2268
  • Broafka
    #1624
    azzal hogy record sound?
    be van pipálva, még sincsen hangja! :-/
  • Richardix
    #1623
    be lehet állítni h fraps vegyen fel hangot....
  • Richardix
    #1622
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Alexet, lelőtték, meghalt. De a vírus bejutott a szervezetébe és életre kelt. Azért nem emlékszik semmire, mert azok nem az ő emlékei... ő nem Alex Mercer... Ő maga a vírus.
    Am a legvégén elég érdekes h van kb 3 másodperc hátra mikor megölöm "Pariah"-t de azér Alex lazán beszállt egy helikopterbe és a vízbe emelte a bombát.
  • Broafka
    #1621
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát az jó kérdés, a prof szerintem köszöni szépen megvan, de hogy a csajjal mi lett, azt elég hülyén hagyták ott függőben.
    Nem Alex vitte a mintát, és belement a testébe, és tulajdonképpen ő maga a vírus, ez amolyan Resident Evil-ös, tudod, abban is a nagy mutáns, a fő zombi akit Nemezis-nek hítak, a legerősebb, az apokalipszis, blabla, itt meg Alex Marcer azt kész
  • Broafka
    #1620
    nah jó, ezthogy? nekem miért oylan kicsi kockás? és te miket állítasz? mivel szeded ki, fraps-szal? és neked miért van hang? fel vagyok háborodva (:D) de most komolyan, hogy veszed föl?
    és miket állítasz adobe-ban? (nekem CS3 van, szal annyival nem különbözhet)
  • adammmmmmm
    #1619
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A vírust Alex csak biztosítékként vitte magával hogy ne öljék meg (ami láthatóan nem sikerült ezért dobta el a vírust). Bár ezt az "én vagyok a vírus" dolgot nem értem. Ha jól emlékszem valami olyat mondanak hogy a vírus teljesen alkalmazkodot a genetikai szerkezetéhez vagy ilyesmi. Anyit nem értek még hogy mi lett Danával meg a Profal? Lehet kihagytam valamit de mióta Danat megmentettem azóta nem hallottam róluk.
  • Lobsterman
    #1618
    Egy kis kiegészítés:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mercer nem szállította a vírust, hanem be akarta buktatni a céget, és magával vitt egy fiolát a vírusból, de Penn station-nél elkapták, ezért más kiút hiányában kiszabadította a vírust.

    A többi viszont stimmel.

    Flamer: Amúgy egy dolog hogy marha hangulatosak az emberek emlékei, de rengeteg mindent lehet sejteni előre, plusz érdekesebb is úgy a sztori ha ezekből a kis negyed-fél perces bevágásokból rakod össze a sztorit mint megvárod hogy Mercer elmondja a végén a lényeget azt jól van.
  • Richardix
    #1617
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A vírus Elizabeth-ben van, akit a játék elején kiengedsz és Ő terjeszti szét a városban, így már világos?
  • Cat 02 #1616
    Maga a vírus volt azelőtt is h kiengedem a csajt nem ?
  • CroftManor
    #1615
    Én pl Adobe CS4et használok. Igazából attól függ h milyen beállításokkal konvertálod.
    Sztem enyém is jó minőségű HD
  • The Protector
    #1614
    Igen???Csak szeretném.Nem megy az fele soha.Szar a bios.
  • Broafka
    #1613
    nézd meg amit most leírtam, nagyjából ezek derülnek ki az emlékekből, meg egy két érdekesség:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a szuper katonák, tulajdonképpen a vírussal sikeresen beoltott emberek
  • Broafka
    #1612
    A story:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én se tudtam nagy vonalakban kivenni a teljes storyt:
    Alex Marcer a GENTEKben dolgozott, fölkérték, hogy vigye a vírus mintáját amiről ő maga semmit sem tudott, de '69-ben Hope, Idaho-ban kísérleteztek, és minteg 1068 embert beoltottak a vírussal. A vírus elszabadult de ott sikerült megállítani. ám egy valaki túlélte az egészet Elizabeth Green 19 éves csaj, aki a vírus hatására nem öregedettsemmit, de egy kicsit... hát, gonosz lett.
    Alex (nah itt nem volt teljesen tiszta hogy mi nem tetszett neki, amikor semmit sem tudott róla) de elege lett és a földhöz vágta a mintát. Ezért fogták és szitává lőtték. Ám a vírus gazdatestet talált magának benne, és tulajdonképpen Alex Marcer megszűnt létezni, akivel te játszol az maga a vírus!!

    A játék közben amikor még tök hülye vagy ki engeded Elizabethet, aki folytatja fertőzgetéseit. És később meg is kűzdesz vele mint a bazi nagy kukaccal!
    Ám Elizabeth Green a fertőzés pillanatában terhes volt, így mikor megszületett a gyerek Elizabeth fedőneve: Mother (anya) és a gyereké pedig: Pariah (ha jól emlékszem, amúgy ha jól emlékszem akkor ennek a jelentése, a társadalomból kitaszított ember, ami még egész találó is). A gyereken látszólag semmi elváltozás nem történt (amúgy itt nekem megint ködös a történet, véleményem szerint Pariah nem más mint Captain Cross, aki a végén átváltozik és akivel a végén megkűzdünk)

    A tábornok meg csak egyszerűen fel akarta robbantani a bombával egész manhattent le tudva ezzel az egész fertőzéses dolgot
  • Cat 02 #1611
    Addig okés, de előtte is volt már vírus. Meg nézik is előtte a katonák azt a valami a medencében, vagy víztisztítóban.
  • armageddon666
    #1610
    kizárólag arra jók az emlékek hogy értsd a storyt, szal tök jelentéktelenek ha csak gyakni akarsz... szvsz egyébként elég fontos szerepe van a történetnek egy játékban...
  • Flamer
    #1609
    izé. az emlékeket fontos megnézni vagy elég ha vannak?:o ha nem nézem meg nem kapok uj célpontokat vagy wat?
  • werkfilm
    #1608
    áh kezdtem egy újat de nagyon öreguras a mozgás az elején :D
  • Ron Ragm
    #1607
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tisztán látni lehetett hogy te engedted ki Green-t akaradon kívül, azt meg hogy erre készülnek meg gondolom azért mondták mert féltek attól hogy az a nap eljön
  • strebacom
    #1606
    Baxa meg a rivatuner miatt dobogatott ki áááá....érdemes látogatni az Activision fórumát...
    Most már tökéletesen fut...
  • Prince23
    #1605
    Gondoltam, hogy ezért tartol egy napos játékidőnél:D
  • werkfilm
    #1604
    hát nagyon jó volt ez a game
    12 óra főleg main questtel, rég élveztem gamet ennyire, talán már a végére sok is lett a combokbol :) lasszót meg nagykezet alig használtam ki, a többi bőven megtette, story nemrossz, flashbackek bejönnek, és még csak 48% gyűlt össze, lehet keresgélni a részleteket tovább a népirtós mellékküldetések mellett :)
    de csábít a new gameplussz is nehéz szinten
  • Cat 02 #1603
    Hm, spoiler fail.

    Ám újabb képességeket h lehet kapni ? Mert nekem csak a magambólkijön sok tüske van meg =\
  • Cat 02 #1602
    Nem igazán vágtam h attól h benyomtam neki egy injekciót miért kell belőle ki egy szörny, aztán a csaj meg elfutott. Meg a story is kusza egy picit :D
    [apro]Direkt elindítják a vírust, aztán meg meg akarják állítani, bár aztán arra a következtetésre jutottam, h csak kipróbálják mit tudtak, egyik katona emlékében benne is volt h erre készülőnk 40 éve[/spoiler]
  • Broafka
    #1601
    ahha!
    én akkor érzem jól magam ha mindegyik gold! :)
    amikor volt olyan, hogy már a golddal is megszenvedtem, nah ott már a platinát meg se kezdtem
  • Broafka
    #1600
    bazi nagy kukac? akkor a kérdésedre a válasz nem, ha már Elizabeth Greenre azt mondtad hogy bazi nagy kukac, a végéből már semmit se fogsz érteni
  • EK1TEP
    #1599
    De nekem nem lehet módosítani!Szürke!
  • Shep
    #1598
    A frászt nehezebb, sokkal de sokkal könnyebb legalábbis nekem az volt. Ebben tovább szenvedtem, megmentettem a testvért és továbbra is azt mondom a történet és az átvezetők + a zene az ami jó lett a többi 1 óra játék után unalmas.
  • armageddon666
    #1597
    melyiket :D mert 3 van...
    tank... oks... szerzek egyet... helikopter véletlen sincs -.-

    amúgy milyen nehézségen toljátok?

    oh, és nagyon halk a játék :S elvileg valami frekvenciát kéne állítanom, de minden leírás Vistás... XP alatt nem lehet megoldani a gondot? vagy csak simán ilyen a játék... a drivert már átfésültem párszor és semmi :\
  • Cat 02 #1596
    5körig szarakodtam, aztán benyomtam azt az imba cuccot és 3 instant meghalt mellettem... :D (critical mass-os cucc)

    Bár kb a feléig tankkal toltam.
  • crysis
    #1595
    Ülj be egy tankba.Nekem is csak úgy ment
  • grebber
    #1594
    Nem verünk agyon!Ez természetes mindenkinek más tetszik.
    Nekem sem igen jön be a prototype de ezt végigviszem nemsokára bár uncsisága végett apránként Mercenaries 2-öt meg kb 1/4-edéig sem vittem el sokkal nehezebb mint a prototype :D
  • Shep
    #1593
    Verjetek agyon, de nekem a Mercenaries 2 is sokkal jobban bejött mint ez.
  • armageddon666
    #1592
    Sziasztok... Most ott tartok hogy Bloodtoxot kellene pumpálnom, de valahogy nemtom megvédeni a pumpát...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tudom magamra csalni a Huntereket, ha mégis sikerül, akkor meg elgyepálnak -.- Blade Powerrel meg páncéllal megyek... illetve valamikor páncél nélkül... így sem úgy sem sikerült eddig... legrosszabbak a Leader Hunterek amik nagyon imbák :( Lehet hogy kellene a hunterek elleni képessék? Csak sok EPbe kerül...
  • strebacom
    #1591
    Lenne olyan rendes valaki hogy az eredeti exe-t...feltenné valahová... próbálkozni szeretnék egy másik(dvd5) verzióval ami már a crackelt exe-vel települ...
    Köszi!!!
  • arty
    #1590
    természetesen nem 1ghz-en megy a proceszorod állandóan. a cool'n'quiet (ami a BIOS-ban egyébként kikapcsolható) szabályozza le az órajelet 1ghz-re, amikor nicsen terhelés alatt - játék közben biztosan 2.7ghz-en megy!
  • Lobsterman
    #1589
    Talán mert FELROBBANT EGY RAKÉTA MELLETTED? :D
  • elitehun
    #1588
    Talán a lökéshullám miatt
  • niiil
    #1587
    1 magos procin else indul???:\
  • niiil
    #1586
    Nem kell, köszi találtam:D.
  • niiil
    #1585
    Sziasztok, egy minimális gépigényt valaki tudna nekem mondani?:)