2268
  • Broafka
    #1908
    nem értetted?

    szinte mindegyiknél ugyanazt kell csinálni

    robbanó szimbólum (csata):
    1, A fertőzöttek oldalán végezz a katona csapattal
    2, a, a katonacsapat oldalán végezz a fertőzöttekkel
    b, a katonacsapattal az adott fegyverrel végezz a fertőzöttekkel, eközben ne buktasd le magad (ne változz vissza Alexé)
    Glide:
    érd el a körök legközepét
    Halál fej:
    1, az adott fegyverrel ölj meg annyi ellent amennyit tudsz
    2, az adott erővel (karom, penge, bunkó vagy lasszó) ölj meg annyi ellent amennyit tudsz
    Ember fejek (Consume feladatok emberi oldal):
    1, Juss be a bázisba és szívd magadba (consume) a zöld DNS jellel megjelölt embert, majd juss ki a bázisról
    2, A megadott embereket szívd magadba a megadott időn belül
    3, juss el a célig, és szívd magadba a kutató csoport embereit
    4, pusztítsd el a megjelölt bázistBioHazard jel, Consume feladatok, fertőzött oldal:
    1, pusztítsd el a megadott Fészket
    lábnyom:
    menj végig a pályán minél gyorsabban keresztül menve a zöld gömbökön

    asszem több nincs is
  • rambuu
    #1907
    Na kész lettem vele!!!
    Nekem nagyon bejött, igaz csak a storyval lettem kész, vannak még a mellék küldetések, de azokat nem hiszem hogy megcsinálom mindet, azokat a célba repüléseket (GLIDE) azokat imádtam, azokat megcsináltam mindegyiket aranyra. De a többi elég nehéz, meg van amit nem is értek, de az a lényeg hogy sztem a játék 9/10-es a számomra!

    Amúgy 1 befejezése van? Persze a végén, lehet más is, de akkor nem csináltad meg a játékot. (Tudja aki végig játszotta)
  • Broafka
    #1906
    emberek, megcsináltam Greene-t Hardon! ha egy óráig nem szenvedtem vele akkor egy percet sem
  • Broafka
    #1905
    ilyenre nem emlékszem most nagy hirtelen, nem a mintagyűjtés?
  • reemus69
    #1904
    Hali!
    Én ott akadtam el amikor meg kell akadályozni h egy épület öszedoljon mert amint felrobbantják a tankok egybol kiirja h mission failed, mit kell ot csinálni pusztitani a ktonákat és megvédeni az épületett????
  • The Protector
    #1903
    ps3 exklúzív.Aztán ki tudja.Annyi saját ps nevet vesztet el a sony h csak na.
  • bajsz
    #1902
    csak PS3 -om lessz.Xboxra nem lessz sajna pedig énis vártam:D
  • bajsz
    #1901
    nah akkor örülök:D
    szivesen
  • Scooby87
    #1900
    de nem úgy volt hogy jön?...meg fent volt valahol ,hogy jön is....de akkor ezek szerint nem..
  • Fehercsoki
    #1899
    Nem jön PS3ra meg már kinnt van.
  • Scooby87
    #1898
    tom nem ide tartozik,de az infomus jön xbox360ra?....vagy az csak ps3ra jön?
  • Broafka
    #1897
    huh emberek, azért hardon már a pumpát is nehéz a times squere-re vinni, jobban pusztul a jármű, és a csápok csak a pumpára dobják az autókat
  • Maximus4
    #1896
    Köszi,már meg van,a másik nézetet kapcsoltam be
  • Shep
    #1895
    Ahogy futsz az utcán, mikor feljön az első heli akkor egyből balra, vagy jobbra is van 1-1 a háztetőkön.
  • Maximus4
    #1894
    Eddig is azt csináltam,de mennyit kellene "megenni" belőlük?
  • Shep
    #1893
    Kapcsold be a vírus látás módot és aki olyan világos színű lesz(katona) azokat edd meg.
  • Maximus4
    #1892
    Srácok,itt mi a túrót kell csinálni?Mert amikor oda megyek a nyíl eltünik.
  • zsoltk89
    #1891
    Köszi! Átállítottam a frekvenciát, és most minden jó...
  • MrAndree
    #1890
    Nem hizsem, hogy warez hiba lenne mivel sokaknál /többek között nálam/ meg simán ment az a rész.
  • Zan
    #1889
    Már én is rájöttem:)!De köszi a tippet:)!

    Üdv
  • Marci0115
    #1888
    én elakadtam ott amikor helikoptereket kell leszedni, az elizabethes után, és honnan tudok helikoptert szerezni hogy legyen esélyem elpusztitani öket?
  • Subakka
    #1887
    Én azt olvastam, h ilyenkor el kell nyomni a videót és akkor megy tovább, am ez tényleg egy tipikus warezos hiba és már másnál is volt ilyen.
  • Bokafix2
    #1886
    Egyébként nekem is előfordult hasonló nem egy warezos játéknál amit leszedtem.
  • Bokafix2
    #1885
    Warez átka...
  • Zan
    #1884
    Sziasztok!Ott tartok,hogy 45 % os fertőzöttség van a városban és egy dokihoz mentem el,hogy gyógyítson már meg,mert a hátamon van egy ilyen piros pukli amitől nem tudom használna képességeimet.Na és most bementem a taghoz(immár másodszorra) és azt akarja hogy szerezzek egy tankot;ok megvan,aztán vissza mentem érte és elvittem oda ahová kéri.aztán jön egy videó,ahol éppen egy műtőasztalnál birizgálna valamit,aztán megfordul és utánna megáll a játék,nem tölt,csak megáll és nem megy tovább...!Csak feladatkezelőben tudom kilőni a játékot....megpróbáltam még egyszer de ugyan ez volt.Eddig semmi hasonlót nem tapasztaltam.Igen,nem eredeti a game...Crack problem lehet?Vagy valami patch kellene??Vagy egyáltalán volt valakinek haszonló problémája?
  • bajsz
    #1883
    sztm akinek gondja van a hangal ,az a vezérlőpultnál/hang és ott most pontosan nem tudom,a frekvencián állítson.16 bit 441000MHZ -re rakja sok játéknál nekem ez volt a problem.
  • The Protector
    #1882
    NAh tegnap végigvittem a gamet.Az utolsó küldetések voltak a legjobbak.Főleg mikor a tankot kellett üldözni.De a menekülő helikopteres is jó volt csak picit könnyű.
  • gfreak
    #1881
    ha nvidiás vagy, mindenképpen dobd fel az új drivert, sokat segít rajta


  • Flamer
    #1880
    ugyanez csak nkm még szagatis:D de észrevettme hogy néha. sztme videokártyával van vmi :D nkm kevés :D
  • Klemice
    #1879
  • Broafka
    #1878
    de hidd el hogy ő az :)
  • Shep
    #1877
    Igen nálam mindenhol jó a hang, annyi hogy halk de hát azon könnyen lehet segíteni :)
  • The Protector
    #1876
    Nekem tökéletes a játék alatt.Videókban recseg és torzult ufószerű a hang.
  • MrAndree
    #1875
    Nálam csak halk. Illetve nem halk, csak halkabb mint más játékok. Maxra kell tekernem a hangerőt, hogy úgy szóljon mint bármi más akkor ha kb. félig feltekerem. De ezen kívül semmi baja.
  • zsoltk89
    #1874
    Most próbáltam ki a játékot... Átvezetőkben illetve az intróban recsek... Játékban amit észrevettem, az hogy a beszéd gyors... túl gyors, tulajdonképpen az a cincogós. Mintha fel lenne gyorsítva...
  • Richardix
    #1873
    ha azt nem számoljuk h kissé halk akkor nekem...
  • The Protector
    #1872
    Játék közben vagy átvezetők alatt?
    Mellesleg van akinek tökéletesen megy a hang a gameban(ingame és videókba)?
  • zsoltk89
    #1871
    Üdv!
    Az a gondom, hogy recseg, cincog a hang... Tudna valaki segíteni?
  • derdani
    #1870
  • Scooby87
    #1869
    na ezaz szerezetem ,de az olyan gyorsan lövik ki,hogy kettöt pislogok és pukk is.