78944
  • LaposElem
    #74994
    Régen nem játszottam már, ezért nem tiszta ez a petes goblin dolog.
    Ez csak seasonban van vagy standard módban is meg lehet találni őket?
  • WinT
    #74993
    A patch első napján találtam azonnal 5 ilyen goblint, de azóta se láttam egyet se.
  • Chaoslord3
    #74992
    A Menagerist Goblin, ami a pet-ket dobja nem Greed-nél vannak Adventures mode-ban (Bountyzás közben).
    Ezt a videót nézd meg itt bemutatja mely helyeken található nagy eséllyel goblin, amúgy meg 100%-os a dobási esélye a peteknek, ha megtalálod a kis rohadékot :-)
  • Malachit
    #74991
    Kösz az infót, de nekem se dobtak még akkor egyet se ezek a degek :D
  • Nomad90Hun
    #74990
    Ezt a gobót én csak Gollam-nak szoktam becézni. Nah de hogy nyomná agyon Greed ládája nekem még soha nem dobtak petet pedíg ütöttem öket szép számmal...

    Más, lassan S7 ki mit tervez indítani csak úgy felmérés jelleggel?

    Én a magam részéről azt mondom, hogy legyen kis változatosság és nekiállok 1 frost wizardnak (S1 óta tervezgetem).
  • Chaoslord3
    #74989
    Pet-eket adventures mode-ban a Menagerist Goblinból kaphatsz szám szerint 19 db van (N.Rift és GRiftben nem találhatsz). + van még egy pet amit pedig a weeping hollowban "Ravi LilyWhite" nevű unique moster dobja. Liv Moore pet
  • Malachit
    #74988
    Az meglett :) csak egyik ismerős mondta, neki van pet is, de azt nem mondta, hogy egy korábbi sesből :D
  • Chaoslord3
    #74987
    Igen, aki nem folyamatosan játszik és kihagy némi időt azok sok újdonságot talál benne. Amúgy mostani season 6 journey nem adott pet-et hanem pennant-ot (az a zászló a háton). Pennant
  • Malachit
    #74986
    Hát nekem most nem lett pet, igaz kb. zárás előtt 3 héttel kezdtem el játszani több év kihagyás után (kieget letoltam story módban anno, meg még játszogattam egy kicsit és ennyi volt.). Mintha teljesen új játékot kaptam volna.
  • Nomad90Hun
    #74985
    Ehhez csak annyit, én S6-ban dilidokit húztam, megkaptam ugye "ingyé" a zunimassa set-et, ami jó, de lehet én buildeltem rosszul a karit és T7 után durván elkopott az ereje, bár igaz voltak villanásai, mégis valahogy többre vágytam, aztán kb. 1 hónap alatt kiesett a helltooth set, és voálá ment is a T10, de nekem ez sem volt elég, jól akartam, hogy menjen, és már szezon végére ment is olyan jól, hogy a 700+ paragonnal rendelkező klántársak megjegyezték ts-en, hogy ahhoz képest, hogy még épphogy felülről karcolom a 300 paragon-t egész jól sebzek, aztán toltam tovább és 400+-al már ott voltam, hogy nyugodtan el mertem menni riftben külön kicsit mikor csapatoztunk igaz 1-2x elhasaltam de ez benne van a pakliban, hozzá teszem én kb. 1 hónapot ki is hagytam. Én spec örülök a változásnak, mert S5-ben pl. azért csúsztam le a portréról, meg a petről mert a set dungit nem bírtam megcsinálni.
  • Systore #74984
    PTR tapasztalat gondolom. olyan érzés játszani a jelenlegi diabloval, mint ha valami wow fun szerveren lennék. mindent az ember arcába tolnak, kis millió gold, item stb. játszol 2-3 órát lvl70-en, és már farmolod a t6-ot. lehet csak én vagyok így, de nekem ebből a szempontból hiányzik a vanilla D3, ahol valamennyire meg is kellett dolgozni a dolgokért, folyamatosan toltuk a játékot, mert volt miért. most ezek a szezonok abból állnak, hogy játszunk max 3 napot, és várunk a következőig.

    de ez az idézet Josh Mosqueiratól mindent megmagyaráz a D3 jelenlegi állapotáról.

    “One of our fears was, If we give them everything, they are going to stop playing? And I think the realization we made now and what we firmly believe now is that it’s much better for players to get all the loot and to leave the game happy because they will come back happy when we drop a new expansion or patch. If you are stingy, and you are afraid of being too generous, they are going to leave frustrated, they are going to spend three hours not getting an upgrade and then say “this game just wasted my time”. We learned that we needed to become comfortable being generous.”

    persze ez jó annak, akinek nincs ideje játszani, engem ez attól még rohadtul zavar, mert D3 lehetne sokkal több ennél, és nem abból állna, hogy 3-4 havonta visszatérni 3 napnyi játékért. abszolút fos, casual barát hozzáállás.
    bár Josh Mosqueira nem rég távozott Blizzardtól, nem tudom mit jelent ez a jövőre nézve.
    Utoljára szerkesztette: Systore, 2016.07.25. 14:52:47
  • Nortai
    #74983
    Ezzel megölték a lényegét... Én mire megszereztem 2. gift-et addigra már volt 1 fullos szetem és már a kapott gift-ek hidegen hagytak, így meg már pláne nincs értelme az egésznek. Max bedarálja az ember.
  • Malachit
    #74982
    Ez a T4 még kihívás még nem mondható nagyon nehéznek. Az volt tegnap a nehéz, mikor a régi barbárom elővettem és bementem vele meggondolatlanul T6-ba, majd az első szörny egyhitelte :D Olyan kuka cuccba volt, hogy Masterig vissza kellet vennem a nehézséget :)
  • Systore #74981
    most már season journeyhez van kötve a gift, érdekes. így talán nem egy délután alatt kezdenek az emberek t10-et farmolni
  • savior666
    #74980
    Black Desert online accountom elcserelnem Diablo 3 + RoS -ra.
    Erdeklodni privatban.
  • Nomad90Hun
    #74979
    Tény, hogy vannak a játékban bogarak amikre még nincs meg a megfelelő kemotox recept, de hát a remény hal....

    Viszont nem tudom mennyire valós, de elvileg kikerült az S7 season journey feladat listája, azért Act 4-ben durván visszanyal a fagyi.

    Íme:

    Chapter 1, reward: ---
    • Complete a Nephalem Rift
    • Complete 5 bounties
    • Socket 5 gems into your gear
    • Level the Blacksmith to 10
    • Level the Mystic to 10
    • Kill Rakanoth
    • Kill Izual
    • Reach level 50

    Chapter 2, reward: Item (Haedrig's Gift)
    • Complete a Nephalem Rift on Expert or higher
    • Craft level 70 item at Blacksmith
    • Fully equip a follower
    • Level Blacksmith, Jeweler and Mystic to 12
    • Find Kanai's Cube
    • Reach level 70
    • Kill Cydea on level 60 or higher on Hard difficulty or higher
    • Kill Siegebreaker Assault Beast on level 60 or higher on Hard difficulty or higher
    • Craft level 70 item at the Jeweler
    • Enchant property at Mystic

    Chapter 3, reward: item (Haedrig's Gift #2)
    • Complete a Nephalem Rift on Master or higher
    • Transmogrify an item at the Mystic
    • Craft a gem of Imperial or higher quality
    • Learn 5 Blacksmith reciepes
    • Learn 5 Jewelcrafting designs
    • Spend Bloodshards
    • Kill Maghda on level 70 on Master difficulty or higher
    • Kill Belial on level 70 on Master difficulty or higher
    • Complete all A1-A5 bounties in one game
    • Extract a legendary power

    Chapter 4, reward: item (Haedrig's Gift #3), portrait frame, pet
    • Complete a Nephalem Rift on T1 difficulty or higher
    • Enchant a weapon to have a socket
    • Kill the A1 keywarden on T4 difficulty or higher
    • Kill the A2 keywarden on T4 difficulty or higher
    • Kill the A3 keywarden on T4 difficulty or higher
    • Kill the A4 keywarden on T4 difficulty or higher
    • Kill Queen Araneae on T2 difficulty or higher
    • Kill The Skeleton King on T4 difficulty or higher
    • Reach Greater Rift level 20 solo
    • Upgrade a rare item in Kanai's Cube

    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.07.24. 14:25:03
  • undY1ng #74978
    Szóval te is "szenvedsz" ezzel a jelenséggel. :( :) hát kb. úgy pár perc játék után mintha megszűnne, de fura....
  • Lammer
    #74977
    nekem mostanság mintha megszünt vóna, bár keveset játszom már, nagyon ritkán jön elő :)

    i7-3700, mini gtx970, 16 csiga ram, SSD
  • Agy Halott #74976
  • undY1ng #74975
    Nemrég vettem egy új konfigot (i5 6600, gtx970, 8gb hyperx ram) és nálam is előjött ez a "micro-stutter" fps droppok. Keresgettem guglin és hát az nvidia driverre mutogatnak sokan, de én ott semmi olyat nem találtam. Másnál jelentkezett ez a probléma? Ha igen, hogy oldotta meg?
  • Atti83
    #74974
    Sziasztok. Az lenne a gondom,h játék közben nem jelennek meg a cuccaim, ( Invertory) néha beadja sokára de van h nem. Csak a szöveg látszik. Valamint űrűn megáll a játék lefagy. Publicban és privátban is csinálja. Mi lehet a baj? Válaszokat előre is köszi.
  • MrStokes
    #74973
    De nem ebben a jatekban! :D
    Inkabb ide tessek atfaradni!
  • kukubenko66
    #74972
    Nekem csak egy hardcore dokim lesz s7-ben. Plusz ládahely nem kell már, ugyhogy ha ezzel a dokival nem jönne össze az se baj. Olyan baromi nagy újításokról nem tudok s7-ben, szerintem 2-3 hét után simán bele lehet majd unni. :-D
  • Agy Halott #74971
    Nagy valoszinuseggel scion classt inditok... meg nem tom milyen builddel.
  • pimpi001
    #74970
    s7 free set

    Demon Hunter - Unhallowed Essence
    Barbarian - Wrath of the Wastes
    Wizard - Tal Rasha's Elements
    Witch Doctor - Helltooth Harness
    Monk - Raiment of a Thousand Storms
    Crusader - Roland's Legacy

    barbi mindig a mainom de ezt a pörgettyűt nagyon utaltam. lessz most valami item is hozza amúgy? mert ahogy olvasgattam megint az Earth szett lessz a nyerő az uj kétkezes fegyoval.

    kinek mi lessz most a kezdő karija?
  • Hunter of Deer
    #74969
    Bakker ma jutott eszembe a játék, hogy még nem csináltam meg a mostani stash tabot .... de már a héten úgysem lennék meg vele így hanyagolom is :) Az előző szezonos meglett de ez sajna kimarad :( (kb 300paras monkkal hagytam abba)
  • Rita79
    #74968
    Sziasztok, miben különbözik a GR push és no boss runok a speed gr-től? Milyen elvárásai vannak az adott supp karakterekre? Kösz a választ
  • MrStokes
    #74967
    Koszi, jo tudni! :)
  • Lammer
    #74966
    igen! :) megkapod a +100% damot és ha mozogsz akkor átpörög 50% reduce-ra :) (másik ring meg short lesz, rorg kocka)
  • MrStokes
    #74965
    En is pont ezzel a builddel tolom. Az Endless Walk set bonuszaban a +50% dmg a petekre is ervenyes? Mert akkor lehet megprobalom lecserelni a jelenlegi nyakast es az egyik gyurut ezekre. Bar akkor ugrik a hellfire amulet a plussz passzivjaval...
  • Plata
    #74964
    Srácok kéne nekem egy kis infó,D3-al már bétában is játszottma,és mikor megjelent egyből megvettem,toltam is kb fél ébig aktívan,vagy éehet volt az egy év is,de utána jó nagy pihenő jött,bár megvettem kieget eddig ki sem próbáltam,most hogy újra lett rakva a winfos újra felraktam a játékot és ha van időm játszom,de rengeteg dolog homályos.
    Honnan a bánatból lehet szerezni petet karakternek például?
    Valami dyingsoul vagy mi a franc nevezetű játékos viddeójában volt róla szó,de olyan állati unalmas volt a videó hogy megsem tudtam nézni,fix bealszom tőle ha meg kell nézni,túl sok volt az üres duma.Most kezdtem el season karit is csinálni,jah tudom közben jön season vége.De még ez is újdonság volt.
    Köve seasonra kéne tanács,melyik karival érdemes kezdeni amivel leghamarabb megcsinálható az összes season küldi,meg jutalom?
  • Lammer
    #74963
    "petek meg elrohannak a csába állandóan"

    összerántod őket piranjával és leidézed az arcukba a Gargákat!*. Én így szoktam... úgy is a CD csökkentő passzívval hamar visszajön a skill

    Kari setup, ha érdekel: katt
    Standard HT Pet WD :)
    (casual nagyon! mivel nem 100-as a strickenem, nekem jobban adja az elites gem 60-70-es GR-eken)

    *Toljál ahova csak lehet AREA damaget... a három garga nagyon jól profitál belőle :)
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2016.07.12. 07:49:43
  • Nomad90Hun
    #74962
    Dps az megvan, eddíg Zunimassa settel toltam, de most hogy elkezdett hirtelenjében kiesni Deadtooth set is, most már 2-t kombinálva szénné aoe-zek mindent (grasp of the dead (késsel meg offhand-el), plusz wall of death, meg acid cloud, és olvad az ellen hp-ja mint hógolyó a sivatagban) a petek meg tankolnak, azzal nincs gond, a gond ott van, hogy 10 milla+ thoughneessel és és 600k+ hp-val 1-1 mob is lever ha olyanja van, petek meg elrohannak a csába állandóan, meg szük mapokat kapok ahol nincs hova elrohanni aztán végem...
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.07.11. 11:30:06
  • dante3
    #74961
    Ha van dps, akkor csak a mobsűrűség szabhat határt, meg ne foglalkozz a lootokkal! Lecsaptad a bosst és gyors vissza zárni a riftet, értékes mp-eket lehet szerezni
  • Nomad90Hun
    #74960
    Slayer-ből a t7-en 7 perc alatti nephalem rift nem akar összejönni, a többi nem gond, még infernal machine-ok vannak hátra, de ez istennek se jön össze a rift, ami érdekes, mert GR-ben ami meg nehezebb kéne legyen simán átmegyek 7 perc alatt.
  • dante3
    #74959
    Akit esetleg érdekel:

    Season 6 End & Season 7 Start Dates:

    You’ll be able to sort through your rollover rewards and review your progress on the Leaderboards between Seasons. It’s a great time to reflect on the accomplishments you’ve made and enjoy the culmination of your pre- and post-Season loot hunts!

    Season 6 will be ending on the following dates and times:

    North America: Friday, July 22 @ 5:00 p.m. PDT
    Europe: Friday, July 22 @ 5:00 p.m. CEST
    Asia: Friday, July 22 @ 5:00 p.m. KST

    Season 7 will begin about two weeks afterwards on these dates:

    North America: Friday, August 5 @ 5:00 p.m. PDT
    Europe: Friday, August 5 @ 5:00 p.m. CEST
    Asia: Friday, August 5 @ 5:00 p.m. KST
  • Nomad90Hun
    #74958
    Crusi az 1 érdekes kaszt. Egyébként igen esik már mindenhonnan, sőőt T10-et tologatok épp non-season dh-val az a meglepetés már ha nem set v legó cucc esik.

    Seasonben én is elővettem a dokimat, vegyél fel ha gondolod haverral tologatjuk amúgy is.

    Nomad#21298
  • Plata
    #74957
    Kicsit játszottam játékkal.
    Csináltam season karit.
    Crusadert,de saját fejlesztésű,néztem buildeket de szarnak éreztem mind.
    Asszem 56-os,poénból hamerrel irtottam vázákat mire esett belőlük legendary gyűrű meg fegyver.
    Régen ilyen nem volt.
  • hawkie22
    #74956
    Te még élsz? :D Alig találkozunk már B.net-n. Húzhatnál kicsit S6-ban, a DH még csak lvl30 körül van, egyedül még amúgy is uncsi. Mondjuk idöm sincs sok. :d
  • Malachit
    #74955
    Az aktív szakasz küldetések megnézésének van valami lehetősége kaland módon belül? Nemrég kezdtem újra játszani vagy 2 év után és most fedezem fel a változásokat. (jó sok van)

    Megszereztem tegnap a 2. kockát, magyarázott egy csomót, hogy mire lehet használni, de utána nem engedte betörni a legendary kesztyűt, ami 10 percre növeli a boostokat. Ahogy néztem alapanyag pedig volt hozzá. A karakter egy 68-as Pala.