18
  • predy24
    #18
    magyaritast tud valaki honnan lehetne szerezni thx
  • KISTUJA
    #17
    akár mennyire fikázzák én azért kipróbálnám! Ehhez viszont kéne a crack. Tudna vki ebben segíteni hol tudnám letölteni? Már kb. 1,5 órája keresem zero eredménnyel...
  • Cat 02 #16
    Tényleg elég gyér lett :S
  • cateran
    #15
    Sínágyú
  • Sanyix
    #14
    "sínágyú" :D
  • aadam
    #13
    Nekem nem igazán jön be a játék szerintem is a látványhoz képest nagy a gépigény,és a nyersanyagok termelése se tetszik.Egy nagy placon mindegyikböl van egy darab?hát ez elég béna lett szerintem.A népekkel való ujítás nem rossz ötlet de szerintem a három nép elég kevés,de hát legyünk megelégedve ezzel mer mint már elöttem irták nem sok új RTS van.Én kiprobáltam nekem nem jön be.Hatalmas csaldodás ez a játék számomra.Sok RTS kiprobáltam de ez ritka sz*r lett.
  • janika15
    #12
    honnan lehet leszedni magyarítást????
  • Loverman
    #11
    Ejnye, mások meg itt fikázzák kipróbálás nélkül ... A szokásos.
  • Loverman
    #10
    Valami eszméletlen hogy milyen rosszul optimalizálták a játék grafikáját, ilyen gépigény kell hozzá (és tényleg kell hozzá, különben szaggat+ronda), pedig sokkal gyengébb gépre is volt már szép és aprólékos RTS. Ilyen gép a hatalmas pályákkal és egységszámokkal operáló SupCom-nak kell:S Ez ahhoz képest semmi se kéne hogy legyen. Egyébként a játék maga nem rossz.
  • archkoven
    #9
    akkor with kellett volna.
  • MrPrise
    #8
    Dawn of the Modern World. Bár down-nal is jó cím lett volna ;-) Le a modern világgal :-)
  • Axon
    #7
    Az első rész a kiegészítőjével együtt hatalmas kedvencem volt és még mostanában is elő szoktam venni egy-egy játék erejéig. A 2. rész már nagyon gyenge volt, mivel nem ugyanazok voltak a készítői, mint az első résznek. A 3. rész pedig egy rakás kaka lett.
    Egyébként a 2. résznek az Empires: Down of the Modern World tekinthető, mivel azt az első rész készítői csinálták és le sem lehetne tagadni a hasonlóságot.
  • Csirke4
    #6
    4-ik oldal bal oldalt alulról a 4-ik teherautós kép leírásában: "mely sebzi és elkábítja a tankokat". Hogy lehet egy tankot elkábítani? :D:D:D
  • Szeszmester
    #5
    A magyarítás elég béna, illetve több helyesírási hibát is találtam a képeken, pedig nem néztem meg mindet.
  • archkoven
    #4
    Én az első részével próbálkoztam, de nem jött be egyáltalán. A másodikra nem is emlékszem, talán már ki se próbáltam.
    Egyébként nálam egyáltalán nem követelmény, hogy egy stratégiában az egyjátékos üzemmód jó legyen, engem kizárólag a multi érdekel. Bár kétségeim vannak azzal kapcsolatban is. Az első részben is túl sokat akartak egyszerre és semmi sem lett normálisan megcsinálva. valszeg itt is ez a helyzet. Ezt a 3D-s grafikát meg továbbra is utálom. Semmi szükség rá egy stratégiában, csak hátráltat és ez még ronda is.
  • Zomil
    #3
    az elsö része nagyon tetszett, és még a 2. sem volt rossz ez viszont már egyáltalán nem érdekel :S
  • TIBI
    #2
    sajnos stratégia mostanság igen kevés jelenik meg, az FPS-eké most a vezető szerep...
  • Narxis
    #1
    Egyetértek a cikkíróval, engem se fogott meg a játék pedig a stratégia műfaj a kedvencem. :(