2268
  • The Protector
    #1584
    Miért baszódok el folyamatos jelleggel mikor meglő egy tank és felrobban a rakéta mellettem?
  • Prince23
    #1583
    Nekem most Xfire méri, mert ugyanazon a nehézség+ kezdtem újra, és egy mellék kükdit mindig úgy csinálom, hogy egyszer próbálom ki, úgy nem ér mérni időt hogy x mellékküldit csinálok, hogy csak arany legyen... nekem változó, meg egyébként is tojok rá a mellékre. Legyen meg elsőre azt kész. Így teljesen meglehet mérni az időt. Pár mellékküldetés vagy harmadjára sikerült... de az vagy 3. Belefér még.
    24 óra meg eleve nem lehet a teljes játékideje. az túl hosszú. sztem azért van, mert mindent aranyra akarsz gyúrni, és többször kezdted el azokat, míg nem sikerült goldra.
  • Cat 02 #1582
    Jó ennek a fosnak a vége ? Elég uncsi h van egy kiba nagy kukac, ami körül zöld bogyók lebegnek, és ha közel mek egyből rámrontanak, de hiába ugrok el követnek, ráadásul még betont is hány ...
  • Nagylaci
    #1581
    Igen ebben van igazság, hogy a vége már kezd elég unalmas lenni. Az már tényleg nem szórakoztató, hogy tök mindegy mit csinálsz rád rontanak ezren.

    EK1TEP:
    START - Control Panel - Hardware and Sound - Sound - Speakers - Properties - Advanced. Itt állítsd át a Default Format - ot 24bit, 44100 Hz (Studio Quality) -ra nekem ez segített a halkságon.

    Egyébként nekem Win7 64bit -en egyetlen egyszer sem fagyott ki a játék úgyhogy nem a játékkal van gond!
  • EK1TEP
    #1580
    Tök halk a játék!Mit tudok vele csinálni?Hangfalat már csutkára tekerem fel hogy haljak valamit!(windows 7)
  • Broafka
    #1579
    nem tudom hogy amikor atérképet nézem azt számolja e játék időnek, mert én azt neveztem ki pause-nak, és akkor mentem kajálni meg ilyenek. De így másodszorra végig víve, minden event aranyon, minden ember megtalálva, egy kettő platinumon, 24 óránál vagyok
  • Prince23
    #1578
    vegyes, a lényeg hogy foglalkoztam vele. Egyébként kivi vok mennyi lesz így a teljes játékidő. Még van 16 ember, akibe belekéne nézzek. és 6 főküldi a végére.
  • grebber
    #1577
    Usa Top 40 2. helyezett az eladási listákon!
  • Broafka
    #1576
    aranyra?
  • strebacom
    #1575
    Hali, akkor neked nagy szerencséd van hogy fut a Win7 64biten, mert nekem is futna szépen, de viszont vagy 2-3 percenkét kidobál....Kicsit fel is húzott...ugyhogy töröltem, de ha lesz rá valami megoldás akkor talán végigtolom...már mindent kipróbáltam:driverek,single GPU, directX, meg mindent....ja és XP és Vista alatt is ez müvelte...nemtom mitöl lehet???
  • Prince23
    #1574
    Ja éppen ezt mondtam pár napja, hogy az anyahajós, főboss küldi kismiska volt, Green-él már tök ideg voltam először. Már másodjára tolom, 13 óránál tartok (úgy, hogy mellék küldik kiiktatva, kivégezve)
  • Cat 02 #1573
    Csomószor rohadt szánalmas az egész, rohangál 50 zombi, felkapom a tudóst és 2 tank rámront, arról nem is beszélve h mire odaérek a helyszínre a 3ból 1 tudós már meghalt... De volt olyan h mikor helizni kellett, akkor a saját társam ölt meg team killel...
  • Shep
    #1572
    Nem arról van szó, hogy nem tudom elintézni őket, csak hát számomra ez így nem szórakoztató, ráadásul a játék is hamar unalomba fulladt (1-2 óra után) egyedül a történet miatt játszottam csak, de most már nagyon beleuntam. Az egész játék sehol nincs a WoS-hoz képest, egyedül a grafika jobb ebben de hát az meg édes kevés.
  • H3LLBoY
    #1571
    kössssssz!!!
    én barom, hogy erre nem jöttem rá!!!
  • Cat 02 #1570
    Kell még1et, jönni fog egy animáció elvileg.
  • H3LLBoY
    #1569
    kössz a választ, de most azt mondd meg nekem, hogyha maxon a csík akkor mi a teendő?
  • Cat 02 #1568
    Xvid gondolom, én pl xfire decorder-ével szoktam.
  • Broafka
    #1567
    hogyan veszik föl iylen jó minőségben?
    én Frapsot használok, akkor szép meg minden, de iszonyat nagy a fájl, ha meg átkonvertálom, akkor ronda lesz (+ ha még szerkesztem is, akkor meg kicsi lesz és ronda)
  • Broafka
    #1566
    nem lehetetlen, én megcsináltam mindet goldra! :)

    tipp: szállj föl és menj előre van ott egy másik nagy placc, és annyira alacsonyan állj egy helyben hogy szinte már a földön vagy, akkor nem tudnak alád menni és rakétával lődd őket, a 2.-kal
  • Nagylaci
    #1565
    Már alant írtuk. A helikopterek kissé tényleg idegesítőek, de könnyű lerázni vagy elpusztítani őket. Szóval a probléma ezúttal nem csak a játékban van...
  • Nagylaci
    #1564
    Abban szerintem inkább az Xp lehet a ludas, hogy a DD3 -at "furán" kezeli. Viszont, ha 1280x1024 -ben szépen megy neked a játék akkor ez hülye. Minek korlátoz ha nincs is miért?! Egyébként izmosabb gépekkel használjatok Vista -t, vagy inkább Win7 -et.
  • RaSzTaH
    #1563
    fapados:)
  • Cat 02 #1562
    XP használok :D Sztem amiatt lehet h ddr3, gta 4 pl 486 nézte.
  • Shep
    #1561
    Á a felétől kezdve rohadt idegesítő ez a játék és már rohadtul beleuntam az állandó helikopteres szenvedésbe. És ezt a játékot várta itt a nép tűkön ülve? Félelmetes.
  • Nagylaci
    #1560
    Igen ez a "Bulletdive Drop" nevű képesség. Kár, hogy azon kívül, hogy jól néz ki meg el lehet vele szórakozni szinte semmire sem jó... Kisebb magasságból ugyanis messze nem szól ekkorát ebből a magasságból meg képtelenség harc közben használni. Érdekesség, hogy valahol a sziget délnyugati részén van egy iszonyatosan magas épület és ha onnan próbálkozol akkor nem lehet ezt megcsinálni mert mielőtt leérnél egyszerűen "abbahagyja" a támadást. Lehet, hogy ez egy pici bug.
  • Palesz2
    #1559
    ehe milyen becsapódás

    HD
  • Nagylaci
    #1558
    Aha... Úgy sejtem Cat 02 pedig vagy Vista -t, vagy Win7 -et használ. Ezek az operációs rendszerek ugyanis a rendszermemóriából képesek valamennyit kiosztani a videokártya részére. Szerintem így történhetett. Mutatom mi a helyzet nálam 64bites Win7 alatt. Videokártyám egy 9600GT 512MB RAM -al ennek ellenére nézd a bekarikázott értékeket.

  • tiburon26
    #1557
    xp-t
  • Nagylaci
    #1556
    Milyen operációs rendszert használsz?!
  • Lobsterman
    #1555
    Amúgy juhé, sikerült végigvinnem a játékot.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát mit ne mondjak Green-től eléggé szivatósak a küldetések. Ráadásul a főellenség rohadt egyszerű és gyorsan kivitelezhető, főképp ha Elizabeth-hez viszonítjuk. Nagyjából mást se csináltam csak rohangásztam musclemass+armor kombóval és dobáltam rá a rakétákat meg a heliket, és meg is feküdt.
    Ehhez képest Elizabeth kő kemény volt hogy 5* kellett levernem, úgy hogy gyakorlatilag csak devastatorokkal sikerült megsebeznem, mert ha közel mentem hozzá szétkapott, meg a kis "narancssárga lökéshulláma ami 90%-át levette az életemnek. Khmm :S

    Amúgy tetszett a játék nagyon. Nem világmegváltó, de a kategóriájának nagyon kellemes darabja. Főképp úgy üthet hogy az ember egy szét stresszelt nap után leül valami agykikapcsolót játszani. Na arra tökéletes. Meg hihetetlenül látványos akciójeleneteket lehet csinálni.
    És úgy mellesleg megjegyezném: Nem vicces hogy több lehetőséget kap a játékos a továbbjátszásra(minijátékok, küldik terén) miután végigvitte a főszálat, mint a GTA4-ben pedig ez egy sokkal egyszerűbb megyek-ölök játék. :)
  • Lobsterman
    #1554
    Azt hiszem tudom melyik ez a rész. Van egy csík amit fel kell töltened ugye?
    Na a küldetés elején kapsz egy képességet ami bevörösíti a látásod, na ebben ha emberekre nézel világítanak ezek az "infected" katonák. Azokat kell enni, amíg a csík fel nem megy maxra.
  • tiburon26
    #1553
    hogy sikerült?
  • Ron Ragm
    #1552
    Valaki tudja amúgy hogy miért nem lehet sebezni néha a bázisokat (infected/military) helikopterrel vagy hogy mitől függ mikor lehet és mikor nem?
  • Ron Ragm
    #1551
    Vagy csak elbújsz egy sikátorban/konténer mögé és átváltozol.
  • zorrobomber
    #1550
    brightness up
  • H3LLBoY
    #1549
    hy all!
    elakadtam annál a résznél amikor valami olyasmi a feladat, hogy Go to the Base and find Infected Carriers vagy valami hasonló! bemegyek a bázisba és van bent három tag akiknek a feje felett valami dns szerű ikon van. Na ezeket "magamba szívom" és kapok pár új képességet aztán legyakok mindenkit és kimegyek a bázisról. és semmi! A feladat még mindig ugyan ez! Már vagy 20szor bementem és semmi!!! Valaki segítsen please!!!
  • zorrobomber
    #1548
    Ha közlekedés közben is lőnének rád, akkor kb mindig lőnének rád. Valószínűleg - hozzáteszem, szerintem jó - játéktechnikai döntés, hogy nem támadnak meg repülés/falmászás közben.
  • Nagylaci
    #1547
    LoL...
    Az marha érdekes! Nekem 512 van úgyhogy nem tudom, de akkor is ezt írja a "README"! :D
  • Cat 02 #1546
    Nekem 256-os és 1280*1024-ben fut :)
  • Nagylaci
    #1545
    Idézet a játék "README" fájljából:

    "Cards with less than 512 MB cannot access resolutions with widths of greater than 1280 or heights of 720. This means with a card of LESS THAN
    512MB VRAM has these available:

    640 x 480
    800 x 480
    800 x 600
    1024 x 768
    1152 x 720
    1152 x 864
    1280 x 720
    1280 x 800"

    Szóval, ha a videokártyád kevesebb mint 512MB RAM -al rendelkezik akkor csak a fent felsorolt felbontások elérhetőek számodra.
    Ez a probléma?