2268
  • gfreak
    #1664
    azért kell gyűjtened, hogy Dana tudja analizálni...én ott rohantam fel-alá, szorgalmasan szedegettem ezeket a szarokat, a mutánsok meg a katonák elvoltak egymással, néha szétzúztam egy-egy tankot, a gyalogságot meg eltapostam pajzs be, sprint, és már szálltak is szerteszét meg ezektől a sárga biszbaszoktól folyamatosan critical mass-ban vagy..szóval a groundspike is mehet korlátlanul szinte, meg az a csápos őrület is
  • EK1TEP
    #1663
    Aha!
    De azt minek gyűjteni?Nem értem azt a küldetést!
  • gfreak
    #1662
    melyik rákos épületet? amikor gyűjtened kell a sárga izéket amik potyognak belőle?
  • EK1TEP
    #1661
    Ti hogy védtétek meg azt a rákos épületet?Nekem az istennek sem sikerül jönnek annyian mint a nyüvek!
  • armageddon666
    #1660
    huhh... megfogtál :) asszem a groundshatter (ha van ilyen) légi verziója, és utána ez. 540000 pont meg 470000 pontok talán... vagy ilyesmi... aztán lehet hogy egy 0val kevesebb :D
  • Flamer
    #1659
    igenigen ha nem szaggatnának az átvezető videok meg ezek akkor szivesen megnézném de igy nem látom értelmét :D
  • Cat 02 #1658
    Mennyibe fáj és mi kell hozzá ? :S
  • armageddon666
    #1657
    na bazz, 1.5 óra kínszenvedés de megvolt a féreg :D össze kellett farmolnom elég pontot hogy lehessen légi devastatorom -.-
  • Raven456
    #1656
    Hali én letöltöttem a Protoype-ot de amikor mountolom installra rákattintok nem történik semmi még telepíteni sem tudom.
  • Richardix
    #1655
    ahogy el kezdtem a játékot, már éreztem h ebből elöbb vagy utóbb film lesz... mondjuk nem kis tőke kell majd az effektekhez mer amik itt vannak... :P
  • armageddon666
    #1654
    thx tippeket... akkor már csak a pengés slicet kéne megvenni (1 milla EP), meg a légi tüskéket, esetleg légi paint (tüskéket nem is tudom hogy mi kell hozzá :S, paint meg tudnám venni... de az is drága :D) és van 60k EPm talán x) fasza :D tudok nyomni olyat hogy quit to freeroam és akkor csinálni mindenféle mellékküldit pontokért?...
  • Broafka
    #1653
    jah ls az a vicces, hogy itt van a legnagyobb harc, meg minden üzlet teljesen tönkre van menve, kirakatok betörve, de a Gold's GYM az csillog villog még Elizabethes harc után is :D
  • Broafka
    #1652
    Azért ez odavág! :D
    jobb mint az NVIDIA, vajon mennyit fizethettek ezért :)
  • Prince23
    #1651
    Hát nem tom, de eléggé meglepett a dolog, hogy jött egy (fő)küldi így

    Ja és sztem ebből filmet is fognak csinálni, hiszen DR McMULEN kiköpött arra a színészre hasonlít, aki a Resi 2-3-ban a kutatót illetve a 3. részben főbosst alakított. Ja és szerepelt a Tomb Raiderben, mint rosszfiú természetesen.
  • xido
    #1650
    jójó...nem forog,de hiperérzékeny a csávó és néha már oldalról látom:)
  • Broafka
    #1649
    ööö, mi? miért forog a kamera? nálam fixen van Alex mögött
  • Broafka
    #1648
    egyébként szerintem elég ha csak az összes tudósos küldit csinálod meg...
  • xido
    #1647
    Most jön az,mikor azt mondom,büdös kurva anyjába nem lehet a buzi kamerát lockolni a hátam mögött,hogy ne forogjon összevissza,mikor nem kellene,faszom aranyra nem tudom megcsinálni az időmérők felét
  • GP2100
    #1646
    A 2. "pályán", amikor a helikopter elől kell menekülni, az elsőt leszedem, felmegyek a jelölt tetőre, és abban a pillanatban ahogy megjelennek a helik és elhangzik, hogy "I gotta kill them", lefagy a játék(az egész gép nem, a feladatkezelőből le lehet lőni). Ezt zsinórban 3x egymásután megcsinálta ugyanazon a ponton, szóval azért kérdezem, hogy ez egy ismert hiba vagy csak nálam rossz valami?
  • Richardix
    #1645
    mellékküldetés alatt minden ventet értesz? és elég szimplán megcsinálni?
  • Broafka
    #1644
    kövesd az utasítást, ez amoylan tanuló rész, elég nehezen működik, vacakolj a tab-bal váltogasd a célpontokat, és előbb utóbb halál fej lesz belőlük
  • Endiman
    #1643
    sziasztok!

    ennél a résznél járok, hiába lövöm a célpontokat nem sérülnek! nem használok trainert! miért lehet ez?

    kép
  • Broafka
    #1642
    ilyet nem találtam hogy 1280X720 mármint hogy egyáltalán nem lehet iylet beállítani
  • Broafka
    #1641
    tudtam, azt hittem hogy az csak egy tudós volt, de aztán nagyon ismerős volt, az egyébként egy elég... szar helyzet ami azzal a nővel történt
  • Lobsterman
    #1640
    Jaja, szeretem azt a képességet. Tankokat szoktam vele irtani, meg huntereket :D
  • Prince23
    #1639
    Jééé tényleg, elfeljtettem közölni. aki megcsinálja az összes szárazföldi mellékküldiket (heliket nem muszáj) az kap + 1 küldit!!!!!!!! Alex ellátogat a feleségéhez és jól..... na nem mondom már el mert spoilertéma nagyon! a feleség is benne volt az állam összeesküvésben . az a lényeg. Meg Mercer is ugyebár.
  • CroftManor
    #1638
    Én 1280x720ba és 16:9es képarányba mentem. meg 3-4 Mb bit rate.
    Így lesz HD. Hogy mé nincs hang..hát nem tom. XPt használsz? Mert ott nekem se vett
  • Broafka
    #1637
    amúgy tudtátok hogy amikor alig van életed, (és persze megvetted az adrenalint) akkor is tudsz csinálni devastator támadást, ha jól megnézed akkor is kék az életed! :)
  • Broafka
    #1636
    azt egy másik youtube-os videóban láttam, penge meg páncél föl, föl egy épület tetejére, Elizabeth valamelyik 3 ölhető részét kijelölni, fölrepülés a magasba jobb klikk hosszan nyomva és akkor lecsap a pengével (jah persze meg is kell venni ezt) ezzel kb ugyanazt éred el mint a tüskékkel, csak a tüskével egyszerre 3-ról tudod leszedni akár 4-5 egységet is egyszerre, csak időbe telik újra vissza jutni a kék csíkba
  • Lobsterman
    #1635
    Jaha, te voltál. Nem akartam visszakeresni, de így utólag kudos, én a te megoldásoddal öltem le szóval kösz érte :)
    Pengés rárepülős megoldás?
  • Broafka
    #1634
    nah igen, a 3.-at én használtam, az kezdőknél be válik, másodszor már a pengés teknika repült, az is elég hatékony, és gyors
  • Broafka
    #1633
    működik, köszönöm :)
  • Lobsterman
    #1632
    3 dolgot tudok ajánlani:
    1, Jól megdobálod autókkal, járókelőkkel, ami épp kézügyre esik :)
    2, Ha jól emlékszem a katonaság is kivonul irtani, szóval lopsz egy tankot, és azzal darálod amíg tudod, bár sztem könnyen szétkapja a zöld lövedékekkel
    3, Amit itt valaki már említett, és nekem nagyon jól bevált. Megveszed a tüskés vagy a masszalövős devastator támadás légi formáját(a csápos nem túl hatékony, azzal kár is szórakozni). Namost, elmész az egyik mellékutcába és feltankolod maxra az életerődet fertőzöttekkel, hunterekkel, gyalogosokkal, ami jól esik. Felmászol az egyik magas épület tetejére. Az épület tetejéről elrepülsz a "kukac" fölé, és ott erős zuhanásba kezdesz. Lényeg hogy ha földetérsz, akkor minél közelebb legyél hozzá. Zuhanás közben, ajánlott kikerülni a feléd lőtt cuccot, és még esés közben(persze a kukac legyen becélozva) ellövöd az egyik devastatort ami ha jól esel, elég lesz kb harmad életerő levételére. NA ezt megismétled 3* megpofozod kicsit a pengéddel a lányka arcát, aztán újra és újra és újra csinálod amíg meg nem hal.
    Elég irritáló boss. Nekem majdnem 40 percembe telt leölni :S
  • Broafka
    #1631
    #1483
  • Broafka
    #1630
    hű, megnztem, előjött valami mixer, megelőjött valami hangfelvevő is ami nagyon le volt állítva, most ellenőrzöm
  • armageddon666
    #1629
    na fasza... a pumpálás megvolt (spike spam ^^), de most gázban vagyok mert jött a kukac (így spoilerek nélkül), szal ellene valami tipp? mert gyakorlatilag a közelébe nem jutottam :D
  • Balumann
    #1628
    a felvételi mixer (vezérlőpult, hangok, felvételnél hangerő) állítsd be, hogy a sztereo mixer (vagy sztereo keverő) legyen kiválasztva. Lehet, hogy a hangkártyád programjában kell, nem a windowsban (hangkártyafüggő)
  • Richardix
    #1627
    mert be kell állítani honnan vegye a hangot.. figyelj:
    1. hangerőszabályzót elindítod
    2.Fájl/tulajdonságok
    3. "felvételhez"-re klikk és pipáld ki a sztereó keverőt.
    elvileg ennyi.
  • Nagylaci
    #1626
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Annyi különbséggel stimmel a történet eleje, hogy a vírus nem bejut Alex testébe hanem amikor lelövik akkor ráesik az összetört üvegre és a vírus felemészti és lemásolja mint később az összes többi áldozatot(consume). Szóval akivel játszunk az Alex másolata aki gondolom annyiban különleges, hogy mivel ő az első test hozzá vissza tudunk térni.
  • Lobsterman
    #1625
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez a Dana dolog kicsit furcsán nincs lezárva az már igaz, de mondjuk miután megmentette Mercer, utána derült ki számára hogy ő a mumus, szóval ez talán magyarázhatja hogy miért nem érdeklődik tovább a húga után. Én is leszarnám ha kiderülne a, nem az vagyok aki vagyok b, nem is a húgom ez által :)