2268
  • Richardix
    #1788
    ahogy egy hive-ot is lerombolsz...
  • Prof William
    #1787
    Azt hogy lehet? Lehet hogy az volt baj.
  • leviking
    #1786
    az egész épületet fel lehet robbantani.... de akkor is visszaterem.. :(
    sajna
  • Prof William
    #1785
    A bázisba. Ha felveszed egy parancsnpok mikós alakját allor be lehet menni. Van egy nagy terem dugig katonákkal. Ha kiirtod akkor mejelenik hogy grat -1 bázis. De amint kimegyek ismét jelöli mapon a bázist. Vagy lehet hogy odakint is meg kell ölni mindenkit?
  • leviking
    #1784
    persze ha megvan a képesség xD
  • Richardix
    #1783
    Am ami mutatja h prototype-os beidegződéseim még vannak:
    Flatout Ultimate Carnage-el játdzottam, megyek, versenyzek egyszer csak jobbra meglátok egy kék fényt, és abban a pillanatban az futott át az agyamoon: ye találtam egy landmarkot! persze ez csak egy pillanatig tartott...
  • Richardix
    #1782
    mikor az életcsíkod kékbe van jobbegér(spec)+e(fogás/beszállás) nyomvatartva amíg teljesen fel nem tölti.
  • borix
    #1781
    Ahhoz a támadáshoz mikor minden irányba kinőnek belőlem csápok a levegőben ahhoz mit kell nyomnom ?
  • Richardix
    #1780
    ja nekem is teccene ha kiírthatnám a maradék vírust... vagy ha lennének iylen jutalmak olyanokért mint pl összeszeded az összes landmarkot, avgy hintet stb... teszemazt egy új képesség amit máshogy nem szerezhetsz vagy hasonló.
  • Venom
    #1779
    Biztos annyi életreszóló jutalmat szerzett hogy kifejlesztette az acélhólyagot mint a sims3-ban :D
  • Richardix
    #1778
    honnan mentél te ki? O.o
  • leviking
    #1777
    az a baj hogy legalábba végére betehették volna kipucolhatnám a várost.
    mert így már uncsi lett nekem a story után...
  • Prof William
    #1776
    Alex feldolgozza a vizeletét és energiává alakítja. Azért olyan kemény csávó. :)

    Az újjáépülő bázis meg... Az a fura hogy nekem AZONNAL megjelent. Nem volt pát perc várakozási idő. amint kimentem már ott is volt. Vagy lehet hogy azért mert nem nyírtam ki mindenkit odakint?
  • offkorzreg
    #1775
    de a főnök alakját kell,és bemehetsz
  • leviking
    #1774
    kártyát? már nem nagyon emléxem de nem véletlen a főnök alakját kéne felvenned?
  • rcsaby
    #1773
    A Megszerezhető egyenruhák küldetésnél(bukosisak).Azt irja hogy szivárogjak be a bázisra.Az épületet mutatja,de oda nem tudok bemenni,mer kér valamilyen kártyát.Már elég sokáig eljutottam,de evvel nem tudok mit kezdeni.Valaki Help.
  • zorrobomber
    #1772
    ugráltam egy kicsit :)
  • Cat 02 #1771
    Mi másról mintáznák teeee ?
  • leviking
    #1770
    hogy az életről mintázzák legtöbbször a játékokat xD
  • Hegi90
    #1769
    most ezzel mit akartál mondani?
  • Richardix
    #1768
    Ennyi erővel a GTA IV-et is leszólhatjuk h Niko soha nem szarik :)

    am hegi:tudod a legtöbb játékot a Life nevű FPS-ről mintázzák, csak tesznek bele egy ksi ezt, egy kis azt.
  • armageddon666
    #1767
    A vírus miatt... nincs is veséje a palinak szerintem :)
  • armageddon666
    #1766
    Azok is kőröznek a városban...
  • leviking
    #1765
    de sztem az is bug hogy játszom..játszom... de soha nem megy WC-re xD
    jól bírja vagy csak vírus miatt nem kell neki? :O xD de lehet nagy bug :D
  • Hegi90
    #1764
    most komolyan valóságalapot akartok keresni egy ilyen arcade sandbox játékban?? Vagy bármilyen játékban egyáltalán??????

    get a life..
  • Richardix
    #1763
    csakhogy a strike team különleges "vadászhelikoptereket" tartalmaz.
  • leviking
    #1762
    nem kell azoknak felszállni ha felmész egy tetőre látod hogy szerte a városban köröznek a helik
  • Richardix
    #1761
    a bázisoknak is kell egy pár perc míg újraépül, mint a hive-oknál...

    hegi: ez a bug semmi ahhoz képest ami szimpla figyelmetlenség... teszemazt a bázisok belülről olyanok mint egy hangár: négy fal + felszerelések. de ha lerombolod akkor az épület maradványaiban kis kockákat alkotnka a falak... de belülről nincsenek iylenek... hive-ok is.
    meg még az érdekes, hogy hívják a Strike Team-et és abban a mp-ben már emgjelennek a minitérképen... ennyi idő alatt felszálltak és odarepültek? nemmondom gyorsaság!
  • The Protector
    #1760
    a videókártya gyenge.és az sm3.0 is kéne neki
  • Hegi90
    #1759
    Nah kinyírtam énis azt a férget.

    Egy kis bug :D:

  • Prof William
    #1758
    A Katonai báziok azonnal úrápülnek vagy mint a 1 hivenél akkor egy darabig nyugalom lesz a környéken?

    Mert bementem egy baseba felvettem a parancsnok alakját aztán mindenkit leirtottam kívül belül, kiírta hogy sikerült de amikor kijöttem mapon már megint jelölte bázist. Szóval azonnal újratermelődik. Legalább hagyhattak volna egy 2-3 percet hogy láthassuk "igen mi győztünk!"
  • supersheep
    #1757
    Heló.
    Lenne egy problémám.
    Elindítom a játékot.Fekete képernyő.Hang van de halk (csutka hangerőn is alig hallatszik)De ezenkívül semmi.
    Gépem már nem egy mai darab(~2éves
    Megnéztem a minimum gépigényt.
    Ami nem stimmel:
    Win xp-m van 2es szervízcsomaggal nem 3assal.
    Ati Radeon X550 pro 512 MB memóriával. de nem támogatja a shader moder 3at csak a kettőt.
    Többi stim.
    Mi lehet a baj?
    Néztem sok mindent:
    -a Létező összes felbontásban elindítottam ami csak létezik. eredmény: semmi
    -Dxdiaggal a refresh ratet 60ra állítottam meg 75re is stb stb. szintén semmi.
    Nem tudom mi lehet a baja. Bátyám szerint gyenge a video kártya.
    Szerintetek? Ötletek?
    Előre is köszi.
  • Shep
    #1754
    Éppen akartam írni ,hogy a 18. küldetéstől milyen jók a feladatok erre 29. gyakorlatilag azt sem igazán tudom mit kellene csinálni már szarrá lőttek, 4-5 helikopter köröz folyamatosan, szuper katonák hát óriási móka lesz. Pedig mostmár olyan közel a vége :)
  • elitehun
    #1753
    Igen direkt úgy lett megcsinálva hogy visszaépüljön
  • elitehun
    #1752
    Jaaa hogy az. Az tök könnyű én úgy csináltam hogy az elejétől egy tankkal védtem és mikor már sérült volt átpattantam egy másikba mert kb a felénél oda van rakva egy üres tank (gondolom erre a célra)
  • leviking
    #1751
    ha megnézed a játékokat most az alap hogy 10k-t kérnek érte.

    am nem tudja valaki hogy most végig vittem a storyt és kiírtanám az összes ilyen katonai, és szörny bázist de mikor elpusztítom utána visszateszi 10p múlva. bmi ötlet?
  • Cat 02 #1750
    Fúró, a kukac előtt.

    Én ott azt csináltam h a critical mass vagy milyen képességet benyomtam, 2 kutya instant hallt, a csápok meg mindig mellédobáltak szal mind1 :D
  • elitehun
    #1749
    Szótárat de gyorsan XD
    Mi az a fur? És milyen kutyákról beszélsz? Véletlen nem a hunter-ekre gondolsz?
  • Tockos
    #1748
    Nem tudok tovább menni ott ahol az agentot ugynokot ki kell mentenem a helikopterrel .Akkor is mission failed ha meghal az ugynok akkor is ha elrepul a helikopterrel nemtudom hogy mit kell tennem,hogy sikeresen kijutassam az ugynokot.Ha valaki tudja a választ akkor légyszi
  • RETROB0Y
    #1747
    HElp
    Elakadtam annál a résznél amikor egy furt kell védeni már sztem csak 1hullám lenne az enemykből mikor jön 2 hydra mg 2 boss kutya

    Na és hát ha a 2hydrát ölöm akkor a kutyák ha a kutyákat akkor a hydrák basszák szét a furot

    Mit kell csinálni hogy ne robbajnon fel a furo olan gyorsan??