2268
  • ronso
    #1544
    1 ghz-n megy az 5200 es procid?
  • tiburon26
    #1543
    hogy lehet a felbontast 1280x1024-re allitani?
  • Nagylaci
    #1542
    Helikopterek ugyan tényleg nagyon idegesítőek, de nem olyan nehéz elintézni őket! Szóval ha gond van akkor fel kell rohanni egy magas épület tetejére, hogy csak a helikopterekkel kelljen meccsezni. Közben érdemes aktiválni az Armor -t majd a Whipfist -et. A tetőn "Tab" -al jelöld ki az egyik közeli helikoptert ami nem nagy dolog mert mindig közel jönnek. Ezután az "E" nyomva tartásával a Whipfist -et kilövi és odarántja magát a helikopterhez. Ekkor már csak beszállsz és kilövöd a többi helikoptert és vége is a mókának. Ezt amúgy annyira könnyű megcsinálni, hogy inkább unalmas lesz egy idő után mivel a vége felé nagyon sok a helikopter.
  • Richardix
    #1541
    ja és előre is bocs a dupláért de mikor lesznek platina eventek?
  • Richardix
    #1540
    ha már eventeknél tartunk:
    a Fire in the Sky nevű event sztem lehetetlen goldra! a lényeg h heliből kell ölni huntereket meg a többi kis szart, de olyan sokat akar h lehetetlen... másfél perc alatt 300-at óó köszi... nekem a rekordom 140 pedig nemegyszer próbáltam és halikopáter "skill" is maxos már. a másik h ennél a eventnél nem müxik a követőrakéta, mármint ha azzal ölök, nem kapok pontot O.o
  • offkorzreg
    #1539
    ja
  • Flamer
    #1538
    eventeket meglehet cisnálni ujra? pl hanem sikerült elsőre gold stb?
  • Broafka
    #1537
    szerintem ez annyira nem logikátlan. Ha azt vesszük, hány olyan amerikai filmet látunk a TV-ben ahol először lőnek, aztán gondolkodnak. A másik meg, hogyha bele gondolunk, akkor a történet folyamán kiderül, hogy:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mi nem csak fertőzöttek vagyunk, hanem mi magunk vagyunk a VÍRUS
    innentől kezdve tulajdonképpen hihető azt hiszik, hogyha mi meghalunk, meghalnak a fertőzöttek, vagy legalábbis valami hasonló.

    szerintem a legnagyobb baromságaz az hogy nem lőnek ránk, miután 200-zal rohanunk felfelé egy épületen, meg elrepülünk 2 km-t
  • Vaxi
    #1536
    köszi!
    szal elindítom a játékot, bejon az intro, enter nyomok, megint intro.
    ha hagyom futni az introt, ledob az asztalra, visszamegyek, és megint intro :)
    mi lehet a baj?
  • grebber
    #1535
    Nincs neki warez topikja! Kérdezd itt hátha tudunk segíteni!
  • Vaxi
    #1534
    warez topic hol van?
    vagy még mehet ide warez kérdés?
  • storm181
    #1533
    Magyar nyelvű teszt - 7,5 pont
  • elitehun
    #1532
    De amikor meg kellett védeni egy másik bizbaszt akkor a katonák nem lőttek engem. csak néha jött pár csávesz egy heliből és azok lőttek de miután kinyírtam őket senki sem lőtt
  • Prof William
    #1531
    Sokat dobott volna a hangulaton ha ilyen esetben ellehetne dönteni hogy melyik oldalra állsz... Teszem azt lenne egy mission hogy pusztíts el 3 Hive ot vagy 3 bázist. Ha a hiveokat pusztítod el akkor úgymond a katonák oldalára állsz akik felismerik hogy jó arc vagy és nem olyan sűrűn lőnek rád. Ha a bázisokat akkor a fertőzöttekkel lessz jobb kapcsolatod (segítenek stb) és mondjuk ez befolyásolná a végét.

    Helibe/tankba ülni azért jó mert ha nem látják katonák hogy beszállsz és csak a fertőzötteket lövöd akkor békén hagynak. Így pl ez a küldetés is sokkal könnyebb.
  • elitehun
    #1530
    Én pedig tankkal védtem ;)
  • Cat 02 #1529
    Én bepattantam egy helibe és onnan végigkísértem az acitont ;)
  • Richardix
    #1528
    na most estem át az eddigi leglogikátlanabb küldetésen amivel PC-s "pályafutásomon" találkoztam.
    a helyzet a következő:
    be kell törnöm egy épületbe [spoiler]Mert a húgom elrabolta egy leader[/spolier]
    a katonaság épp egy hiperszupertankot küld h pusztítson el jópár hive-ot (köztük az enyim is)
    a feladat: megvédeni a tankot a hunterektől és a többi fortelemtől, DE közbe a katonaság is engem tipor, ahelyett h belátnák, nélkülem elbuknak.. ennyire nem utálhatnak engem ....
  • Broafka
    #1527
    bocs, valóban, csak kicsit csalódott vagyok, nem gondoltam volna hogy poént lövök le... nah nem mintha nagy poént lőttem le
    egyébként meg az a baj, hogy iszonyat kesze-kusza módon találja meg az ember a dolgokat és az információkat, a memória hálóban meg mindet végig nézni az húzós. De volt egy kettő információ ami érdekes volt, amúgy a nagy része az eléggé ismétli önmagát
  • Richardix
    #1526
    egyrészt: ezt rakhattad volna Spiler-ba
    másrészt: nemtom te hogy vagy vele, nekem az is elég h minden kis információmorzsát tudok.
  • Broafka
    #1525
    CSALÓDÁS!

    kínok kínjával, szenvedések szenvedésével, tűt a széna kazalban, megtaláltam az utolsó embert is aki hordoz valami memóriát, és mit kapok? nah mit? SEMMIT! egy hatalmas hátbaveregetésen kívül semmit!
    Legalább kaptam volna 60 diplomát, vagy neveztek volna ki elnöknek, mert kb annyi ember tudását szívtam magamba, vagy valami fergeteges nagy poén lett volna, de nem, semmi...

    mi van ha minden eventet megcsinálok platinára, ugyanez?

    komolyan mondom, ezért aztán érdemes volt ennyit szenvedni
  • Broafka
    #1524
    már mondtam hogy felcseréltem a kettőt...
  • Dante93
    #1523
    Na végre nekem is sikerült befejeznem! Nagyon bejött az egész játék, főleg Alex szinkronja nagyot dob a karakteren. Viszont az uccsó bossnál ment az anyázás rendesen
  • Lobsterman
    #1522
    Gusztustalanul szemét az utolsó 4-5 küldetés.
  • Prince23
    #1521
    lol 104 üzenet??? na ez a beszéd, hisz kijött a gém:D
  • Shep
    #1520
    Azt hiszem most fogom befejezni ezt a szart, a helikopterek az agyamra mennek, csak jönnek és jönnek ráadásul mikor már 4-5 köröz egyszerűen képtelenség elintézni őket, mert folyamatosan rakétáznak. Ez így engem már nem szórakoztat csak idegesít.
  • The Protector
    #1519
    Erről lenne szó.
  • elitehun
    #1518
    Ja. Nekem is csak közepes beállításoknál fut, de mondjuk így is szép
  • Balumann
    #1517
    "Vezérlőpult/rendszerben 1GHz-t ír a procinak"
    Innentől kezdve egyértelmű a probléma, 2,7 Ghz helyett 1,0 Ghz-en megy a proci, rosszul van beállítva a proci órajele. Nem kell semmit állítgatni, egy Defaultot nyomj, akkor szerintem helyre állítja a dolgokat. Segíteni nem tudok így, mert majdnem minden alaplapnak más a biosa, esetleg ha csinálsz képeket akkor tudunk segíteni.
  • Prof William
    #1516
    Az mondjuk poén volt amikor az Empire State Building tetejéről ugrottam egy talpast megreptetve pár autót, mire a járókelők rám néztek majd mentek a dolgukra. Hiába no egy New Yorkit nem könnyű meglepni. :)

    A játék nagyon tetszik eddig. Bár az még mindig furcsa hoyg az eggik városrész6ben tombol a káosz 1 kilóméterre meg zajlik az élet mintha mi sem történt volna. Lehet jobb megoldás lett volna ha az egész város egyszerre fajul el. Bár amilyen iramban terjed a fertőzés sztem előbb utóbb az egész város "vörös" lesz.
  • wedge31
    #1515
    Szerintem mocskos dolog hogy a Nvidiára optimalizálják a játékokat mikor pl több mint egy éve az ATI gyárja a jobb kártyákat ,de jól mondod a pénz beszél...
  • The Protector
    #1514
    Hát az nvidia virítja a lóvét.Atik-erősek de a támogatottságnál az nvidia-ánál a pont.Ez van.Mostanában csak a Riddick remake-nál volt ATI optimalizáltság de olyan szinten h egy jóval gyengébb kártyán mint az enyém sokkal szebben futott a játék.Sőt amíg nem jött ki a 185-ös driver adig kemény 10 fps-el döcögött a játék.
  • wedge31
    #1513
    Viccelsz ? Egy kezemen megtudom számolni hány komoly játéknál van ATI logo és rengetegnél Nvidia.
  • Broafka
    #1512
    igazad van bocsi, szal az NVIDIA-kat támogatják, az ATI-t kevésbé!
  • Broafka
    #1511
    Na jó, akkor leírom utoljára, és kéretik bannerba rakni:

    Minta vételes küldetés:

    A fertőzött víztartályt szét kell törni, mielőtt a lény ki kellne belőle (következés képpen, mielőtt a narancssárga dzsuva ellepi az egész víztornyot). Az épületnél a sárga gömböket kell fölszedni, ha már nem dob többet, akkor tankkal kell támadni az épületet (hozzá kell tennem, én a tankokat szedtem szét, és úgy is adott nekem sárga göböket)
  • The Protector
    #1510
    XP-t raktam fel.Vezérlőpult/rendszerben 1GHz-t ír a procinak.Nem tudom miért.Pedig 2.70GHz-s a proci.Azt mondták kapcsoljam ki az amd cool and quet-ot de az sem segített.Akármire állítom ezt csinálja.Igazából vannak játékok amik rohadtul szarakodnak.Sok ember/Assassins creed.Akármit csinálok sok embernél akad.Ugyanezt csinálta a 8600Gt videókarimmal is a gép.Úgyhogy a kártyahiba nem lehet.A windows tökéletesen fut.A bios-hoz viszont nem nagyon értek és nem is piszkálom.De ha leírod pontosan mit állítsak be azt megköszönném.jah a ramjaim márkátlanok PQI-a márkája és élettartamgaranciás(akármikor romlik el kicserélik).
  • Hellsing47
    #1509
    pont fordítva, inkább az nvidia kártyáit favorizálják jobban a játékok
  • Balumann
    #1508
    Hát azért ennyire nem szokták utálni :D Ez inkább úgy tűnik, mintha a proci ilyen 1, valahány Ghz-en menne.
  • CroftManor
    #1507
    elakadtam annál a résznél, ahol marha sok iylen víztartály szerűségen ilyen sárga trutyi van és mindíg kijön belőlle egy nagy mutáns... aztán meg egy épület ami szintén tele van trutyival és nem tom mit kell csinálni mert egy csomó tank meg helikopter jön és szétrombolják ezt az épületet :S
  • Balumann
    #1506
    Hát a géped egyáltalán nem gyenge a játékhoz - sőt szerintem minden játékot maxn kéne vigyen. Előszöris nézd meg, hogy biosban minden jól van-e beállítva, nyomj egy defaultot (optimised, ne failsafe defaultot :D), ha utána is rossz, akkor az valószínűleg hardver hiba lesz.
    Milyen Windows-t raktál fel?
  • Broafka
    #1505
    videó kártyák is szoktak rosszalkodni. Pl a játékok az ATI-t szeretik inkább, az NVIDIA-t meg szokták utálni. de passz, nálam hibátlanul fut, néha kifagy, a hang gyöngébb egy kicsit, de amúgy minden szép és jó