87
  • Csaba42
    #87
    Esküszöm, szánalmas vagy. Nem "irigykedni" kell, hanem normálisan használni az OpRendszert.
  • gabr
    #86
    Bill Gates utolsó munka napja! Bill Gates saját vicces videója, tele van sztárokkal!

    http://www.break.com/index/bill-gates-last-day-of-work.html
  • Narxis
    #85
    Esküszöm, hogy irigyellek.
  • Csaba42
    #84
    Én is ezt mondom, de a sok kis tetű, aki életében nem próbálta ki, egyből fikázza orrba-szájba, pl. a GSO-n. Ott a színvonal már nudli, mert rengeteg a tizenéves kis "anyuci-enged-fél-órát-netezni-így-fikázok-amit-csak-tok" gyerek. Érdekes módon amióta feltettem, egyszer sem volt gondom a Vistával, semmilyen tekintetben, és nem futnak rajta számottevően lassabban a progik.
  • rootkiller
    #83
    Máár unalmas a fikázódás, h mekkora szar a vista. Érdekes, hogy nekem 4 éves hardware van, egy videókártya cserével, meg ram bővítéssel, és tökéletesen fut. Megjegyzem, nálam kevesebb a probléma a Vista-val, mint az XP-vel.
  • turul16
    #82
    MCE
  • KLT
    #81
    Menéztem a videót, nem biztos, hogy jól értettem, de ha igen, akkor jóadag önirónia van benne, és nagyon jópofa film!

    Szeretném, ha én is ilyen jókedvűen mehetnék majd nyugdíjba!
    (Bár sejtem, hogy erre mekkora az esély ;))
  • KLT
    #80
    Hát nem tudom, én láttam egyszer egy koncertfilmen Eric Claptont klotgatyában (vagy ahhoz hasonlóban) meg strandpapucsban gitározni. Na, ha topi, akkor ő nyert!
    :)))
  • Csaba42
    #79
    Nem gondoltál rá, hogy esetleg hardware-hiba lehet? Havernak is egy 7900-asa van (nemré vette), és nem panaszkodik rá.
  • aDannyBoy
    #78
    tedd fel a 20.12-es noobVidia drivert :)
  • arrakistor
    #77
    főúr ! én inkább egy kvfőzős pc-t rendelnék !
  • Magnetic
    #76
  • Magnetic
    #75
    Biza. Javaslom mindenkinek az Addict2 demo-t. Nem elfelejteni ,hogy az egész program 3MB!
    A Vista meg olyan amilyen...nálam leszerepelt.
  • Sadist
    #74
    vsync
  • atomkrumpli
    #73
    tudom nem az MS felelős amiatt de például nv7900-as kártyákhoz a mai napig nem írtak olyan drivert amivel ne esne szét a kép (átlós csíkozódás), tudom vegyek más kártyát na de akkor is
  • FoodLFG
    #72
    Hát lazul az arc.. hova öltözködjön ?
    Már Al Gore-t is haverként üdvözli, csomagtartót sem használ, minek is az, nem téma, érted..

    Aki nem érti az nézze meg a CES videót, a Bill és a haverok részt. :D
    http://www.microsoft.com/presspass/events/ces/default.mspx
    (ja meg ebben volt valami csaj, aki valami Zune-ról játszott valami zenét egy autóban, ekkor hirtelen kilenc 120 kilós jogvédő ugrott fel a színpadra és egy laza mozdulattal kirántották onnan, hogy hogy merte berippelni a zenéit a cd-ről, meg ilyenek.. szóval érdemes megnézni.)
  • Frayer
    #68
    Hát igen igen. Érdekes ez, mert ha valaki nagymenőnek képzeli magát, olyan cuccokat vesz meg olyan stílust vesz fel ami azt tükrözi amilyennek képzeli magát.
    Az igazi nagy embereknek nincs szükségük arra hogy ilyen gyerekes külsőséges dolgokkal bizonyítsák önnön nagyszerűségüket.
    Billi mint az igazi nagyok első sorban önmagának bizonyított, és lojális a társadalomhoz, nem akarja magát elhatárolni a többi embertől mondván, hogy nézzétek a 10 millió dolláros pizsamámat meg a 20 milkós öltönyömet.
    Annyira szerény mint amilyen nagyvonalú. De az üzletben nagyon kemény játékos, kegyelem nélkül elkeni az arcod ha az útban vagy.
  • kerob
    #66
    Érdekes, hogy minél több pénze van valakinek, annál borzalmasabban öltözködik.
    Ez a lila pulcsi valami botrányos, és még a gallérját sem tűrte ki.
  • Frayer
    #65
    Egyébként ide vágó témáról beszélgettünk, csak egy kicsit már kinőtte magát.
    Dani, ha megnézed a cikkedben ott van a jövő real time interaktív tv-je.
    Én erre reagáltam,hogy ennél ezt jobban is meglehetne csinálni egy hatékonyabb tömörítő eljárással. Amin éppen dolgozok. Aztán mint már megszoktam jött a flame egyből, de hát én nem tehetek róla mindenki szkeptikus, billi fasza gyerek amúgy, a fél pénzét már befektette az éhező gyerekekbe, és a most gyógyíthatatlan betegségek elleni gyógymodok kutatásába. Ergo, ha xp-t vagy vistát veszel egy lépéssel közelebb segíted a tolószékes fazonokat és más rákos gyerekeket a gyógyuláshoz. A sok éhes szájról ne is beszéljünk.
  • DjDano
    #64
    Ok most menj szépen vedd fel az alapítványi kenőpénzt amit a Vista fikázásáért kapsz
  • Frayer
    #63
    Ennyit a cenzúráról és a szólásszabadságról, a testvériséget már meg sem merem említeni.
  • Csaba42
    #62
    A Vistával, az a fő OpRendszerem, és sosem volt vele gondom, bajom. De akkor úgy látszik, én vagyok a hülye, hogy nem nyúzom sz*rrá. A kormányhivatalok pedig nem hinném, hogy Windowst használnának, pont a hackerek kedvenc OpRendszerét. Ez nekem nagyon sántít.
  • szvini
    #46
    minden utca sarkon lesz egy szerver :D
  • Sadist
    #40
    Ha kevesled azt a 100$-t, akkor hajthatsz az 1 millára is, elég pusztán a SAT, TSP, vagy akármelyik másik NP-teljes problémára polinomiális megoldást találnod. Elvégre neked az ilyen dolgok a kisujjadban vannak. Sőt, kapásból 7 millát is kaszálhatsz, ha mind a hetet megoldod.
  • shabba
    #38
    Ez a központi dolog nem igazán életszerű. Gondolj bele egy mezei 1280x1024-es felbontású 24 bit színmélységű, 30 fps-es kép 900 Mbps-os adatávitelt kíván, redundáns kódok nélkül. Ha még egy kis FEC-et egyéb redundanciát is belepakolsz simán 1 Gbps. Ezt az adatmennyiséget realtime tömöríteni igen komoly hardwaret kíván, ráadásul veszteségmentesen nem is nagyon lesz komoly mértékben tömöríthető.

    Ha veszteséges tömörítést választod, mondjuk 1:30 arányban, még az 30-35 Mbps-nyi adatfolyam, és ott már azért lesznek a veszteséges tömörítésnek komolyabb képminőséget érintő hatásai. Ha most azokra a játékosokra gondolok akik képesek mindenből a legjobb, legdrágábbat venni és maximális élsimítás mellett tized FPS-eseken képesek rágódni, meg teszteredményeket bújni, az szerinted hogy fog tolerálni egy ilyen veszteségesen tömörített degradálódott képminőséget?

    És akkor még a késleltetéssel nem is számoltál. Leütsz egy billentyűt, azt elküldöd a szervernek, ez akár több tíz ms is lehet attól függően a szerver fizikailag milyen távon helyezkedik el tőled. Ott a gép kiszámolja az aktuális framet ami szintén idő, utána ezt nekiáll neked veszteségesen realtime tömöríteni, utána visszaküldi az adatkapcsolaton ahol a kliens eszköznek ezt még ki kell tömörítenie, szóval azért valaki processzor kapacitásnak ott is kell lennie és csak utána kerülhet a megjelenítőre.
  • John Cena
    #37
    Mit keres itt Slash:D a legutolsó ember lett volna a listámon XD
  • tommyg
    #35
    én igen
  • sathinel
    #34
    ez kb olyan mint amikor látsz pár durva 64k demót. azok is telepakolva mindennel és csak borul az ember hogy mi a különbség állítólagos programozás, és tényleges tudás közt.
    PL: conspiracy
  • Polemius
    #32
    Kicsit unalmas már, hogy minden évben bejelentik Gates visszavonulását.

    (Amúgy meg vicces, hogy mindig akad valaki, aki újra fel akarja találni a huffman kódot valamilyen verzióban.)
  • nedudu
    #31
    Mindkettőnek az a filozófiája...
  • Gerygrey
    #30
    Az M$ filozófiája az hogy te hülye vagy, nem értesz semmit hozzá! Mi majd kitaláltjuk hogy a legjobb neked, te meg meg veszed!

    Sorry, de az az Apple, kedves barátom :)
  • ziby
    #23
    Ő mar meg teheti:D
  • Sance231
    #22
    Szörnyű ez az utolsó kép. Az ember gitározik, a kocka meg gombokat nyomogat, mint egy 3 éves.
  • Yv@n
    #18
    Mert ezen keresztül történne a fokozatos átvezetés.

    Ha van pc-d és a nappaliba telepítessz egy média klienst ami a pc-ről streamelt jelet tolja, akkor később kissebb lépésekben tudnak módosítani a dolgon, pl szerződés szolgáltatóval, és a media kliens idővel nem a másik szobában levő pc-dről fogadja a jelet, hanem egy szolgáltatótól pey per view modell alapján, vagy bármi egyéb megoldással.
  • ziby
    #15
    Az M$ filozófiája az hogy te hülye vagy, nem értesz semmit hozzá! Mi majd kitaláltjuk hogy a legjobb neked, te meg meg veszed! Miért mert nem ismert rajtunkkivül más alternatívát! Hiszen sikeresen tele tömtük a fejedet a sok szarságunkkal!
    AZ MS még mindig silány termékeket gyárt, és az a baj hogy ezt az átlag felhasználó meg az hiszi hogy a Windows a csúcs, és hogy milyen felhasználóbarát. És a legszebb hogy azt képzeli az átlag user hogy neki ezt kötelező használnia. Kicsit szar de hát ez van. Persze természetes az is hogy 1,5 gb ram mellet hosszú másodperceket kell várnom hogy a XP lapozgasson ki-be a memóriába. (ok mindenki ismeri az okokat meg etc....) Az a baj az M$ el hogy ha valami szar akkor inkább meg próbálja bebizonyítani hogy az jó. A helyett hogy ok elbasztuk újra írjuk. Hiszen azért fejlesztik többszázan... De inkább kiadják hibásan a dolgokat mert nem tökmindegy ?? Veszik ígyis úgyis. És az a vicc benne hogy tényleg veszik...
    Ez ugyanúgy megmutatkozik az Xboxnál is. Amikor először megnéztem hogy mi van benne, először azt gondoltam hogy az M$ alkotott valamit. Azután láttam azt a gyönyörű piros körös hibát etc... Aztán meg egy elég gagyi felhasználói felületet tettek rá. De mindazonáltal ha meg piszkáljuk picit jó kis Gentoo Linuxot lehet rá fel tenni. Nemértem hogy az M$ miért nem képes XP vel együtt szállítani ezt a kis csodát. Nehogy már ekkora emberi erőforrás mellet ne legyen kapacitás arra hogy powerpc-re újra forgassák a Windowst meg hozzá pár programot. No de az nem szolgálna az M$ érdekeit, mert kötelező mindenképpen gagyit drágán előállítani...
  • Narxis
    #13
    agree
  • sathinel
    #12
    sok idióta meg nem olvas híreket. miért is tiltják a vistát amerikai kormányhivaltalokban is? ja mert csak a hülyegyerekek ugatnak a vistára amúgy hiperszuper, és minden tökéletes vele. Az acer, hp, lenovo, és a többi gyártó is azért kezdett el pár hét után ismát xp-s gépeket adni mert senkinek nem volt gondja a vistával. Ember elősször olvass utánna mit beszélsz.
  • Csi9aa
    #11
    (ez a #6-ra volt)
  • Csi9aa
    #10
    Sok fölösleges funckionalitású PC/Xbox => soksok eladott Windows és hw => $$$ a hanyatló US gazdaságnak.
    Emlékszel még az XP Home hostname ajánlásaira? "Konyhai számítógép" LOL ;)
  • Csaba42
    #9
    Szép életút, nyugodt lehet élete hátralévő részében, kitett magáért ez a Billy kölyök.