2268
  • Shep
    #1868
    Szerezz egy helikoptert anélkül nehézkes lesz, főleg mivel le kell lőni vagy 10 helit.
  • Scooby87
    #1867
    megint elakadtam....25ik pálya vagy mi...ahol egy helikoptert kell elkapni mielött az leszállítja az embereet egy adott helyre.....de valahogy nem érem el a helikoptert....mi a trükk?
  • Prince23
    #1866
    Hm érdekes, nekem is ilyen van a Gridnél, amióta friss az XP-n, sose tudok tovább menni a 2. pályára, mert állandóan kifagy... lehet win probléma.
  • IgH
    #1865
    Megpróbáltam megint,konkrétan mindig ugyanott fagy le,amikor a GENTEK behatolós küldinél akarom consume-olni azt a parancsnokot. Jönne a flashback gondolom,kifehéredik,de a kép úgy is marad. A végetnemérő loading képernyő meg volt hogy csak bejött magától,de volt amikor én léptem ki a főmenübe és azt dobta ki helyette. Nekem ezek valahogy nem windowsfüggő problémáknak tűnnek,de nem tudom. Senkinek nem volt ilyen?
  • Prince23
    #1864
    Akkor ez a gond hogy szűz.... kellenek frissítések mindenből. Mindenből.
  • IgH
    #1863
    Másnál is próbál olyan instabil dolgokat a játék,mint hogy végtelen loading képernyőket hoz be,vagy csak kifehéredik egy animáció után és úgy marad,stb? Teljesen szűz windows-szal tolom,szóval arra sem lehet kenni.
  • Shep
    #1862
    Nem a főellenfél miatt értékeltem 6-ra. De te nyilván azért szólogatsz itt be, mert te megvetted, vagy nem? :D
  • elitehun
    #1861
    Nyugi. Nem kell máris veszekedni csak mert a főboss-t trainer-el nyírta ki
  • Richardix
    #1860
    majd akkor pontozd ha önerőből végigvitted!
  • Shep
    #1859
    Megöltem, de trainerrel és nem bánom, kinőttem már a csak azért is korszakból főleg, hogy ez nem egy commandos stílusú ész játék. A vége meg egy nagy semmi volt, gyakorlatilag semmi nem változott meg. Ez tipikusan az a játék ami addig jó míg csak bohóckodsz ha elkezded a küldetéseket egyből romlik az összkép. Na mindegy egynek elment, de nálam 6 ponttól többet nem ér.
  • Prince23
    #1858
    Távolról kell megöllni a szupermutánst a hajón... amikor kilövel ilyen csápokat, meg ami követ is, na ezután amikor befejzte azonnal közelharcba menj vele. Armor + penge képességekkel. 5 percig se tart
  • Hegi90
    #1857
    sztem nem hasonlít rá egyik se.
  • Shep
    #1856
    Mindegy feladtam Taggertes küldetés ultra gáz, azt hiszem eljött a trainer ideje, nem szoktam csalni, de most már felidegesített ez a szar a vége meg érdekel.
  • Broafka
    #1855
    sok nagy színészt lehetett látni játékban, vagy filmek 3 másodperces részeiben. (pl Az amazonasz kincsében (The rundown) Shwarczi tűnik fel egy 2 másodpercre, amint elmegy a főszereplő (The Rock) mellett és így kacsintva rásköszön, hogy "hello" :D)

    ezzel azt akarom mondani, hogy attól még ugyanolyan nagy színészek maradnak, és nyugodtan adhatja egy iylen "szerepért" az arcát
  • gfreak
    #1854
    amilyen az a játék lett, nem is baj hogy nem adta a nevét, arcát, hangját :DDD
  • Prince23
    #1853
    Egyébként nagyszerű színész, csak nem ilyen videogame játékban kéne odadnia a nevét. Bár a Tomb raiderben igazán karakteres volt.
  • Broafka
    #1852
    jaja, ez tényleg ő.

    Egyébként azért mert látod őt és felismered, az nem jelenti azt hogy azért csinálták iylenre a karaktert, hogy majd biztos lesz belőle film. Nem, ez úgy működik, hogy felkérnek színészeket, meg bizonyos embereket, azokra rászerelnek ilyen mütyűröket, ilyen mimikai izmokat figyelő mütyűröket. Ha a színész nem egyezik bele (az esetek 99%-ában beleegyezik, csak Christian Bale volt akkora nagy lóf*sz se**fej, hogy nem engedte, ezért tök más karakterrel játszod végig a Terminátor játékot) szóval akkor nem lehet ott az arca.
  • Broafka
    #1851
    nekem mindig sikerül! :)
    ne foglalkozz vele, amikor észreveszed hogy elkap (egy kicsit meg is inog hozzá a kamera, észrevehető) akkor nézd fönt hogy mit nyom (space, e, vagy jobb klikk, más nem nagyon szokott lenni)
  • Shep
    #1850
    Kíváncsi lennék melyik hülyének villant át az agyán ez a szuperkatonák elleni ellentámadásos gombnyomkodás, valószínű arra van időd egy rohadt nagy bunyóban ,hogy azt nézegesd vajon a képernyő tetején melyik gomb villan fel. Hát agyrém, meg ez a Taggertes küldetés is.
  • Prince23
    #1849
    DR. McMULLEN
  • Broafka
    #1848
    Alex Mercer :)

    nagyon komoly, a játékban is ferde az orra! :D nem véletlen :D

  • Prof William
    #1847
    Hosszan nyomva tartod a E-betűt.
  • gio1969
    #1846
    Sziasztok.
    Lehet ,hogy hülye kérdés,de hogy lehet tankból kiszállni?Eddig sajna csak úgy ment,hogy megvártam,míg kilövik alólam...
  • JackSparrow88
    #1845
    ok, most már sikerült, thx...
  • Prince23
    #1844
    Menekülj és menekülj, míg nem látod felvillani a 2-es gombot a képernyő alsó részén...tehát alakváltás a lényeg
  • JackSparrow88
    #1843
    ja ott vagyok de akkor sem tom, mivel ha rányomom az E-t az első ilyen emberre akkor már kampec van,kiszúrnak és egy kis idő múlva tutira meghalok, szal biztos úgy kéne hogy ne vegyenek észre de azt nemtom hogy kellene
  • Richardix
    #1842
    Ha jól sejtem annál a küldinél vagy, hogy jobb felső sarokban van egy csík olyasmi felirattal h "Hive mind". abban az új nézetben be kell falnod annyi világító katonát, amíg betöltik a csíkot.
  • JackSparrow88
    #1841
    Oké, az sikerült, bejutottam, aztán 3 kijelölt célpontot kellett felfalnom és utána kijöttem de még azután is ott jelez vmit de akkor már nem lehet ott semmit csinálni...
  • gfreak
    #1840
    meg kell enned a főnökembert, aztán tudsz csak bejutni az ajtón ;)
  • JackSparrow88
    #1839
    Hali, én most annál a küldinél akadtam el(asszem a 19-es) hogy a térképen a katonai bázison jelzi a kék nyilat hogy ott kéne vmit csinálni. Még be sem érek oda, máris eltűnik a jelzés, oké. De ott nemtom mit kéne tenni, mivel csak egy narancssárga jelzés van az ajtónál de ott kiír vmi olyat h kulcs kéne. Azelőtt mondja el nem sokkal h a 4-es gombbal lehet aktiválni egy másik nézetet,amellyel néha egy-két katona sárgán világít. Már kinyírtam az ilyeneket is de nem történik semmi, Itt akkor mi a francot kell csinálni?
  • armageddon666
    #1838
    tank követős nem is volt olyan nehéz... bár sokszor meghaltam...
    kukacnál többször haltam -.- meg az nekem 1.5 óra volt :D
    a leguccsó hiperszuper hunter meg tök könnyű volt :\ gyorsan vettem charged throwot meg boostot hozzá, aztán dobáltam bombával, rakétával, üzemanyaggal, ami a kezembe akadt, közben helikopterek is lőttek rá, meg katonák is, ha néha eltalált, akkor megettem egy katonát azt jólvan... aztán végén jött hogy kevés az idő, akkor át pengére és gyorsan lekaszaboltam...
  • Hegi90
    #1837
    kukacot nehéz volt kinyírni? sztem az semmi nem volt a tank követőshöz képest, vagy a hiperszuperhunter-hez képest. Nekem azt a rohadékot 40 perc alatt 1x sikerült bestunnolnom, a rakéták alig sebzik amiket dobálok, a katonák meg csak engem lövöldöznek.

    Crysisról beszélünk, nem a warheadről. Mondjuk sztem a crysis után már az se tetszene. Nem volt semmi hangulata, max addig amíg megnéztem a trailert. Kb annyira volt jó anno, hogy a vérpistikék menőzhetnek egymás között, hogy ki milyen beállítások mellett nyomja. Az igaz, hogy erre is készült az egész, de midn1 xD
  • Broafka
    #1836
    C:/documents and settings/Te (vagy a rendszergazda)/dokumentumok/Prototype
  • armageddon666
    #1835
    Crysist nemtom miért kell mindenhol leszólni :\ szerintem igenis jól sikerült egy játék... nekem tetszett a sablonstory is, űrlények is a fagyasztásukkal jópofák voltak, nanuruha is fasza volt... Azt meg ne mondjátok hogy hangulat nem volt >.< ok, Crysisban talán nem, de Warheadben annál inkább :D amellett az OST mellett XD valamit nagyon el kellett volna kúrni hogy ne legyen hangulat :) Én annyit módosítanék bennük ha tehetném, hogy a nanoruhában több legyen a nafta... szal nagyon gyorsan kimerült :S így nem nagyon lehetett "kombózni"... nem éreztem hogy én vagyok a szuperkatona :) inkább sunnyogtam.

    Prototypehoz meg csak úgy álltam hozzá, hogy mindenki hypeolja, én láttam egy szem videót belőle, azt jól van, ennyi... aztán láttam torrenten azt mondom megnézem már :D és marhára bejött :)
  • armageddon666
    #1834
    mármint mennyire vége? O.o a Supreme Hunter boss? azt tök könnyű kinyírni :\ a kukac nehezebb volt...
  • Hegi90
    #1833
    crysis nem volt fennt tovább a gépemen 1 óránál. Felraktam mászkáltam egy kicsit, nézelődtem, megcsináltam pár küldit és kész. Többet nem is ér az a játék, sztem egy kalap szar lett, tipikus példája a mostani játékoknak: széthypolt grafika, de játékmenet és hangulat vagy valami egyediség nulla...

    A Prototype legalább újított kicsit, elég rég is készült ilyen (jó) sandbox játék, a történet könyvbeillő, nekem még a grafikával se volt bajom, nemtom miért húzzátok le oO
  • Hegi90
    #1832
    najó ennyit erről a játékról, eddig nem volt nehéz, de a vége az iszonyúan eltúlzott, nehéz lett...
    80%-nál nem érdemel többet ez a játék sajna, bár az eleje tényleg hangulatos volt, de a végét nem azzal kell izgalmassá tenné, hogy kurva idegesítő lesz az egész...
  • elitehun
    #1831
    Honnan kell kimásolni a játék mentéseit? mert valszeg újra kell rakni és nem akarom elölről kezdeni.
  • gfreak
    #1830
    consume
  • RicharDD
    #1829
    Gyorsak az intro-k.Es a beszed is,ezert van neki cincogo hangja.Hogy lehet normal-ra rakni a sebesseget?(DTS-t meg abszolut nem tamogatja a jatek..elszomorito.Ezert at kellett kapcsolni Dolby Digital-ba :S )