25
  • menpe
    #25
    Ááá, ez hatalmas! Biztos vevő leszek rá.
  • creed13
    #24
    Aki megkérdőjelezi ennek a cikknek a címét vagy magát a cikket, az meg is érdemli, hogy sose lásson jobbat.
    Ez baromi jóóóóóó
  • lee56
    #23
    Ez nem vicc, fantasztikus egy film lesz, az uj évezred múvíja
  • opeca
    #22
    Az Army of Darkness - eltekintve a bugyuta humorát - egészen jó volt!
  • Wittgen
    #21
    Oltári
  • Zedas
    #20
    Nos én a cikkíróhoz csatlakoznék, Bruce Campbell for prezident! :)

    Ezt látnom kell :D
  • Loverman
    #19
    grat:D
  • avman
    #18
    ugye tudod, h ez a hype-tól is függ. meg h mekkora a reklámbüdzsé.
    tippem szerint bőven vissza fogja hozni 1 hónap alatt a belefeccölt milljókat.
  • gabr
    #17
    A lényeg, hogy leownolta és cancelozza! :D
  • NiGhTM4R3
    #16
    Régebben már majdnem elhittem, h rossz az ízlésem.
    De minnél több cikket ír winnie, annál jobban rájövök, h egyszerűen csak ő nem ért a filmekhez :D
  • gabr
    #15
    winnie, az összes hozzászólásod szánalmas!
  • csgj
    #14
    Ez csak egy vicc, ugye? :O 2008 legjobb filmje?? Ezt csak a cikkíró mondja, vagy filmes szakértők is alátámasztják?
  • haxoror
    #13
  • Marcell
    #12
    Bruce Campbell legalabb akkora sztar a horror rajongok koreben, mint Chuck Norris az akciofilmekben! Evil Dead szeria, Bubba Ho-tep, The Woods :D ! Mekkora filmek!
  • Beepitettember
    #11
    Ha ez a legjobb film 2008-ban akkor bele se merek gondolni, hogy milyen lesz a többi
  • winnie
    #10
    "Tényleg nagy rajongó tábora van egyébként a fickónak."

    nagy? milyen tekintetben? lehet, hogy bemutatják pár moziban a filmet, de annyira nem nagy, hogy különösebb sikert arasson.

    sajnos.
  • Andrews2007
    #9
    Lehet jó film de nem a legjobb 2008 ban az tuti ez alapján vicces de kérdés meddig lesz az.

    Pl én Peter Jackson Hullajó cimű filmjére gondolok ami tényleg mág ma is kult kérdés lesz e ez úgyanannyira jó e?
  • knightbali
    #8
    az imdb szerint zserbó egy film.
  • Lobsterman
    #7
    Isten film lesz. Persze csak annak aki ismeri is Bruce-t :)
  • sly007
    #6
    Áh ilyenre ne számíts. Szerintem a fenntartóknak, szerzőknek alapból ki van kapcsolva a hozzászólások láthatósága. :-D
  • kanduhr
    #5
    Állat nagy egy film lesz. Tényleg nagy rajongó tábora van egyébként a fickónak.
  • Tecnamo
    #4
    Figyelemfelkeltésnek nem tökéletes a cím? Remélem azért elolvassák a cikkírók a kommenteket, és próbálnak változtatni ezen a bulvársajtós stíluson...
  • VvD
    #3
    LOL :)
  • Andrews2007
    #2
    Ez irónia???? Szerintem kb. 10 film megelőzi. Pl. The DArk Knight, Indiana Jones 4, Hp5, akár a Dragon Ball, Valkyrie, is.

  • 1Obi1
    #1
    2008 legjobb filmje?Milyen béna film már.