.
  • [Jakuza]
    #317
    A jo kis Atari 2600-al valamikor a 70-es evek vegen, talan 79ben. :D
  • Daza500
    #316
  • BaLeeX
    #315
    Bizony. :)

    Emlékszem valami miatt nem indult el, hibát írt ki mindig és nagynehezen kiderült a boltban, hogy a memória a hibás. Utána majdnem két napig folyamatosan toltam mikor végre elindult. :P
  • Fabio Capello
    #314
    jahajj csak nem a jó öreg Settlers? :)
  • BaLeeX
    #313


    Mekkora játék volt...
  • Zóanagyvarázsló
    #312
    X-COM: Enforcer az, és inkább TPS. Nem lehetetlen beszerezni, csak kitartónak kell lenni.
  • Fabio Capello
    #311
    Kész ezeket olvasva megint átélem a gyerekkoromat :D
    Ez is nagy kedvenc volt, kinek rémlik?
  • Schwarz
    #310
    choplifter C+4
  • GanXstaZoleeWrk
    #309


    szintén de sosem birtam végigtolni :) volt hogy 5-6órát toltam de mentés nuku volt.
  • wesker24
    #308
    Ha már a kocsiknál vagyunk ezzel rengeteget játszottunk !!

    Carmageddon 1 Kedvenc jelenetem az volt amikor az öreganyó megy járókával és mondja a Sikumot én meg jól elgázoltam volt olyan hogy úgy elgázoltam hogy a falra fröccsent fel !!

    De volt olyan is amikor a robbanó hordók miatt ugy ugrott a kocsi hogy kivitte a pálmafákat mint a szélvész !! Amikor a pálamfákat ki sem lehetett dönteni mert ha nekimentél elöbb haltál meg te mind a pálmafa !!

  • Gundark1234
    #307
    Ja igen a 2 legnagyobb nevet kihagytam: Price of Persia és az Another World még 286-on
  • Gundark1234
    #306
    Na lássuk csak:
    Az 1. gépem 286-os volt. Volt azon Wolfenstein 3d, illetve Spear of Destiny Dune 2, X-wing, Day of the Tentacle, Stunts meg valami bughalmaz amit Microsoft Windows 3.1-nek hívtak.
    A 2. gép 486-os. Itt meg ugye Doom 1-2, Tie Fighter , Terminal Velocity(jó kis 3d űrhajós shoot em up) Tyrian (szintén shoot em up) Jazz Jackrabbit és még sorolhatnám. A többi már történelem.
  • Hedgehunter #305
    Ha mar kocka kocsik akkor itt a masik:
    D. Derby 2

  • DJ Skyline
    #304
    eszembe jutott még valami az elsők közül:
    Wacky Wheels valakinek rémlik? :)


    CD-s játékok közül meg ezek:
    NFS SE


    Top Gun: Fire at will

  • Carlos
    #303
    Asszem az elsők között ez volt:
  • Probatbicol
    #302
    Én Videoton TV-foci-val kezdtem próbáljátok ki ti is !
  • Carlos
    #301
    áááááááááááááááááá...ISTEN!!!
    Nekem még megvan a dobozos verzió, 4 lemez és vagy 250 oldalas kézikönyv!
    Kéééééész...
  • MadJani
    #300
    Nagyon sokat toltam még a Dune 2-t meg a Lemming-eket is. :D
  • Borg
    #299
    Nascar Racing (1994)
  • LeonSilver
    #298
    1985
    C=64
    48k ZX Spectrum

    Elite,JetSet Willy,Impossible Mission,Fort Apocalypse,The Last Ninja,Test Drive,Street Road, és a többi...

    Az E.L.I.T.E pedig nem "ürhajoszimulátornak csufolt izé" volt hanem a maga idejében a legjobb játék volt ezekre a kisgépekre.
    Akikkel beszéltem itt-ott ( fórumok,személyes találkozók ) azok mind szerették.Lehet, hogy mai szemmel ( és tegnapival is ) kissé butuska grafikája volt de ami a lényeg ( és ami igen sok mai játékból hiányzik) nagyon hangulatos játék volt.Órákat ellehetett vele tölteni úgy, hogy az ember észre sem vette az idő múlását.Nekem ( is ) például volt egy francia kockás, nagy füzetem amibe írogattam, hogy melyik rendszerben mit érdemes venni illetve oda mit érdemes szállítani.
    Szóval a régi játékoknak nemvolt ilyen csillivilli garfikája de sokszor többet értek mint a mai társaik.