2268
  • balika16
    #1704
    Még csak Boxra!
  • lac556
    #1703
    van már pc re is v csak box?
  • Hegi90
    #1702
    kombókat a billentyűvel is egyszerűen tudok csinálni. Inkább az a baj, hogyha belemerülök pár órára a játékba, görcsbe áll a kisujjam a sok shiftezéstől
  • Hegi90
    #1701
    tudod ez olyan mint a foci.

    Mikor szurkolsz akkor teljesen más érzéseid vannak, mint amikor te is ott vagy a pályán. Ez a különbség amikor egy videót nézel a játékból, meg aközött amikor játszol :)
  • gfreak
    #1700
    kontrollerrel egyszerűbbek a kombók meg a mozgás, bill+egér viszont pontosabb (ergo: gamepaddel targetelni kell többször)
  • zipo3
    #1699
    Köszönöm!Hát akkor nagyon gyorsnak kell lenni hozzá!Lenne még egy kérdésem,mivel könnyebb játszani billentyüvel,vagy game paddal?
  • gfreak
    #1698
    mielőtt kijön belőle a hnter, azelőtt csapd szét..és csak azt amin ilyen sárgás-gennyes kelések vannak xD
  • zipo3
    #1697
    Sziasztok!
    Tudnátok segíteni,mert elakadtam a játákban ott ahol a víztorgyokhoz kell menni és szörnyek jönnek ki belőle!Már nagyon sokat szétütöttem ,de a genetika metichal csík nem igazán mozdul semerre!Mit rontok el?Köszönöm a segítséget előre is!
  • Broafka
    #1696
    jó én nem gamepaddal játszom, és csak azért mondtam azt hogy bonyolult egy kicsit a billentyűzet kiosztás, mert ha az ember mindent ismerne és jó harcos lenne az ember :P akkor mondjuk felfutsz a fallra hátraszaltó, előveszed a pengét és lecsapsz egy tankra, felrobban, ekkor egy csápos devastatort benyomsz, felugrasz, hijackeled a helikoptert, mind1, a lényeg, hogy látványosan is megtudnád te azt csinálni, és máris úgy tűnne hogy tök erős vagy, csak részemről mire megtalálom, meg mire reagál a megfelelő gombra, addigra már rám lőttek egy rakétát, és oda a hangulatnak, utána már csak menekülés az egész
  • gfreak
    #1695
    az ostor elég fosul szerepelt nálam eddig..a devastatorokat külön nem említettem, hiszen azoknak azért alapból durva hentfesztivált kell rendezniük (nevéből adódóan), de hogy pl, a pörölykézzel nem lehet akkora "thunderclap"et nyomni hogy tényleg legyen értelme...vagy hogy a karmokkal is elcifrázgatsz, de a jól összefűzött, látványos és hatásos hat-nyolcütéses kombók merre vannak? idáig ilyen 4ütésesnek is örülni kellett..vagy ez majd a végefelé még durvább lesz?
  • gfreak
    #1694
    kontrollerrel tolom, így kicsit egyszerűbb, és nem is az irányítás a legnagyobb bajom...hanem hogy hiányzik az az igazi földmegrengető erő ami átjött a videókból...a Hulkban széttapostad a katonaságot mint a bogarakat...itt meg hiába vagy böszme erős, 10percig kergeted a szerencsétlen szopókat, mire megtérhetnek őseikhez...

    Flamer: a minitérképen ha zöld az event, akkor nincs érme, aztán meg amit kaptál érte, olyan színű (bronz, ezüst, arany)
  • armageddon666
    #1693
    Gamepad <_<
  • armageddon666
    #1692
    Karmokkal beugrok az 30fős tömegbe, és 20 sem múlva semmi nincs ott
    Pengével ez 45 főnél is működik
    Ostorral meg 10 sec alatt :)

    Devastator (tüskés vagy csápos) meg 60 fős instantkill... járművekkel együtt :) ha jön a Strike Team és nagy szarban vagyok a tendrillel mindnek vége :(

    Cannonballal 2 hit egy helikopter, jól összefűzöm a strike team fél perc alatt odavan... ha tankok vannak a pengés lecsapással egyből megvannak...

    nemtom milyen darálást szeretnél ennél többet... és ez csak néhány képesség... a mindenféle magasból becsapódó területes cuccok még nincsenek is benne, pedig azok is látványosan pusztítanak... Hát épületek nem rombolhatók... de az még a jövő zenéje :) bár történetes játékokban ott sem hiszem... pl. mi van akkor ha lerombolsz a tombolás közben egy olyan épületet amit egy későbbi küldinél meg kellene védened? :D újrakezded a játékot?... szal ilyen gátak nem csak a technológia miatt vannak (mert olyan szempontból nem hiszem hogy lenne akadálya)

    Egyébként nekem tetszik a grafikája is... nem feltétlen szuperhi-end engine, de az összhatás remek :) és igen, KÁOSZ... fenébe, miért van káosz? ekkora hülyeséget... elszabadul egy zombikat gyártó vírus, és bevonul a katonaság, és NINCS REND?! felháborító... :)
  • Flamer
    #1691
    elkeztme cisnálni az eventeket de .. aztse tudom hogy mijen érmet kaptam érte:D meg nem tudom hogy lehet ujracsinálni :|
  • Broafka
    #1690
    az a baj, hogy túlságosan belebonyolódik az ember a billentyűkbe. Szóval shifte folyamatos nyomás, közben W mert előre mész, aztán közben nyomod folyamatosan a szóközt hogy feltúrbózd az ugrást, akkor a levegőben vagy, shift+shift, akkor kicsit előre szállsz, majd shift lenyomása közben szóköz akkor repülsz is és akkor ott az ellen akkor klikk, de hosszan hogy feltöltsd, akkor klikk mind a kettővel, shift, kklikk, sihft ssjfzsdgnj,xchbvfg ldfvdfnv....
    ááá, már szét lőttek
  • gfreak
    #1689
    Nekem az a legnagyobb bajom, hogy nem érzem hogy olyan fenemód atomdurva pusztító lennék...vannak fasza képességeim, minden adott hogy egy jó öldökklést rendezzek amolyan Hulk-formában, és ez elmarad...az a csápos kar is inkább jópofa de tök gyenge, a bitang nagy öklök is faszák, de nem írtja az ellent ahogy kéne, a akrmok jópofák, de semmi extra..a baszomagy penge is ütős mondjuk, de nincs az hogy beugrok egy huszas tömegbe és fél perc alatt már csak testrészek borítják a flasztert...hiányzik a büdös nagy tombolás amit kinézetm a játékból...persze lehet darálni, de ennél brutálisabbra számítottam
  • Lobsterman
    #1688
    Szóval azt mondod ha szebb lenne akkor jó játék lenne, de így nem az? De nem vagy felszínes ám xD
    A káoszról meg annyit hogy itt legalább van. Mindig is utáltam a rendezett mivoltát az ilyen nagyobb konfliktusoknak más játékokban. Itt legalább úgy néz ki a hadsereg vs mutánsok összecsapás mint ahogy tényleg kinézne.
  • DavJan
    #1687
    Hello mindenkinek,nemreg kezdtem el jatszani en is a Prototype-ot....es sikerult fennakadnom.Megpedig annal a resznel amit emlit itt Scooby87.
    Arrol van szo hogy be kene potyogtetni a kodokat a detektorokba...hogy az a hapi odamereszkedjen...na,csinaltam en lassan gyorsan...sehogy nem tudom hatastalanitani oket.Lenne szives valaki megmondani hogy mit kell ott csinalni?
    Elore is koszonom es kellemes napot
  • EK1TEP
    #1686
    Hát emberek egy darabig bírtam a játékot de olyan semmi értelmét nem látom!Uncsi küldetések értelmetlen az egész!Lődöznek össze vissza emberek rohangálnak kész káosz!Valamikor azt sem látom hogy mi történik mer a képembe robban minden!Grafika is elég gyengusz.Ezt kellett volna ellensúlyozni akkor valami jó játékmenettel, vagy fordítva: grafika űberbrutál és a játékmenet meg olyan amilyen.Unalmassá válik és sokszor van olyan hogy mérgemben alt+f4 és kilépek a p*csába! Pókemeberben jobban bejött ez a szabad mászkálós feeling.
  • Lobsterman
    #1685
    Odarúgod magad közel a helihez(baromi közel), és gyorsan e-t nyomsz. De baromi nehéz eltalálni a jó közelséget.
    De könnyebb ha a csápkézhez megtanulod a csápkéz elkapást, és akkor jó messziről be lehet fogni a heliket sima e-vel, akár a fölről is.
  • grebber
    #1684
    A vége fele már nagyon brutál nehéz a game :(Azt hittem az atomszörny után már nem lehet nehézség de egyből olyan küldi van hogy ki is léptem a picsába.Százmilliárdan lönek kb nem is látok mást csak robbanásokat annyian lőnek esélyem nincs:(
  • NEOreg3
    #1683
    ha más a billentyűket használsz vagy gamepad-ot, akkor azt a gombot nyomd meg az E helyett, amelyikkel megragadod a tárgyakat
  • NEOreg3
    #1682
    kell az ostoros képesség, e-t nyomsz és ha eltalálod a helikoptert akkor odahúzod magad hozzá, onnan meg már egyértelmű
  • CroftManor
    #1681
    vki árulja el hogy lehet a helikoptereket elfogalni, mert nekem csak elkezdi rúgni, ha meg nem éri el, akkor visszaesik. Csak a tankoknál jelenik meg az E gomb, helikopternél nem. Kihagytam volna vmit?
  • balee4
    #1680
    na végre én is végigtoltam, majd írok róla egy rövid értékelést, am a vége kurva nehéz volt
  • Richardix
    #1679
    scooby... amit leírtál az legalább 10 misszióra jellemző még... konkrétum? mi a feladat, stb...
  • Scooby87
    #1678
    megcsináltam
  • Scooby87
    #1677
    hüm....szerintem leírtam....a 10ik missziónál vagyok...ahol miután kiitattam "álruhában" a detetkrotokat(nem a 10et hanem a 4est---legelösözr van ilyen) helikopterek kezdenek üldözni
  • Richardix
    #1676
    jah és hidd el ez a kis hasonlóság senkit nem fog vissza a filmkészítésben...
  • Richardix
    #1675
    ha elmondod miről szól a 10. misszió talán még segíteni is tudunk
  • Scooby87
    #1674
    elakadtam a gémben....a 10ik missziónál vagyok...ahol miután kiitattam "álruhában" a detetkrotokat helikopterek kezdenek üldözni....már kinyirtam nem túlzás vagy 20at ,de még mindig csak jönnek....elmenekülni meg szinte lehetetlen,mert folyamatsoan újratermelődnek....mit kell itt csinálni???
  • gfreak
    #1673
    hmm..nemtom, én nem ütöttem az épületet, viszont folyamatosan potyogott belőle a cucc, akkor is ha épp érkeztek csak aktonáék, mert véletlenül bedarálódtak vala ...párszor ráadásul össze is dőlt az a szar, aztán kezdhettem előlről
  • Cat 02 #1672
    Aham, de csak fertőzötteket és még mielőtt kikel belőle a hunter.
  • Flamer
    #1671
    hiába ütöttem szanaszét.. :C nem adott semit? elég csak télelg szétkurni? kézzel vagy akármivel lehet?:o
  • Broafka
    #1670
    én sokba bele ütköztem (mármint fertőzött víztoronyba)

    jah és az épületet kellene lőni hogy adjon bogyókat, de mivel a katonaság ezt elintézi helyettünk, ezért folyamatosan jönnek a bogyók
  • Broafka
    #1669
    szerintem nem lesz belőle film, mert az alap koncepció az eléggé emlékezteti majd az embereket a resident evilre.
    1, A csaj (asszem Veronica, vagy mi a neve)akit beinjekcióztak a vírussal szuper képességei lettek = Alexben a vírussal, maga a vírus
    2, Fél holt, fertőzött, zombis manhattan = Racoon City
  • EK1TEP
    #1668
    Áh köszi ez bevált!
  • gfreak
    #1667
    víztornyosnál gyorsba öklözd szanaszét a tornyokat (különben röhejes hogy alig találsz a küldi után ilyen tornyokat)

    az épületesnél..amit lejebb írtam az nekem tök működött...én az első infected patrollal voltam így...10.re lett meg, akkor meg egyből aranyra :D

    lehet hogy felváltva fogom tolni controllerrel meg billentyűzet+egérrel ;)
  • Cat 02 #1666
    A víztornyos, vagy az épületizzadós ?
  • Flamer
    #1665
    hát már kurva anyámat.. :D nem birom énse a mintabegyüjtöst megcsinálni.. hiába nyomok E-t hiába ütöm szét vagy valami akkorse :&