2268
  • RicharDD
    #1828
    Apropo.. Tud valaki megoldast a vekony cincogo hangra?(Ilyen a beszed hangja..:( )
  • RicharDD
    #1827
    Ha ugyan arra gondolunk...

    Szedj fel egy raketavetot,lodd ki a tankot,utana elkezd futni a helikopterhez,ele'bevagsz,es atveszed az alakjat,es sipirc.Ennyi...
  • Tockos
    #1826
    Nem tudok tovább menni ott ahol az agentot ugynokot ki kell mentenem a helikopterrel .Akkor is mission failed ha meghal az ugynok akkor is ha elrepul a helikopterrel nemtudom hogy mit kell tennem,hogy sikeresen kijutassam az ugynokot.Ha valaki tudja a választ akkor légyszi segítsetek
  • Scooby87
    #1825
    megint elakadtam...24ik küldetésnél...a az angol szöveg szerint a misszió: a világ szabad...lépj kapcsolataba a telfonfülkével....na most nem jelzi semmi hogy hol a telefonfülke....én meg fejből nem vágom....valaki pls help.
  • pulti
    #1824
    hogy baszná meg az ég... tegnap mekkorát toltam vele, ma meg egy fos introt játszik le amiből kisem lehet lépni se tovább menni a játék menübe, baszná szájba
  • SovereignX
    #1823
    Le van szarva hogy kétszer kell. Tényleg több a játékidő és az élvezet. Helyben újrajátszom :)
    De ez itt most legalább harmadszorra fagy meg. És nem is a végén. Csak egy check pont. :((
  • armageddon666
    #1822
    ez egy trükk, MEGKÉTSZEREZI A JÁTÉKIDŐT!!!! ugye milyen jó? úgy hallottam a továbbiakban több fejlesztő is átveszi ezt a módszert :)

    [nemám]
  • SovereignX
    #1821
    Nem tudja valaki miért lehet az, hogy az in the web nevű küldetésnél - a mentésnél legalább is ez a neve még - itt kell leszedni 10 ilyen sípolós izét a háztetőkről, hogy fel ne fedezzék a barátosnőm búvóhelyét miért fagy le állandóan? Amint kiütöm a 10. olyan jó istent kis videó checkpoint reached felirat majd néhány másodperc múlva kész. Jöhet a reset gomb :(

    Persze az is homály számomra miért kell minden küldetést kétszer megcsinálnom. Elsőre mission complete felirat előtt megfagy. ctrl+alt+del így kiléphetek aztán újra neki a küldetésnek és megy. Nem értem.
  • pulti
    #1820
    Üdv! Problémám volna.. tegnap játszottam még a játékkal, gondoltam ma is az lesz kis délutáni kikapcsolódásként... erre csak egy intro menüt hoz be ahol egy trailer-t játszik a játékról és kurvára nem tudok se kilépni se folytatni a tegnapi mentésnél :D csAk én tapasztaltam iet? Elképzelhető beszoptam vmi védelmet :D Köszi!
  • Richardix
    #1819
    bár sajnos a probléma az h az első rész legfőképp arra épült h megtudjuk kik is vagyunk (sztori szempontjából) és mivel mindent tudunk, hááát.... majd meglássuk lesz-e valami. Viszont egy filmet muszáj készíteni!
  • Richardix
    #1818
    Sztem nem gondoltak előre arra h foyltatást készítenek, mert különben a történetben hagytak volna elvarratlan szálakat... amúgy ez a "alex elmegy kűfődre vírustfékezni" egy egész jó ötlet, lehet belőle kiindítani vmit.
  • gfreak
    #1817
    ha tényleg ez lenne, hogy megyünk és eltapossuk a vírust, akkor ugye figyelnünk kéne ajárókelőkre is..akiket én nagyon szívesen irtottam, mindenféle szívfájdalom nélkül...elvégre ők kajának vannak
  • Palesz2
    #1816
    fraps és sony vegassal csinaltammeg
  • leviking
    #1815
    és am az nem lenne feltétlen rossz ha jó karakter lenne. de persze azért ne az nagyon jó hanem legyen benne rossz is :D
  • leviking
    #1814
    ezt melyik progival vetted fel?
  • Palesz2
    #1813
    de brutál támadások :P (HD)
  • gfreak
    #1812
    csak ott durvább lenne a szitu, mert nincs Alexük...szóval több (és változatosabb) infected ellenfelek, meg sokkal gyengébb katonai jelenlét...esetleg ott nem is vadászna ránk a katonaság (csak pár minket üldöző blackwatch-os különítmény)hanem a segítségünket kérnék...mondjuk elveszne a játék "egyedül-a-világ-ellen" érzete, sőt, így a semlegesből egy pozitív karakterré fejlődnénk...
  • leviking
    #1811
    filmben mindíg változtatnak rajta hogy nézhető legyen. ha ezt megcsinálják filmnek. effektekre ide kell majd a zsé rendesen... gondolom hogy ez megtérüljön megpróbálnak egy elég jó filmet kihozni belőle.
  • leviking
    #1810
    na még egy ötlet ami kb az első 5 percig lenne faxa. hogy mutatnák kezdő jelenetnek a tv-t ahogy híradóban számolna be /azok is beszarva/ hogy romában,párizsban,london-ban megállíthatatlanul terjed a vírus. közbe emg mutatná ahogy alex keményen ugrál a házaknál (esőben)
  • gfreak
    #1809
    a Crysis nem sikerült rosszul, a sztori mondjuk..khmm...eléggé harmatos, és a "érjek-már-haza-hogy-nyomhassam" érzés is elmaradt, inkább csak flesseltem hogy milyen faszán néz ki minden, aztán mentem és öltem...


    itt mondjuk nem kell attól tartanunk, hogy megállunk gyönyörködni xD, a sztori viszont jópofa lett, el tudom képzelni a játék ötletet és korai szakaszát: "csináljunk valami brutál openworld játékot, tudjunk olyat mint a Hulk meg Spidey meg lehessen lőni, meg tankkal és helivel nyomulni, zúzzunk mint a gép, és mindenkivel álljuk hadban...na ehhez írjatok valami sztorit...mondjuk valami fertőzéses-vírusos-zombis maszlagot, azt szeretik a játékosok"..és ha valóban ez volt az alapötlet, azért valahol mégiscsak respekt a sztoriíróknak (bár filmben látom, erősen rezegne aléc a B-kat-nál is)
  • leviking
    #1808
    én az f gombot csak arra használtam hogyha nem akarod hogy észrevegyék hogy valakit lemásolsz lenyomod az f gombot odamész vki mőgé űs úgy nyomod meg az e-t. akk nem veszik észre hogy te vagy az xD

    meg tűzparancsot adhatsz ki
  • MR ME
    #1807
    n most kérdezek egy nagy hülyeséget, de az f-gombbal mit is lehet csinállni? :D
  • leviking
    #1806
    ott van a crysis /leeht nem is jól írom/ na azt vettem észre egy baszott nagy eröltetésnek... tipikus minél töbebt kicsavarni egy annyira nem is jó játékból. Én simán eltom képzelni a NY sztorit hogy a víyrus felül kerekedik rajta, mint a pop-ban a herceg /vagy ki/.

    vagy NY-on kívül is terjed a vírus vagy mi to én csak folytassák :D
  • gfreak
    #1805
    hmm...talán akkor tenni is kellett volna valamit az érdekébe..mert ez így tényleg elég kevés...mondjuk a folytatás eléggé valószínű...lesz még munka a vírussal rendesen...és Alex létezésének igazán semmi más értelme nincs, csak hogy jól rendet tegyen...

    különben meg nem is nagyon kell agyalniuk, megvárnak még pár játékot/filmet, aztán gyúrnak belőle egy folytatást...a WoS kombórendszerét is lenyúlhatták volna mondjuk, az nagyot lendítene a játékon..
  • Prince23
    #1804
    Hát nagyon beharangozták, tény hogy vannak tervek hozzá... de NY-ban? megint vírus? háát...
    Az Acti Alex Mercert nagyon szeretné feldobni, mint legnagyobb alak...
  • leviking
    #1803
    a vírus még itt van. hidd el tudnak ezek olyat kitalálni jópízért hogy tátva marad a szád :D az meg hogy a 2. (ha lesz) új főhős az elég szar lenne.
  • Hegi90
    #1802
    nálam sincs zene.
  • Prince23
    #1801
    Hát film az biztos lesz belőle,k de hogy megint egy vírusos Prototype játék, azt kötve hiszem... talán egy másik városban új főhőssel... de akkor meg sablon lenne, de nagyon
  • leviking
    #1800
    kicsit assasin's creed-es :D most hogy ezt vég toltam még ugrálok a városban és lassan jön a creed 2..remélem ebből is lesz folytatás nagy hülyék lennének ha nem
  • borix
    #1799
    Fölébredsz a boncasztalon nincsenek emlékeid rájössz hogy szuper képességeid vannak.Embereket levadászva az emlékeikből megtudod hogy mik történtek veled.Huuuuuuuu.Ez sokkal nagyobb játék lehetett volna ha jobban odafigyelnek.Akkor nem pókember,hulk koppintásnak mondanák.
  • Richardix
    #1798
    az hogy te nem érted a történetét nem jelenti hogy ninc sis.. sőt.. a történet az egyik legjobb ebben a játékban. csak úgy a játék felétől kezd beindulni...
  • Fehercsoki
    #1797
    Nem az embereket kell leölni hanem magát a bázist kell felrobbantani.
  • Shep
    #1796
    Zene nem volt? Szerintem meg pont ,hogy a zene az egyik legjobb elem a játékban. :)
  • elitehun
    #1795
    Sztem a játéknak nagyon is jó története van. Az az egyik dolog ami tetszik benne
  • borix
    #1794
    Érdekes ez a játék a története mint ha nem is lenne.Vírus terjed ezerrel zombi lesz mindenki mi meg gyilkolászunk a semmiért.
  • borix
    #1793
    Köszi a segítséget sikerült.
  • Prince23
    #1792

    Nekem Mother okozott gondot. A főellent másodjára gyaktam le. azért jó volt, hogy bemutatták hogy mi lett volna ha veszítesz. így kell megcsináni egy gémet, nem pedig rögtön game over, ha kibelez pariah
  • balee4
    #1791
    rövid értékelésem a game-ről: (végigvittem)

    Sztem felesleges hosszasan bemutatnom, akinek tetszik ez a fajta stílus már kipróbálta a játékot. Egy egész korrekt, de közel sem világmegváltó játékról van szó, tipikus "1x végig lehet vinni" kategória. Bár első kipróbálásra érdekesnek tűnt a megtanulható és viszonylag ötletes képességek miatt, de aztán rá kellett döbbennem, hogy maga a játékmenet, a küldetések a szokásos sémákat követik, nincs semmi kiemelkedő. Az elején nehezen is indult be a játék, a vége fele jóval több érdekesebb küldi volt. A mellékküldetések, melyek event néven futnak idő után szintén unalmassá váltak, de az EP pontok gyűjtögetése miatt ezeket is ajánlott teljesíteni. A város kidolgozása elég egyszerű, nem túl látványos, ahogy a grafika sem. Viszont maga a hangulat nagyon "ottvan", a fertőzöttekkel folyamatosan hadakozó katonák, a totálisan anarchiába süllyedő város ábrázolása jól sikerült. A történet is egész jól kidolgozott, bár a bevágott videók néha érthetetlenek voltak. A játékidő hosszúságára sem lehet panasz, olyan 15 óra körül volt a végén. Nem vártam semmit a játéktól, így végülis nem csalódtam, de tuti, hogy nem fogjuk évek múlva is emlegetni a játékot.

    Pro:
    - ötletes megtanulható képességek, fejlődésrendszer
    - egész jó történet
    - hangulatos városábrázolás
    - néhány ötletes küldetés
    - sok átvezető anim
    - hosszú játékidő
    - néhol látványos grafika...,


    Kontra:
    - ..., de úgy összességében eléggé elavult
    - a város kidolgozása sem az igazi
    - mellékküldik idő után unalmasak
    - a főküldik legtöbbje elég gyenge, gondolom ennek a játékmenet elnyújtása a célja
    - a főellen legyőzése rohadt nehéz volt
    - mintha zene nem is lett volna a játék alatt

    82%
  • Richardix
    #1790
    vagy, amit én midnig csináltam.. tüzérséggel kilövöm
  • leviking
    #1789
    löved helivel vagy tankkal x) egyszerű