3718
  • alienenemy
    #3358
    nekem a telepített kliens el sem indul, meg még egy rakat embernek :)
  • Torzonborz
    #3357
    hát ez az új laucnher vmi okádék ...picsáért nem tartották meg a régi külsejét ? egyébként már tölti lefelé a cuccot bár elég lassan.
  • Torzonborz
    #3356
    apa kezdőőőődik ,máris ledöglött az account oldal :D
  • Torzonborz
    #3355
    pöpec , mondjuk belépés jó esetben is csak hétfőn megy . remélem :D
  • alienenemy
    #3354
    lehet tölteni a cuccot
  • Jockey
    #3353
    hat jah..
    otherland betaba benne vagy? most van hetvegen..
  • Torzonborz
    #3352
    loál pont most néztem én is :D
    amúgy is 17én indulna , legalább is fórumra ezt írta tasosfarbatos bár igazából lényegtelen mit irkál mer' az náluk nem számít :D
  • Jockey
    #3351
    No, néztem, letöltés még nem megy, azt hiszem ennyit a szombat 15-ről..B-)
  • Torzonborz
    #3350
    az account oldalon van download link ott van kint dec.15. no szóval holnap meglássuk .
    mindenesetre az már pozitív hogy egyáltalán lesz béta még ha így is nem mint első indulásnál.
  • Jockey
    #3349
    no preordereltem a visszterokektn 15 eur-ert, varom a letoltest..:)
  • alienenemy
    #3348
    Azt hiszem holnaptól lehet tölteni, de nem tuti, ezt egy fejlesztő mondta egyik klántagnak. Szerintem egy havi díjat megér akármi is lett belőle. Ha olyat látsz, hogy Immortals, akkor fuss :)
  • Torzonborz
    #3347
    ja oké megvan , holnap. összekötöttem régi accountot én is meg egy hónapot befizettem ...hogy megért e ennyit majd kiderül bár szerintem sok ez a havidíj érte .
  • Torzonborz
    #3346
    s mikor lehet tőtikézni ?
  • alienenemy
    #3345
    Lehet venni a preordert. Akinek volt accja, annak is létre kell hozni egy újat, és belinkelni a régit. Ekkor automatikusan csak a havidíjat fizeted.
    Lefoglalhatsz magadnak karakter nevet is (ez sztem tök jó), amit félretesznek neked mindkét szerveren.

    Volt némi fennakadás, de most működik a rendszer.
  • Torzonborz
    #3344
    DF : UO beta info
  • alienenemy
    #3343
    Igen, csak dec. 17-től lehet majd. (ha addigra elkészül, gondolom)
  • Torzonborz
    #3342
    gondolom pénteken indul preorder is.
  • Jockey
    #3341
    nézem accountot de dögöljek meg ha látom hogy lehet ezt a szart preorderelni, onlineshopba nincs semmi, sehol nincs előfizetési lehetőség..
  • alienenemy
    #3340
    Jelenleg minden szerver áll. Állítólag pénteken elindulnak az újak, és velük együtt a preorder. Akinek van már DF annak a preorder ingyenes, csak adminisztratív. Aki preorder, azt játszhat a bétában.
    Persze a pénteket az AV mondta, ezért ez valójában egy tetszőleges időpont a távoli jövőben.
  • Jockey
    #3339
    be lehet lépni vagy sem?
    vagy fizetni kell de be léphetsz csak nem számolja még a napokat?
  • vear
    #3338
    Mint sejtettem volt, elhalasztották az indulást tekintettel a Steam-es integrációra. Ameddig azzal nem végeznek, beta-ként fog futni a játék. Az eredeti indulás is kb ilyen volt, akkor is decemberben indultak volna, aztán január közepe lett belőle.
  • Torzonborz
    #3337
  • vear
    #3336
    Három nap alatt Greenlighted lett a játék. Ez elég határozott akaratkinyilvánítás a játékosok részéről, hogy felkerüljön a játék Steam-re.
  • Torzonborz
    #3335
  • Torzonborz
    #3334
    böktem rá egy yes-t aztán meglássuk mennyit használ majd ez.
  • vear
    #3333
    Steam Greenlight Szavazás

    Végre megmozdultak Steam témában. Plz szavazzatok hogy felkerülhessen a játék Steam-re.
  • Jockey
    #3332
    ez a spec tetszetos..
  • Torzonborz
    #3331
  • Torzonborz
    #3330
  • Jockey
    #3329
    gyak paladin..:P
  • Torzonborz
    #3328
  • Torzonborz
    #3327
  • alienenemy
    #3326
    Kiderült, hogy a GM maga Tasos volt.
  • alienenemy
    #3325
    A klánnal próbáltunk összeszedni annyi anyagot, hogy megépítsünk egy wondert. De a végén már alig logoltunk be, ezért ne jött össze. Galfurien (klánvezér) elkezdett alkudozni egy GM-mel, hogy adjon annyi cuccot, hogy befejezzük, Végül adott annyit, hogy minden klán építhetett egy wondert a szerveren. Aztán jöttek az UFO-k (tényleg). Akit érdekel itt a film.
  • alienenemy
    #3324
    Biztos hogy egy olyan fazonra kell bízni a designt, aki egy fekete pólóban ad interview-t? :)
  • Torzonborz
    #3323
  • Bandras DaSilva #3322
    A víz viszont ultraszar, hogy nem fodrozódik amikor szaladnak benne...
  • alienenemy
    #3321
    És mint mindig, az AV nem tud betartani egy határidőt sem. Meganoob cég. Jobb lenne ha végre csődbe mennének.
  • Torzonborz
    #3320


    sok minden nem derül ki , mondjuk a páncélok / fegyverek jobban néznek ki :D
  • vear
    #3319
    Skirmisher-Deadeye.



    Puncture: Mágikus nyíl, ami keresztülmegy minden ellenfélen ami útjába kerül.
    Exploit Weakness: Debuff nyíl resistre.
    Explosive Arrow: Robbanó lövedék (aka Rambo shot) ami minden ellenfelet sebez a becsapódás helyén.
    Trueshot: Erőteljes lövedék, ami nem ívben repül, hanem teljesen egyenes vonalban. (aka Sniper shot)
    Salvo (Ultimate): AoE támadás a célterületen. Akit a nyílzápor eltalál, az súlyos sérülésket szenved, és egy rövid ideig nem tud sprintelni.