10497
1418666835.png
  • KRTuning
    #10169
    csak ne ezt mert ez nagyon fos. nemtudom mit tud a szerverük/netük de ennyi emberre gyenge. 10 ember fölötti szobában brutális a lagram, a lengyelek meg izomból átmennek trafficon.
  • Fabio Capello
    #10168
    akármennyire kibasztak az európaiakkal, én visszasírom az usdc-t.
  • KRTuning
    #10167
    500 manuzás az nem sok, 2 nap alatt nekem is a fele megvan, pedig csak magamnak gyártok. aki eladásra is tolja annak havi 10k tuti bennevan, olvastam 30k-t is fórumon.

    #10165
    ha nem lenne a géem egy faszparaszt, lehet. de amennyi rinyálás megy, meg ez a rohadék lag, valami hihetetlen szar az egész.
  • regisztrálvavan
    #10166
    köszi
    akkor feleslegesen álltam rá arra a licre
  • Fabio Capello
    #10165
    (HACKERTIME) HAMMERTIME
  • KRTuning
    #10164
    Simán ki lehet szúrni mikor van fent gm_ratyi
    mondjuk érdekes hogy egyáltalán történt valami
  • PeeTeR
    #10163
    karomkodassal vigyazzatok mert en sikeresen beszereztem az elso nap egy egynapos chatban -t
  • pul0sz
    #10162
    jajj mindig kifagy :(
  • KRTuning
    #10161
    már nincs másik dc, mindenki gcn van aki még tolja. igen, minden hónapban le kell gyártani
  • regisztrálvavan
    #10160
    én gcdc-t tolom nem tudom hogy amit ti toltok ott van -e de ezen van olyan license hogy item meister
    annál elég ha 2x egymás után legyártom az 500 cuccot vagy minden hónapban le kell gyártanom hogy meglegyen?
    köszi

    mer egyszer lenyomtam 500-at és köv. honapban meg is kaptam erre full örültem hogy de könnyen megvan de most meg eltünt grrr
  • phappa
    #10159
    jóó kr =(
    csak már bekakiltam :$
  • PeeTeR
    #10158
    jajjdepupákvatymááán
  • KRTuning
    #10157
    Hol látsz te itt partokat írva? -.-
    1es a welcome box, 2es a mito.
  • phappa
    #10156
    feltud valaki világosítani erről?/
    #1. Welcoming Gift Box
    Mito Drink (7 Days)
    EXP Drink (7 Days)
    Item Drink (7 Days)
    Aero set coupon 50% (7 units)
    Car upgrade coupon 50% (7 units)
    Mittron Enhancer Deluxe (1Day) (99) x 3
    (*Every character wil be given one box upon the first login)
    (**Unopened Welcoming Gift Box will expire in 30 7 Days)
    (***All items from the box are not transferrable nor Auction-registrable)

    #2. Mitos
    Each character will be given with the mitos by the following method:

    Character Level x 20,000 mitos

    ***Due to techinical difficulties, compensations #1 and #2 will be distributed next Tuesday.
    We are sorry for the inconvenience that has caused to you
    You can use all vehicles, parts, coupons, and licenses as stated.***

    Magyarul a partsokat csak jövőhét kedden kapjuk?/
  • PeeTeR
    #10155
    puli postja, bocs de elovigyazatossag miatt a 3. kepet toroltem


  • PeeTeR
    #10154
    hat ezt elqrtad :D
  • pul0sz
    #10153
    mármint y u NO? :DD
  • KRTuning
    #10150
    Ejj, és pont sikerült kihagynom.
  • PeeTeR
    #10149

    MAJOR2 - 1st on Crew Ladder






  • PeeTeR
    #10148

    DriftCityEU (Ending Video) Part 1


  • phappa
    #10147
    Utolsó CB, rank 1 crew, Major ch :D
  • KRTuning
    #10146
    evvan. sok sikert.
  • phappa
    #10145
    neszivassmár, pont az utsón ne? :O
  • KRTuning
    #10144
    Pakoljá fel alaposan, mert nem leszek ott se hogy segítsek, se hogy legyen kinek írnod unalmadban...
  • phappa
    #10143
    péntek utolsó CB :(
  • zsarna2
    #10142
    Ahh, okés. Köszi ;)
  • PeeTeR
    #10141
    "1. If a character’s ID overlaps a number will be added at the end and a name change item will be provided."

    tehat zsarna28 leszel vagy akarmi ha nem tetszik atnevezed magad a kit -tel amit kapsz :)
  • zsarna2
    #10140
    hogy lesz az account transferem ha mind2 szeron zsarna2 az account nevem? :/
  • phappa
    #10139
    jóó, csak 2 szombat, nem halok bele :D
  • KRTuning
    #10138
    gondolj bele mennyire jó lesz emiatt majd szombatonként bejárni
  • phappa
    #10137
    hétfő kedd nincs suli, hószünet :D
  • tutika14
    #10136
    Ava? Kipróbálom :)
  • phappa
    #10135
    jó kis cb, műxik GC :D
  • KRTuning
    #10134
    Azt meghiszem.
  • PeeTeR
    #10133
    a legjobb CB volt eddig :D
  • KRTuning
    #10132
  • phappa
    #10131
    namost mivan? :O
  • báttyó02
    #10130
    .
  • KRTuning
    #10129
    Há nem erről volt szó! Egy másik cég volt tervben. Most jól le fognak minket Schmidtelni ezzel a sok szarral.
  • KRTuning
    #10128
    Dear Racers,

    we hereby announce that we will stop hosting Drift City by March 2012. But that doesn’t mean the end for Drift City. Far from it!

    Together with the development studio npluto we are currently working on the merge of the US and EU versions of Drift City. As we do this, we are trying to keep as many account information active as possible.

    We had a first downtime today, February 18th, 6am CET. For about an hour we were running first database-tests to see what account information will be transferable.
    Up until February 19th you will be able to continue playing Drift City.
    On February 20th we will freeze the game’s database. From then on it won’t be possible to spend S-Points or save your game’s progress anymore.
    From March 1st on you will be able to participate in the transfer of your user account. This process will be open for six months, so you have plenty of time to have your account transferred into the new version of the game.

    More information as to how this process will work and which account information exactly will be transferred will be announced here soon. So make sure to check back regularly! One thing we can already announce is that it will not be possible to transfer your S-Point balance. So we will disable the possibility to buy new S-Points on February 1st. You can still spend the S-Points that you already have on your account until the database freeze on February 19th.

    We hope that just like us you are looking forward to an all new, bigger and better Drift City!

    Yours Drift City-Team